*
Dodane 2013-12-16 10.00 , komentarzy 20

Choinki we Wrocławiu: Gdzie kupić? [adresy, ceny]

Sprawdź, gdzie i za ile kupimy we Wrocławiu choinkę.

Sprawdźcie, gdzie i za ile kupimy we Wrocławiu choinkę.

Święta tuż, tuż

Autor: Magdalena Błaszczyk

Zobacz też: Jarmark Bożonarodzeniowy 2013 we Wrocławiu. Potrwa do 22 grudnia


Do świąt Bożego Narodzenia jeszcze dwa tygodnie, ale we Wrocławiu już są stoiska z choinkami. Od 12 grudnia choinkę można kupić na parkingu przy Kauflandzie na Legnickiej. Czynne są już także stoiska na Gaju i pod Koroną.

Przypominamy, że według tradycji chrześcijańskiej choinkę ubiera się dopiero w Wigilię. Jeśli znacie inne miejsca, w których można kupić choinki, wpisujcie je w komentarzu pod tym tekstem.

Choinki we Wrocławiu. Marketowa ofensywa


Wraz z nadejściem świąt powraca odwieczny dylemat: sztuczna czy prawdziwa? W dużych marketach dominują sztuczne drzewka, ale w niektórych, na specjalnych stoiskach przy sklepach, dostępne są też żywe drzewka. Sprawdźcie:

Kaufland (ul. Legnicka)- parking przed supermarketem przy ul. Legnickiej, choinka żywa (świerk pospolity cięty) w sprzedaży do 18 grudnia, na życzenie każde drzewko jest przycinane i pakowane - 39 zł
Praktiker (ul. Krakowska) - choinki sztuczne (sosny i jodły), ceny od 49 do 249 złotych
Leroy Merlin (Al. Krakonoska)- choinka (pośród sztucznych znajdziemy na przykład sosny, są też cięte - tutaj do kupienia są jodły kaukaskie), od 120 do 240 cm, ceny od 49,98 do 379 złotych
OBI (ul. Długa) - w ofercie: świerk srebrzysty w donicy, świerk tradycyjny, są też choinki sztuczne - tutaj do wyboru: sosna włoska, świerk, sosna syberyjska, ceny od 22 do 349 złotych
Ferio Gaj (ul. Świeradowska)
CH Korona (ul. Krzywoustego)

Choinki we Wrocławiu. Świąteczne stoiska


Z okazji zbliżających się świąt w dwunastu miejscach we Wrocławiu ustawiono choinkowe stoiska.

Choinki we Wrocławiu [gdzie jeszcze kupić choinkę?]:
  • Centrum ogrodnicze, ul. Wieczysta 103, Wrocław
  • Centrum ogrodnicze Gaj, ul. Żernicka 1 (Nowy Dwór)
  • Centrum ogrodnicze Inter-Plant, ul. Długosza 36
  • Choinka od leśnika - ul. Grunwaldzka 90
  • Stoisko naprzeciwko Sky Tower (róg Wielkiej i Powstańców Śląskich)
  • Targowisko na Komandorskiej


X

Miejsce
w rankingu
Kinga Czernichowska

Jestem absolwentką socjologii oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Lubię dobrą literaturę oraz kino, które wciąga. Wolny czas staram się spędzać aktywnie - uwielbiam różne formy fitnessu, w szczególności zumbę. Przede wszystkim jednak lubię pisać, dzięki czemu praca jest moją pasją. Jeżeli wiesz, że coś ciekawego dzieje się w mieście, chcesz się podzielić ciekawym tematem, zrobić zdjęcia na koncercie, odezwij się. Mój mail to: kinga.czernichowska@mediaregionalne.pl

Komentarze

KasiolekX Gość
~KasiolekX
Sztuczna choinka lepsza 2012-11-16 09.25

A ja kupoaalam dwa lata temu sztuczną i nie muszę się tym tematem zajmować przez kolejne dwa albo więcej ;p

KoRa Gość
~KoRa
Sztuczna choinka gdzie? 2012-11-21 08.31

A gdzie kupowałaś, bo ja kupiłam trzy lata temu i już praktycznie nie da się na nia patrzec. Igły powypadały, stoi krzywo. Od początku była trochę łysawa, ale teraz już naprawdę muszę kupić jakąs inną.

