*
Dodane 2011-04-30 21.00 , komentarzy 0

Gitarowy Rekord Guinnessa 2011: Sprawdź, czy jesteś na liście uczestników

Prezentujemy listę uczestników wrocławskiego bicia rekordu 30 kwietnia w trakcie Thanks Jimi Festival 2011.

Ponad pięć tys. gitar uniosło się w górę w trakcie bicia rekordu

Ponad pięć tys. gitar uniosło się w górę...

Autor: Grzegorz Kwolek

Gitarowy Rekord Guinnessa 2011: Hendrix we Wrocławiu - relacja [foto, wideo]

Legendarne "Hey Joe" Jimiego Hendriksa na wrocławskim Rynku zagrało wtedy 5601 gitarzystów. Rekordu niestety nie udało się pobić, ale pozostaje on w stolicy Dolnego Śląska. Na siódmej edycji imprezy w 2009 roku w struny uderzyło 6346 gitarzystów.

Oto lista uczestników Gitarowego Rekordu Guinnessa 2011 (wg schematu: imię, nazwisko i miejscowość):


Piotr Abramowicz Dzierżoniów
Anna Abramowicz Wrocław
Klaudyna Abramczyk Grodków
Andrea Konct Arad
Magdalena Borysewicz Augustów
Piotr Dylnicki Augustów
Krzysztof Gąsiewski Augustów
Łukasz Gruca Babienice
Michalina Słota Babienice
Thantida Sasoontorn Bangok
Arkadiusz Macinowski Barcinek
Maciej Kowalski Barczkowice
Błażej Jakubowski Bardo
Aneta Purgał Bardo
Roman Klisiewicz Bardo Śląskie
Wiktor Chojnacki Bełchatów
Małgorzata Gutknecht Bełchatów
Tomasz Klewin Bełchatów
Aleksander Kłys Bełchatów
Bartosz Krystek Bełchatów
Arkadiusz Pacyński Bełchatów
Maria Piotrowska Bełchatów
Norman Drzeniek Berlin
Agnieszka Woźniak Będzieszyn
Jakub Najda Biała
Bartłomiej Zalewski Biała Podlaska
Beata Chomiuk Białe Błoto
Tomasz Dziadasz Białków
Marcin Bąkowski Biały Kościół
Andrzej Michta Biały Kościół
Dariusz Czarkowski Białystok
Marzena Grądzka Białystok
Piotr Haruburda Białystok
Justyna Karpińska Białystok
Kamila Muraszkowska Białystok
Wojciech Sadowski Białystok
Tadeusz Warwas Białystok
DAMIAN CZAJA BIEDRZYCHOWICE
Mateusz Ćwir Bielany Wrocławskie
Katarzyna Petniczynik Bielany Wrocławskie
Wojciech Pomorski Bielany Wrocławskie
Damian Adamczewski Bielawa
Marcin Ardelli Bielawa
Ferdynand Ardelli Bielawa
Jakub Boukowski Bielawa
Patryk Goch Bielawa
Maciej Hubisz Bielawa
Natalia Jeżak Bielawa
Tomasz Jurkowski Bielawa
Tomasz Kamiński Bielawa
Mateusz Kawińcz Bielawa
Michał Kokociński Bielawa
Sławomir Książek Bielawa
Grzegorz Mój Bielawa
Bartosz Rzeszótko Bielawa
Hubert Stolarski Bielawa
Ewelina Szafrańska Bielawa
Olga Szewreńska Bielawa
Jerzy Szymański Bielawa
Wojciech Szymański Bielawa
Grzegorz Wachel Bielawa
Patrycja Woropaj Bielawa
Żaneta Woszczyńska Bielawa
Artur Andrzej Zieliński Bielawa
Marta Ziętara Bielawa
Jan Kwaśnicki Bielsko - Biała
Janusz Sikora Bielsko-Biała
Tymoteusz Wrzeszcz Bielsko-Biała
Filip Wysocki Bielsko-Biała
Robert Stolecki Bieruń
Olga Rosik-Rosińska Bierutów
Elżbieta Suska Bierutów
Renata Syska Bierutów
Krzysztof Syski Bierutów
Aleksandra Wilczyńska Bierutów
Rafał Wróbel Bierutów
Grzegorz Bednarz Bluszczów
Bartosz Frąckowiak Bobowo
Bartosz Bienias Bochnia
Agnieszka Bryk Bochnia
Karol Chojecki Bochnia
Andrzej Cieślicki Bochnia
Karol Czesak Bochnia
Wiktor Daniec Bochnia
Wiktor Dębosz Bochnia
Grzegorz Frenc Bochnia
Bartłomiej Jędrzejczak Bochnia
Marta Kluz Bochnia
Kamil Kocyk Bochnia
Justyna Kołan Bochnia
Łukasz Konieczny Bochnia
Bartłomiej Korta Bochnia
Krzysztof Koszmider Bochnia
Karolina Krzeczowska Bochnia
Maciej Lekki Bochnia
Ola Lipina Bochnia
Łukasz Misztella Bochnia
Zuzanna Osika Bochnia
Ryszard Piekarczyk Bochnia
Stanisław Potępa Bochnia
Magdalena Raczyńska Bochnia
Karolina Rydz Bochnia
Piotr Siwek Bochnia
Michał Steindel Bochnia
Jarosław Suwara Bochnia
Krzysztof Szcześniak Bochnia
Dastin Szczur Bochnia
Mirosław Szewczyk Bochnia
Małgorzata Un Bochnia
Maksymilian Utnalewski Bochnia
Karolina Wszołek Bochnia
Adam Mąkosza Bogatynia
Filip Ozimowski Bogatynia
Bartłomiej Witczak Bogatynia
Tomasz Zagórski Bogatynia
Paweł Hutyra Bogdaszowice
TOMEK PIETRAS BOGUCICE
Łukasz Posmyk Bogumiłowice
Agnieszka Hermanowicz Boguszów
Marek Dziekan Boguszów-Borek
Krzysztof Drzewiecki Boguszów-Gorce
Patryk Golda Boguszów-Gorce
Alicja Karpa Boguszów-Gorce
Bartek Keiper Boguszów-Gorce
Ania Keiper Boguszów-Gorce
Paweł Parfieńczyk Boguszów-Gorce
Krystian Ubowski Boguszów-Gorce
Asia Wasiak Boguszów-Gorce
Martyna Marczyńska Bojanowo
Patryk Szulczewski Bojanowo
Wojciech Gnosowski Bolesławice
Anna Czerwonka Bolesławiec
Mateusz Gałka Bolesławiec
Przemysław Kocieński Bolesławiec
Agata Kowalska Bolesławiec
Tomek Mikołajewski Bolesławiec
Anna Musiał Bolesławiec
Marek Musiał Bolesławiec
DARIA POLIWKA BOLESŁAWIEC
Marek Prokopowicz Bolesławiec
Maciej Roman Bolesławiec
Marcin Ruchala Bolesławiec
Tomasz Ruchała Bolesławiec
Marcin Rudzik Bolesławiec
Kamil Rudzik Bolesławiec
Aleksandra Sznędi Bolesławiec
Jerzy Talar Bolesławiec
Paweł Tomczak Bolesławiec
Ryszard Widłak Bolesławiec
Paweł Wiśnicki Bolesławiec
Tomasz Wolszczak Bolesławiec
Waldemar Zima Bolesławiec
Krzysztof Dąbrowski Bolków
Wiesław Drewniak Bolków
Marta Drewniak Bolków
Magdalena Kaczmarczyk Bolków
Maciej Główka Borek
Stanisław Zaykowski Bożków
Karolina Alferowicz Branice
Karolina Alferowicz Branice
Kamila Misiurka Branice
Paulina Zapotoczna Branice
ARTUR KACZAN BRANIEWO
Paweł Talar Brwinów
Szymon Sobieszczański Brynica
Ryszard Sobieszczański Brynica
Piotr Bajcer Brzeg
Karolina Bajcer Brzeg
Paweł Bednarz Brzeg
Wojciech Bieszczad Brzeg
Elżbieta Burzyńska Brzeg
Kacper Bykowy Brzeg
Michał Chimczak Brzeg
Konrad Chodak Brzeg
Kamil Curzytek Brzeg
Patrycja Dudzik Brzeg
Wojciech Gawlas Brzeg
Krzysztof Hanc Brzeg
Jakub Jaskólski Brzeg
Kamila Jelonek Brzeg
Michał Jęcz Brzeg
Witek Jęcz Brzeg
Tomasz Kafel Brzeg
Maciej Klimpel Brzeg
Justyna Komarzyńska Brzeg
Hubert Kopij Brzeg
Hela Koralewska Brzeg
Justyna Kosowska Brzeg
Jan Kościński Brzeg
Justyna Kubów Brzeg
Aneta Kucharska Brzeg
Agnieszka Kulczycka Brzeg
Mateusz Kunicki Brzeg
Bartosz Maciocha Brzeg
Mateusz Magiera Brzeg
Piotr Mańka Brzeg
Piotr Mędykowski Brzeg
Ryszard Michurski Brzeg
Miriam Młynarczyk Brzeg
Hubert Naumowicz Brzeg
Mariusz Niechcaj Brzeg
KRZYSZTOF PASIONEK BRZEG
Małgorzata Paziuk Brzeg
Jan Radwański Brzeg
Wojciech Rosiński Brzeg
Artur Ruszała Brzeg
Błażej Sadij Brzeg
Patryk Sadowiński Brzeg
Marcin Skrzydlewski Brzeg
Maciek Stefaniuk Brzeg
Justyna Styrna Brzeg
Majka Szała Brzeg
Łukasz Szerszeń Brzeg
Agnieszka Szymków Brzeg
Agata Techmańska Brzeg
Karolina Techmańska Brzeg
Bartosz Woftlurski Brzeg
Maciej Baranowski Brzeg Dolny
Zygmunt Czerniewski Brzeg Dolny
Sonia Gwizdek Brzeg Dolny
Marcin Maszkowski Brzeg Dolny
Marek Michałek Brzeg Dolny
Marek Muczyński Brzeg Dolny
Klaudia Sworniowska Brzeg Dolny
Daniel Szczepaniak Brzeg Dolny
Michał Szubert Brzeg Dolny
Paweł Witiak Brzeg Dolny
Joanna Zacharek Brzeg Dolny
Katarzyna Zmanła Brzeg Dolny
Wojciech Matysek Brzeg Dolny/Poznań
Izabela Hajdo Brzesko
Bartosz Stoliński Brzesko
Sylwia Laszczyk Brzeszcze
Mateusz Bednarz Brzezia Łąka
Joanna Ostrowska Brzezia Łąka
MONIKA BEDNARCZUK BRZEZINY
Krzysztof Orlikowski Brzeźnica
Monika Dobek Brzoza
Sandor Ackermann Budapest
Markietta Nagy Budapest
Mikołaj Maciejewski Budzów
Jędrzej Wołk Bukowice
Agata Wołk Bukowice
Jakub Lapuszyński Bukowno
Patryk Grubski Burzenin
Dominika Skoczylas Busko - Zdrój
Adam Skórski Busko Zdrój
Olga Majerich Busko-Zdrój
Weronika Melnarowicz Bychowo
Damian Bossak Bydgoszcz
MARCELINA CHOJNACKA BYDGOSZCZ
TOMASZ DONARSKI BYDGOSZCZ
Jan Kłopocki Bydgoszcz
Piotr Lewicki Bydgoszcz
Radosław Studniarski Bydgoszcz
Paweł Szala Bydgoszcz
Jolanta Woziwodzka Bydgoszcz
Zbigniew Woziwodzki Bydgoszcz
GRZEGORZ ŻOŁNOWSKI BYDGOSZCZ
PAWEŁ PAMUŁA BYDGOSZCZ (NIEMCZ)
Maciej Korolik Bystrzyca Kłodzka
Tomasz Krawczyk Bystrzyca Kłodzka
Maciej Kruk Bystrzyca Kłodzka
Mateusz Ligęza Bystrzyca Kłodzka
Marcelina Trzaska Bystrzyca Kłodzka
Martyna Trzaska Bystrzyca Kłodzka
Jerzy Anklewicz Bytom
Seweryn Krzykowski Bytom
Adrian Mikos Bytom
Paulina Pala Bytom
PIOTR SACHA BYTOM
ZYGMUNT SAŁANDYK BYTOM
Angelika Szcześniak Bytom
Ewa Szcześniak Bytom
Michał Kurpanik Bytów
Jakub Ratajczak Cerekwica Stara
Bartłomiej Podolski Chełm
Piotr Tarajko Chełm
Nina Jurkiewicz Chełmek
Julia Żak Chełmiec
KAMIL RATAJSKI CHEŁMNO
Hubert Brzuszek Chobienia
Tomasz Krzemiński Chocianów
Kamil Szawalski Chocianów
Aleksandra Klepacka Chodzież
Krzysztof Nowak Chodzież
Marta Wajde Chodzież
Izabela Tyl Chojnice
Marcin Gawron Chojnów
Klaudia Jolanta Giwojno Chojnów
Piotr Grządziel Chojnów
Danuta Leonhardt Chojnów
Martyna Maślej Chojnów
Michał Mendocha Chojnów
Maciej Miżgalski Chojnów
Aleksandra Najda Chojnów
Alicja Nowak Chojnów
Sławek Owsianicki Chojnów
Tomasz Susmęd Chojnów
Mirosław Ziembowski Chojnów
Szymon Drosdzol Chorzów
MICHAŁ MARZETZ CHORZÓW
Jakub Siedlak Chorzów
