*
Dodane 2014-04-23 12.37 , komentarzy 184

HISTORIA WOS EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014 ODPOWIEDZI ARKUSZE

W środę, 23 kwietnia, uczniowie napiszą EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014 z historii, WOS-u i języka polskiego. Tutaj zamieścimy odpowiedzi i arkusze.

zobacz też: Egzamin gimnazjalny 2014 terminarz

HISTORIA EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014 CKE. CZĘŚĆ HUMANISTYCZNA. 23 KWIETNIA



Egzamin humanistyczny składa się z dwóch części. Najpierw uczniowie zmierzą się z WOS-em i historią (początek o godz. 9). Pierwszy etap egzaminu potrwa godzinę. Potem będzie przerwa. O godz. 11. rozpocznie się próbny egzamin gimnazjalny z języka polskiego (potrwa 90 minut).

zobacz też: Polski. Egzamin gimnazjalny 2014 CKE - odpowiedzi, arkusze


Dzień później gimnazjaliści zmierzą się z częścią matematyczno-przyrodniczą, a w piątek (25 kwietnia) z językami obcymi na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

W tym artykule, po egzaminie, zamieścimy odpowiedzi i arkusze z egzaminu z historii i WOS. Wówczas poniższe linki staną się aktywne. Kliknij f5, żeby odświeżyć.


HISTORIA, WOS - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014 CKE - 23 KWIETNIA - ODPOWIEDZI


HISTORIA, WOS - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014 CKE - 23 KWIETNIA - ARKUSZE





Poniżej zamieściliśmy arkusze i odpowiedzi z egzaminów z lat poprzednich. Poćwicz przed testem:

HISTORIA, WOS - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 - 2014 OPERON - 10 GRUDNIA - ODPOWIEDZI


HISTORIA, WOS - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 - 2014 OPERON - 10 GRUDNIA - ARKUSZE



Zobacz też arkusze i odpowiedzi ze wcześniejszych egzaminów gimnazjalnych i poćwicz przed testem.

Zobacz: JĘZYK POLSKI, HISTORIA, WOS - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 CKE - 23 kwietnia - arkusze, odpowiedzi

Język polski - próbny egzamin gimnazjalny 2013 Z CKE 13 listopada 2012) - ODPOWIEDZI, ARKUSZE, TESTY, PYTANIA, WYNIKI

Próbny egzamin gimnazjalny 2013 CKE: część humanistyczna [historia, wos] (13 listopada 2012) - arkusze, pytania

 

Źródło:

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014 z polskiego - ODPOWIEDZI - ARKUSZE - TESTY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014 z historii i WOS - ODPOWIEDZI - ARKUSZE - TESTY

X

Miejsce
w rankingu
Lucyna Jadowska

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Złowroga. Gość
~Złowroga.
Human 2010-12-15 14.04

nie był aż taki trudny..

Nat Gość
~Nat
część humanistyczna 2010-12-15 14.11

Mnie zagiął wiersz Wiesławy Szymborskiej .. masakra

DieGo Gość
~DieGo
gość 2010-12-15 14.26

mnie też zagiął wiersz i rozprawka, bo zrobilem o 3 osobach, wg. mnie byl trudny...

zajac Gość
~zajac
hum 2010-12-15 14.28

Rozprawka była najłatwiejsza :D ale nie był aż tak trudny :P

japex Gość
~japex
zal 2010-12-15 14.46

według mnie był trudny a szczególnie zadnia zamknięte

Anonim Gość
~Anonim
human 2010-12-15 14.46

Nie był trudny, lecz nie był i łatwy. Szczerze liczę na max 30 punktów ^^ Zawaliłam zadania zamknięte, to dlatego. Trzeba było dokładnie przemyśleć, czyli coś w czym ubolewam.

kato Gość
~kato
lolo 2010-12-15 14.57

hahahahaha rozprawka o kaczyńskim rządzi !

kotek :) Gość
~kotek :)
egzamin :/ 2010-12-15 15.00

Czy ktoś może wie kiedy będą pytania?

ania Gość
~ania
egzamin 2010-12-15 15.08

bylo pytanie co to jest cokół i co zaznaczyliscie?

