*
Dodane 2011-03-24 19.20 , komentarzy 26

Cyrk Arlekin we Wrocławiu. Rozdajemy bilety na widowisko [konkurs]

Cyrkowcy zaprezentują się wrocławianom 26 i 27 marca na Wzgórzu Andersa przy ul. Ślężnej. W dwugodzinnym show zobaczymy m.in konie, muflony, węże oraz akrobatów.

Cyrk Arlekin

Cyrk Arlekin

Autor: mat. prasowe

Na arenie cyrku Arlekin wystąpią polscy, ukraińscy i rosyjscy artyści. W trakcie przedstawienia zobaczymy m.in. konie, lamy, muflony, kozy i węże. Dla najmłodszych przygotowano również paradę bajkowych postaci.

Absolwenci Państwowej Szkoły Cyrkowej w Julinku zademonstrują popisy akrobatyczne na batucie czy groteskę akrobatyczną. Atrakcji dostarczą również akrobacje napowietrzne w wykonaniu Władymira z Ukrainy. We Wrocławiu pojawią się również tajemnicze lalki nanajskie.

W cyrku nie zabraknie też śmiechu, który z pewnością u widzów wywoła clown Sylwek. Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: www.cyrk-arlekin.com.pl

Widowiska we Wrocławiu na Wzgórzu Andersa przy ul. Ślężnej:

26.03. (sobota) godz. 17.
27.03. (niedziela) godz. 13. i 16.


Konkurs

Do rozdania mamy dziesięć trzyosobowych zaproszeń (1 dorosły + 2 dzieci do lat 10) na niedzielę 27 marca na godz. 16. Żeby je zdobyć, wystarczy zalogować się do serwisu i napisać w komentarzu pod tekstem, dlaczego chcecie się wybrać do cyrku? Na komentarze zarejestrowanych użytkowników czekamy do godz. 22, w czwartek, 24 marca. Nicki zwycięzców podamy pod konkursem. Bilety będą do odbioru w piątek, 25 marca w godz. 9-19 w redakcji MM Wrocław, która znajduje się przy placu Solnym 16/9.

X

Miejsce
w rankingu
Michał Potocki

Masz newsa a brakuje Ci odwagi, żeby pokazać go światu? Chcesz przeczytać na MM-ce jakiś konkretny artykuł? Brakuje Ci określonej tematyki w portalu? Pisz śmiało na e-mail, gg lub dzwoń. ------------------------------------------------------ michal.potocki@mmwroclaw.pl ------------------------------------------------------ gg 13337055 ------------------------------------------------------ tel. +48 510 026 915

Komentarze

matfiej matfiej
Cyrk 2011-03-23 21.23

Wizyta w cyrku to marzenie mojej 5 letniej córeczki , która zobaczy cyrk pierwszy raz w życiu 

zoska7777 zoska7777
Pokazać córce clowna .. 2011-03-23 21.31

Na balu przebierańców w przedszkolu córki jedno z dzieci było przebrane za clowna. Po tej imprezie córka zapytała mnie - kto to jest clown i co on robi...
Warto może zatem pokazać już 5 letniemu dziecku, obeznanemu głównie z telewizją i komputerem, że można ciekawie spędzać czas w inny sposób - podziwiając pracę i talent artystów w cyrku. I przy okazji zaspokoi swoją ciekawość co do clowna.

jokerwroc Gość
~jokerwroc
urodziny 2011-03-23 22.02

Dziś córka obchodziła swoje 6 urodziny, byłby to wspaniały prezent. Zawsze chciała się nauczyć żonglować piłeczkami:), niestety ja mam dwie lewe ręce...

