*
Dodane 2013-07-06 09.45 , komentarzy 24

Baseny i kąpieliska we Wrocławiu: godziny otwarcia, bilety, cennik

Baseny i kąpieliska we Wrocławiu - zobacz pełną listę miejsc, w których możesz się popluskać we Wrocławiu.


Zobacz też: Ciekawy zawód. Ratownik WOPR. Słoneczny patrol bez "kokosów"

Kąpieliska we Wrocławiu

  • Glinianki (Fabryczna) Kąpielisko strzeżone, położone przy ul. Kosmonautów 2. Przy kąpielisku znajduje się boisko do piłki plażowej, wypożyczalnia sprzętu wodnego i pole biwakowe. Bilet normalny kosztuje 8 zł, ulgowy 6 zł, bilet po godz. 18. - 3 zł. Kąpielisko jest czynne codziennie w godz. 9-19. W 2011 na wrocławskich Gliniankach powstał Wake Park - otworzono tam pierwszy wyciąg dla nart wodnych we Wrocławiu. Zobaczcie cennik WakePark Wrocław. Telefon: 71 358- 86 -17
  • Morskie Oko (Psie Pole) Kąpielisko zostało otwarte 1 czerwca. Największy, naturalny akwen we Wrocławiu znajduje się przy ulicy Chopina, miejsce jest strzeżone. Oprócz kąpieliska, znajduje się tam brodzik, ślizgawka dla dzieci czy wypożyczalnia kajaków. Na kąpielisku są także dwa boiska do siatki plażowej. Bilet wstępu kosztuje 10 zł, za ulgowy zapłacimy 8 zł, a po godz. 17 - 5 zł. W weekend za bilet normalny zapłacimy 13 zł, a za ulgowy 10 zł. Kąpielisko jest czynne od 9 do 19. Telefon: 71 348-63-94



Baseny odkryte we Wrocławiu


  • Basen Orbita (Fabryczna) Położony jest w Parku Popowickim tuż przy moście Milenijnym. Dwa baseny o wymiarach olimpijskich ze zjeżdżalnią dla dzieci oraz brodzik. Miejsce jest strzeżone, bilety kosztują 10 zł - normalny, 8 zł - ulgowy i 5 zł - po godzinie 17. W weekend za bilet normalny zapłacimy 13 zł, a za ulgowy 10 zł. 5 zł kosztuje wypożyczenie leżaka. Obiekt jest otwarty od 9 do 19. Telefon: 71 365-35-01
  • Kłokoczyce (Psie Pole) - Znajdujący się na Psim Polu basen, ma także boisko do siatki plażowej czy brodzik i plac zabaw dla dzieci. Za bilet wstępu trzeba zapłacić 10 zł, ulgowa wejściówka kosztuje 8 zł, a po godz. można się popluskać za 5 zł. W weekend za bilet normalny zapłacimy 13 zł, a za ulgowy 10 zł. Basen czynny od 9 do 19. Telefon: 71 325-45-14.


Baseny kryte we Wrocławiu

  • Wrocławski aquapark (Krzyki): znajdujący się w pobliżu Dworca PKP i PKS kompleks rekreacyjny, to największy we Wrocławiu zespół krytych basenów. W aquaparku można skorzystać też z sauny, zrelaksować się w jacuzzi czy wybrać się do strefy Wellness. Są tu również baseny odkryte. We Wrocławskim Parku Wodnym znajdują się też restauracje i kawiarnie. Ceny biletów do wrocławskiego aquaparku. Telefon: 71 771-15 -11
  • Centrum Basenowo-Sportowe Redeco (Fabryczna) - ul. Rogowska 52 A otwarte poniedziałek - sobota: 6 - 24, niedziela: 7- 23 bilet za godzinę pływania - 12,5 zł. Telefon: 71 357-63-59 wew. 12
  • Wrocławskie Centrum SPA (Stare Miasto) Zespół basenów na ulicy Teatralnej to szansa na popływanie w centrum miasta. Znajdują się tam trzy baseny, dwa z nich dostosowane są dla osób niepełnosprawnych. Ceny poszczególnych biletów możecie zobaczyć tutaj: Ceny biletów we Wrocławskim Centrum SPA Telefon: 71 341-09 -43
  • Kryta Pływalnia - obiekt Stadionu Olimpijskiego (Śródmieście) - obiekt znajdujący się na al. Ignacego Jana Paderewskiego składa się z dwóch basenów: sportowego i rekreacyjnego. Na basenie prowadzone są zajęcia nauki pływania dla dzieci i dla osób niepełnosprawnych. Bilet normalny kosztuje 12 zł, ulgowy 8 zł. Telefon: 71 347-34-44
  • Basen Klubu Środowiskowego AZS - położony przy ulicy Baudouina de Courtenay 16. Basen w terminie od 1 lipca do 31 sierpnia jest nieczynny. Telefon: 71 372-88-53
  • Basen Uniwersytetu Przyrodniczego (Śródmieście) ul. Chełmońskiego. Czynny codziennie od 7 do 22. Jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Bilet normalny kosztuje 13 zł, ulgowy 11 zł. Telefon: 71 320-59 -34

Czytaj też: Woodstock 2013. Kto zagra na Przystanku Woodstock 2013 [program]


X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

A Gość
~A
a 2012-07-03 16.07

Morskie Oko jest na Zalesiu...

