*
Dodane 2013-12-12 10.40 , komentarzy 114

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 BIOLOGIA, CHEMIA, GEOGRAFIA 2014 OPERON ODPOWIEDZI, ARKUSZE

W środę, 11 grudnia 2013, uczniowie napiszą próbny egzamin gimnazjalny z części matematyczno-przyrodniczej z OPERONEM. Tu znajdziecie odpowiedzi i arkusze z biologii, chemii, fizyki i geografii.

Próbny egzamin gimnazjalny 2013 - 2014 , część matematyczno-przyrodnicza, Operon, biologia, chemia, geografia, 11 grudnia, odpowiedzi, arkusze




W tym roku, po raz kolejny przeprowadzony zostanie egzamin gimnazjalny w nowej formule. Będzie to tzw. mała matura. Testy rozpoczną się we wtorek (10 grudnia). Na pierwszy ogień pójdzie część humanistyczna, w tym język polski. Dzień później gimnazjaliści przystąpią do egzaminu z części matematyczno-przyrodniczej.

Test z zakresu przedmiotów przyrodniczych (biologia, chemia, fizyka, geografia) rozpocznie się o godzinie 9. i potrwa godzinę. Egzamin z matematyki rozpocznie się o godzinie 10.45 i będzie trwał 90 minut.

Tradycyjnie na MM-ce znajdziecie odpowiedzi i arkusze do testu. Jeśli tylko będą one dostępne, poniższe linki staną się aktywne. Kliknij f5, żeby odświeżyć stronę.


PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 OPERON - CZĘŚĆ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA - BIOLOGIA, CHEMIA, FIZYKA, GEOGRAFIA - ODPOWIEDZI


PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 OPERON - CZĘŚĆ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA - BIOLOGIA, CHEMIA, FIZYKA, GEOGRAFIA - ARKUSZE



W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie potrzebne informacje - arkusze z pytaniami i odpowiedziami z egzaminu gimnazjalnego z lat poprzednich, przykładowe testy z części matematyczno-przyrodniczej. Poćwiczcie przed egzaminem.



EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 CKE - CZĘŚĆ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA - BIOLOGIA, CHEMIA, FIZYKA, GEOGRAFIA - ARKUSZE

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 CKE - CZĘŚĆ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA - BIOLOGIA, CHEMIA, FIZYKA, GEOGRAFIA - ODPOWIEDZI

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 CKE - CZĘŚĆ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA MATEMATYKA - ODPOWIEDZI, ARKUSZE




Jeśli chcecie sprawdzić swoją wiedzę z matematyki i przedmiotów przyrodniczych lub porównać zadania i arkusze z próbnego testu i tzw. małej matury, materiały do poprzedniego egzaminu znajdziecie w linkach poniżej.

Zobacz testy gimnazjalny z poprzednich lat i poćwicz przed egzaminem gimnazjalnym:

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 OPERON - ZOBACZ ODPOWIEDZI



X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

wicek !!! Gość
~wicek !!!
buuu 2010-12-16 11.47

łatwe były xD z 40 pkt bedzie hah

ja Gość
~ja
-.- 2010-12-16 11.53

łatwe.... -.- te zadania otwarte mnie dobiły .... -.-

zawiedziona Gość
~zawiedziona
;//////// 2010-12-16 11.54

BYŁ CHOLERNIE TRUDNYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

. Gość
~.
;/ 2010-12-16 12.20

a fizyki to jak cholera dużo było... :/ szkoda że jeszce mniej jej nie było!

dedyl Gość
~dedyl
--.-- 2010-12-16 12.33

ZADANIA zamknięte to nawet jeszcze spoko a otwarte to masakra ;| mam nadzieje , że inna firma będzie robiła te testy w kwietniu .... albo zrobi łatwiejsze zadania -.-

ja Gość
~ja
;/ 2010-12-16 13.16

U mnie wystawiają oceny z tych egaminów więc z polaka licze na 3 z mat-przyr. z każdego przedmiotu po 2-3.
KTO WYMYSLAL TE ZADANIA??!! Ja nawet nei miałem z fizyki kilku rzeczy z tego co było!

. ; / Gość
~. ; /
. ; / 2010-12-16 13.31

. masakra . z zamkniętych mam 13/25 . boshe . ! . ; / !