Dawid Szyga Chorzów
Łukasz Śliwiński Chorzów
Michał Witkowski Chróścina
Dominik Czachor Chróścina Nyska
Kamil Lenart Chróścina Nyska
Mateusz Należny Chróścina Nyska
Jerzy Należny Chróścina Nyska
Karina Piętka Chróścina Nyska
Ewelina Buła Chrzanów
Paweł Głodek Chrzanów
Daniel Gnyla Chrzanów
ADAM HEFLICH CHRZANÓW
BEATA HEFLICH CHRZANÓW
Justyna Kulik Chrzanów
Dominik Litwiński Chrzanów
Aleksandra Oczkowska Chrzanów
Katarzyna Cichosz Chrząstawa Mała
Madga Czernis Chrząstawa Mała
Anna Sowa Chrząstawa Wielka
ANNA RZĘTAŁA CHRZĘSTAWA WIELKA
Jakub Twaróg Chwalisław
Marek Hadrian Chwostek
Tomasz Pawłowski Chylice
Adam Jaschik Ciasna
Katarzyna Jonek Ciasna
Marcin Pawlik Ciągowice
Mariusz Drugorżecki Ciechanów
Jan Gajewski Ciechanów
Marian Juszkiewicz Ciechanów
Marcin Majewski Ciechanów
Jacek Lupa Ciepłowody
Marta Aponel Cieszków
Joanna Hyża Cieszków
Robert Muller Cieszyn
Paweł Skowroński Cieszyn
Aleksandra Urbańska Cieszyn
Michał Siemieniewski Czarnków
Oskar Zieniański Czarnków
Piotr Kuciczkowski Czechowice - Dziedzice
Michał Szary Czechowice- Dziedzice
Łukasz Drożdż Czechowice-Dziedzice
Andrzej Jano Czechowice-Dziedzice
Anna Dziuba Czekadź
Marcel Lubas Czeladź
Dominika Musiał Czeladź
Karolina Walaszczyk Czeladź
Jędrzej Piszcz Czempiń
Grzegorz Furman Czerna
Grzegorz Stańczak Czernia
Mateusz Binłowski Czernica
Paweł Cieplerski Czernica
Marcin Ciesiun Czernica
Karol Habiak Czernica
Zdzisław Habiak Czernica
Justyna Jakubiak Czernica
Wojciech Żurawski Czernica
Teresa Bednarek Czernica Wrocławska
Daniel Danecki Czersk
Jakub Baranowski Czerwieńsk
Marta Grześkowiak Czerwieńsk
Jarosław Brzuszczeński Czerwonak
Filip Skureszczyński Czerwonak/k. Poznania
Daria Wykrzykowska Czeszów
Marcin Albiński Częstochowa
Kacper Aniołek Częstochowa
Michał Baranek Częstochowa
Natalia Czołgosz Częstochowa
Daniel Eljasz Częstochowa
Joanna Gacek Częstochowa
Michał Guździk Częstochowa
Sławomir Jabłoński Częstochowa
Daria Jurek Częstochowa
Paweł Knapik Częstochowa
Karolina Korecka Częstochowa
Wojciech Kostka Częstochowa
Dorota Krakowska Częstochowa
Bartłomiej Krzyczmonik Częstochowa
Zbigniew Leszczyński Częstochowa
Konrad Lis Częstochowa
Michał Liziński Częstochowa
Michał Maciejewski Częstochowa
Krzysztof Mucha Częstochowa
Jakub Przybyła Częstochowa
Karolina Psonak Częstochowa
Kamil Solecki Częstochowa
Jarosław Solecki Częstochowa
Wojciech Sowa Częstochowa
Piotr Strzelecki Częstochowa
Tomasz Szejka Częstochowa
Damian Ściubak Częstochowa
Robert Ściublicki Częstochowa
Elżbieta Tomalska Częstochowa
Magdalena Tomalska Częstochowa
Henryk Tomalski Częstochowa
Adam Tomzik Częstochowa
Michał Tyrek Częstochowa
Wojciech Walczak Częstochowa
Dariusz Walczak Częstochowa
Barbara Walczak Częstochowa
Jakub Warzyszyński Częstochowa
Łukasz Wilczyński Częstochowa
Michał Ceglarek Częsttochowa
Aleksandra Marek Dankowice
Joanna Witiw Danosławice
Marcin Kumosiak Darłowo
Ilona Wrotyńska Dąbcze
Paweł Musiał Dąbrowa
Witold Szczot Dąbrowa
Kacper Kaproń Dąbrowa Górnicza
Paweł Karpoń Dąbrowa Górnicza
Marek Nowak Dąbrowa Górnicza
Paweł Pszonak Dąbrowa Górnicza
Damian Szymański Dąbrowa Górnicza
Marcel Ghayyeda Dąbrowa Tarnowska
Sebastian Lechowicz Dąbrowa Tarnowska
Alicja Jodłoska Debice
Adam Prynda Desserdorf
Natalia Cioś Dębica
Piotr Jackowski Dębicze
Marek Szydłowski Dęblin
Nina Benkowska Długołęka
Dominika Benkowska Długołęka
Tomasz Fulara Długołęka
Mateusz Kot Długołęka
Szymon Łoziński Długołęka
Paweł Łukasik Długołęka
Paweł Puchała Długołęka
Karolina Olszewska Dobroszyce
Jacek Jarosz Dobrzeń Wielki
Jacek Piechota Dobrzeń Wielki
Przemysław Podolski Dobrzeń Wielki
Maciej Bernat Dobrzykowice
Marek Gerlach Domasłowice
Joanna Adamska Domasłów
Łukasz Iloglouer Domasłów
Julianna Wójcik Domasłów
Kamila Nędza Domasłów Szczęście
Wiktoria Nędza Domasłów Szczęście
Bogna Jeleń Domaszczyn
Julia Jeleń Domaszczyn
Kornelia Chalamska Dopiewo
Kamil Chalamski Dopiewo
Michał Erbe Dortmund
Finn Ekerund Drammen
Marcin Bieldatko Drawno
Katarzyna Bokun Drawno
Karol Horodyński Drawno
Paweł Budzianowski Drezdenko
Sergiusz Lenharold Drezdenko
Marek Tkacz Drezdenko
Wojciech Witkowski Drezdenko
Wojciech Witkowski Drezdenko
Piotr Mizgalski Drobnin
Paweł Czachura Drogomyśl
Gorrit Esse Dusseldorf
Magdalena Prynda Dusseldorf
Michał Bobecki Duszniki Zdrój
Thomas Vodnuska Duszniki Zdrój
Marcin Połczyk Dziadkowo
Mateusz Aniołek Dziadowa Kłoda
Aleksandra Kazimierczak Dziadowa Kłoda
Krzysztof Kazimierczak Dziadowa Kłoda
Agata Kazimierczak Dziadowa Kłoda
Ewa Kazimierczak Dziadowa Kłoda
Kacper Piórkowski dziadowa Kłoda
Piotr Rynio dziadowa Kłoda
Zuzanna Rynio Dziadowa Kłoda
Sylwia Grześniak Dziadów Most
Zbigniew Dudek Działdowo
Ela Dudek Działdowo
Katarzyna Calów Dzierżoniów
Łukasz Cyndzer Dzierżoniów
Władysław Dąbrowski Dzierżoniów
Robert Górecki Dzierżoniów
Natasza Gulka Dzierżoniów
Piotr Hewko Dzierżoniów
Katarzyna Kat Dzierżoniów
Bartłomiej Łysianek Dzierżoniów
Michał Majewski Dzierżoniów
Jarek Mirek Dzierżoniów
Karolina Piasecka Dzierżoniów
Ewelina Rudnicka Dzierżoniów
Rafał Stalica Dzierżoniów
Aleksander Stalica Dzierżoniów
Mateusz Stańczyk Dzierżoniów
Marcin Świąc Dzierżoniów
Agniszka Zyskowska Dzierżoniów
Katarzyna Lechocka Dzieżoniów
Izabela Liburska Dzieżoniów
Andrzej Ligienla Dzieżoniów
Daria Orzechowska Dzieżoniów
Justyna Orzechowska Dzieżoniów
Alicja Błaszkiewicz Elbląg
Rafał Błaszkiewicz Elbląg
Monika Delegacz Elbląg
Marzena Jakubowska Elbląg
Paweł Lasota Elbląg
Malwina Opalińska Elżbietków
Antonina Niewińska Esterpole
Daniel Niewiński Esterpole
Robin Cameron Falkirk
Tomasz Wrona Gadów
Karol Cisłowski Gaików
Agata Krawczyk Gajków
JĘDRZEJ PIENIO GAJKÓW
Iwona Woźnica Gajków
Jarosław Woźnica Gajków
JADWIGA TRZASKALIK GALASOWICE
PRZEMYSŁAW JONIAK GAŁÓW
KRZYSZTOF MIELA GARBCE
Zofia Selwesiuk Gądów
Bartosz Selwesiuk Gądów
Barbara Selwesiuk Gądów
Jacek Selwesiuk Gądów
Adam Brzeziński Gdańsk
Mariusz Brzybylski Gdańsk
Anna Folińska Gdańsk
MARIA JARAK GDAŃSK
Marta Kwiecińska Gdańsk
Antonio Gabriel Romero Rodiguez Gdańsk
Przemek Susko Gdańsk
Błażej Tomaszewski Gdańsk
Małgorzata Grączewska Gdańska
Małgosia Koroluk Gdynia
Sławomir Koroluk Gdynia
Jan Koroluk Gdynia
Michał Kowalczyk Gdynia
Jakub Kowalczyk Gdynia
Paweł Kowalski Gdynia
Ignacy Urbańczyk Gdynia
Łukasz Raut Glinice
Karolina Adamczyk Gliwice
Anna Baczkowska Gliwice
Jacek Baczkowski Gliwice
Ewa Baron Gliwice
Aleksandra Białowąs Gliwice
Jan Dancewicz Gliwice
Zuzanna Deszcz Gliwice
Martyna Gaweł Gliwice
Krzysztof Gaweł Gliwice
Rafał Góralewski Gliwice
Roksana Kałużny Gliwice
Marcin Kałużny Gliwice
Agnieszka Karchut Gliwice
Agnieszka Korandy Gliwice
Dominik Kozielski Gliwice
Piotr Kucharz Gliwice
Michalina Kuczyńska Gliwice
Manuela Kustra Gliwice
Samson Kustra Gliwice
Anna Magielnicka Gliwice
Wojciech Mikulski Gliwice
Mateusz Mocek Gliwice
Krzysztof Motyka Gliwice
Jerzy Nagrodzki Gliwice
Konrad Norek Gliwice
Sebastian Nowak Gliwice
Paweł Piętak Gliwice
Beata Ryszczyk Gliwice
Małgorzata Stąpor Gliwice
Aleksander Szten Gliwice
JERZY WOJTUSZEK GLIWICE
Michał Szten Gliwice/Grodno
Łukasz Bączek Głogów
Zuzanna Bobrowska Głogów
Jarosław Czaja Głogów
Anna Czaja Głogów
Tomasz Hejmej Głogów
Karolina Krawczak Głogów
Antoni Kwiatkowski Głogów
Mariusz Malik Głogów
Ewa Olszewska Głogów
PATRIZIA POLAŃSKA GŁOGÓW
Tomasz Poznański Głogów
Piotr Poznański Głogów
Norbert Rosiński Głogów
Albert Ryterski Głogów
Łukasz Soliwoda Głogów
Jacek Styś Głogów
Łukasz Świdurski Głogów
Jakub Tyczyński Głogów
Szymon Wachal Głogów
Alicja Woś Głogów
Marcin Zienkiewicz Głogów
Małgorzata Źrebiec Głogów
Bartłomiej Otręba Głogówek
Mirosław Otręba Głogówek
Aleksandra Otręba Głogówek
Tomasz Młynarski Głógów
Marcin Bieniarz Głubczyce
Bartosz Hubner Głuchołazy
Zuzanna Rybatycka Głuchołazy
Radosław Lepczyński Głuchołazy/Gdynia
Paweł Furs Głuszyca
Bartosz Naprawa Głuszyca
TOMASZ STEFAŃSKI GNIECHOWICE
Maciej Szymański Gniezno
Paweł Tomaszewski Gniezno
Gosia Garncarz Godziesze Wielkie
Wiktor Rednak Golędzinów
Karol Klauza Golina
Jacek Kwiatkowski Golina
Monika Guzik Goliszów
Piotr Moszyński Goliszów
Jakub Tomala Goliszów
Honorata Zachary Goliszów
Dawid Klamka Gołanice
Nikodem Turkowiak Gołanice
Grzegorz Kurka Gołuchów
Grzegorz Kurka Gołuchów
Justyna Kuźniacka Gołuchów
Sylwia Stefańska Gomunice
Rafał Grabowski Goniądz
Agata Plasa Gorlitz
Weronika Steudler Gorlitz
Tomasz Marciniszyn Gorzów Wielkopolski
Michał Niewiarowski Gorzów Wielkopolski
Piotr Niewiarowski Gorzów Wielkopolski
Marcin Niewiarowski Gorzów Wielkopolski
Magdalena Serbakowska Gorzów Wielkopolski
Daniel Walczak Gorzów Wielkopolski
Adam Zgryźniak Gorzów Wielkopolski
Piotr Grad Gorzów Wlkp.