;P Gość
~;P
egzamin 2010-12-15 15.13

troche głupi ;/ :D

Iza Gość
~Iza
humanistyczny 2010-12-15 15.15

W sumie nie wydawał sie taki zły.. ale no i tak z otwartych nie źle mi wyszło xd .

Paula Gość
~Paula
egz 2010-12-15 15.18

wiecie gdzie mogę znaleźć pytania do testu?

B. Gość
~B.
;/ 2010-12-15 15.19

analiza wierszu była dla mnie trudna ;/

Paula Gość
~Paula
egz 2010-12-15 15.22

Jeszcze raz pytam,bo to dla mnie ważne, gdzie mogę znaleźć pytania do tego testu, chciałabym sprawdzić odpowiedzi, bo niestety nie pamiętam na pamięć karty odpowiedzi :P

iza Gość
~iza
; p 2010-12-15 15.26

Macie pytania do tych zamkniętych ?

iza Gość
~iza
:/ 2010-12-15 15.32

powinni napisać pytania tez a nie tak

Gimnazjalistka Gość
~Gimnazjalistka
H. 2010-12-15 15.35

Szczerze mówiąc był nawet łatwy,chociaż niektóre pytania zamknięte mnie powaliły! ;/
Oczywiście rozprawka musiała być o Janie Pawle 2 :)

ciekawa Gość
~ciekawa
egzamin 2010-12-15 15.38

O kim napisaliście rozprawkę?

ciekawa Gość
~ciekawa
egzamin 2010-12-15 15.39

O kim napisaliście rozprawkę?

MoniK Gość
~MoniK
;/ 2010-12-15 15.40

zamkniete byly trudne i wiersz;/
rozprawka lajcik;d
haha u mnie wszyscy o Janie Pawle II pisali
2 dziewczyny o jakiejs kobiecie ale nei poamietam o kim
1 o Wałesie
ale M. rozwalił mnie z Kaczyńskim hahah;d
jutro to na spoko;d
aaa ang lipa u mnie...;/

domiś Gość
~domiś
asdf 2010-12-15 15.42

odpowiedzi były zamieszczone w necie o godz: około 4-5 rano a test zaczynały się o 9 heh .:P Więc na matematyczno-przyrodnicze też będą. Wiem bo jestem chory i nie mogę pisąc. Wiec sprawdziłem. :P ,,Dodane 2010-12-15 09.22 " <-- to jest błedne wierzcie mi odp były wcześniej

ciekawa Gość
~ciekawa
egzamin 2010-12-15 15.44

U mnie tez wiekszosc pisała o Janie Pawle II ale tez kilka osób pisało np. o Owsiaku. Myslicie, ze Owsiak moze być?

Madzia Gość
~Madzia
... 2010-12-15 15.47

Test był taki sobie. niektóre zadania to normalnie masakraa...nie wiedziałam o kim rozprawkę napisać, ale spoko wymysliłam coś.. moje argumenty i tak wymiatają..o Kaczyńskim to nie takie dziwne, ale u nas jeden opisał Adama Małysza ; P haa

kssel Gość
~kssel
asdf??? 2010-12-15 15.55

a moge wiedziec na jakiej stronie były te odpowiedzi???

Kiniorek Gość
~Kiniorek
Test 2010-12-15 16.00

W niektórych pytaniach zamkniętych według mnie mogły być dwie poprawne odpowiedzi. Co do interpretacji wiersza- musi być zgodna z kluczem odpowiedzi, a przecież każdy z nas ma swoją. Rozprawka była dość prosta.
Jaki próg punktowy u siebie obstawiacie?