*
Próbny sprawdzian z Operonem 2010 Dodane 2010-04-15 21.22 , komentarzy 18

Sprawdzian trzecioklasisty 2010: arkusze, odpowiedzi, klucz, wyniki

Już po raz trzeci dziewięciolatki z całej Polski przystąpiły do próbnego testu kompetencji trzecioklasisty. Zamieszczamy arkusz pytań.

TEST TRZECIOKLASISTY 2012 OPERON - Sprawdzian [wyniki, odpowiedzi, arkusze]



Na Dolnym Śląsku sprawdzian pisało 14 kwietnia ponad 16 tysięcy uczniów.
Poniżej zamieszczamy arkusz, klucz punktowania oraz kartotekę ogólnopolskiego sprawdzianu kompetencji trzecioklasisty.

- Udział w próbnym teście kompetencji zadeklarowało 484 szkoły podstawowe z Dolnego Śląska - mówi Agnieszka Piątek z Wydawnictwa Pedagogicznego Operon. - W samym Wrocławiu do sprawdzianu przystąpiło około trzech tysięcy dziewięciolatków.









Czytaj też:


X

Miejsce
w rankingu
MariolaSzczyrba

Jeśli lubisz nasze miasto, chcesz coś dla niego zrobić, ale nie wiesz jak. Jeśli masz pomysł, ale nie wiesz, jak go zrealizować. Jeśli chciałbyś coś napisać, ale potrzebujesz pomocy, jeśli masz pytania lub uwagi - jestem do Twojej dyspozycji. Kontakt: gg 3806153, mariola.szczyrba@mmwroclaw.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

DAANIO OZGA$$$$ 200% Gość
~DAANIO OZGA$$$$ 200%
sprawdzian BYŁ naPrAWdĘ prosty XXD @$$$$$$ na 200% 2010-04-19 20.47

DAAMIAN DANIO@$$$$OZGA@$$$$....PROŚCIZNA NA1000%

Klaudia Gość
~Klaudia
Jaki test bedzie w 3 klasie,bo jestem w podstawowej 3 klasie i nie wiem jak go zrobic?? 2011-03-04 16.10

Jaki test bedzie w 3 klasie,bo jestem w podstawowej 3 klasie i nie wiem jak go zrobic??prosze o odpowiedz:)

melisa Gość
~melisa
mela 2011-03-16 16.37

ten sprawdzian byl prosciutenki

olcia50101 Gość
~olcia50101
sprawdzian to pestka 2011-03-17 18.45

fajny ten sprawdzian i nie trudny :*

lulka Gość
~lulka
prosty! 2011-03-28 15.10

obyś miała rację Olcia50101 bo mam go za 3 dni uffffffffffffffffffffffff

szymon Gość
~szymon
31 marzec 2011-03-30 14.26

siema prosty ten sprawdzian chcialem go dzis przeczwiczyc ale nie da sie wydrukowac mam go jutro 31 marca

Malwina Gość
~Malwina
Malwina 2011-03-30 14.59

Ja jutro mam sprawdzian!

kiperek Gość
~kiperek
łatwizna 2011-03-30 18.42

jutro mam sprawadzian z 2011 i czy będzie łatwy nie wiem ale daje 99% że tak

Marek Gość
~Marek
nudy 2011-03-30 21.24

ja dopiero mam go jutro, ale napewno jest nudny

Nikola Gość
~Nikola
łatwy 2011-04-04 20.17

ja mam go dopiero 17 maja bo nasza pani dyrektorka takie zamolwila

katy188 Gość
~katy188
Łatwy 2011-04-13 09.32

napisałam na 40pk na 40morzliwych

BasiaM - Barbara Maliszewska BasiaM - Barbara Maliszewska
katy188... 2011-04-13 10.44

na szczęście nie był to sprawdzian z polskiego, prawda?

Agaaaa Gość
~Agaaaa
już jutro:( 2011-05-16 13.34

ja go mam jutro... proszę, pomóżcie, napiszcie zadania, poszperajcie w inciu, POMÓŻCIE!!!

wpera4 Gość
~wpera4
Łatwizna 2011-05-23 16.59

To było tak łatwe że nie wiem tylko teraz szukam wyników.

Milaa:) Gość
~Milaa:)
Proszę.... 2011-12-19 18.06

Gdzie go znaleźć pomuszcie ja jestem w trzeciej klasie i mam go po feriach i chce się pouczyć...proszę na jakiej stronie można go znaleźć??...pomuszcie pliss...

izabelka Gość
~izabelka
jaki on będzie. 2012-05-20 18.49

myślę że ten sprawdzian będzie dosyć łatwy bo mam go 22 kwietnia.

siasiaxd Gość
~siasiaxd
za 2 dni sprawdzian!!!!!!!! 23 maja 2012-05-21 21.40

mam go za dwa dni ale dzisiaj omawialiśmy go i zadania są bardzo proste

parak Gość
~parak