Olaa. Gość
~Olaa.
testy.. 2010-12-16 13.48

to była totalna masakra. a chemia to juz wgl porazka. i 4 ostatnie zadania to mnie zgieły. ;|||||||

as Gość
~as
:l 2010-12-16 13.49

ogólnie nie był bardzo trudny, ale nie miałam na chemii 34 zadania, a tego ostatniego nie umiałam zrobić, z polskim było gorzej..

GrAnDziK Gość
~GrAnDziK
:P 2010-12-16 13.55

Najgorsze to te ostatnie 4 zadania reszto to lajcik :P

GrAnDziK Gość
~GrAnDziK
:P 2010-12-16 13.57

Ma ktoś poprawne odpowiedzi do części matematyczno przyrodniczej ??

Aga Gość
~Aga
masakraa. 2010-12-16 14.03

jeju kto te testy ku*wa wymysla..
boze nie wiem ile bede miala punktow. te ostatnie zadania to mnie normalnie rozwalily..
mam nadzieje ze w kwietniu beda o wiele latwiejsze..
jeszcze tylko jutro niemiecki ; /

olga Gość
~olga
lajt 2010-12-16 14.59

Łatwy był ten test, myślę, że z 45 będę miała.;)
a w kwietniu to nie wymyśla 'firma' tylko komisja. ;)

Martaa Gość
~Martaa
... 2010-12-16 15.20

Humanistyczny był łatwiejszy ;]
Test był trudny, zamknięte jeszcze ujdą , ale otwarte to była masakra. :P:)))

daddaada Gość
~daddaada
daadadad 2010-12-16 15.33

Nawet lajtowy , chociaż nad ostatnim zadaniem pół godziny myślałem ale zrobiłem, także licze na +40pkt.

nnnn Gość
~nnnn
nnnnn 2010-12-16 15.49

no łatwy jasne :/
to zobaczymy ile będziecie mieć punktów ;]
ja jak będę miała 20 to się będę cieszyć

ktoś Gość
~ktoś
lol 2010-12-16 15.49

to jakaś masakra była...;/ zamknięte postrzelane ajj.;D ;/ polski jak dla mnie łatwiejszy był!

Recha Gość
~Recha
:D 2010-12-16 15.54

Hymmm Human jak dla mnie trudniejszy.
tutaj 21/25 :((
zadania wszystkie dobrze z wyjątkiem ostatniego którego nawet nie ruszyłam ;p
ale zadowolona ogólnie jestem :DD

ja Gość
~ja
straszne 2010-12-16 15.57

Humanistyczny był w miarę prosty, tylko pytania pod wierszem mnie zagięły. A przyrodniczy... No cóż kompletna porażka. Myślę że 20 punktów to dla mnie max.

Adaś Gość
~Adaś
Egzamin;) 2010-12-16 17.27

Dzisiaj dla mnie egzamin się zaczął:)
Był trudny szczególnie te ostatnie zadanie resztę zarobiłem> Części humanistycznej nie pisałem jako Laureat wojewódzkiego konkursu z historii jutro język angielski;)

kjh Gość
~kjh
dupa 2010-12-16 17.52

TRUDNE było!
jak dostane 20 pkt. to bd spoko
a o angielski to sie nie martwie ;p szkoda tylko z jego tak nie biora pod uwage :/

uczen Gość
~uczen
LUDZIE 2010-12-16 17.53

NIE WPISUJCIE TUTAJ ZE TO BYLO LATWE!!!!!!!!!! bo oni czytają opinie uczniow na temat tego egzaminu probnego i potem robia MIĘDZY INNYMI na podstawie tego egzamin główny w kwietniu!!!!
Więc nie dla każdego to było łatwe, a dla tego dla kogo było łatwe niech sie niewypowiada bo przez takich ludzi potem zrobią nam trudniejszy bo jak kazdy pisze ze latwe to co tam...

prr Gość
~prr
prr 2010-12-16 18.17

nad ostatnimi 4 zadaniami chyba więcej niż godzine siedziałem a mam i tak tylko 1 dobrze. zamknięte nawet spoko.

KasSsia:) Gość
~KasSsia:)
porażka;( 2010-12-16 19.30

Polski nawet ok mi poszedł gorzej z matmą :( Trudny był jak cholera .!.

gelo~ Gość
~gelo~
no trudny był 2010-12-16 19.43

ostatnie zadanie zawaliłem i w ogóle cały :D