*
Dodane 2011-01-11 08.00 , komentarzy 2

Precasting The X Factor, czyli w przedsionku sławy [foto]

Na casting do programu X-Factor we Wrocławiu przyjechała m.in. Jessica Merstein, finalistka programu "Mam Talent".Castingi do X-Factor we Wrocławiu
Przed Hotelem Mercure we Wrocławiu gromadzili się kandydaci do wzięcia udziału w nowym programie telewizji TVN. Pierwsze osoby pojawiły się już o godzinie 6. rano.

9 stycznia, kilka minut po godzinie 10., do czekających wyszli organizatorzy. Rozpoczęło się filmowanie ponad 500 osób, które przybyły na casting. Operatorzy kamer, fotografowie ruszyli w tłum i na podnośnik. Las rąk pokazywał znak X i przekazywał flagę z logo programu. Następnie do budynku wpuszczono pierwszych kilkadziesiąt osób. Rozpoczęło się nerwowe wypełnianie formularzy zgłoszeniowych, których okazanie było konieczne do uzyskania wymarzonego numerka.

Po dokonaniu rejestracji każdy z uczestników szukał spokojnego miejsca dla siebie. Niektórzy bardzo chętnie pozowali do zdjęć, udzielali wywiadów. Inni starali się skoncentrować. Jednak zdecydowana większość rozgrzewała struny głosowe, ćwicząc różne wokalizy.

Wśród oczekujących znalazła się również niezwykle sympatyczna i skromna Jessica Merstein, finalistka programu "Mam Talent". Na przesłuchanie przygotowała utwory z repertuaru Pink i Beyonce. Razem z nią przyjechał do Wrocławia mąż, Salwin Siwak, który zaprezentował komisji romską piosenkę" Alfa i omega".

W "grupie rozśpiewanych" uwagę przyciągała Jolanta Tarnawa, 32-letnia wokalistka, która niedawno brała udział w castingu do "Szansy na Sukces" i bardzo się spodobała. Jola Tarnawa ma również sporą rzeszę fanów w sieci, gdzie wysoko oceniane są jej wykonania utworów Celin Dion, Duffy czy Grażyny Łobaszewskiej i Urszuli.Przesłuchania prowadziły osoby z produkcji programu. Wszyscy, którzy zaśpiewali, usłyszeli jedną informację. "O przejściu do drugiego etapu poinformujemy Cię telefonicznie. Telefonujemy tylko do osób, które przeszły do następnego etapu."
Tak więc i Ci, którzy wykonali przed komisją dwa utwory czy też jedynie krótki fragment, nadal są pełni nadziei.

Trzymamy za Was kciuki!


Czytaj też:

X

Miejsce
w rankingu
fuzul

Nazywam się Dorota Mróz-Borowska. Wrocław to mm. Tu się urodziłam, tu mieszkam. W telegraficznym skrócie o tym co lubię: hobby - urbex, film - "Jasminum", muzyk - Krzysztof "Grabaż" Grabowski, artysta - Bosch, Beksiński, pisarz - W. Szymborska, J. Carroll, książka - "Zwierzenia Klauna", "Muzeum psów", komiks - "Kajko i Kokosz", "Kapitan Żbik", kreskówka - "La Linea", "Bajki z mchu i paproci" gra - Mahjong, Scrabble

Komentarze

jokato jokato
Ale tłumy.. 2011-01-11 09.28

i kto by przypuszczał , że mamy tyle talentów, tyle potencjalnych gwiazd:)

Komentator życia Gość
~Komentator życia
przykre 2011-01-11 10.41

ludzie pchają się drzwiami i oknami do telewizji i sławy, społeczeństwo schodzi na psy. Tylko czekać kolejnych idiotycznych programów z jury, które na niczym się nie zna...

Dodaj swój komentarz: