*
Dodane 2011-05-18 20.00 , komentarzy 16

Matura 2011: chemia - odpowiedzi

18 maja uczniowie napiszą maturę z chemii. Tego samego dnia na MMWroclaw.pl znajdziecie pytania i odpowiedzi.

18 maja maturzyści napiszą maturę z chemii

18 maja maturzyści napiszą maturę z chem...

Autor: archiwum mm


Matura 2011 we Wrocławiu - pytania i odpowiedzi


Wybierz z nami najlepszego nauczyciela 2011 roku

Uczniowie, którzy jako przedmiot dodatkowy na maturze wybrali chemię, do egzaminu przystapią 18 maja. Matura 2011 z chemii rozpocznie się o godz. 14. Tego samego dnia na szej stronie znajdziecie pytania i odpowiedzi z egzaminu.

Gdy tylko pojawią się arkusze i odpowiedzi poniższe linki będą aktywne.

Matura 2011 - chemia - poziom podstawowy - pytania, arkusze

Matura 2011 - chemia - poziom podstawowy - wyniki, odpowiedzi

Matura 2011 - chemia - poziom rozszerzony- pytania, arkusze

Matura 2011 - chemia - poziom rozszerzony - wyniki, odpowiedzi

Zobaczcie inne serwisy przedmiotów maturalnych i poćwiczcie przed egzaminem maturalnym!

język polski

fizyka, astronomia

język rosyjski

język francuski

język portugalski
język angielski

historia

geografia

język włoski

język słowacki
język niemiecki

biologia

informatyka

historia muzyki

język hiszpański

matematyka

chemia

WOS

historia sztuki

język szwedzki



zobacz też:

Matura 2013 z chemii. Odpowiedzi, arkusze

Matura 2013 z geografii. Odpowiedzi, arkusze

Komentarze

maturalna Gość
~maturalna
odp 2011-05-18 19.01

dłuugo jeszcze?

Hubi Gość
~Hubi
Jak poszło 2011-05-18 19.06

Jak wam poszło?

ktos Gość
~ktos
chemia 2011-05-18 19.27

sami nie potrafia tego rozwiazac ;/;/;/

Skalpel Gość
~Skalpel
Yyyyy 2011-05-18 19.34

Po biologi pożegnałam się z kilkoma kierunkami ale liczyłam na chemię. Teraz mogę pożegnać się ze studiami.:/

Redakcja MM Redakcja MM
arkusze, odpowiedzi chemia 2011 2011-05-18 19.56

CKE nie udostępniła jeszcze arkuszy egzaminacyjnych. Prawdopodobnie z powodu błędów w pytaniach. Jak tylko pojawią się arkusze, opublikujemy je wraz z odpowiedziami.

ja Gość
~ja
naukowcy... 2011-05-18 20.09

to jest dopiero farsa... pracuje nad tym sztab ludzi a jeszcze są błędy....

mlody Gość
~mlody
!!! 2011-05-18 21.02

odpowiedzi na nowamatura.edu.pl , ja bez nauki ok 50% ale ogolnie masakra

gra Gość
~gra
chem 2011-05-18 21.32

mam 50 procent.

ja Gość
~ja
nadal 2011-05-18 22.02

nadal nie ma rozwiązań z podstawy!

KKK Gość
~KKK
odp 2011-05-18 22.10

wiecie może gdzie mam szukac odpowiedzi do podstawy?

berry Gość
~berry
odp z podstawy 2011-05-18 22.15

najlepszy tekst na powyzszej stronie to, ze eksperci maja problemy z rozwiazywaniem tej matury i juz od ok. 4h sie trudza z podstawa i rozszerzonym:"KOLEJNE ODPOWIEDZI WKRÓTCE. TA MATURA JEST TRUDNA." xD

kate Gość
~kate
zad 28 z rozszerzenia 2011-05-19 10.18

...te ktore jest w trakcie rozwiazywania ;) chodzi o izomeria cis-trans :)

TommyB. Gość
~TommyB.
Chemia podstawowa 2011-05-19 12.42

Jasło/Podkarpackie
Nie zbyt dobrze mi się udało, ale jak na tryb zaoczny z 10-ma godzinami lekcji na semestr, to 34pkt (68%) chyba nie jest najgorzej.
Wierzę, że wam poszło lepiej
Pozdrowienia dla wszystkich maturzystów Tomek

M Gość
~M
mhmm 2011-05-19 13.38

Cholera, mam ok 50 %... myślicie ,że jeśli na niestacjonarne w zabrzu w zeszłym roku było 140, to w tym może spaść do 120- 130?

Ania Gość
~Ania
Chemia rozszerzona!!! 2011-05-19 16.35

Ile będziecie mieć punktów? Ja 60% :( a głupia chciałam iść na stomatologię, albo chociaż farmację, ale chyba nic z tego :( dobrze, że biologia nie była taka tragiczna....
Piszcie ile będziecie mieć plisss.....chcę się zorientować
Pzdr. ;)

chemiczka Gość
~chemiczka
błąd w odpowiedzi 2011-05-20 19.59

W zadaniu 1. poziomu rozszerzonego jest bład - chodziło o siarkę, a nie krzem.