Miłosz Pokaczajło Gorzów Wlkp.
Paweł Rusakiewicz Gorzów Wlkp.
Wojciech Ciuraj Gorzyce
Szymon Frąchowiak Gorzyce Wielkie
Szymon Leciejewski Gostynin
Kamil Bzdęga Gostyń
Maciej Bzdęga Gostyń
Julia Gościniak Gostyń
Konrad Gościniak Gostyń
Piotr Pelczar Gostyń
Witold Roszak Gostyń
Rafał Stępniak Gostyń
Mateusz Berek Gościce
TOMASZ GMYREK GOŚCIĘCIN
SZYMON GRZESIURA GOŚCIĘCIN
Jakub Płaskonka Goworów
Marcin Gieszczyk Gozdnica
Łukasz Bucas Góra
Adriana Gasik Góra
Zuzanna Porzonka Góra
Paweł Sotor Góra Św.Anny
Grzegorz Pietroń Grabowno Wielkie
Patryk Skorupski Grabów
Szymon Kiciński Grabów nad Prosną
Łukasz Szczypkowski Grabów nad Prosną
Ewelina Dobroczyńska Gracze
Kamil Jagieło Gracze
Grzegorz Tatar Gradków
Magdalena Szala Grobów
Mateusz Czepieruk Grochowa
Marceli Dańczak Grodków
Agata Grzegorzek Grodków
Karol Jankowski Grodków
Grzegorz Mamczur Grodków
Piotr Tatar Grodków
Patryk Sternalski Grodzisk Wielkopolski
Paweł Tomczak Grodzisk Wielkopolski
Mariusz Bobkowski Grodzisk Wlkp
Sylwia Prygoń Grodziszcze
Błażej Bednarek Gromadka
Rafał Rudzik Gromadka
Wioleta Kałużna Grójec
Adam Nowakowski Grójec
Przemysław Dąbrowski Grudziądz
Maciej Gawryś Grybów
Martyna Mokrzecka Gryfino
Zbigniew Herman Gryfów Śląski
Krystian Horbacz Gryfów Śląski
Kamila Jagiełło Gryfów Śląski
Robert Jańczyk Gryfów Śląski
Konrad Smoliński Gryfów Śląski
Martyna Wawrzos Gryfów Śląski
Katarzyna Jakusik Gubin
Agata Jakusik Gubin
Kamila Kopeć Gubin
Marcin Prokopowicz Gubin
Lars Horyscheidt Heihgenhans
Daniel Sienkiewicz Hrubieszów
Maciej Balcerzak Ichy
Eike-Mihael Ihl Ihlow
Miłosz Nowak Iłowa
Piotr Bizewski Imielin
Krzysztof Gawlikowicz Imielin
Bartosz Dyszelewski Inowrocław
Sylwia Kulawczuk Inowrocław
Dawid Stanek Inowrocław
Edwin Lewandowski Jabłonowo Pomorskie
Marcin Neumann Jabłonowo Pomorskie
Michał Drożyński Jagów
Adam Dzębowski Jaksonów
Emilia Macyszyn-Chodzińska Jankowice
Adrian Nowak Jankowice
Natalia Piętka Janowa Wielka
Maksym Bartkowiak Jarocin
Adrianna Grygiel Jarocin
Paulina Grygiel Jarocin
Jerzy Grygiel Jarocin
Roksana Grygiel Jarocin
Justyna Grzesiek Jarocin
Mariusz Grzesiek Jarocin
Marta Grześkowiak Jarocin
Norbert Lesk Jarocin
Karol Mielcarek Jarocin
Natalia Mielcarek Jarocin
Iwona Nowacka Jarocin
Mirosław Nowacki Jarocin
Tobiasz Nowacki Jarocin
Grzegorz Słowiak Jarocin
Piotr Urbaniak Jarocin
Tomasz Urbaniak Jarocin
Adam Liszcz Jaroszów
Maciej Wac Jaroszów
Izabela Wac Jaroszów
Mariusz Rubin Jasienie
Agnieszka Adamik Jasło
Łukasz Czech Jasło
Mateusz Lechowski Jasło
Szymon Danak Jastrzębie - Zdrój
Klaudia Mieczkowska Jastrzębie - Zdrój
Patryk Olżyński Jastrzębie - Zdrój
Wojtek Górzyński Jastrzębie Zdrój
EWELINA ŚLIWIŃSKA JASTRZĘBIE ZDRÓJ
Tomasz Młynarczyk Jastrzębie Zdrój
Wiktor Buca Jawor
Monika Gawrońska Jawor
Arkadiusz Gawroński Jawor
Nikodem Jankiewicz Jawor
Kuba Kozłowski Jawor
Michał Lewandowski Jawor
Mateusz Pokrywka Jawor
Maciej Skrzypczyk Jawor
Michał Skrzypczyk Jawor
Paweł Świądczak Jawor
Daniel Tobis Jaworek
Wojciech Piętka Jaworze
Sławomir Kisiel Jaworzno
Michał Żaliński Jaworzno
Leszek Kwarta Jaworzyna Śląska
Kamil Kwarta Jaworzyna Śląska
Sylwia Naskręt Jaworzyna Śląska
Marcelina Polańska Jaworzyna Śląska
Paulina Powązka Jaworzyna Śląska
Katarzyna Ranisz Jaworzyna Śląska
Elżbieta Skupień Jaworzyna Śląska
Anna Śmietańska Jaworzyna śląska
Paula Żelazna Jaworzyna Śląska
SEBASTIAN GRAJASZEK JAWORZYNA ŚLĄSKA
DANIEL GRAJASZEK JAWORZYNA ŚLĄSKA
MICHAŁ MAJKOSZKI JAWORZYNA ŚLĄSKA
ALEKSANDRA OLSZEWSKA JAWORZYNA ŚLĄSKA
MAGDALENA PINDEL JAWORZYNA ŚLĄSKA
DAWID RYBKA JAWORZYNA ŚLĄSKA
Jakub Buczek Jejkowice
Adam Krzemień Jelcz - Laskowice
Krystian Marcinkowski Jelcz - Laskowice
Marek Langiewicz Jelcz- Laskowice
Rafał Mostyński Jelcz- Laskowice
Renata Stelmach Jelcz- Laskowice
Ewa Adamowska Jelcz-Laskowice
Dariusz Adamowski Jelcz-Laskowice
Michał Bąk Jelcz-Laskowice
Justyna Chmielowska Jelcz-Laskowice
Michał Chmielowski Jelcz-Laskowice
mariusz Dmuchowski Jelcz-Laskowice
Kacper Dziadowicz Jelcz-Laskowice
Rafał Filas Jelcz-Laskowice
Krzysztof Janus Jelcz-Laskowice
Tomasz Kapek Jelcz-Laskowice
ALICJA KURZAWIŃSKA JELCZ-LASKOWICE
Anna Mailrów Jelcz-Laskowice
PRZEMEK MARKIEWICZ JELCZ-LASKOWICE
Kasia Michalaska-Rojek Jelcz-Laskowice
Grzegorz Rajek Jelcz-Laskowice
Agnieszka Sarosiek Jelcz-Laskowice
Dawid Tomasiak Jelcz-Laskowice
Damian Wąs Jelcz-Laskowice
Paweł Andrzej Wiśniewski Jelcz-Laskowice
Michał Żebiński Jelcz-Laskowice
Wojciech Ostrowski Jelcz-laszkowice
Daria Ziemba Jelcz-laszkowice
Michał Barancewicz Jelenia Góra
Adrianna Bernady Jelenia Góra
Rafał Białkowski Jelenia Góra
Karolina Dumycz Jelenia Góra
Łukasz Dynowski Jelenia Góra
Waldemar Gryczka Jelenia Góra
Magdalena Gryczka Jelenia Góra
Paweł Grzebień Jelenia Góra
Tomasz Herbut Jelenia Góra
Marian Jasiński Jelenia Góra
Jolanta Jurczyk Jelenia Góra
Ziemowit Małysz Jelenia Góra
Magdalena Masłowska Jelenia Góra
Joanna Michalska Jelenia Góra
Bartłomiej Morawa Jelenia Góra
Piotr Nachmann Jelenia Góra
Wojciech Obarzanek Jelenia Góra
Jakub Obarzanek Jelenia Góra
Patrycja Patkowska Jelenia Góra
Michał Potaczek Jelenia Góra
Adam Pruger Jelenia Góra
Szymon Szkoła Jelenia Góra
Jan Szymański Jelenia Góra
Jakub Wilk Jelenia Góra
Robert Wiski Jelenia Góra
Sebastian Witulski Jelenia Góra
Maciej Zientek Jelenia Góra
Dominika Zaleska Jelin Zdróij
KAMIL STANICKI JERZMANOWA
Mateusz Grad Jędrzejów
Angelika Krzepowska Jędrzejów
Małgorzata Smorąg-Grad Jędrzejów
Adam Ostapiuk Jędrzychowice
Piotr Pieszczoch Jodłownik
Jan Pieszczoch Jodłownik
Marcin Feszczek Jordanów Śląski
Karolina Kuriata Jordanów Śląski
Wojciech Cichobłaziński Józefów
Maciej Wańkowski Józefów
Anna Olszewska Jugowice
Patrycja Gawora Jutrosin
Kacper Rękosiewicz Jutrosin
Sylwia Wojtyczka Jutrosin
JANUSZ WACŁAW KABELIN
Michalina Kucharzak Kalirz
Patryk Bączkiewicz Kalisz
Adam Cichy Kalisz
Michał Działyński Kalisz
Tomasz Frącki Kalisz
Bartosz Gac Kalisz
Jolanta Gronert Kalisz
Krzysztof Hadrych Kalisz
Bartosz Harendarz Kalisz
Dawid Kania Kalisz
Tomasz Klimczak Kalisz
Katarzyna Kot Kalisz
Michał Kwiatkowski Kalisz
Ewelina Leszka Kalisz
Nina Maciejczyk Kalisz
Tomasz Marulewski Kalisz
Piotr Mencel Kalisz
Jacek Mikołajczyk Kalisz
Maciej Mikołajczyk Kalisz
Joanna Mikołajczyk Kalisz
Marcin Muszyński Kalisz
Adam Nowacki Kalisz
Mateusz Nowak Kalisz
Jakub Pałaś Kalisz
Kamil Pilarczyk Kalisz
ADRIAN RATAJSKI KALISZ
Dariusz Salamon Kalisz
Maciej Salamon Kalisz
Maksymilian Sulzyński Kalisz
MICHAŁ SZYMCZAK KALISZ
Agata Urbańska Kalisz
Zosia Wagner Kalisz
Mariusz Wiśniewski Kalisz
Aniela Zgorzelak Kalisz
Alexander Krupa Kamieniec Wrocławski
Sebastian Reda Kamieniec Wrocławski
Justyna Szczepańska Kamieniec Ząbkowicki
Piotr Drynkowski Kamienna Góra
JAKUB JANIK KAMIENNA GÓRA
Filip Lebda Kamienna Góra
Anna Lebda Kamienna Góra
Mateusz Niemasik Kamienna Góra
Jakub Omachel Kamienna Góra
Marcelina Paśko Kamienna Góra
Zbigniew Stefański Kamienna Góra
Katarzyna Trędowska Kamienna Góra
Wojciech Ostruszka Kamieńsk
PIOTR DUDA KARCHÓW
Paula Dobiecka Karpacz
Damian Jakubiak Kaszyce Wielkie
Kamil Adamczak Katowice
Małgorzata Buksińska Katowice
Dominik Czeremcha Katowice
Krzysztof Drewniany Katowice
Marcin Frąckowiak Katowice
Andrzej Gajda Katowice
Kuba Gwiżdż Katowice
Marta Herman Katowice
Dawid Janik Katowice
Jakub Janowski Katowice
Roman Kabut Katowice
Magda Kępny Katowice
Hanna Koehler Katowice
Lucyna Kulelińska Katowice
Rafał Kumor Katowice
Jakub Kuś Katowice
Maciej Kwaśny Katowice
Justyna Ludkowska Katowice
Michał Łagochiński Katowice
Leszek Łuksza Katowice
Rafał Machalica Katowice
Małgorzata Makowska Katowice
Daniel Malicki Katowice
Zbigniew Marulewski Katowice
Karolina Musiał Katowice
Joanna Niechnejowicz Katowice
Krystian Nosek Katowice
Margarete Prynda Katowice
Grzegorz Pyrtek Katowice
Daniel Sarna Katowice
Ewa Sarna Katowice
Łukasz Smacki Katowice
AGATA STAŃCZYK KATOWICE
Łukasz Stec Katowice
Sebastian Stokłosa Katowice
Marcin Szczepaniuk Katowice
MAŁGORZATA SZYMICZEK KATOWICE
Anna Tarnawska Katowice
Artur Wasota Katowice
Mateusz Zając Katowice
Robert Kołodziejski Kazuń Bielany
Piotr Kołodziejski Kazuń Bielany
Kamil Cuber Kąkolno
Jacek Wawrzynowicz Kąty
Oskar Wawrzynowicz Kąty
Mikołaj Górecki Kąty Wrocławskie
Tomasz Klimek Kędzierzyn - Koźle
Mateusz Kwaśnicki Kędzierzyn Koźle
Anna Giżyńska Kędzierzyn- Koźle
Maciej Baran Kędzierzyn-Koźle
Joanna Błaszko Kędzierzyn-Koźle
Marcin Fijałkowski Kędzierzyn-Koźle
Krzysztof Groński Kędzierzyn-Koźle
TOMASZ GROŃSKI KĘDZIERZYN-KOŹLE
Grzegorz Iwański Kędzierzyn-Koźle
Anna Jagiełło Kędzierzyn-Koźle
JOANNA JANUR KĘDZIERZYN-KOŹLE
