*
Dodane 2014-07-19 09.35 , komentarzy 28

Baseny i kąpieliska we Wrocławiu: bilety, ceny, godziny otwarcia

Baseny i kąpieliska we Wrocławiu - zobacz pełną listę miejsc, w których możesz się popluskać we Wrocławiu.

Baseny i kąpieliska we Wrocławiu - zobacz pełną listę miejsc, w ...

Rusza sezon letni. Baseny się wypełniają

Autor: materiały prasowe

Rusza sezon letni, baseny i kąpieliska wkrótce się zapełnią. Sprawdziliśmy, w jakich godzinach będą czynne i ile kosztują bilety.

Ponadto w ten weekend, w dniach 24-25 maja w WakeParku na Gliniankach szykuje się impreza pod nazwą WrocLove Water. Będą to zawody, w których do wygrania będzie nawet 5 tys. złotych. Wstęp jest wolny.

Poniżej znajdziecie informacje o kąpieliskach i basenach we Wrocławiu.

Aquapark Wrocław


ul. Borowska 99
50-558 Wrocław

od 14 czerwca zmienią się godziny otwarcia do strefy rekreacyjnej w Aquaparku Wrocław. Strefa czynna będzie w godz. 8.00 do 22.00.
Godziny otwarcia stref fitness i saunarium oraz basenu sportowego pozostaną bez zmian.

Basen sportowy
Zapisy i informacje: pn.-pt. od 8.00 do 16.00
Nauka pływania / treningi
T +48 (71) 77 11 501 | M +48 600 385 085
mail: naukaplywania@aquapark.wroc.pl

Grupy zorganizowane / wynajem torów
T +48 728 853 298 / 728 853 306
mail: dzial.sprzedazy@aquapark.wroc.pl

Saunarium:
pon. - ndz. 9.00 - 23.00
kasy wejściowe czynne do godz. 22.40

Wellness:
pon. - ndz. 10.00 - 22.00

Fitness Aquapark Wrocław
pon. - pt. 6.00 - 23.00
sob. - nd. 8.00 - 21.00

Ceny biletów na basen i do saunarium pozostają bez zmian - szczegółowy cennik w Aquaparku Wrocław znajdziecie tutaj. Podobnie rzecz ma się ze strefą fitness - ceny nie zmienią się, cennik znajdziecie tutaj.

Centrum Basenowo-Sportowe Redeco


Centrum Basenowo-Sportowe REDECO:
basen główny, basen mały, hala
ul. Rogowska 52 A
Czynny codziennie od 6:00 do 23:00, w niedzielę od 7:00 do 23:00.

Centrum Squasha REDECO:
basen mały
ul. Strzegomska 210-212
Czynny codziennie od 7:00 do 23:00, w niedzielę od 8:00 do 22:00.


Kąpielisko Glinianki

ul. Kosmonautów 2
54-154 Wrocław

kąpielisko otwarte od 1 czerwca

Uwaga! Na kąpielisku nie są honorowane karty Multisport

Kąpielisko Glinianki to naturalny akwen z trzema jeziorkami, otwarty w sezonie letnim codziennie w godz. 9.00-19.00.

Ceny biletów
normalny: 8 zł
ulgowy: 6 zł
bilet po godz. 17.00: 3 zł
wypożyczenie:
- leżak 5 zł

Karnety
normalny: 90 zł / 10 wejść
ulgowy: 70 zł / 10 wejść
grupowy (3 wejścia w sezonie dla grupy do 20 osób): 450 zł
1 czerwca: dzieci i młodzież szkolne - wstęp wolny

* bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży szkolnej, studentów do 26 roku życia, emerytów i rencistów, żołnierzy zasadniczej służby wojskowej. Bilet wydaje się po okazaniu ważnego dokumentu upoważniającego do zniżki (legitymacja)
** Karnety ważne na 10 wejść w sezonie dla jednej osoby raz dziennie.
*** Karnet grupowy przeznaczony jest dla grup zorganizowanych (dzieci i młodzież) z organizacji społecznych wraz z opiekunem.


Kąpielisko Morskie Oko

ul. Chopina 27
54-239 Wrocław,
tel. 71348 63 94
sekretariat@spartan.wroc.pl

Kąpielisko otwarte od 1 czerwca codziennie w godz. 9.00-19.00.

