*
Dodane 2014-04-25 16.00 , komentarzy 76

ANGIELSKI EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014 ODPOWIEDZI, ARKUSZ CKE

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014. 25 kwietnia uczniowie napiszą egzamin z języka angielskiego z CKE. Sprawdź odpowiedzi i arkusze.

9 grudnia uczniowie napiszą próbny egzamin gimnazjalny z języka ...

JĘZYK ANGIELSKI - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJ...

Autor: Mariusz Kruczek


Angielski. Egzamin gimnazjalny 2014 CKE - 25 kwietnia, odpowiedzi i arkusze




Próbne egzaminy gimnazjalne 2014 z CKE rozpoczną się 23 kwietnia i potrwają trzy dni. Po częściach humanistycznej i matematyczno-przyrodniczej przyjdzie czas na część językową. 25 kwietnia gimnazjaliści napiszą egzamin z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i języka rosyjskiego.

Egzamin rozpocznie się o godz. 9.00  – część z poziomu podstawowego (czas trwania: 60 min), natomiast o godz. 10.45  – część z poziomu rozszerzonego (czas: 60 min).

ZOBACZ TEŻ: Egzamin gimnazjalny 2014 terminarz, matematyka, polski



Jak tylko będziemy mieć odpowiedzi z próbnego egzaminu z języka angielskiego, poniższe linki staną się aktywne. Kliknij f5, żeby odświeżyć stronę.


ANGIELSKI - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014 CKE (poziom podstawowy) - kwiecień 2014 [ODPOWIEDZI]

 

ANGIELSKI - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014 CKE (poziom podstawowy) - kwiecień 2014 [ARKUSZ]

 

ANGIELSKI - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014 CKE (poziom rozszerzony) - kwiecień 2014 [ODPOWIEDZI]



ANGIELSKI - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014 CKE (poziom rozszerzony) - kwiecień 2014 [ARKUSZ]



Poniżej znajdziecie pytania i odpowiedzi z wcześniejszych egzaminów. Poćwicz przed testem:

ANGIELSKI - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014 OPERON (poziom podstawowy) - grudzień 2013 [ODPOWIEDZI]

ANGIELSKI - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014 OPERON (poziom rozszerzony) - grudzień 2013 [ODPOWIEDZI]


Poćwicz przed egzaminem. Sprawdź arkusze i odpowiedzi z ubiegłych lat.

JĘZYK ANGIELSKI - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 CKE (poziom podstawowy) - kwiecień 2013 [ODPOWIEDZI, WYNIKI, ROZWIĄZANIA]

JĘZYK ANGIELSKI - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 CKE (poziom podstawowy) - kwiecień 2013 [arkusze]

JĘZYK ANGIELSKI - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 CKE (poziom rozszerzony) - kwiecień 2013 [arkusze]

JĘZYK ANGIELSKI - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 CKE (poziom rozszerzony) - kwiecień 2013 [odpowiedzi]




X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

kesari Gość
~kesari
kesari 2011-12-08 19.42

to napewno nie bd te testy jutro ;/ bo już dwa razy patrzyłam i jest kompletnie coś innego jeśli by ktoś miał odpowiedzi do jutrzejszego egzaminu próbnego gimnazjalnego 2011/2012 to proszę o podanie tych właściwych odpowiedzi ;)

c Gość
~c
nn 2011-12-09 12.15

nn

Ola Gość
~Ola
Hey! 2011-12-09 12.30

Mi poszło bardzo dobrze. Z powyższych odpowiedzi wynika, że będę miec 37/40 punktów!
Jak na moją znajomośc języka angielskiego to naprawdę wspaniale, bo na lekcjach mam tylko czwórki, rzadko piątki.\
Pozdrawiam wszystkich Gimnazjalistów.
PS
Są już gdzieś odpowiedzi do poziomu rozszerzonego?

aa Gość
~aa
j.a. 2011-12-09 12.43

zna ktoś może link do odpowiedzi z rozszerzonego?;-)

aa Gość
~aa
rozszerzony 2011-12-09 12.50

Wlasnie, kiedy albo gdzie beda odp do rozszerzenia

Dusia Gość
~Dusia
xoxo 2011-12-09 12.52

38/40, porażka... teraz tylko czekać na rozszerzony

;p Gość
~;p
me 2011-12-09 13.06

też mam 38/40 z podstawowego.. czekam na odp z rozszerzonego mam nadzieję ,że poszedł mi dobrze ^^
A e-mail do napisania był spoko ;)

