*
Dodane 2013-12-13 14.00 , komentarzy 25

NIEMIECKI PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 2014 ODPOWIEDZI, ARKUSZE OPERON 12.12.2013

OPERON. W czwartek (12 grudnia) uczniowie napiszą PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 z języka niemieckiego. U nas znajdziecie arkusze i odpowiedzi.

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 - 2014 - OPERON - JĘZYK NIEMIECKI, 12 GRUDNIA 2013

W czwartek gimnazjalistów czeka trzeci dzień testów z Operonem - część językowa. O godz. 9. rozpocznie się egzamin z języka niemieckiego, który potrwa godzinę. Po 45-minutowej przerwie rozpocznie się druga część egzaminu - poziom rozszerzony.

Jak tylko będziemy mieć odpowiedzi i arkusze, poniższy link będzie aktywny.

Kliknij f5, żeby odświeżyć stronę.


JĘZYK NIEMIECKI - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 - 2014 OPERON [ODPOWIEDZI] - poziom podstawowy

JĘZYK NIEMIECKI - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 - 2014 OPERON - [ODPOWIEDZI] - poziom podstawowy


Poniżej znajdziecie arkusze i odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego z lat wcześniejszych. Poćwiczcie przed testem:

JĘZYK NIEMIECKI - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 CKE - KWIECIEŃ 2013 [ARKUSZE] - poziom podstawowy

JĘZYK NIEMIECKI - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 CKE - KWIECIEŃ 2013 [ARKUSZE] - poziom rozszerzony

Zobaczcie też wcześniejsze egzaminy gimnazjalne z języka niemieckiego.

JĘZYK NIEMIECKI POZIOM PODSTAWOWY - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 CKE - kwiecień 2012 [ARKUSZE, TESTY]

JĘZYK NIEMIECKI POZIOM PODSTAWOWY - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 CKE - kwiecień 2012 [ODPOWIEDZI, WYNIKI, ROZWIĄZANIA]


JĘZYK NIEMIECKI POZIOM ROZSZERZONY - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 CKE - kwiecień 2012 [ARKUSZE, TESTY]

JĘZYK NIEMIECKI POZIOM ROZSZERZONY - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 CKE - kwiecień 2012 [ODPOWIEDZI, WYNIKI, ROZWIĄZANIA]

Źródło: Egzamin gimnazjalny 2012: języki obce [język angielski, język niemiecki] - odpowiedzi i arkusz pytań w serwisie EDUKACJA, echodnia.eu



Komentarze

LibeSel Gość
~LibeSel
:) 2011-12-09 13.10

Nie był trudny test z niemieckiego :) Tylko szkoda, że odpowiedzi nie ma:/
Pozdrawiam:)
Oby wszystko poszło dobrze;P

uczeń Gość
~uczeń
odpowiedzi 2011-12-09 13.25

no właśnie kiedy będą te odp.

YT Gość
~YT
;) 2011-12-09 13.35

Dosyć łatwy był egzamin.

ktoś :D Gość
~ktoś :D
;) 2011-12-09 14.22

łatwy ;) ale w mojej szkole żadne płyty nie działały ;/ nawet z angielskiego. na każdej płycie było zapisane tylko jedno zadanie ;/i najprostsze zadania z odsłuchu nam odpadły ;|

noo ten Gość
~noo ten
odpowiedzi 2011-12-09 14.25

dajcie odpowiedzi z niemieckiego z części podstawowej i rozszerzonej. Błagam ;*
nawet test łatwy
pozdro ;d

MaĆka xdd ;** Gość
~MaĆka xdd ;**
Niemiec ! ;* 2011-12-09 20.12

Test był łatwiutki ;))

Kto się ze mną zgadza xd?

Zgermanizowani Gość
~Zgermanizowani
O.o 2011-12-09 21.01

Podstawa była łatwa. Rozszerzenie -> MASAKRA!

123 Gość
~123
a tam 2011-12-09 23.02

podstawa 40/40
rozszerzony łatwizna, wynikow nie znam.

Alina Gość
~Alina
podstawowy 2011-12-10 13.57

podstawowy był prosty rozszerzony był taki nie zbyt:(

Maryśka Gość
~Maryśka
podstawowy niemiecki ;P 2012-04-26 11.33

ja pisałam podstawowy . niektore zadanie byly glupie ;) Dajcie dodpowiedzi do podstawowego ;)

All Gość
~All
:D 2012-04-26 12.23

Podstawa była prosta.. A rozszerzenia nie pisałam : D

Przyrodniczy i matematyczny zawaliłam.  :( Gość
~Przyrodniczy i matematyczny zawaliłam. :(
Tak! 2012-04-26 13.52

Podstawa była prosta. Rozszerzonego nie pisałam. Jestem ciekawa czy zaliczyłam cały test, ciągle szukam odpowiedzi i czekam.

aa Gość
~aa
Aaaa... 2012-04-26 14.08

No jeszcze nawet nie wiem dam odpinie ja zobacze odp ..!!

daaf Gość
~daaf
ajnhfd 2012-04-26 14.39

dawac odpowiedzi ! ile mozna czekac ?!

xd Gość
~xd
fdasfas 2012-04-26 14.40

właśnie.. czekamy na odp ;D

rege Gość
~rege
lila 2012-04-26 18.34

Test nie był znowu aż taki łatwiutki, ale do najtrudniejszych nie należał. Ja wychodzę z założenia że nic na takich egzaminach nie jest takie "LATWIUTKIE".

;ppppp Gość
~;ppppp
;) 2012-12-13 17.09

Co było na tescie z niemieckiego z rozszerzonego i z podstawowego?? na jaki temat był e-mail?

uczeeeeennn Gość
~uczeeeeennn
Niemiecki 2012-12-15 21.21

Kiedy beda wyniki z JĘZYK NIEMIECKI - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 OPERON - grudzień 2012 [ODPOWIEDZI, WYNIKI, ROZWIĄZANIA,] ?????????????

szczymryj Gość
~szczymryj
..... 2012-12-17 15.25

ja będę w środe 19.12.12 pisał i cała szkoła wiec pozdro :-)

yors10 yors10
[DARMOWE DOŁADOWANIA TELEFONU] Wszystkie Sieci! 2013-04-25 15.05

http://darmowedoladowania9.blogspot.com/

ktoś taki tam Gość
~ktoś taki tam
Było ok 2013-04-25 15.31

bardzo fajny test z niemca. Bałam się, że będzie gorzej bo mnie chyba próbne postraszyły, ale było genialnie :D życzę wysokich wyników ;)

xoxo Gość
~xoxo
.. 2013-12-11 20.11

jaki jest temat wypracowania z niemieckiego?

daniel Gość
~daniel
ODPOWIEDZI DO PRÓBNEGO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO - JĘZYK OBCY 2013-12-12 11.03

Mam już odpowiedzi do próbnego egzaminu z języka obcego http:\\pliczek24.pl/mtsl/10/5968/Odpowiedzi%20do%20pr%C3%B3bnego%20egaminu%20gimnazjalnego%20-%20j%C4%99zyk%20obcy w poszczególnych folderach, sprawdzać swoje odpowiedzi

Madzia Gość
~Madzia
Odpowiedzi z próbnego - język obcy 2013-12-12 12.38

Mam już odpowiedzi do próbnego gimnazjalnego
http://goo.gl/B9H3gb rozwiązywałam z nauczycielką
Folder z Angielskim i Niemieckim jest

Łukasz Gość
~Łukasz
lokalizator 2013-12-12 20.42

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu "ze striptizem" i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby.

Polecam Łukasz.

Link: http://lokalize.pl/galp