*
PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012/2013 - JĘZYK ANGIELSKI, JĘZYK NIEMIECKI - ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA, ARKUSZE, TESTY Dodane 2012-11-15 16.20 , komentarzy 29

Próbny egzamin gimnazjalny 2013: język angielski, niemiecki - listopad 2012 [odpowiedzi, wyniki, rozwiązania, arkusze, testy]

15 listopada uczniowie napiszą próbny egzamin gimnazjalny z języka obcego z CKE. Sprawdź odpowiedzi, testy i arkusze.

JĘZYK ANGIELSKI PODSTAWA - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 - listopad 2012 [ARKUSZE]


JĘZYK ANGIELSKI PODSTAWA- PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 - listopad 2012 [ODPOWIEDZI,  ROZWIĄZANIA]

 

JĘZYK ANGIELSKI ROZSZERZENIE - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 - listopad 2012 [ARKUSZE]

 

JĘZYK ANGIELSKI ROZSZERZENIE- PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 - listopad 2012 [ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA]

 


JĘZYK NIEMIECKI PODSTAWA- PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 - listopad 2012 [ARKUSZE]

JĘZYK NIEMIECKI PODSTAWA - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 - listopad 2012 [ODPOWIEDZI]


(Linki będą aktywne zaraz po opublikowaniu arkuszy i odpowiedzi przez CKE)

W tym roku po raz drugi egzamin gimnazjalny zostanie przeprowadzony w nowej formule. Będzie to tzw. mała matura. Przygotowany przez CKE egzamin gimnazjaliści napiszą w kwietniu.

15 listopada o godz. 9 rozpocznie się próbny egzamin z części językowej. Gimnazjaliści do wyboru mieli sześć języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański i rosyjski. Uczniowie na egzamin mogli wybrać tylko ten język, który był w gimnazjum przedmiotem obowiązkowym.

Próbny egzamin gimnazjalny 2012 - cześć językowa


Pierwsza część to sprawdzian z języka na poziomie podstawowym - do tego egzaminu przystępują wszyscy uczniowie. Druga część to język na poziomie rozszerzonym - do tego egzaminu muszą przystąpić osoby, które w gimnazjum kontynuowały naukę danego języka obcego.

Sprawdź, jakie pytania były rok temu:



Czytaj także:

X

Miejsce
w rankingu
MariolaSzczyrba

Jeśli lubisz nasze miasto, chcesz coś dla niego zrobić, ale nie wiesz jak. Jeśli masz pomysł, ale nie wiesz, jak go zrealizować. Jeśli chciałbyś coś napisać, ale potrzebujesz pomocy, jeśli masz pytania lub uwagi - jestem do Twojej dyspozycji. Kontakt: gg 3806153, mariola.szczyrba@mmwroclaw.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Lubui Gość
~Lubui
odpowiedzi 2010-12-17 05.56

o której godzinie dajecie te odpowiedzi??;>

Twoja Stara Gość
~Twoja Stara
Nudzi mi sie :D:D 2010-12-17 06.10

o kierej godzinie byda odpowiedzi?? bo zanim pojda na spr napisol bym sobie odpowiedzi na kartce i bym miol sciaga ;]

Ja? ;d Gość
~Ja? ;d
odpowiedzi z niemieckiego 2010-12-17 17.05

Kiedy będą odpowiedzi z niemieckiego ??

belfer Gość
~belfer
próbny z j. niemieckiego 2010-12-17 17.34

troche towarzystwo niedouczone... w teście w j. niemieckim duży błąd..
zamist wohin pojawiło się wo. i jak to wytłumaczyć uczniom?
przepraszam byłoby tu na miejscu

Dzen Gość
~Dzen
EGZAMIN 2010-12-17 18.12

Z niemca będzie 48 pkt :D. Obliczyłem jużxD

Dzen Gość
~Dzen
EGZAMIN 2010-12-17 18.14

@ ~belfer

Wo to skrócona wersja słowa wohin ;)

;// Gość
~;//
;// 2010-12-17 18.38

Sorry , a kiedy beda odp z niemieckiego?? ;/

Gość Gość
~Gość
... 2010-12-17 18.57

Wo to nie jest żadna skrócona wersja od wohin... wo-gdzie?, wohin-dokąd? ...

    Gość
~
.. 2010-12-17 21.23

dajcie juz z niemieckiego odp ;].

Dzen Gość
~Dzen
EGZAMIN 2010-12-17 23.04

Własnie, że to jest skrócona wrsja i ma dwa znaczenia !

Magda Gość
~Magda
ANGIELSKI 2011-12-09 12.22

FUCK YEACH z anglika 36/40 ; D

JA XD Gość
~JA XD
. 2011-12-09 14.14

Ja 38/40. Pozdro :D

. Gość
~.
francuski 2011-12-09 17.34

kiedy dacie odpowiedzi do języka francuskiego .?

geniusz Gość
~geniusz
łacina 2011-12-09 19.47

43/40 :D

;p Gość
~;p
;p 2011-12-09 21.41

Z niemieckiego to była masakra ; /

zgrywus Gość
~zgrywus
;d 2011-12-10 01.13

Były takie zadania których nawet jeszcze nie zrealizowaliśmy ;/ po prostu masakra .chyba nie ma dzieci ; D

nauczyciel j.niemieckiego Gość
~nauczyciel j.niemieckiego
wo - wohin 2011-12-10 07.24

"Wo" owszem jest skróconą wersją od "Wohin" ale pod warunkiem, że na końcu pojawi się słówko "hin", np, Wo stellst du die Tasse hin. We wszystkich innych przypadkach "wo"oznacza "gdzie"

żal Gość
~żal
. 2012-04-27 15.13

żal... z anglika 33/40. Myślałam, że chociaż angielski lepiej pójdzie, a tu nic... I takie głupie błędy! ;/ Za długo się zastanawiałam nad tymi pytaniami; albo są tak podchwytliwe, albo zajebiście banalne... I kurde chyba rozszerzenie lepiej mi poszło niż ta cholerna podstawa... A na próbnym 37 było! Masakra

gtgr Gość
~gtgr
vvvv 2012-11-14 17.08

wiecie może co będziwe jutro?

ooooo Gość
~ooooo
mdckjd 2012-11-14 17.20

co będzie na angolu?

kici Gość
~kici
odpowiedzi angielski. 2012-11-14 17.40

Sprzedam odpowiedzi do próbnego z angola za 25 zł. Pisać gg 44251245

amacz Gość
~amacz
odpowiedz 2012-11-14 18.59

kiedy bd odpowiedz z niemca ?

As Gość
~As
yyy 2012-11-14 19.07

Ciekawe skąd je masz...pic na wodę...

omomom Gość
~omomom
odpowiedzi test. j. angielski 2012-11-15 11.51

dalej no ja czekam na odpowiedzi!!

ja Gość
~ja
??? 2012-11-15 12.05

jezu kiedy te odpowiedzi z angola