Michał Kołodziej Kędzierzyn-Koźle
Patrycja Kozak Kędzierzyn-Koźle
Wojciech Kusienicki Kędzierzyn-Koźle
Tomasz Kusienicki Kędzierzyn-Koźle
Jan Małkiewicz Kędzierzyn-Koźle
Tomasz Michalak Kędzierzyn-Koźle
Paweł Pawłusiów Kędzierzyn-Koźle
Ryszard Stańczak Kędzierzyn-Koźle
HENRYK STERKOWICZ KĘDZIERZYN-KOŹLE
Tamara Sternowicz Kędzierzyn-Koźle
Patrycja Worabiec Kędzierzyn-Koźle
Anna Maria Oszustowicz Kępino
Michał Bera Kępno
Maciej Gola Kępno
Mateusz Gzik Kępno
Mikołaj Kaźmierczak Kępno
Daniel Kokociński Kępno
Alicja Kokot Kępno
Sebastian Krawczak Kępno
Grzegorz Mielczarek Kępno
Jakub Pawlikowski Kępno
Szymon Zalewski Kęty
Jarosław Stafecki Kicin
Bartosz Ciułkowicz Kielce
Paweł Frankiewicz Kielce
Wiktoria Gołębiowska Kielce
Marcin Januchta Kielce
Paulina Kobiec Kielce
Dariusz Makaruk Kielce
Joanna Porwet Kielce
Bartłomiej Pytka Kielce
Agnieszka Świerczewska Kielce
Dariusz Wierzbicki Kielce
Maciej Adamek Kiełczów
Maciej Bogielczyk Kiełczów
Mariusz Kardasiewicz Kiełczów
Przemysław Kowalczyk Kiełczów
Natalia Kunysz Kiełczów
Piotr Kunysz Kiełczów
Adam Łobocki Kiełczów
Marcin Łukasiewicz Kiełczów
Edyta Matuszczyk Kiełczów
Dawid Matuszczyk Kiełczów
Radosław Worski Kiełczów
Dawid Kmita Kietcza
Dominik Konopka Kietrz
DAMIAN KNARZ KLISZKOWICE
Jakub Bilski Kluczbork
Jakub Bilski Kluczbork
Jakub Bilski Kluczbork
Emilia Figurniak Kluczbork
Dariusz Grudziński Kluczbork
Przemysław Kiedos Kluczbork
Barbara Kilijanek Kluczbork
Piotr Leśko Kluczbork
Szymon Marchewa Kluczbork
Krzysztof Mateusiak Kluczbork
Arkadiusz Morka Kluczbork
Malina Nakonieczna Kluczbork
Mirosław Ryng Kluczbork
Anna Seraborska Kluczbork
Mariusz Skrzek Kluczbork
Anna Solecka Kluczbork
Paweł Syposz Kluczbork
Agnieszka Syposz Kluczbork
Aleksandra Szczerba Kluczbork
Alicja Szmigiel Kluczbork
Dominika Tokar Kluczbork
Maksymilian Wesołowski Kluczbork
Jan Wsiakiewicz Kluczbork
DOMINIKA ZABŁOCKA KLUCZBORK
Szymon Pietkun Kluki
Marcin Jakubczak Kłaj
Marlena Wilczyńska Kłobuck
Kamil Admaczyk Kłodzko
Jakub Bakowski Kłodzko
Piotr Data Kłodzko
Ireneusz Dąbrowski Kłodzko
Mateusz Dudek Kłodzko
Paweł Iwanicki Kłodzko
Kacper Kacperowski Kłodzko
Tymoteusz Krawczyk Kłodzko
Tymoteusz Krawczyk Kłodzko
Tymoteusz Krawczyk Kłodzko
Tymoteusz Krawczyk Kłodzko
Wojciech Łój Kłodzko
Łukasz Magoń Kłodzko
Karin Ouada Kłodzko
Grzegorz Tyszkowski Kłodzko
Mateusz Wdowiak Kłodzko
Mateusz Ziobrowski Kłodzko
Marek Rosinski Knoxville, Tennessee USA
Jakub Katafiasz Knurów
Paweł Olender Kobierzyce
Maciej Konczewski Kobyla Góra
Mikołaj Idziak Kobylin
Łukasz Janura Kobylin
Tomasz Szlachetka Kobylin
Michał Honisz Kochanowice
Daniel Wręczycki Kochcice
Kamila Konieczny Kolanowice
Anna Chmielewicz Koło
Bartosz Szymański Koło
Michał Pełechaty Kołobrzeg
Patrycja Semków Kołobrzeg/Wrocław
Marta Maciejewska Kołuda Wielka
Karolina Wołowska Komorniki
Igor Kwiatkowski Komorów
MARTA KRAJEWSKA KONARY
Wojciech Mazur Kondratowice
Justyna Kołodziejczyk Konin
Michał Kraska Konin
Paula Lewandowska Konin
Agnieszka Cielesz Konstancin-Jaworna
Adam Dadej Kończyce Małe
PIOTR SADORSKI KOŃSKIE
Ada Cudek Kostomłoty
Iweta Iwaszków Kostomłoty
Michał Raczek Kostomłoty
Daria Starkiewicz Kostomłoty
JAKUB NEOMAMN KOSTRZYN
Dawid Szymoniak Kostrzyn
Kamil Adamczewski Kostrzyn nad Odrą
Tomasz Czajkowski Koszalin
Filip Gowor Koszalin
Mikołaj Hewelt Koszalin
Michał Hołub Koszalin
Marek Kozak Koszalin
Natalia Mroczek Koszalin
Marcin Mroczek Koszalin
Piotr Romysz Koszalin
Mateusz Wrzyciel Koszwice
Henryk Bapion Kościan
Piotr Godlewski Kościan
Jan Godlewski Kościan
Krystyna Kwiatkowska Kościan
Tomasz Lewicki Kościan
Kacper Naglik Kościan
Piotr Skrzypczak Kościan
Jakub Zachara Kościan
Kacper Gawłowski Kościelna Wieś
Michał Dębiński Kotowice
Anna Palmerska Kowary
Paweł Balcerzak Kozienice
Rafał Michalak Kozienice
Wojtek Jędra Kozieniec
Jakub Nowakowski Koźmin Wielkopolski
Maciej Drygaś Kożuchów
Aneta Dusza Kożuchów
Natalia Kołodziejska Kórnica
Izabela Wiechowska Krakowiany
Michał Adamek Kraków
Agata Adamowicz Kraków
Julia Bagińska Kraków
Janusz Bagiński Kraków
Grzegorz Borzymowski Kraków
Jadwiga Chraca Kraków
Piotr Długosz Kraków
Mariusz Domaracki Kraków
Sławomir Fasugia Kraków
Andrzej Giersz Kraków
Szymon Jóźwiak Kraków
Mateusz Kalinowski Kraków
Bożena Kępska Kraków
Krzysztof Kępski Kraków
Grzegorz Kępski Kraków
Tomasz Kępski Kraków
Paulina Kopeć Kraków
Bartłomiej Kotyza Kraków
Piotr Kuc- Dzierżawski Kraków
Piotr Martini Kielan Kraków
Karolina Mąka Kraków
Aleksandra Musiał Kraków
Katsiaryna Nechayva Kraków
Barbara Nowak Kraków
Rafał Poznański Kraków
Daniel Poznański Kraków
Filip Przybylski Kraków
Michał Przybylski Kraków
Rafał Przybylski Kraków
Bartosz Ptak Kraków
Piotr Pyugies Kraków
Edyta Resiuła Kraków
Dorota Rojska Kraków
Dominika Rosa Kraków
Artur Słysz Kraków
Magdalena Sroka Kraków
Magdalena Staroń Kraków
Tomasz Twaróg Kraków
Michał Wadawski Kraków
Krzysztof Wiechec Kraków
Zuzanna Witkowska Kraków
Marcin Wowk Kraków
Bogusław Zawodni Kraków
Krzysztof Zieliński Kraków
Bogdan Ziorkiewicz Kraków
Ewelina Draus Krapkowice
Adam Gawinek Krapkowice
Bartosz Skonieczny Krapkowice
Dawid Raszewski Kraszewice
Kamila Kończak Kraszków
Daniel Kołcz Krobielowice
Kacper Kulczycki Krosmo
Daniel Bączek Krosno
Jolanta Kulczycka Krosno
Paulina Markiewicz Krosno
Krzysztof Skwara Krosno
Zbigniew Kostro Krosno Odrzańskie
Kamila Zaremba Krosnowice
Julia Zaremba Krosnowice
Jan Pudłowski Krośnice
Marlena Skowrońska Krotoszyce
Dariusz Hylewicz Krotoszyn
AGNIESZKA KOWALSKA KROTOSZYN
Zbigniew Małecki Krotoszyn
Sławomir Nowak Krotoszyn
Magda Ptak Krotoszyn
Eugeniusz Ptak Krotoszyn
Magda Ptak Krotoszyn
Eugeniusz Ptak Krotoszyn
Magda Ptak Krotoszyn
Eugeniusz Ptak Krotoszyn
Magda Ptak Krotoszyn
Eugeniusz Ptak Krotoszyn
Mariusz Graj Krucz
Tomasz Gąsiorowski Kruszyn
Damian Czyż Krzelków
Anna Mierzwiak Krzesin
Konrad Gancarz Krzywa
Marcin Mirecki Krzyżowa
Patryk Tesznau Księgnice
Antoni Bańkowski Księżyce
Krzysztof Godek Księżyce
Kasper Minciel Księżyce
Mateusz Mąka Kuczbork
Bartłomiej Kumor Kunice
Martyna Stępniewicz Kunice
Dawid Wasilewski Kunice
Slawomir Padurski Kunowo
Konrad Paradecki Kuny
Alicja Szczepańska Kuropatnik
Marek Szczepański Kuropatnik
Marcin Kunc Kurza Góra
Maksymilian Ambroziak Kutno
Stasiek Janowski Kutno
Paweł Janowski Kutno
Adam Szymczak Kutno
Weronika Achrem Ladek-Zdrój
Marceli Nowak Lasamiel
Szymon Adamek Laski
Mariusz Janusz Laskowa
Przemysław Chmielewski Lądek Zdrój
Piotr Mazurek Lądek Zdrój
Przemysław Rydzewski Lądek Zdrój
Maciej Wójcik Lądek Zdrój
PAULINA CHMIELEWSKA LĄDEK-ZDRÓJ
Sylwia Kolendo Lądek-Zdrój
Jacek Osipiuk Lądek-Zdrój
MACIEJ WIERZEJSKI LĄDEK-ZDRÓJ
Julia Niedzielko Legionowo
Jan Niedzielko Legionowo
Agnieszka Andruchów Legnica
Ryszard Baran Legnica
Monika Bednarczyk Legnica
Agata Bednarczyk Legnica
Krystian Bekała Legnica
Dariusz Bełdowski Legnica
Jagoda Bielawska Legnica
Magdalena Bobik Legnica
Andrzej Bogucki Legnica
Kamil Bogucki Legnica
Roman Cupał Legnica
Alicja Dąbek Legnica
Maja Derebecka Legnica
Marzena Eljaszczuk Legnica
Monika Eljaszczuk Legnica
Magdalena Frąckiewicz Legnica
Mariusz Hajduk Legnica
Kamil Janik Legnica
Samuel Jarosiński Legnica
Wojciech Kaliński Legnica
Maciej Kielar Legnica
Maja Klielgus Legnica
Damian Kostecki Legnica
Patrycja Kozyra Legnica
Paweł Krakowski Legnica
Rafał Kropiwnicki Legnica
Partyk Ksel Legnica
Jonasz Kubik Legnica
Krzysztof Lubaś Legnica
Adriana Ludrig Legnica
Maciej Łotocki Legnica
Aleksander Łukasiewicz Legnica
Kamil Łysaków Legnica
Natalia Matusiewicz Legnica
Jan Mikulski Legnica
Aleksander Nowak Legnica
Kasia Oflus Legnica
Anna Pecuszok Legnica
Maciej Pendolski Legnica
Andrzej Piątek Legnica
Maciej Piorun Legnica
Aleksandra Rybarczyk Legnica
Mateusz Saraczyński Legnica
Kamil Saroczyński Legnica
Michał Sądur Legnica
Anna Sądur Legnica
Karolina Smulska Legnica
Kamil Soroczyński Legnica
Mateusz Soroczyński Legnica
Ewa Soszyńska Legnica
Marek Soszyński Legnica
Paweł Sowa Legnica
Aleksandra Steiner Legnica
Gabriela Stelmach Legnica
Damian Szpyra Legnica
Daniel Szymkowiak Legnica
Grzegorz Wilga Legnica
Jakub Wytrykowski Legnica
Karol Zmoczyński Legnica
Krystian Pietrycki Lesko
Aleksander Bień Leszno
Adam Giera Leszno
Adam Jagodziński Leszno
Dominika Olejniczak Leszno
Aleksander Skrzypczak Leszno
Michał Wawrocki Leszno
Szymon Wawrocki Leszno
Michał Wlekły Leszno
Radosław Wojtysiak Leszno
Andrzej Bachanowicz Leśniewo
Jeremy Woźwy Lewerpool
Mateusz Chmiel Lewin Brzeski
Łukasz Chmiel Lewin Brzeski
Agnieszka Tuła Lewin Brzeski
Piotr Witkowski Lewin Kłodzki
Katarzyna Witkowski Lewin Kłodzki
Marcin Hajduk Lędziny