Ka Gość
~Ka
b 2012-07-03 16.58

owszem, ale w artykule podane są dzielnice, których we Wrocławiu jest 5 (Krzyki, Stare Miasto, Śródmieście, Fabryczna, Psie Pole)

T* Gość
~T*
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY 2012-07-03 20.23

A NIE AKADEMIA ROLNICZA!

CiemnaStronaGofra CiemnaStronaGofra
c 2012-07-06 23.34

Kłokoczyce jak dla mnie najlepszym wyjściem ;)

jeden_z_wroclawian Gość
~jeden_z_wroclawian
Tanio nie jest !! 2012-07-16 11.52

Jak bede chcial sie wybrac w goracy weekend
z dziecmi ( 2 & 4 lata ) i zona na basen bede musial zaplacic
46 zl !! Moim zdaniem jest to poprostu za duzo. W cenniku powinny sie znalezdz jakies tansze bilety rodzinne.

Krystyna Gość
~Krystyna
Baseny 2012-07-26 20.38

Czy czynny6 jest basen na ul.Racławickiej ( był kiedyś wojskowy) Co jest z basenem na Oporowie?

JK Gość
~JK
Re Baseny 2012-08-05 10.19

Zaroslay drzewami.......

Lolka xx Gość
~Lolka xx
basen 2012-08-20 10.16

najlepiej jest w redzikowie suuper tanio!

Lulo xx Gość
~Lulo xx
Baseny 2012-08-20 10.19

polecam redzikowo

kapsel wroclawski Gość
~kapsel wroclawski
na uklady nie ma rady 2012-09-10 13.49

baseny znikly jak powstalo to gowno drogie na borowskiej aqua park wiadomo ze ktos mial plani i incjatywe zeby zarabiac na ludzkim zdrowiu no ale wiemy w jakim panstwie zyjemy korupcja korupcja i korupcja kto by latem w sezonie poszedl kisic sie za wielka kase jak byl basenik za grosze na sleznej , na oporowie tez bylo no i brochow no trudno w tym roku nie bylem nigdzie na klokoczycze troszke daleko za gliniankami i morskim okiem tez nieprzepadam dno naturalne itp wejcherowska zapchana po uszy no i zreszta ten basen nigdy mi nie przypadl do gustu wiec wanna w M takie to czasy zebym nie zapomnial to dla tych gnojkow z AP z borowskiej moja noga tam nigdy nie zawita i zlodzieje nie zarobicie na mnie

dd3 Gość
~dd3
nakrzekanie 2012-09-28 12.25

Wszyscy potraficie narzekac, a ciekawe czy ktos z was byl chociaz kilka razy na basenie w te wakacje.

xxl Gość
~xxl
bojkotuję aqua-parki 2012-10-15 20.23

I ja też

P Gość
~P
paranoidalny 2012-11-28 09.53

kapsel wrocławski ma paranoję i widzi spisek. brrrr strach się bać ;p

dominika Gość
~dominika
basen awf 2013-02-17 13.42

ja na miejscu władz wzięłabym pod lupę prace ratowników na tym basenie byłam tam z dzieckiem na naukach i mimo że instruktor pilnuje dzieci oczekuje tego również od ratownika.. A Ci w najlepsze siedzą patrzą w okna i sa bardziej zajęci rozmowami z koleżankami niż praca.. Rozumiem że praca jako ratownik nie daje tyle korzyści finansowych co zajęcia nauki pływania po służbie że tak to nazwę... Ale moglibyście drodzy panowie włożyć połowę serca które dajecie z siebie podczas nauk pływania i już było by dużo lepiej albo zmieńcie prace! Niemiła obsługa i chamskie odzywki..

jestembogiem1 jestembogiem1
Kasa na koncie za free! 2013-06-19 22.24

Zobacz! DZIAŁA!!!
http://www.youtube.com/watch?v=oZ6OC-5rzDY

gość Gość
~gość
GODZINY OTWARCIA 2013-06-20 17.54

Myślę, że głupotą jest zamykanie kąpieliska np. takiego jak Morskie Oko o godzinie 19, praktycznie osoby pracujące nie mają możliwości spokojnie wrócić do domu, zjeść obiadu i pójść popływać lub zwyczajnie poleżakować. O 21 jest jeszcze jasno i w takie dni jak teraz, bardzo gorąco więc jestem przekonana że osoby rządzące mogłyby sobie pozwolić na pewne zmiany.