Uwaga! Na kąpielisku nie są honorowane karty Multisport

Kąpielisko Morskie Oko to:
- akwen wodny 5ha, plaża 10ha
- brodzik i plac zabaw dla dzieci
- 60-metrowa ślizgawka wodna
- wypożyczalnia kajaków
- 2 boiska do siatkówki plażowej
- bary, kawiarenki letnie

Ceny biletów
normalny (pon-pt): 10 zł
normalny (sb, ndz i święta): 13 zł
ulgowy (pon-pt): 8 zł
ulgowy (sb, ndz i święta): 10 zł
bilet po godz. 17.00: 5 zł
wypożyczenie:
- leżak 5 zł

Karnety
normalny: 90 zł / 10 wejść
ulgowy: 70 zł / 10 wejść
grupowy (3 wejścia w sezonie dla grupy do 20 osób): 450 zł
1 czerwca: dzieci i młodzież szkolne - wstęp wolny

* bilet ulgowy dla: dzieci i młodzieży szkolnej, studentów do 26 roku życia, emerytów i rencistów. Bilet wydaje się po okazaniu ważnego dokumentu upoważniającego do zniżki (legitymacja)
** Karnety ważne na 10 wejść w sezonie dla jednej osoby raz dziennie.
*** Karnet grupowy przeznaczony jest dla grup zorganizowanych (dzieci i młodzież) z organizacji społecznych wraz z opiekunem.


Basen Kłokoczyce


ul. Kłokoczycka 2
54-239 Wrocław,
tel. 71 325 45 14
sekretariat@spartan.wroc.pl

basen otwarty od 1 czerwca codziennie od 9.00 do 19.00

Uwaga! Na basenie nie są honorowane karty Multisport

Kąpielisko Kłokoczyce to:
- pełnowymiarowy basen pływacki
- brodzik i plac zabaw dla dzieci
- 60 m ślizgawka wodna
- boisko do siatkówki plażowej


Ceny biletów
normalny (pon-pt): 10 zł
normalny (sb, ndz i święta): 13 zł
ulgowy (pon-pt): 8 zł
ulgowy (sb, ndz i święta): 10 zł
bilet po godz. 17.00: 5 zł
wypożyczenie:
- leżak 5 zł

Karnety
normalny: 90 zł / 10 wejść
ulgowy: 70 zł / 10 wejść
grupowy (3 wejścia w sezonie dla grupy do 20 osób): 450 zł
1 czerwca: dzieci i młodzież szkolne - wstęp wolny

* bilet ulgowy dla: dzieci i młodzieży szkolnej, studentów do 26 roku życia, emerytów i rencistów. Bilet wydaje się po okazaniu ważnego dokumentu upoważniającego do zniżki (legitymacja)
** Karnety ważne na 10 wejść w sezonie dla jednej osoby raz dziennie.
*** Karnet grupowy przeznaczony jest dla grup zorganizowanych (dzieci i młodzież) z organizacji społecznych wraz z opiekunem.

Basen Orbita


ul. Wejherowska 34
54-239 Wrocław

Basen będzie czynny od 14 czerwca codziennie w godz. 9.00 - 21.00

Ceny biletów nie są jeszcze znane.

Kryty basen AWF Wrocław


51-612 Wrocław, al. Ignacego Jana Paderewskiego 35
tel./fax (71) 347 3331, tel. (71) 347 3447
Recepcja: (71) 347 3444
email: kryta.plywalnia@awf.wroc.pl

Istnieje możliwośść korzystania z pływalni w jednorazowych wejściach na bilety:
poniedziałek: 22.00
od wtorku do piątku godziny: 21.00,  22.00
sobota: 19.00, 20.00
niedziela: 18.00, 19.00, 20.00

Baseny przy szkołach podstawowych


Sprawdź też godziny otwarcia i cennik biletów na baseny przy szkołach podstawowych. O bieżące informacje należy pytać pod następującymi numerami telefonów:


SP nr 3, ul. Bobrza 27, tel. +48 71 350 62 65
SP nr 17, ul. Wieczysta, 105 tel. +48 71 368 82 98
SP nr 18, ul. Poznańska 26, tel. +48 71 355 46 55
SP nr 46, ul. Ścinawska 21, tel. +48 71 355 15 94
SP nr 50, ul. Obornicka, tel. +48 71 325 51 07
SP nr 72, ul. Trwała 17/19, tel. +48 71 367 45 31
SP nr 113, ul. Zemska 16, tel. +48 71 787 97 37


Kinga Czernichowska

X

Miejsce
w rankingu
Kinga Czernichowska

Jestem absolwentką socjologii oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Lubię dobrą literaturę oraz kino, które wciąga. Wolny czas staram się spędzać aktywnie - uwielbiam różne formy fitnessu, w szczególności zumbę. Moje hobby to gra na pianinie. Przede wszystkim jednak lubię pisać, dzięki czemu praca jest moją pasją. Jeżeli wiesz, że coś ciekawego dzieje się w mieście, chcesz się podzielić ciekawym tematem, zrobić zdjęcia na koncercie, odezwij się. Mój mail to: kinga.czernichowska@mediaregionalne.pl

Komentarze

A Gość
~A
a 2012-07-03 16.07

Morskie Oko jest na Zalesiu...

