*
Spoza miasta Dodane 2010-02-19 19.37 , komentarzy 55

Nostradamus: Czeka nas III wojna światowa

III wojna światowa ma być jeszcze gorsza i straszniejsza od dwóch poprzednich. Zostanie w jej czasie użyta broń biologiczna i chemiczna, która zgładzi znaczną część ludzkości.


Apophis to zapowiedź armagedonu?

Koniec świata 21 grudnia 2012. Świąt nie będzie

Tłumacze i interpretatorzy pism francuskiego okultysty Nostradamusa też nie mają złudzeń – w tym roku ludzkość czeka jeszcze wiele katastrof.

patrz: Nostradamus zapowiedział wojnę w 2010 roku

Odczuwane od niedawna zawirowania światowej ekonomii pogłębią się jeszcze bardziej i dadzą się we znaki szczególnie Stanom Zjednoczonym i Europie. Według przepowiedni Nostradamusa w listopadzie wystrzelony zostanie pocisk balistyczny, który wywoła wojnę na świecie. Amerykę i zachodnią część Europy czeka konflikt zbrojny, a Wielka Brytania będzie walczyć z Francją.

Ta III wojna światowa ma być jeszcze gorsza i straszniejsza od dwóch poprzednich. Zostanie w jej czasie użyta broń biologiczna i chemiczna, która zgładzi znaczną część ludzkości.

patrz: Nostradamus nie przepowiedział katastrofy w Smoleńsku

W podobnym tonie utrzymane są wizje Baby Vangi, bułgarskiej wizjonerki, która straciwszy w dzieciństwie wzrok odkryła u siebie nadprzyrodzone zdolności.

Jej przepowiednie dla ludzkości, spisane chronologicznie rok po roku, obejmują 3000 lat! Niestety, również nie napawają optymizmem, gdyż pokrywają się z wizjami Nostradamusa. Według niej dokładnie 10 listopada tego roku ma wybuchnąć III wojna światowa, która skończy się w październiku 2014 roku.

Wizje Baby Vangi na najbliższe lata:

2010 - Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada i zakończy w październiku, 2014 roku. Rozpocznie się dość typowo – od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).

2011 - w wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.

2014 - większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych napromieniowaniem i chemikaliami.

2016 - Europa zostanie prawie w całości wyludniona.

Na szczęście to tylko przepowiednie, które nie muszą się wcale sprawdzić.




Źródło: Natalia Kalina, III wojna światowa. Czy przepowiednia Nostradamusa się sprawdzi? wspolczesna.pl



Ale Obciach! Czego wstydzi się WrocławPhoto Day 10.0: Wygraj kurs foto! [konkurs]
Reanimacja kotłowni na PaczkowskiejWratislavia Cantans 2010 [program]

X

Miejsce
w rankingu
Spoza miasta

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Damian G Damian G
jakaś wróżka kiedyś trafi. 2010-08-31 17.12

"Nie wiem jak będzie wyglądać trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pałki i kamienie" A. Einstein

Augi Augi
O_o 2010-08-31 19.14

jak wojna moze sie skonczyc w 2014, skoro w 2012 bedzie koniec swiata

Daniel Gość
~Daniel
.. 2010-09-01 21.07

Augi Dobra Myśl Sam Nie Wiem Czy W To Wierzyc
pożyjemy zobaczymy.
ale modle sie o to aby to sie nie stało..

Philip Gość
~Philip
Augi ma racje 2010-09-09 14.17

Augi ma racje jak może się skończyć 2014 kiedy 2012 roku ma nastapic koniec swiata te przepowiednie byly pisane zaraz po katastrofach( zresztą tak mi się wydaje) a III wojny światowej na 25% nie będzie
dlaczego napisałem tyle bo po tym co sie do tej pory stało jest duża możliwość następnej wojny

ktośktoniewierzywtakiebzdury Gość
~ktośktoniewierzywtakiebzdury
yo! 2010-09-09 14.53

hahahahahahahahahahahaha. i tak w to nie uwierze. yyy.

WojtasW WojtasW
:-) 2010-09-09 15.16

pożyjemy zobaczymy

aśkaa.. Gość
~aśkaa..
: < 2010-09-11 23.01

ej no ja chce żyć! : ( naprawde mi smutno.. ; /

ciekawy Gość
~ciekawy
??? 2010-09-12 19.34

jak moze wybuchnąc wojna i wyginac ma prawie cala ludzkosc na północnej półkuli skoro w 2012 gramy euro ? to niby z kim zagramy ?

ekstatyczna Gość
~ekstatyczna
intrygujące... 2010-09-24 22.31

Augi napisała powyżej "jak wojna moze sie skonczyc w 2014, skoro w 2012 bedzie koniec swiata "
A no może się skończyć bo nie wiem ile osób pomyślało, że 2012 to może być długi cykl strasznych kataklizmów czekających naszą ludzkość, a nie, rach ciach,błysk i koniec świata.