klaudyna Gość
~klaudyna
miejscówki 2013-06-24 22.15

sporo jest też w tej wyszukiwarce fit miejsc figury na fb - obczajcie sobie

kama123 Gość
~kama123
Fajniee . : D 2013-07-02 15.54

Plus taki, że fajnie jest . : ) a Minuz zd zamykaja kompieliska

mix Gość
~mix
praca ratowników 2013-07-04 23.13

To co dzieje się na wrocławskich basenach woła o pomstę do nieba.Ratownicy sobie nie radzą,panuje chaos nad którym nie są w stanie zapanować i najczęściej sami potrzebują opieki bo to w większości dzieci z mlekiem pod nosem

marcel Gość
~marcel
Morskie Oko.. 2013-07-21 22.28

ul. Chopina to dzielnica Śródmieście, a nie Psie Pole, proszę Wrocławian

Wrocławianka Gość
~Wrocławianka
Kłokoczyce 2013-07-23 20.15

Drodzy Wrocławianie i Goście! OMIJAJCIE kąpielisko przy ul.Kłokoczyckiej!!! Szczególnie ostrzegam rodziny z dziećmi w wieku 10-14 lat. Do zabawy w brodziku są już za duże a z głębokiego basenu przepędzą ich podpite, chamowate wyrostki, którym wszystko na tym obiekcie wolno. Kłokoczyce to miejsce dla ludzi lubiących palić papierosy i rzucać pety gdzie popadnie, skakać do basenu innym na głowy, pić alkohol i potem wrzucać się nawzajem do basenu oraz dla przeklinających. Na Kłokoczycach wszystko takim osobom wolno! Kierownik zapewnia, że na terenie całego obiektu obowiązuje zakaz palenia poza miejscami do tego wyznaczonymi. Nikt tego nie przestrzega! Nie można nawet zwrócić uwagi palaczom, bo wtedy nie tylko nie przestaną palić anie nie odejdą na bok tylko specjalnie podchodzą jak najbliżej i palą rzucając potem pety tam , gdzie stali. Obsługa basenu nie reaguje. Obowiązuje również zakaz skoków do wody, którego także nikt nie przestrzega. Rozwrzeszczana, podpita młodzież skacze nie patrząc nawet czy ktoś w tym czasie nie przepływa obok, wypędzają młodszych z miejsc, w których oni akurat chcą sobie poskakać i na to tez ratownicy nie reagują. W toaletach brak papieru toaletowego i mydła, na całym obiekcie pełno petów, kapsli, butelek i puszek po piwie, zdewastowane ławki z wystającymi gwoździami i wszędzie słychać najgorsze przekleństwa znane w j.polskim. Zjeżdżalnia, która tak szczycą się Kłokoczyce czynna jest co 2 godziny przez 30 minut. Ustawia się tam wtedy gigantyczna kolejka, starsi wypędzają młodszych, wpychają się i na d tym tez nikt nie ma kontroli. W ciągu tego czasu udaje się zjechać 3-4 razy. Masakra! Ratownicy nie robią kompletnie nic. Nikomu nie zwracają uwagi na skandaliczne zachowanie. Jeśli macie dzieci albo po prostu chcecie miło spędzić czas ze znajomymi to omijajcie Kłokoczyce!!!

zdziwiony Gość
~zdziwiony
morskie oko 2013-07-27 16.53

na morskim oku woda ŚMIERDZI nie polecam syf

iplywamy Gość
~iplywamy
Baseny we Wrocławiu i nie tylko... 2013-08-03 13.53

Lista basenów we Wrocławiu dostępna również pod linkiem:

http://iplywamy.pl/baseny/dolnoslaskie/wroclaw/

Ponadto bezpłatny ebook z częścią o Parkach Wodnych i basenach w Polsce do pobrania pod linkiem:

http://iplywamy.pl/aktualnosc/polskie-parki-rozrywki-ebook/

wrocka Gość
~wrocka
patologia 2013-09-09 10.14

Podsumowując tegoroczne lato,muszę stwierdzić że to,co działo się na kąpieliskach to jakas farsa.O wypoczynku z rodzina nad wodą można zapomnieć.Pijaństwo i chamstwo, ogólny syf.Można zostać zdeptanym na kocu,obrzyganym lub poparzonym petem.Co się stało z tym krajem,dlaczego nikt z tym nic nie chce zrobić.Czy tylko liczy się kasa z biletów?