Ka Gość
~Ka
b 2012-07-03 16.58

owszem, ale w artykule podane są dzielnice, których we Wrocławiu jest 5 (Krzyki, Stare Miasto, Śródmieście, Fabryczna, Psie Pole)

T* Gość
~T*
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY 2012-07-03 20.23

A NIE AKADEMIA ROLNICZA!

CiemnaStronaGofra CiemnaStronaGofra
c 2012-07-06 23.34

Kłokoczyce jak dla mnie najlepszym wyjściem ;)

jeden_z_wroclawian Gość
~jeden_z_wroclawian
Tanio nie jest !! 2012-07-16 11.52

Jak bede chcial sie wybrac w goracy weekend
z dziecmi ( 2 & 4 lata ) i zona na basen bede musial zaplacic
46 zl !! Moim zdaniem jest to poprostu za duzo. W cenniku powinny sie znalezdz jakies tansze bilety rodzinne.

Krystyna Gość
~Krystyna
Baseny 2012-07-26 20.38

Czy czynny6 jest basen na ul.Racławickiej ( był kiedyś wojskowy) Co jest z basenem na Oporowie?

JK Gość
~JK
Re Baseny 2012-08-05 10.19

Zaroslay drzewami.......

Lolka xx Gość
~Lolka xx
basen 2012-08-20 10.16

najlepiej jest w redzikowie suuper tanio!

Lulo xx Gość
~Lulo xx
Baseny 2012-08-20 10.19

polecam redzikowo

kapsel wroclawski Gość
~kapsel wroclawski
na uklady nie ma rady 2012-09-10 13.49

baseny znikly jak powstalo to gowno drogie na borowskiej aqua park wiadomo ze ktos mial plani i incjatywe zeby zarabiac na ludzkim zdrowiu no ale wiemy w jakim panstwie zyjemy korupcja korupcja i korupcja kto by latem w sezonie poszedl kisic sie za wielka kase jak byl basenik za grosze na sleznej , na oporowie tez bylo no i brochow no trudno w tym roku nie bylem nigdzie na klokoczycze troszke daleko za gliniankami i morskim okiem tez nieprzepadam dno naturalne itp wejcherowska zapchana po uszy no i zreszta ten basen nigdy mi nie przypadl do gustu wiec wanna w M takie to czasy zebym nie zapomnial to dla tych gnojkow z AP z borowskiej moja noga tam nigdy nie zawita i zlodzieje nie zarobicie na mnie

dd3 Gość
~dd3
nakrzekanie 2012-09-28 12.25

Wszyscy potraficie narzekac, a ciekawe czy ktos z was byl chociaz kilka razy na basenie w te wakacje.

xxl Gość
~xxl
bojkotuję aqua-parki 2012-10-15 20.23

I ja też

P Gość
~P
paranoidalny 2012-11-28 09.53

kapsel wrocławski ma paranoję i widzi spisek. brrrr strach się bać ;p

dominika Gość
~dominika
basen awf 2013-02-17 13.42

ja na miejscu władz wzięłabym pod lupę prace ratowników na tym basenie byłam tam z dzieckiem na naukach i mimo że instruktor pilnuje dzieci oczekuje tego również od ratownika.. A Ci w najlepsze siedzą patrzą w okna i sa bardziej zajęci rozmowami z koleżankami niż praca.. Rozumiem że praca jako ratownik nie daje tyle korzyści finansowych co zajęcia nauki pływania po służbie że tak to nazwę... Ale moglibyście drodzy panowie włożyć połowę serca które dajecie z siebie podczas nauk pływania i już było by dużo lepiej albo zmieńcie prace! Niemiła obsługa i chamskie odzywki..

jestembogiem1 jestembogiem1
Kasa na koncie za free! 2013-06-19 22.24

Zobacz! DZIAŁA!!!
http://www.youtube.com/watch?v=oZ6OC-5rzDY

gość Gość
~gość
GODZINY OTWARCIA 2013-06-20 17.54

Myślę, że głupotą jest zamykanie kąpieliska np. takiego jak Morskie Oko o godzinie 19, praktycznie osoby pracujące nie mają możliwości spokojnie wrócić do domu, zjeść obiadu i pójść popływać lub zwyczajnie poleżakować. O 21 jest jeszcze jasno i w takie dni jak teraz, bardzo gorąco więc jestem przekonana że osoby rządzące mogłyby sobie pozwolić na pewne zmiany.