Bartłomiej Lisowkski Libiąż
Mateusz Pabian Libiąż
Magda Słotwińska Liblin
Kamila Dolata Ligota Piękna
Dawid Gasztych Lipka
Hubert Wika Lipka
Dawid Niesłony Lisowice
Ryszard Młynik Londyn
Sławomir Wołwa Lubamierz
Karol Golba Lubań
Elżbieta Kondracka Lubań
Justyna Kondracka Lubań
Wiesław Kondracki Lubań
Mateusz Kowalczyk Lubań
Paweł Kabacinski Lubasz
Weronika Wiza Lubasz
Bartosz Belniak Lubawka
Jacek Mydlikowski Lubiąż
MAREK MATUSZEK LUBIESZÓW
Michał Anacki Lubin
Joanna Barszczyńska Lubin
Barbara Bełda Lubin
Bartosz Borowski Lubin
Katarzyna Bób Lubin
Tomasz Bób Lubin
Małgorzata Bób Lubin
Monika Bujnicka Lubin
Marek Dąbrowski Lubin
Mateusz Dziuła Lubin
Łukasz Gulewicz Lubin
Dawid Hamielec Lubin
Małgorzata Hryhorowicz Lubin
JAKUB JURENC LUBIN
Tomasz Kanafa Lubin
Krzysztof Karlak Lubin
Małgorzata Karlak Lubin
Agnieszka Kołodziejska Lubin
TOMASZ KOZUBEZ LUBIN
Maria Antonina Krażewska Lubin
Karolina Kureń Lubin
Monika Kwiatkowska Lubin
Michał Lubera Lubin
Michał Łabul Lubin
Maciej Makarczuk Lubin
Ada Nasiadka Lubin
Joanna Pelak Lubin
Paweł Piękny Lubin
MACIEJ PIOTROWSKI LUBIN
Patrycja Skwarek Lubin
Arkadiusz Staszak Lubin
Alicja Stępak Lubin
Radosław Stępień Lubin
Jagoda Szerel Lubin
Ewelina Szloser Lubin
Monika Węgrzyn Lubin
Katarzyna Zawadzka Lubin
Paweł Zawadzki Lubin
Tomasz Zieliński Lubin
Daria Zygnunt Lubin
CEZARY ANTOLAK LUBLIN
Michał Hodskinson Lublin
Aleksandra Mazurek Lublin
Wojciech Michalski Lublin
Agnieszka Pawluk Lublin
MAGDALENA ROŻEK LUBLIN
Mateusz Sajnóg Lublin
Ewelina Suska Lublin
Wojciech Wytrążek Lublin
Maciej Zębik Lublin
Mietek Jurecki Lublin
Mieczysław Stachowiak Lublin
Bartosz Bogus Lubliniec
Jakub Brzezina Lubliniec
Karol Budny Lubliniec
Patryk Cichy Lubliniec
Martyna Droździak Lubliniec
Wojciech Kasprowicz Lubliniec
Marcin Kopyciak Lubliniec
Ola Kowol Lubliniec
Piotr Kozub Lubliniec
Tomasz Mieczkowski Lubliniec
Jakub Nakajowski Lubliniec
Michał Pytel Lubliniec
Piotr Wojciechowski Lubliniec
Marcin Kozak Lubomierz
Krzysztof Czerzyński Luboń
Paweł Łubkowski Luboń
Mateusz Rój Luboń
Dorota Maniecka Ludów Polski
Joanna Nowak Ludzisko
Ewelina Rynkiewicz Lutomie Dolne
Hanna Błażejewska Lutomiersk
Marcin Błażejewski Lutomiersk
Michał Biernacki Lutynia
Filip Drahan Lutynia
Łukasz Żmuda Lutynia
Ewelina Bartkowska Lwówek Śląski
Ireneusz Drozdowicz Lwówek Śląski
Barbara Fijakowska Lwówek Śląski
Ryszard Jędral Lwówek Śląski
Mariusz Mendocha Lwówek Śląski
Robert Oboza Lwówek Śląski
Joanna Sady Lwówek Śląski
Agnieszka Ceglarz Łagiewniki
Betata Kaznowska Łany
Sandra Szajek Łapczyce
Tomasz Korgol Łaskarzew
Wacław Puźniak Łazinka Górna
Patryk Plaskacz Łazy Małe
Jakub Spręga Łąg
Piotr Sumionka Łąg
Katarzyna Kanclerz Łęka Opatowska
Maciej Kasica Łęknica
Marcin Świerczewski Łopuszno
Rafał Domińczuk Łowicz
Agnieszka Muras Łowicz
Robert Muras Łowicz
KRZYSZTOF PUCHAŁA ŁOZINA
DAMIAN PUCHAŁA ŁOZINA
Marek Adamowski Łódź
Aleksander Bajerski Łódź
Katarzyna Bańskowska Łódź
Piotr Błaszczyk Łódź
Agnieszka Błaszczyk Łódź
Paulina Bogusz Łódź
Weronika Borkowska - Wengrzyk Łódź
Jarosław Czajczyński Łódź
Tymoteusz Czajczyński Łódź
Jakub Dudarewicz Łódź
Mateusz Dziuba Łódź
Dagmara Groblicka Łódź
Ziemowit Groblicki Łódź
Marcin Hanke Łódź
PIOTR HEFLICH ŁÓDŹ
FILIP JANASZ ŁÓDŹ
Patryk Jędrasiak Łódź
Rafał Jęsiak Łódź
Daniel Jodko Łódź
Aneta Kacprzak Łódź
Krzysztof Kaczmarek Łódź
Kamila Kicińska Łódź
Karol Kolasa Łódź
Joanna Lesiak Łódź
Dania Majewska Łódź
Sławek Majewski Łódź
Angelika Nowdowska Łódź
KRZYSZTOF OLASK ŁÓDŹ
Jarek Pakulski Łódź
Weronika Pietrzak Łódź
Bartosz Pokorski Łódź
Michał Rozpierski Łódź
Bartłomiej Sieczka Łódź
Krzysztof Spychała Łódź
Michał Stasiak Łódź
Marcin Studziński Łódź
Przemysław Szymajda Łódź
Andrzej Waga Łódź
Jakub Walter Łódź
Wojciech Witkowski Łódź
Weronika Wosiek Łódź
Marta Zajdlic Łódź
Adam Czykinowski Maciejowice
Łukasz Wójcik Madryt
Emil Al.-Khawaldeh Malczyce
Patryk Łobas Malczyce
Rafał Chmielewski Małogosin
Łukasz Dziedzina Małomice
Wojciech Mitek Małomice
Piotr Szymanek Małomice
Jan Wieczorkowski Małomice
Adam Wieczorkowski Małomice
Łukasz Kucharski Małowice
Mateusz Lizak Marcinkowice
Mateusz Lizak Marcinkowice
Mateusz Lizak Marcinkowice
Paweł Rogula Marianów
Grzegorz Świerczewski Marianów
Szymon Skupień Marklowice
Jakub Uliarczyk Marklowice
Konrad Wywioł Marklowice
Izabela Bujak Maszkienice
Aleksandra Aurisch Meckenhein
Krzysztof Markowski Meszna
ANDRZEJ LEJK MIEDZNO
Paweł Białowik Miedzychód
Paulina Kołodziej Miedzyrzecz
Krzysztof Gierz Miejska Górka
Maciej Mokowski Miekinia
ARKADIUSZ TAŃCULA MIELEC
Łukasz Żytniak Mielec
Łukasz Leśniewki Mieroszów
Anna Słota Mieroszów
Dawid Trawiński Mieszków
Michał Hofman Międzybórz
MICHAŁ FIKLEWICZ MIĘDZYCHÓD
ŁUKASZ SZCZERBAK MIĘDZYCHÓD
Bartosz Kuźmiński Międzylesie
Michał Tokarz Międzylesie
Aleksandra Tokarz Międzylesie
Anna Ziobro Międzylesie
Tomasz Maciejewski Międzyrzecz
Julia Chodura Międzyświeć
Jarosław Dąbrowski Miękinia
Szymon Błoński Mikołów
Ewa Kinasz Mikołów
Julia Stencel Mikołów
Jacek Stencel Mikołów
Miłosz Tomecki Mikołów
Aleksandra Pawlik Milanówek
Małgorzata Wołoszczyn Milcz
Janusz Talerczyk Milejewo
Marcin Talenczyk Milejewo/Elbląg
Bartosz Achtel Milicz
Miłosz Całujek Milicz
Dawid Dobachowski Milicz
Paweł Ewertowski Milicz
Przemysław Imbór Milicz
Magda Kułakowska Milicz
Emil Marciniak Milicz
Maciek Mastalerz Milicz
Robert Pawlus Milicz
Monika Sofińska Milicz
Aleksandra Szczkwarek Milicz
Mariusz Trembecki Milicz
Sara Waroczyk Milicz
Zbigniew Wąsowicz Milicz
Bartosz Weryho Milicz
Tomasz Wnuk Milicz
Dawid Wojciechowski Milicz
Mirosław Marcinkiewicz Miłkowice
Adam Bajsarowicz Miłoszyce
Krystian Gruszka Miłoszyce
KAROLINA HOFFMANN MIŁOSZYCE
Pamela Litwin Miłoszyce
Marcin Poburka Miłoszyce
Kuba Jach Miłowice
Patricyja Szczerbak Mińsk
Jahor Maksimau Mińsk
Jakub Kwiecień Mirków
Kamil Zołoteńki Mirków
Konrad Gralec Mirzec
Florian Kurek Mlucz
Łukasz Smoluch Mława
Tomasz Dąbrowski Młodzawy Duże
Grzegorz Łyskawa Mojęcice
Damian Sadowski Mojęcice
Karolina Kuzia Mokry Dwór
Anna Ster Mokrzeszów
Aleksandra Studzińska Mokuszów
Rafał Barszczewski Mońki
Łukasz Barszczewski Mońki
Michał Markowski Mońki
Ula Marczenko Mrągowo
Michał Marczenko Mrągowo
Jakub Rodziewicz Mrągowo
Oktawian Domski Mrokocin
Justyna Cierzniak Mściszewo
Juliusz Drygalski Murowana Goślina
Kamil Mańkowski Murowana Goślina
Maciek Nowakowski Mysłakowice
Iwona Bzdyk Mysłowice
Sonia Hahn Mysłowice
DOMINIKA MŁYNARCZYK MYSŁOWICE
Zbigniew Staśko Mysłowice
Aleksandra Kuwak Myszków
Damian Parobiec Myszków
KAROLINA PĘCZEK MYSZKÓW
Monika Biedka Namysłów
Jacek Bursy Namysłów
Tomasz Drobik Namysłów
Krzysztof Drobik Namysłów
Dawid Garczarek Namysłów
Marcin Gełej Namysłów
EWELINA GRELOCH NAMYSŁÓW
Elżbieta Łuczkiewicz Namysłów
Andrzej Paczek Namysłów
Aleksander Wochal Namysłów
Diana Koniak Narol
Jakub Solarek Nądnia
Łukasz Domański Niamcz p. Bydgoszczą
Bartłomiej Babicz Niemcza
Paulina Kulasik Niemodlin
Anna Pikuła Niwnica
Kamila Chomik Nowa Ruda
Przemysław Chomik Nowa Ruda
Remigiusz Mocek Nowa Ruda
Mateusz Niewiadomski Nowa Ruda
Paweł Noszczyk Nowa Ruda
MATEUSZ SZUBSKI NOWA RUDA
Agnieszka Szymaniak Nowa Ruda
Tomasz Żuchowicz Nowa Ruda
Wojciech Herdyna Nowa Sarzyna
Karol Sarzyński Nowa Sarzyna
Wojciech Buchwald Nowa Sól
Klaudia Nastaj Nowa Sól
Maciej Turski Nowe
Henryk Zieliński Nowe Skalmierzyce
Cezary Zieliński Nowe Skalmierzyce
Jadwiga Kata Nowogrodziec
Daria Kotwica Nowogrodziec
PIOTR BIELEC NOWY SĄCZ
Ania Banabach Nowy Świat
Wojciech Nowakowski Nowy Tomyśl
Wojciech Dębosz Nowy Wiśnicz
Kuba Jarosz Nowy Wiśnicz
Damian Kozuch Nowy Wiśnicz
Kamil Mączka Nowy Wiśnicz
Jakub Jaglarz Nowy Wiśnioz
Grzegorz Bławicki Nysa
Szymon Boroń Nysa
Tomasz Dembicki Nysa
Natalia Dobrożyńska Nysa
Anna Frankiewicz Nysa
Maciej Ilski Nysa
Mateusz Ilski Nysa
Aleksandra Jaeckel Nysa
Agnieszka Jaeckel Nysa
Marta Job Nysa
Małgorzata Kamińska Nysa
Mateusz Kamiński Nysa
Emilia Kołodziej Nysa
Sławomir Kołodziej Nysa
Patryk Korzec Nysa
Szymon Kowacki Nysa
Bartosz Krawczyk Nysa
Maciej Krawczyk Nysa
Patrycja Król Nysa
TOMASZ KULIK NYSA
MACIEJ KUMALA NYSA
Weronika Kurpas Nysa
Justyna Kwiczala Nysa
Adrianna Ledniowska Nysa
Damian Lewandowski Nysa
Jakub Lewicki Nysa
Bartosz Lewicki Nysa
Wojciech Meres Nysa
Wojtek Mętel Nysa
Małgorzata Michalewska Nysa
Adam Michalewski Nysa
Klaudia Pawlików Nysa
Paweł Pyziak Nysa
Adam Słabecki Nysa
Marta Szczurowska Nysa
Marta Ukraińska Nysa
MAREK WAPNIARSKI NYSA
Arkadiusz Wiśniewski Nysa
Beata Władyka Nysa
Justyna Wojtowicz Nysa
Marek Wolak Nysa
Tomasz Raczyński Oborniki
KATARZYNA FRĄK OBORNIKI ŚL.