Meeexd Gość
~Meeexd
Meeexd 2011-12-09 13.25

Cholera , gdzie tu są odp do podst Angola . ? xd

LVD Gość
~LVD
@Meeexd 2011-12-09 13.31

czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)

.;D Gość
~.;D
.;D 2011-12-09 13.33

Z postawowego mam około 24pkt/40pkt XD

aśku Gość
~aśku
;]] 2011-12-09 13.42

tutaj sa gdzies odp do podstawy? :)

QWERTA Gość
~QWERTA
;p 2011-12-09 13.56

podstawowy okoł 30pkt/40pkt

Mariusz Kruczek Mariusz Kruczek
odpowiedzi angielski poziom podstawowy 2011-12-09 13.59

Pod tym linkiem: http://www.mmwroclaw.pl/photo/1246400/J%C4%98ZYK+ANGIELSKI+-+PR%C3%93BNY+EGZAMIN+GIMNAZJALNY+2012+-+grudzie%C5%84+2011+%5BODPOWIEDZI%2C+WYNIKI%2C+ROZWI%C4%84ZANIA%2C+ARKUSZE%2C+TESTY%5D#photoBrowsing

dfsjhf Gość
~dfsjhf
? 2011-12-09 14.11

nie ma przypadkiem pomyłki w odpowiedziach do rozszerzonego? coś się nie zgadza, wychodzi na to, że mam praktycznie wszystko źle, a w 6 nawet nie ma takich slowek.

karo Gość
~karo
BŁĄD BŁĄD BŁĄD 2011-12-09 14.16

albo ze mną jest coś nie tak, albo to ci co układają te pytania są idiotami. chociażby taki przykład 1.6- czy ona dzwoni żeby doradzić jakiejś dziewczynie o której nie było w ogóle mowy? albo 1.3- przecież on mówił o tym co robił w sobotę czyli w weekend, a nie o tym co lubi robić z rodzicami O.o no przepraszam bardzo, ale coś jest nie tak

dfsjhf Gość
~dfsjhf
? 2011-12-09 14.20

odpowiedzi do innego testu są po prostu:-)

kinga Gość
~kinga
O 9? 2011-12-09 15.27

wszyscy pisali o 9, a my o 8 -.-

PolaK Gość
~PolaK
Angielski 2011-12-09 15.52

Z podstawowego mam 36/40, ale jak Boga kocham znam bardzo dobrze angola, a rozszerzony to była jakaś porażka

jenny Gość
~jenny
jenny 2011-12-09 16.01

te odp do rozsz sa jakies popier* , ja mam aż 7 zle z rozsz :(
jak juz podajecie, to dajcie chociaz dobre

Natalia Gość
~Natalia
UWAGA ! 2011-12-09 16.16

ROZSZERZONY JEST ŹLE ! :) Ale podstawowy dobrze ;D Rozszerzony to odpowiedzi do innego testu . Jakby ktoś miał , to pisać ;D

Stefan Gość
~Stefan
omg 2011-12-09 16.45

kurde z podstawowego 38/40 a rozszezony to porazka..... troche przesadzili

lalalalalalala Gość
~lalalalalalala
POMYŁKA 2011-12-09 18.15

to nie te odpowiedzi do rozszerzonego. w teście jest 1.1-1.3 a w odpowidziach 1.1-1.6 . ma ktoś prawidłowe ?

Szymon Gość
~Szymon
Podstawowy 2011-12-10 13.10

Jestem uczniem trójkowym test podstawowy napisałem na 39pkt ... omg rozszerzony wiem że nazbierałem pkt za email ;)

Patu Gość
~Patu
pati 2011-12-13 17.04

ma ktoś odpowiedzi do testów z operonu na jutro czwartek i piątek ?
jak cos dawac na gadu 4178193 . :D.
Z gory thx :)

Batu Gość
~Batu
Batu . 2011-12-13 22.28

Elo . Jak macie odpowiedzi na wszystkie egzaminy na jutro czwartek i piątek to piszcie na gg : 12307038 . Pozdro . ; ))