Mirosław Gość
~Mirosław
Dlaczego? 2011-03-24 02.39

Odkąd pamiętam mój młodszy brat truje mi i truje o cyrku i tych wszystkich innych akrobacjach z nim związanym,nikt prócz mnie cyrku w domu nie lubi i to zawsze ja dostaję rolę opiekuna mojego młodego brata-9lat;) zawsze! ale że w dyrku drogo...to przekupiam go lodami bo szkoda mi pieniędzy na bilety i zamiast do cyrku ,wedrujemy do lodziarni,dzięki wam mogę to pogodzić..pieniąze na bilety przeznaczyć na lody i wkońcu uszczęśliwić brata wizytą w cyrku. dzięki z góry

emem71 emem71
Dlaczego? 2011-03-24 03.16

Odkąd pamiętam mój młodszy brat truje mi i truje o cyrku i tych wszystkich innych akrobacjach z nim związanym,nikt prócz mnie cyrku w domu nie lubi i to zawsze ja dostaję rolę opiekuna mojego młodego brata-9lat;) zawsze! ale że w dyrku drogo...to przekupiam go lodami bo szkoda mi pieniędzy na bilety i zamiast do cyrku ,wedrujemy do lodziarni,dzięki wam mogę to pogodzić..pieniąze na bilety przeznaczyć na lody i wkońcu uszczęśliwić brata wizytą w cyrku. dzięki z góry

P.S Zreflektowałem się ,że aby wziąść udział trzeba być zalogowanym,tak też uczyniłem;)

armaniwroc armaniwroc
arlekin 2011-03-24 08.20

Dlaczego ja? 5 POWODÓW

1) Ostatnio byłem w Cyrku w 2001 roku, jak miałem 16 lat
2) Fajnie byłoby chodzić do cyrku raz na 10 lat (2011), nie za czesto, w sam raz
3) Mieszkam blisko (3 minuty pieszo od wz Andersa)
4) Jest u mnie do konca marca dwuletnia siostrzenica z Chicago, byloby to dla niej dodatkową atrakcją
5) W trakcie przedstawienia zobaczymy m.in. konie, lamy, muflony, kozy i węże

Renata LORENC Gość
~Renata LORENC
Miłośnik zwierząt 2011-03-24 08.25

Mój synek ma zaledwie 3 lata, ale już jest MIŁOŚNIKIEM ZWIERZĄT-nie tylko dzikich, lecz po prostu wszystkich. Rok temu oglądał w telewizji festiwal cyrków świata i był ZAHIPNOTYZOWANY. Wtedy obiecałam mu wyjście do cyrku przy najbliższej okazji. Może więc WŁAŚNIE taka nadeszła...???

gocha83 gocha83
pozytywna frajda 2011-03-24 09.55

Mój młodszy syn ( 6lat) w szkole dowiedział się o przyjeździe cyrku do Wrocławia. Od tamtej pory, wraz ze starszym bratem (8lat ) obejrzał zdjęcia cyrku w internecie i nieustannie zadaje pytanie ile jeszcze zostało dni, kiedy będzie niedziela. Cały czas pracuje nad tym by nie narozrabiać, stara się jak tylko umie. Dzieci są ze mną od października ubiegłego roku (jestem dla nich rodziną zastępczą) i widzę jak bardzo potrzebują pozytywnych, budujących uczuć, a wizyta w cyrku na pewno takich im dostarczy.

witorski witorski
bo żona nigdy nie była... 2011-03-24 10.09

a teraz miałaby okazję i pretekst żeby pójśc z córką do cyrku, córka nie wie nawet o co chodzi ale żona jaka napalona... no nie wiem czy zasłużyła :)

1970aa Gość
~1970aa
Moje Szkraby - 5 i 7 lat nie były w Cyrku 2011-03-24 11.28

dzieki za te informacje, pozdrawiam

Michał Potocki Michał Potocki
Uwaga 2011-03-24 11.36

Bierzemy pod uwagę tylko komentarze zalogowanych użytkowników.

Kicia89 Kicia89
CYRK WITA WAS 2011-03-24 12.10

Ciężko jest sobie przypomnieć ostatnią wizytę w cyrku... Pamiętam, że był to okres Szkoły Podstawowej, a teraz jakby nie patrzeć 21 na liczniku. Najbardziej zapadli mi w pamięci akrobaci. Chciałabym zobaczyć cyrkowe atrakcje, ciekawe czy cyrk dalej jest barwnym miejscem (takim go zapamiętałam), czy tylko dla dzieci jest, tak cudowny. Na myśl o wizycie w cyrku, aż głowie dźwięczy piosenka Majki Jeżowskiej "cyrk wita was" http://w876.wrzuta.pl/audio/aJVIOWunJwS/majka_jellowska_-_kolorowe_dzieci_-_09_cyrk_wita_was