WOJCIECH KAWECKI OBORNIKI ŚL.
PIOTR LISIAK OBORNIKI ŚL.
PAWEŁ LISIAK OBORNIKI ŚL.
PAULINA ŁODZIEWSKA OBORNIKI ŚL.
ANNA ZARZECZNA OBORNIKI ŚL.
Patryk Bernadek Oborniki Śląskie
Krzysztof Bielak Oborniki Śląskie
Monika Bojaś Oborniki Śląskie
Emilia Bursztynowicz Oborniki Śląskie
Zuzanna Bursztynowicz Oborniki Śląskie
Bartosz Bursztynowicz Oborniki Śląskie
Dominika Dąbrowska Oborniki Śląskie
Dominik Jezierski Oborniki Śląskie
Magdalena Józefowicz Oborniki Śląskie
Kajetan Kajetanowicz Oborniki Śląskie
Anita Kozioł Oborniki Śląskie
Katarzyna Królik Oborniki Śląskie
Marek Królik Oborniki Śląskie
Mateusz Królik Oborniki Śląskie
Artur Leżoń Oborniki Śląskie
Dariusz Łysak Oborniki Śląskie
Cezary Michałkiewicz Oborniki Śląskie
Anna Nowak Oborniki Śląskie
Łukasz Wiesław Pawlak Oborniki Śląskie
Monika Magdalena Pawlak Oborniki Śląskie
Grzegorz Rogala Oborniki Śląskie
Magda Witkowska Oborniki Śląskie
Krzysztof Włochyński Oborniki Śląskie
Paweł Zapała Oborniki Śląskie
Rafał Żemojtel Oborniki Śląskie
Ryszard Grzegorz Lipiński Ochocice
Adrian Palczak Ocice
Jakub Szcelnik Odoce
Piotr Andrzejewski Odolanów
Tobiasz Rajewski Odolanów
Angelika Lipińska Ogrodzieniec
Dominika Błąd Okmiany
Karolina Chojnacka Okmiany
Aleksandra Frania Okmiany
Wojciech Latała Olbrachcice Wielkie
ADAM GIEDROJĆ OLECKO
Iga Mieczkowska Olesno
Antoni Marcin Mieczkowski Olesno
Marek Adamczyk Oleśnica
Marcin Bęben Oleśnica
KLAUDIA BRANKOWSKA OLEŚNICA
Marek Budziszewski Oleśnica
Marcin Cichocki Oleśnica
Patrycja Cołta Oleśnica
Jakub Cołta Oleśnica
Tomasz Dawidowski Oleśnica
Piotr Dębski Oleśnica
Roksana Fejcho Oleśnica
Mirosław Fejdno Oleśnica
Karolina Gałązka Oleśnica
Dominika Gałązka Oleśnica
Michał Głowacki Oleśnica
Dariusz Głowacz Oleśnica
Maciej Golus Oleśnica
Julia Hałpacz Oleśnica
Zuzanna Jaroszewicz Oleśnica
Kamil Kacprzak Oleśnica
Krzysztof Kadeła Oleśnica
Paweł Kamiński Oleśnica
Anna Krawczyk Oleśnica
Piotr Kwiecień Oleśnica
Artur Lewicki Oleśnica
Kacper Lubojański Oleśnica
Bartłomiej Łaski Oleśnica
Anita Łopuch Oleśnica
EWA ŁUGOWSKA OLEŚNICA
ADRIAN MAGIERA OLEŚNICA
Daria Mastelerz Oleśnica
Maciej Mazur Oleśnica
Katarzyna Mierzwiak Oleśnica
Maciej Nędzia Oleśnica
Maciej Olszak Oleśnica
Roman Olszak Oleśnica
Jakub Olszak Oleśnica
Radosław Pająk Oleśnica
Marcin Religa Oleśnica
Daniel Seweryński Oleśnica
Patrycja Stelmaszyńska Oleśnica
Paweł Szczegodziński Oleśnica
Tomasz Turoń Oleśnica
Marek Włach Oleśnica
Kamil Zaborski Oleśnica
Dawid Zakielski Oleśnica
Aleksadra Żurek Olkusz
Bartek Chmielewski Olsztyn
Adam Chmielewski Olsztyn
Marta Jerzak Olsztyn
Kamila Ewa Klejment Olsztyn
anna Kluchcińska Olsztyn
Anna Maria Kluchcińska Olsztyn
Tomasz Kluchciński Olsztyn
Krzysztof Kowalczyk Olsztyn
Patrycja Kowalczyk Olsztyn
Patryk Kowalczyk Olsztyn
Barbara Poszewiecka Olsztyn
Janusz Stępień Olsztyn
Maciej Zaborniak Olsztyn
Bożena Baranowska Olszyna
Artur Baranowski Olszyna
Radosław Baranowski Olszyna
Wojciech Borkowski Olszyna
Robert Borowski Oława
Leszek Buszczak Oława
Julia Chętkowska Oława
Kajetan Choptiany Oława
Wanessa Choptiany Oława
Michał Chorążek Oława
Agnieszka Danenfeld Oława
BARTOSZ DANYLUK OŁAWA
Franciszek Denenfeld Oława
Urszula Denenfeld Oława
Maciej Denenfeld Oława
Radosław Duszkiewicz Oława
Monika Dziubka Oława
Emilian Gorczyca Oława
Piotr Herba Oława
Stefan Herba Oława
Marcin Horak Oława
Łukasz Horak Oława
Kinga Ilmak Oława
Tomasz Jędo Oława
Konrad Kaladyk Oława
Ewelina Kamińska Oława
Radosław Kościelski Oława
Maciek Kott Oława
Dawid Kozak Oława
Patrizia Luwkiewicz Oława
Maja Maciejka Oława
Malina Maciejko Oława
Maciej Macyszyn Oława
Urszula Macyszyn Oława
Dorota Miodek Oława
Patryk Miszczak Oława
Anna Nowak Oława
Tomasz Olejniczenko Oława
Wojtek Olejniczenko Oława
Jakub Pilawa Oława
Martyna Ratajczyk Oława
Magdalena Reguła Oława
Krzysztof Reguła Oława
Grzegorz Reszek Oława
JUSTYNA RÓŻEWICZ OŁAWA
Krzysztof Siama Oława
Daniel Stanasiak Oława
Magdalena Suchowiecka Oława
Jędrzej Suchowiecki Oława
Paweł Szewczyk Oława
Wiktor Trzaska Oława
Waldemar Trzaska Oława
Mariusz Ważny Oława
Maciej Węglowski Oława
Adrian Winiarski Oława
KATARZYNA WLAZŁO OŁAWA
Aleksandra Zawer Oława
Szymon Żuraw Oława
Dariusz Żuraw Oława
Piotr Szczepański Opatów
Maciej Szczepański Opatów
Karolina Pacan Opoczno
Łukasz Włodarczyk Opoczno
Paweł Batóg Opole
OSKAR BĘDKOWSKI OPOLE
Anna Bętkowska-Karmelita Opole
Dariusz Bil Opole
Dominika Breguła Opole
Szymon Bubnicki Opole
Grzegorz Ceglarz Opole
Marta Dumikowska Opole
Magdalena Dunikowska Opole
Krzysztof Dunikowski Opole
Bartosz Dunikowski Opole
Jacek Dunikowski Opole
Aleksander Franczyk Opole
Dominik Franczyk Opole
Benjamin Garack Opole
Tomasz Gawda Opole
Mateusz Gruszka Opole
Joanna Hordyńska Opole
Mateusz Irański Opole
Michał Jakubowski Opole
Oskar Jańta Opole
Jakub Jarząbek Opole
Krzysztof Jasiński Opole
Marek Kania Opole
Sebastian Kania Opole
Bolesław Karmelita Opole
Filip Kołodziej Opole
Waldemar Kołodziej Opole
Monika Konarska Opole
PAWEŁ KOŚCIUCH OPOLE
Stanisław Kozłowski Opole
Piotr Kozłowski Opole
Michał Kuraś Opole
Michał Kuźma Opole
Michał Leński Opole
Marek Leszkiewicz Opole
PIOTR MULLER OPOLE
Lilianna Muzyka Opole
Marcin Nowacki Opole
Marta Nowak Opole
Kamil Pamuła Opole
FILIP PELON OPOLE
Piotr Pospiszel Opole
Marek Postoł Opole
Jolanta Prandzioch Opole
Józef Prandzioch Opole
Sebastian Ptarz Opole
Mateusz Rosicki Opole
Sebastian Saletnik Opole
MONIKA SŁAWIK OPOLE
Smok Smoczkiewicz Opole
AGNIESZKA STAROSTA OPOLE
Maciej Stramski Opole
Ewa Suwała Opole
Robert Witek Opole
Paweł Włodarczyk Opole
Karolina Woźniak Opole
Kinga Sądel Opole/Gracze
Ryszard Bargieła Orzesze-Zawiść
Anna Bargieła Orzesze-Zawiść
Łukasz Bacm Ostrawa
Katarzyna Płocharska Ostrołęka
Zbigniew Płocharski Ostrołęka
Aleksander Płocharski Ostrołęka
MARCIN ZYGMUNTOWICZ OSTROŁĘKA
Aleksandra Ściagow Ostromecko
Jan Masłowski Ostroróg
Klaudia Cybulska Ostrowiec Św.
Paula Karbowniczek Ostrowiec Św.
Jakub Zboina Ostrowiec Św.