A Gość
~A
... 2010-10-04 18.34

Przestańcie ... wypisywać w necie takie bzduryy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jaro Gość
~jaro
. 2010-10-10 16.12

Trzeba po prostu życ, jakby każdy dzień był tym ostanim - wtedy o nic już nie trzeba się martwic :)

broda Gość
~broda
hej 2010-10-11 01.22

dokładnie tak jaro. popieram

! Gość
~!
;/ 2010-10-12 15.03

a ta katastrofa na morzu co nostradamus ja przewidział ;/ ... to wszystko aż mrozi krew w żyłach....

robson Gość
~robson
smieszne 2010-10-24 23.05

własnie jak w 2021 roku ma byc konie a wojna ma trwac do 2014 mogli to logiczniej wymyślić nie bójcie sie tych żadnych przepowieści tylko bóg wie kiedy bedzie koniec świata :)

dgfoto.net Gość
~dgfoto.net
~ciekawy 2010-10-25 23.37

No jak to jak? Polska wygra walkoverem Euro 2012 ;)
Nie bez powodu były przyśpiewki w stylu "już za cztery lata..."

ja Gość
~ja
:p 2010-11-01 11.39

hHAHAHAHA bk i juz mam dobry humor hehehe to czekamy jeszcze 9 dni hehe bk

ja Gość
~ja
tylko czemu?? 2010-11-01 19.36

tylko czemu to ma niby być 9 listopada?? Akurat tego dnia co mam urodziny.

Zielkq Zielkq
@gość 2010-11-01 20.29

To już wiesz o co prosić w ramach prezentu urodzinowego:
jakiś zestaw przetrwania + bilet na półkulę południową... ;-)

xxxx Gość
~xxxx
jeszcze parę dni ? 2010-11-01 22.23

Właśnie zaczęły się najlepsze lata mego życia ! a tu takie rzeczy ! co za syfffffffffff !!!!!

sylw94 Gość
~sylw94
" Co za syf" 2010-11-03 02.59

Czy ludzie Wy nie sądzicie, że to jakieś sranie w banie ?

xxxxx ! Gość
~xxxxx !
ejj! 2010-11-04 19.25

ej ludzie, w co wy wierzycie. Ten cały Nostradamus głupoty przepowiada. Już dawno miał być koniec świata...
i co i nic? dajcie se siana..;/

Arkadiiusz M. Gość
~Arkadiiusz M.
Co ma być to bendzie 2010-11-08 17.52

ludzie nie moze byc koniec swiata gdyz swiat zostaanie tyllko ludzkosc wyginie jak czlowiek umiera to jest dla niego koniec swiata wiec jakby teraz zaczela sie ta wojna to juz do 2012roku pulowe z nas by wyginelo

Dawid Gość
~Dawid
Ha ha 2010-11-08 18.48

jeszcze dwa dni do Tej wojny(nawet jak by była to w telewizji by mówili,media dotrą wszędzie)a jak śpiewał jakiś piosenkarz "III wojna światowa tkwi w naszych głowach:)"a teraz wojny się odbywają tylko w rządzie i nawet gdyby jakiś kraj wypowiedział wojnę to papierkowa,bo żaden kraj nie jest już taki głupi by wymordować cała ludność(nawet Rosja ani nie Niemcy)a pomimo to co pisałem powyżej mam nadzieje ze to się nie stanie. A jeszcze jedno wy wieżyce w koniec świata w 2012,Jak w Bibli jest napisane że nawet pan Jezus nie wie kiedy koniec świata bezdnie a jest synem bożym i niewie a jakis tandetny ze tak powiem "wizjoner" chce być widziec coś czego nawet nie wie syn boży,a według mnie koniec świata jest w tedy sorry ze się tak wyrażę ale w tedy gdy kopnymi w kalendaż,więc nie dajcie się zwieść jak już to wcześniej nazwałem wizjonerom za dychę i co z tego ze jedna przepowiednia się z pełniła, a pierwsza i drugą wojnę światowa mógł przewidziawszy nawet jaskiniowiec,sorry że się poważam ale nawet Pan Jezus Syn pana Boga co wskszesił przyjaciela i nie wie kiedy bezdnie koniec a wizjoner co utszybuje się z wciskaniem ludzi kitu by zarobić(a z kond wiecie ze te "przepowiednie" są prawdziwe a może je ktoś wymyślił, a ten co nakreślając film "2012" zarobił na ludzkiej naiwności grubą kasę,a nie którzy mogą się ze mnom niezgodzie i użyją argumentu "apokalipsy w Bibi" ale tam też niema podanej daty tylko co się zdarzy)(a po za tym Polsaka podobno ma przetrwać i być najbardziej szanowanym krajem na świecie,ale nie to ze bawię się w proloka).Nie dawajcie się nabrać!

Optymistka;D Gość
~Optymistka;D
... 2010-11-08 20.24

heh^^ jakos przed katastrofa w Smolensku nigdzie nie pisali o tych przepowiedniach bynajmniej nie było o tym głośno, a teraz to juz z setny raz ma byc koniec swiata juz wojne nam przepowiedzieli bosko;D jest jedno rozwiazanie na to wszystko, wybic tych jebanych politykow i sie skonczy dzien dziecka to przez nich to wszystko oni motaja im jest ciagle mało wladzy i kasy nie potrafia zyc jak przecietny Polak a potem maja pretensje go garbatego ze dzieci proste, politykow trzeba zamknac i bedzie po sprawie oni to wszystko nakrecaja!!! A Kaczynski co?? ja rozumiem wszystko stracił wiele w katastrofie ale teraz odpierdala jak tylko moze I PiS i PO maja działac na korzysc Polsce a co robia?? a chuja robia rozpierdalaja cała Polske !!!

Optymistka ;D Gość
~Optymistka ;D
.... 2010-11-08 20.32

A tak apropo jesli by to prawda była z tym koncem swiata to nikt by nie budował stadionu na Euro2012... ;D