Melocoton Melocoton
Dlaczego chcecie się wybrać do cyrku? 2011-03-24 12.46

Bo kochamy podróże - te dalekie i bliskie.
Pozwalają zobaczyć świat, którego siedząc w domu nie jesteśmy w stanie wymyślić ani sobie wyobrazić. Dlatego Wojtek (4), Zośka (2) i ja (32) mamy zamiar odbyć kolejną podróż w ten weekend:). Do zobaczenia!

aga.czyszka aga.czyszka
niech zyje cyrk!! 2011-03-24 17.53

Taki mamy z mezem plan: nasz 4-letni nad wyraz zwawy synek idzie z babcia do cyrku (babcia tez zwawa i tez chce isc), a my mamy upragnione wolne popoludnie i czas na wlasne akrobacje..:)
Pozdrawiam!
A.C.

czerwony czerwony
Bo przypomina mi się ... 2011-03-24 18.17

świat filmów Felliniego z Giuliettą Masiną w roli głównej. Klauni, baletnice, akrobaci, arlekin... Magia tego niezwykłego świata. Nie byłem w cyrku od 30 lat. Chciałbym, żeby moja córeczka też zobaczyła kawałek tego świata.

wroclove wroclove
Cyrk to magia 2011-03-24 18.24

"W cyrku się nie wysiaduje, tu wzlatuje się i spada" - jak pisał Okudżawa. - Kiedy patrzysz pod kopułę, wtedy miarę rzeczy znasz i o żadnych dyrdymałkach myśleć ani mi się waż..."

jokerwroc jokerwroc
urodziny 2011-03-24 19.36

Wczoraj córka obchodziła swoje 6 urodziny, byłby to wspaniały prezent. Zawsze chciała się nauczyć żonglować piłeczkami:), niestety ja mam dwie lewe ręce...

Alien Alien
Bo z rodzinka czas wolny chce spedzic... 2011-03-24 20.10

Od 15lat sam w cyrku nie byłem i miło by było pośmiać sie z klauna ;) Poza tym mojej 5 letniej córeczki w cyrku jeszcze nie było i z Żoną chcemy ją zabrać... Jednak ceny biletów są baaardzo wysokie.
Pozdrawiam :)

wojtas_90 wojtas_90
"Cyrk wita Was", czy przywita mnie ?? bardzo bardzo bilety chcę :) 2011-03-24 20.14

Cyrk w niedziele - super sprawa
Może świetna być zabawa
Clown rozśmieszy nas do łez
Czy tam będzie Jerzy Jeż ?
Foki sztuczki nam pokażą
Słonie będą świetną strażą
I humorem nas zarażą :)

Maciej Gość
~Maciej
Niedziela w cyrku - to jest to 2011-03-24 21.52

Moje dzieci od dwóch lat pytają KIEDY PÓJDZIEMY DO CYRKU... Może wreszcie to jest ten dzien, kiedy będe mógł powiedzieć - w tą niedzielę>

kleciejewska kleciejewska
Cyrk 2011-03-24 21.58

Myslę. ze w cyrku czeka mnie swietna zabawa i mnustwo atrakcji. Chetnie pójde do niego z dzieciakami.

maciejlec maciejlec
Wyprawa do cyrku 2011-03-24 21.59

Bo cyrk to cyrk...

Konkursy MM Konkursy MM
Rozwiązanie 2011-03-25 06.47

Bilety otrzymują: matfiej, zoska7777, emem71, gocha83, Kicia89, Melocoton, aga.czyszka, czerwony, wroclove, jokerwroc. Po odbiór zapraszamy do redakcji MM Wrocław przy pl. Solnym 16 w piątek, 25 marca, w godz. 9-19.

gość Gość
~gość
STOP Cyrkom ze zwierzętami 2011-03-25 15.45

Cyrk to męczarnia dla zwierząt.

Vanja Vanja
Bo.. 2012-03-17 07.26

Bo "Ciekawski George był w cyrku i widział słonia"- by Gabryś (2,5 lat)