Małgorzata Połajdowicz Ostrowiec Świętokrzyski
Bartosz Bartkowiak Ostrów Wielkopolski
Paulina Ciesielska Ostrów Wielkopolski
Michał Fabiniak Ostrów Wielkopolski
Karol Franzke Ostrów Wielkopolski
Michał Frąchowiak Ostrów Wielkopolski
Bartek Frąckowiak Ostrów Wielkopolski
Krzysztof Garika Ostrów Wielkopolski
Maria Gomółka Ostrów Wielkopolski
Adam Gomółka Ostrów Wielkopolski
Joanna Grzegorowska Ostrów Wielkopolski
Maciej Jaszczyk Ostrów Wielkopolski
Piotr Kafarski Ostrów Wielkopolski
Rafał Maciak Ostrów Wielkopolski
Mikołaj Maciejewski Ostrów Wielkopolski
Celina Małecka Ostrów Wielkopolski
Jan Mentel Ostrów Wielkopolski
Agnieszka Murawska Ostrów Wielkopolski
Dorota Pilarska Ostrów Wielkopolski
Piotr Pilarski Ostrów Wielkopolski
Dominika Tarnicke Ostrów Wielkopolski
Paweł Wola Ostrów Wielkopolski
Kajetan Zalewski Ostrów Wielkopolski
Maksymilian Mackiewicz Ostrów Wlkp
Patrycja Rosiak Ostrów Wlkp.
Sławek Bury Ostrzeszów
Adam Fulara Ostrzeszów
Lidia Trzeciak Ostrzeszów
Szymon Stawnicki Ośno Lubuskie
PRZEMYSŁAW GACH OŚWIĘCIM
Tomasz Kasalik Otmuchów
Mariusz Sacha Otmuchów
Krzysztof Żelazny Otmuchów
Krzysztof Bytniewski Otwock
Jan Szala Otwock
Sebastian Szymański Otwock
Radosław Zachwieja Otyń
Filip Łakomy Owińska
Bartosz Wawrzyniak Owińska
Adam Halupczok Ozimek
Tomasz Kuchne Ozimek
Szymon Mikołajewicz Ozimek
Maciej Mucha Ozimek
Marcin Musiał Ozimek
Mikołaj Janiak Ozorowice
Joanna Tomczak Ozorowice
Paulina Christa Pabianice
Aleksandra Gaweł Pabianice
Maja Haus-Skrobiszewska Pabianice
Przemysław Jankowski Pabianice
Joanna Jurga Pabianice
Maksymilian Kulicki Pabianice
Karolina Rubajczyk Pabianice
Justyna Rydyger Pabianice
Monika Rydyger Pabianice
Fryderyk Wiąckowicz Pabianice
Paweł Kokorniak Paczkowo
Michał Bodnar Paczków
Dawid Ciołka Paczków
Samantha Filipów Paczków
Emil Grabowiec Paczków
Marta Habaj Paczków
Mariusz Janczura Paczków
Mateusz Klukowski Paczków
Andrzej Kłoczko Paczków
Maciek Kolucz Paczków
Natalia Kulczycka Paczków
Barbara Kumor Paczków
Paulina Lekszycka Paczków
Wojciech Pawlinów Paczków
Adrian Sokołowski Paczków
Paweł Starzyk Paczków
Dawid Urbański Paczków
Piotr Wilczek Paczków
Marcin Jura Pajęczno
Łukasz Zjawiony Pajęczno
MONIKA KRAWCZYK PAKOSŁAW
Mateusz Sieja Parzymiechy
ALICJA WOJTYCZKO PASTUCHÓW
Kamil Mateusiak Pątnów
Paweł Głowa Pereón
Jakub Klikowski Pęgów
Max Kobylański Pęgów
Jakub Styrkosz Pęgów
Jan Walas Pęgów
Filip Migdalski Pępowo
Carole Sherman Philadelfia
Zbigniew Sikora Philadelfia
Piotr Kaczmarek Piaseczna
Sławomir Kosiński Piaseczno
DENIS KOSTERA PIASECZNO
Aleksander Łukaszuk Piaseczno
Paweł Orłowski Piaseczno
Janusz Rupiewicz Piaseczno
Tomasz Rupiewicz Piaseczno
Maciej Strzeżek Piaseczno
Krzysztof Reisner Piaski
Piotr Reisner Piaski
Maciej Bodys Pichorowice
Paweł Kalka Piechcin
Paweł Zieja Piechocin
Robert Jahid Piechowice
Adam Pałęcki Piecowice
Tomasz Namysło Piekary Śląskie
Łukasz Sprownik Pielgrzymowice
Kazimierz Krawczyk Pielgrzymowice / Jastrzębie - Zdrój
Anna Kaniecka Pieńsk
Stefan Lange Pieńsk
Maria Lange Pieńsk
Agata Smażyk Pieńsk
Karolina Skomra Pierstnica
Piotr Cal Pieszyce
Krzysztof Karpierz Pieszyce
Bartłomiej Ożóg Pieszyce
Adam Skrzypczak Pieszyce
Michał Staśkowiak Pieszyce
Krzysztof Urban Pieszyce
Marta Urban Pieszyce
Agata Urban Pieszyce
Arkadiusz Pomazany Pietna
Rosalia Pomazany Pietna
Agieszka Milczanowska Piława Gorna
Michał Federkiewicz Piława Górna
Krzysztof Kojs Piława Górna
Mateusz Cierpisz Pionki
Anna Komedzińska Piotrków Borowski
Piotr Stasio Piotrków Trybunalski
Sergiusz Stasio Piotrków Trybunalski
Kamil Stasio Piotrków Trybunalski
Ewelina Puklicz Piotrowice
Tomasz Brzóska Piotrowice Świdnickie
Mateusz Nowak Piotrowice Świdnickie
Bogusław Pawłowski Piotrowice Świdnickie
Kevin Clark Pitlessie, Fife, Scotland
Michał Mońka Pleszew
Mariusz Golęba Płock
Mariusz Kosik Płock
Piotr Krzemiński Płock
Aleksandra Tomaszewska Płock
Adrianna Skupień Pniewie
Patryk Tekla Pniówek
Mateusz Krulak Polanica Zdrój
Agnieszka Kupiec Polanica Zdrój
Rafał Kupiec Polanica Zdrój
Maciek Derek Polkowice
Mariusz Kaliński Polkowice
Justyna Koncur Polkowice
Piotr Patrykowski Polkowice
Arkadiusz Sadowski Polkowice
Anna synowiec Polkowice
Krzysztof Turbiński Polkowice
Anna Mateja Polska Cerekiew
Kinga Sala Pomianów Dolny
Monika Biernacka Pomykowo
Paulina Bednarczyk Poplin
Marcin Berłowski Popowice
Jakub Mikulski Porajów
Adam Kwarciński Pozezdrze
Dariusz Andrzejczak Poznań
Łukasz Baraniak Poznań
Sławomir Białek Poznań
RAFAŁ PARZACUL BIERNACKI POZNAŃ
Piotr Bortkiewicz Poznań
Maciej Bratkiewicz Poznań
Marcin Cenkier Poznań
Katarzyna Frankowska Poznań
Daniel Frankowski Poznań
Anna Gierek Poznań
Zuzanna Gręzicka Poznań
Maja Gruszyńska Poznań
Joanna Grześkowiak Poznań
Krzysztof Halaburda Poznań
Jan Hałasiński Poznań
Paulina Hejnowicz Poznań
Wojciech Hoffmann Poznań
Joanna Jakubowska Poznań
Jacek Jankowski Poznań
Szymon Jezierny Poznań
Andrzej Kaczmarek Poznań
Piotr Kajetańczyk Poznań
Robert Karolkiewicz Poznań
Sandra Kazimierczak Poznań
Anna Kettner Poznań
Aleksandra Kettner Poznań
Agnieszka Klimaszewska Poznań
Michał Klupczyński Poznań
Wojciech Knieć Poznań
Anna Kołodziej Poznań
Franek Korzeniowski Poznań
Adam Koterski Poznań
Mateusz Krasicki Poznań
Jagoda Kraszewska Poznań
Tomasz Króliczak Poznań
Bartosz Kulczycki Poznań
Jarosław Kuźma Poznań
Kaj Lachowski Poznań
Dimitr Lebiedź Poznań
Weronika Lebiedź Poznań
Jakub Lesiński Poznań
Maciej Lewandowski Poznań
Mateusz Lisiecki Poznań
Marta Łapawiec Poznań
Adam Majchrowicz Poznań
Jakub Małecki Poznań
Damian Mendlikowski Poznań
Magdalena Michalczyk-Lebiedź Poznań
Helena Michalska Poznań
Antonina Michalska Poznań
Juliusz Michalski Poznań
Filip Miklaś Poznań
Aleksander Mroziński Poznań
Bartłomiej Nizio Poznań
Elżbieta Nowak Poznań
Paweł Ochalski Poznań
Karina Pawlaczyk Poznań
Monika Piechowiak Poznań
Jacek Pobłocki Poznań
Tytus Pobłocki Poznań
Mateusz Pochylski Poznań
Mariusz Pozański Poznań
Magdalena Przewoźnik Poznań
Paweł Przybył Poznań
Bartosz Przybyła Poznań
Mikołaj Reszelski Poznań
Przemysław Rydzyk Poznań
Dorian Sarnowski Poznań
Maksymilian Sikorski Poznań
Anna Skoczyńska Poznań
Marcin Słomiński Poznań
Artur Sokołowski Poznań
Tomasz Stachecki Poznań
Szymon Starysz Poznań
Piotr Starzyński Poznań
Łukasz Stąporek Poznań
Magdalena Stelmach Poznań
Lidia Stomkowska Poznań
BARTŁOMIEJ SZEPTYCKI POZNAŃ
JAN SZEPTYCKI POZNAŃ
Kalina Szymańska Poznań
Krzysztof Szymański Poznań
Oliwia Tomalak Poznań
Agnieszka Tomczak Poznań
Magdalena Tomczak Poznań
Marcin Waskiewicz Poznań
Magdalena Wlazły Poznań
Maciej Woźniak Poznań
Bartosz Woźniak Poznań
Agata Wójtowicz Poznań
Olga Wróblewska Poznań
Aleksandra Załustowicz Poznań
Joanna Zielińska Poznań
Tomasz Zioła Poznań
Witek Zwolawkiewicz Poznań
Michał Gałęzewski Poznań/Kicin
Sebastian Nosal Poznań/Kicin
Jolanta Stafecka Poznań/Kicin
Adrian Stanisławski Prochowia
Dawid Dykas Prochowice
Krzysiek Król Prochowice
Krzysztof Mazur Prochowice
Katarzyna Sztyblewska Prochowice
Marcin Kręciacwost Prószków
Sebastian Małek Prudnik
Angelika Gorazdowska Prusice
MAŁGORZATA KATALA PRUSICE
Ewa Kaźmierczak Prusice
Jagoda Leśniewska Prusice
Sara Napora Prusice
Ryszard Woźniak Prusice
Jakub Wróblewski Prusice
Dominika Zdybel Prusice
Michał Szczęśniak Przemiłów
Katarzyna Marcinów Przemyśl
Monika Paszkiewicz Przeźmierkowo
Jagoda Siwek Przygórze
Aleksander Janicki Psary
Tomasz Teodor Szczypka Pstrążna
Bartosz Furczyk Pszczyna
Kamil Witoszek Pszczyna
Mateusz Witoszek Pszczyna
Aleksandra Milik Pszenno
Aleksandra Wilczyńsza Pszenno
Felix Gordicco Ramirez Pto Rosario
Kamil Janek Puławy
Dawid Kęsik Puławy
Dariusz Kozdrój Puławy
Iwona Kuta Puławy
Marek Kuta Puławy
Piotr Kuta Puławy
Jakub Kutka Puławy
Daniel Nowak Puławy
Sebastian Osiecki Puławy
Krzysztof Piótr Próchniak Puławy
Katarzyna Rusek Puławy
Marek Walczak Puławy
Mateusz Wernicki Pustelnik
Paweł Grochowski Puszczykowo
Zuzanna Krzyżańska Puszczykowo
Jacek Terka Puszczykowo
Jakub Terka Puszczykowo
Aneta Kasperczyk Pyskowice
Michał Podeszwa Pyskowice
Rupert Polaczek Pyskowice
Błażej Strancich Pyskowice
Vincent Dhaussy Quarouble
Marek Blokesz Racibórz
Jerzy Czajkowski Racibórz
Karolina Gałkowska Racibórz
Bartosz Kierwicki Racibórz
Jacek Papaj Racibórz
Aleksandra Szyndler Racibórz
Kacper Turko Racibórz
Amelia Szczurek Radlin
Mariusz Banach Radom
Iwona Białkowska Radom
Justyna Błędowska Radom
Piotr Błędowski Radom
Tomasz Boruch Radom
Piotr Drużdżel Radom
JACEK JAŚKIEWICZ RADOM
Piotr Pudzianowski Radom
Mikołaj Tokarski Radom
Remigiusz Borowik Radomsko
Kinga Burzyńska Radomsko