anka Gość
~anka
e-choinki 2012-12-04 10.44

Ja np kupowałam z e-choinki i mam juz ja drugi rok ,cały czas jest taka sama , gesta , zielona. Jestem zadowolona z jakości i to bardzo. Dostarczono mi ja szybko takze nie ma problemu.

siostra45 Gość
~siostra45
e-choinki 2012-12-18 13.14

Moja siostra własnie kupowałam tez z e-choinki i jest bardzo zadowolona. Świeta mamy miec u niej, wiec sobie dokladnie obejrze ale jak ja przywieźli to juz mi się podobała.

Mirek Gość
~Mirek
e-choinki 2013-01-23 11.07

Zmęczony wiecznym sprzątaniem sypiących się choinek, kupiłam na e-choinki.pl - "Świąteczne Marzenie". Jestem usatysfakcjonowany, bo przepięknie wygląda.

pinilla Gość
~pinilla
opinia 2013-04-17 14.39

też polecam ze strony www.e-choinki.pl. zdecydowanie numer jeden.

ricardo Gość
~ricardo
choinki z internetu 2013-04-24 09.07

Łączę się z powyższą opinią :)

Anna Gość
~Anna
a ja polecam choinkę z szyszek 2013-10-13 19.36

Sama je robię więc jak ktoś chce to pisać zamówienia na kolodziejczyk_anna@o2.pl

Christmastree Gość
~Christmastree
choinki Sztuczne 2013-11-12 15.54

Polecamy sklep internetowy www.christmas-tree.pl

Edyta Gość
~Edyta
Edyta 2013-11-12 15.57

Polecam sklep www.christmas-tree.pl 2 lata temu zamawiałam i jestem bardzo zadowolona gęsta choineczka na drewnianym stojaczku polecam wszystkim.

tamar Gość
~tamar
choinka 2013-12-15 08.21

Witam rowniez mozna kupic choinke na ul Królewieckiej przy AOW

oliwia Gość
~oliwia
piękna choinka 2013-12-15 14.13

a my zawsze kupujemy na nowym dworze w centrum ogrodniczym gaj - mają naprawdę kosmiczny wybór. a w tym roku zrobiliśmy wcześniej rundkę po mieście i się okazało, że mają zdecydowanie najtańsze. nasza już w domku ubrana i piękna - polecam :)

Maciek Gość
~Maciek
Dobre sztuczne choinki. 2013-12-16 17.56

Polecam choinki na stoiskach obok Carrefoura na Borku i koło Tesco na Długiej (jedna firma obsługuje oba stanowiska). Niedrogie i całkiem ładne.

greg Gość
~greg
a co to za nachalne komentarze jednej firmy sprzedającej choinki? 2013-12-16 18.14

wstydźcie się pisać nieprawdę

Jurek Gość
~Jurek
Borowska 2013-12-18 09.32

ja kupowałem wczoraj na borowskiej na przeciwko szpitala. Dzrzewka doniczkowe bardzo geste i pełne,cenowo w porównaniu do innych bardzo atrakcyjne. Cięte również mają

owik owik
A ja... 2013-12-20 11.05

Kupilem swierczek srebnry za 50 :) i jest piekny:)))

aaa Gość
~aaa
choinki 2013-12-23 08.27

[url]http://www.onet.pl[/url]

aaa Gość
~aaa
http://www.onet.pl 2013-12-23 11.06

onet

Darek Gość
~Darek
Choinki Nowy Dwór 2013-12-23 12.48

Ja polecam kupić choinkę w Centrum ogrodniczym Gaj, na Żernickiej 1 / Nowy Dwór. Jest tam spoko człowiek, który wam doradzi w utrzymaniu żywej choinki dla tych którzy mają za daleko są porady online: http://www.centrumogrodnicze-gaj.pl/jak-dbac-o-choinke.html. Nie reklamuję - Polecam!
Darek

Krzysiek Gość
~Krzysiek
e-choinki 2013-12-23 15.08

Ja również długo nie mogłem się zdecydować na wybór choinki jednak po długich poszukiwaniach wybrałem:
http://www.e-choinki.pl/44-gwiazda-betlejemska.html
I jestem bardzo zadowolony