klaudyna Gość
~klaudyna
miejscówki 2013-06-24 22.15

sporo jest też w tej wyszukiwarce fit miejsc figury na fb - obczajcie sobie

kama123 Gość
~kama123
Fajniee . : D 2013-07-02 15.54

Plus taki, że fajnie jest . : ) a Minuz zd zamykaja kompieliska

mix Gość
~mix
praca ratowników 2013-07-04 23.13

To co dzieje się na wrocławskich basenach woła o pomstę do nieba.Ratownicy sobie nie radzą,panuje chaos nad którym nie są w stanie zapanować i najczęściej sami potrzebują opieki bo to w większości dzieci z mlekiem pod nosem

marcel Gość
~marcel
Morskie Oko.. 2013-07-21 22.28

ul. Chopina to dzielnica Śródmieście, a nie Psie Pole, proszę Wrocławian

Wrocławianka Gość
~Wrocławianka
Kłokoczyce 2013-07-23 20.15

Drodzy Wrocławianie i Goście! OMIJAJCIE kąpielisko przy ul.Kłokoczyckiej!!! Szczególnie ostrzegam rodziny z dziećmi w wieku 10-14 lat. Do zabawy w brodziku są już za duże a z głębokiego basenu przepędzą ich podpite, chamowate wyrostki, którym wszystko na tym obiekcie wolno. Kłokoczyce to miejsce dla ludzi lubiących palić papierosy i rzucać pety gdzie popadnie, skakać do basenu innym na głowy, pić alkohol i potem wrzucać się nawzajem do basenu oraz dla przeklinających. Na Kłokoczycach wszystko takim osobom wolno! Kierownik zapewnia, że na terenie całego obiektu obowiązuje zakaz palenia poza miejscami do tego wyznaczonymi. Nikt tego nie przestrzega! Nie można nawet zwrócić uwagi palaczom, bo wtedy nie tylko nie przestaną palić anie nie odejdą na bok tylko specjalnie podchodzą jak najbliżej i palą rzucając potem pety tam , gdzie stali. Obsługa basenu nie reaguje. Obowiązuje również zakaz skoków do wody, którego także nikt nie przestrzega. Rozwrzeszczana, podpita młodzież skacze nie patrząc nawet czy ktoś w tym czasie nie przepływa obok, wypędzają młodszych z miejsc, w których oni akurat chcą sobie poskakać i na to tez ratownicy nie reagują. W toaletach brak papieru toaletowego i mydła, na całym obiekcie pełno petów, kapsli, butelek i puszek po piwie, zdewastowane ławki z wystającymi gwoździami i wszędzie słychać najgorsze przekleństwa znane w j.polskim. Zjeżdżalnia, która tak szczycą się Kłokoczyce czynna jest co 2 godziny przez 30 minut. Ustawia się tam wtedy gigantyczna kolejka, starsi wypędzają młodszych, wpychają się i na d tym tez nikt nie ma kontroli. W ciągu tego czasu udaje się zjechać 3-4 razy. Masakra! Ratownicy nie robią kompletnie nic. Nikomu nie zwracają uwagi na skandaliczne zachowanie. Jeśli macie dzieci albo po prostu chcecie miło spędzić czas ze znajomymi to omijajcie Kłokoczyce!!!

zdziwiony Gość
~zdziwiony
morskie oko 2013-07-27 16.53

na morskim oku woda ŚMIERDZI nie polecam syf

iplywamy Gość
~iplywamy
Baseny we Wrocławiu i nie tylko... 2013-08-03 13.53

Lista basenów we Wrocławiu dostępna również pod linkiem:

http://iplywamy.pl/baseny/dolnoslaskie/wroclaw/

Ponadto bezpłatny ebook z częścią o Parkach Wodnych i basenach w Polsce do pobrania pod linkiem:

http://iplywamy.pl/aktualnosc/polskie-parki-rozrywki-ebook/

wrocka Gość
~wrocka
patologia 2013-09-09 10.14

Podsumowując tegoroczne lato,muszę stwierdzić że to,co działo się na kąpieliskach to jakas farsa.O wypoczynku z rodzina nad wodą można zapomnieć.Pijaństwo i chamstwo, ogólny syf.Można zostać zdeptanym na kocu,obrzyganym lub poparzonym petem.Co się stało z tym krajem,dlaczego nikt z tym nic nie chce zrobić.Czy tylko liczy się kasa z biletów?

olabogahaj5 Gość
~olabogahaj5
hahahahaa 2014-05-23 13.27

karnety na gliniankach to jakaś pomyłka, karnety na 10 wejść wychodzą drożej niż 10 biletów kupowanych pojedynczo :D cenowo za karnet zapłacimy o 10 zł więcej czyli za cenę karnetu na 10 wejść można wybrać się na basen 11 razy płacąc pojedynczo za bilety :D z tego co wiem to karnety się robi po to żeby były tańsze nieco ale najwidoczniej się nie znam...