Piotr Chruściński Radomsko
Maciej Ciapiński Radomsko
Piotr Krawczyk Radomsko
Malwina Kucharska Radomsko
Dominika Kucharska Radomsko
Piotr Olczyk Radomsko
Paulina Orzińska Radomsko
Daniel Skóra Radomsko
Bartosz Szymczyk Radomsko
Janusz Taranek Radomsko
Tomasz Woźnicki Radomsko
Michalina Grzonkowska Radońsk
Kacper Grabinski Radwanice
Adrian Król Radwanice
Michał Nowak Radwanice
Rafał Osada Radwanice
Piotr Słominski Radwanice
Katarzyna Słomińska Radwanice
Jacek Słomiński Radwanice
Agata Szecówka-Słomińska Radwanice
KAMIL DŁUTOWSKI RADZIĄDZ
ANNA KRAŚNIEWSKA RADZIĄDZ
KAMIL LENKIEWICZ RADZIĄDZ
MARLENA SOBOŃ RADZIĄDZ
Łukasz Żur Radziechowy
Magdalena Brzezina Radzionków
Michał Brzezina Radzionków
Dominika Brzezina Radzionków
Agnieszka Brzezina Radzionków
Agnieszka Chylińska Rajgród
Michał Chyliński Rajgród
Paweł Śliwiński Rakoniewice
Maciej Żyniewicz Raków
Karolina Wojtaszewska Ratórice
Jakub Jędryszek Rawicz
Kacper Kolańczyk Rawicz
Tomasz Pawłowski Rawicz
Wanda Ryznar Rawicz
Ernest Ziarczyk Rawicz
Agnieszka Kreczko Resko
Dominika Wróbel Rogoźnik
Adrian Szczypta Rokitki
Michał Uhrynowski Rokitki
Natalia Cwanek Ropczyce
Piotr Pszczoła Rotmanka
Aleksander Zawada Roztoki
Paweł Długorz Ruda Śląska
Kamil Grzegorczyk Ruda Śląska
Tomasz Koptoń Ruda Śląska
Tomasz Koszyk Ruda Śląska
Roksana Krajczyk Ruda Śląska
Mieczysław Letkiewicz Ruda Śląska
Mateusz Makuła Ruda Śląska
Aleksander Orszulik Ruda Śląska
Martyna Pietrowska Ruda Śląska
Paweł Sadowski Ruda Śląska
Łukasz Wójcik Ruda Śląska
PAULINA KOWALSKA RUDA ŻMIGRODZKA
Dariusz Bigus Rudna
Roman Lach Rudnik
Norbert Kaczmarczyk Rudno
Karol Kaczmarczyk Rudno
Grzegorz Janik Rudy
Jan Fuchs Rudziniec
Adrian Kowakowski Rusko
Daria Ożóg Rusko
Sebastian Ożóg Rusko
Adam Bober Rybnik
Robert Jasiński Rybnik
Jakub Katarzyński Rybnik
Paweł Leśnik Rybnik
Adrianna Mencel Rybnik
Nike Nietrzpiel Rybnik
Karol Orzeł Rybnik
Paweł Połednik Rybnik
Karolina Pompa Rybnik
Szymon Wikiel Rybnik
Piotr Zając Rybnik
Monika Jankowiak Rydzyna
Monika Wiśniewska Ryki
Agnieszka Barnaś Rzeczyca
Robert Skrok Rzeczyca
Lech Perczak Rzeczyce śląskie
Bartosz Startek Rzepin
Marcelina Bieniarz Rzeszów
Agata Ciesielska Rzeszów
Michał Dzioch Rzeszów
Marcin Habaj Rzeszów
Łukasz Jaśkiewicz Rzeszów
PIOTR KĘDRA RZESZÓW
Grzegorz Kneller Rzeszów
Barbara Kochmańska Rzeszów
Wiktor Marć Rzeszów
Michał Rudiak Rzeszów
Marcin Rządecki Rzeszów
Wojciech Słupek Rzeszów
Waldemar Sudoł Rzeszów
Wiktor Warzybok Rzeszów
Łukasz Podolski Rzyczyca
Łukasz Andruszków Sad Dolny
Emil Dąbrowa Sadków
Mateusz Jędrzejowski Sadowice
Adrzej Szczotka Sandomierz
Camila Guasso da Costa Santa Monica
Jacek Bulwan Sawok
Jacek Smoleń Sczecin
Basia Kuzyk-Dradrah Sczepanów
Wiesław Szymańczak Sępolno Krajeńskie
Alina Bojkowska Sidzina
Paulina Gniewczyńska Sidzina
Kinga Gołek Sidzina
Alicja Miżera Sidzina
Eliza Morowska Sidzina
Magdalena Wnuk Sidzina
Michał Guzikowski Siechnice
Dariusz Szmat Siechnice
Michał Wróbel Siechnice
Jakub Zbądzki Siechnice
Weronika Szkwarek Sieciejów
Leszek Sekula Siedlce
Iwona Dudzik Siemianice
Artur Dudzik Siemianice
Szymon Brysz Siemianowice Śląskie
Maksymilian Busan Siemianowice Śląskie
Mateusz Lebicki Siemianowice Śląskie
Arkadiusz Nogaj Siemianowice Śląskie
Jan Popek Siemianowice Śląskie
Natalia Groblicka Sieradz
PRZEMYSŁAW SMOLIŃSKI SIERADZ
Przemysław Stasiak Sieradz
Marek Wagner Sieradz
Weronika Wiśnioch Sieradz
Mateusz Oppeln-Bronikowski Sierosław
AGNIESZKA PAWLAK SIERZADZ
Jan Romaniak Siewierz
WOJCIECH CZERWIŃSKI SILNA
Mateusz Michałków Skarbimierz Osiedle
Kasia Jajkowska Skarżysko-Kamienna
Maciej Ciechoń Skierniewice
Wojciech Łunkiewicz Skierniewice
Katarzyna Pawlak Sklamierzyce
Konrad Kaleta Skoczów
Angelika Furman Skomlin
Zuzanna Preś Skomlin
Małgorzata Trojnicz Skomlin
Piotr Słaboń Skoroszyce
Marcin Hoffmann Skórzewo
Jan Maniewski Skórzewo
Artur Wawrzynika Slolowa
Mariusz Woźniak Słabocin
Tomasz Krzyśków Sława
Alina Kaleta Sławice
Agata Radziszewska Sławków
Aleksandra Zawędowska Słujno
Zbigniew Kliszczun Słupia
Maciej Liszczun Słupia
Janusz Bogdanowicz Smolec
Katarzyna Cholewa Smolec
Błażej Cieślik Smolec
Maciej Czaharyn Smolec
Dawid Olejnik Smolec
Barbara Pieróg Smolec
Barbara Pieróg Smolec
Barbara Pieróg Smolec
Barbara Pieróg Smolec
Marcin Stankiewicz Smolec
KACPER WAWRZAŁA SMOLEC
Piotr Zając Smolec
Natalia Jarus Smolice
Anna Kwiatek Sobórka
Kacper Bak Sobótka
Zofia Dobrowolska Sobótka
WOJCIECH DOMARECKI SOBÓTKA
JAKUB JASTRZĘBSKI SOBÓTKA
Andrzej Lendor Sobótka
Agnieszka Szafraniec Sobótka
Przemysław Szpinek Sobótka
Kamila Szpinek Sobótka
Katarzyna Szydłowska Sobótka
Sandra Zuchowska Sobótka
Jan Kisiel Sochaczew
Dawid Sieruga Sokołowice
Paulina Gil Sokołowsko
Marcel Sbranchella Sopotnia Mała
Artur Gębal Sosnowiec
Paweł Hałat Sosnowiec
Kuba Waliczek Sosnowiec
Mariusz Waliczek Sosnowiec
Marcin Wiewióra Sosnowiec
Marta Ziobroq Sosnowiec
Kacper Glinka Sosonowiec
Ziemowit Śmigielski Sośnie
Izabela Romanowska Southampton
Jacek Karp Stalowa Wola
Aleksandra Kulig Stalowa Wola
Mateusz Kusz Stalowa Wola
Michał Rękas Stalowa Wola
Armin Szymański Stalowa Wola
Romuald Maciantowicz Staniszcze Małe
Urszula Maciantowicz Staniszcze Małe
Agata Jaromin Starachowice
Marek Jaromin Starachowice
Konrad Preiss Starachowice
Iwona Preiss Starachowice
Piotr Chrzczonowicz Stare Bielice
Paulina Jerzak Stargard
NATALIA KONOPELSKA STARY JAWORÓW
Wioleta Stachowicz Stary Łom
Adam Aegutho Stary Wiśnicz
Łukasz Cybulski Steblów
Marta Danielewicz Stęszew
Maksym Snela Stęszew
Kamila Brodzińska Stronie Śląskie
Jagoda Nowak Stronie Śląskie
Witold Pawlega Stronie Śląskie
Angelika Zmizera Stronie Śląskie
Marcin Muszalski Struga
Mariusz Bielas Strumień
Bartłomiej Bielas Strumień
Aleksandra Bielas Strumień
Damian Turczyn Strupina
JUSTYNA WIK STRYSZEWO
Krzysztof Bartnicki Strzegom
Robert Bartnicki Strzegom
Kacper Biesiadziński Strzegom
Łukasz Franczyk Strzegom
Sławomir Kmieć Strzegom
KAMILA KOBRYŃSKA STRZEGOM
Tomasz Miśkiewicz Strzegom
Wojciech Partyka Strzegom
Bartłomiej Przybylski Strzegom
Karolina Ratkowski Strzegom
Łukasz Serdal Strzegom
Damian Wasilewski Strzegom
Patryk Wójcik Strzegom
Mateusz Żarczyński Strzegom
Stanisław Goleń Strzegon
Wojciech Baranowski Strzelce
Magdalena Bischof Strzelce Opolskie
Krzysztof Chudy Strzelce Opolskie
Piotr Derkowski Strzelce Opolskie
Koleta Dudek Strzelce Opolskie
Agnieszka Franczok Strzelce Opolskie
Katarzyna Gasz Strzelce Opolskie
Aleksandra Jureczko Strzelce Opolskie
Dariusz Kantor Strzelce Opolskie
Wanda Kantor Strzelce Opolskie
Łukasz Komandor Strzelce Opolskie
Radosław Konewa Strzelce Opolskie
Joanna Kuliś Strzelce Opolskie
Karol Kuliś Strzelce Opolskie
Grzegorz Kuliś Strzelce Opolskie
Jakub Kuliś Strzelce Opolskie
Paweł Sagan Strzelce Opolskie
Maciek Bodnar Strzelin
Andrzej Bodnar Strzelin
Marek Marczewski Strzelin
Krzysztof Marczewski Strzelin
Jakub Misiewicz Strzelin
Maja Olejnik Strzelin
Mateusz Siewiera Strzelin
Jacek Skompski-Cymbaluk Strzelin
Jakub Statkiewicz Strzelin
Sebastian Włodarski Strzelin
Grzegorz Zagrobelny Strzelin
Sebastian Zagrobelny Strzelin
Michał Zioło Strzelin
Katarzyna Wojciechowska Strzelno
Ewa Szatyńska Suchy Bór
Izabela Werema Suchy Bór
Jacek Kuczka Suchy Las
Wojciech Górny Sulechanów
Filip Grubek Sulejówek
Marcin Turlej Sulejówek
Wacław Żusko Sulejówek
Jacek Hryniewiecki Sulęcin
Jacek Okińczyk Sulęcin
Przemek Rubaj Sulęcin
Aleksandra Wilk Sulęcin
Anton Thelander Sundsvall/Szwecja
Piotr Mierzyński Susz
Marcin Mierzyński Susz
Grzegorz Dawidowicz Suwałki
Roman Miller Suwałki
Alicja Jankowiak Swarzędz
Tomasz Jankowiak Swarzędz
Iwo Jureczko Swarzędz
Dominik Klapa Swarzędz
Dawid Kowalski Swarzędz
Piotr Mróz Swarzędz
Wiesław Pulut Swarzędz
Konrad Zemojcin Swidnica
Magdalena Burek Syców
Błażej Chmiel Syców
Kamil Kiełbasiewicz Syców
Emil Kiełnaziewicz Syców
Paweł Krzywiński Syców
Karolina Malec Syców
Michał Mierzba Syców
Andrzej Moskwa Syców
Jakub Zatylny Syców
Kamil Majchrzak Szałe
Piotr Racciak Szamotuły
Rafał Ruciak Szamotuły
Przemysław Ulewak Szamotuły
Stanisław Zieliński Szamotuły
Bartłomiej Karczewski Szczawno Zdrój
ARTUR KĘDZIERSKI SZCZAWNO ZDRÓJ
Maciej Podosek Szczawno Zdrój
Zbigniew Podosek Szczawno Zdrój
Filip Szczepański Szczawno- Zdrój
Enia Kopytko Szczawno-Zdrój
Mateusz Michałowski Szczawno-Zdrój
ANDRZEJ CICHORSKI SZCZECIN
Adrian Dyliński Szczecin
Ryszard Filipowski Szczecin
Marek Ilczuk Szczecin
Monika Anna Jaślarz Szczecin
Bartosz Jurgiel Szczecin
Grzegorz Kołodziński Szczecin
Andrzej Krysian Szczecin
Piort Leśniewski Szczecin
Andrzej Macherek Szczecin
Anna Misztak Szczecin
Aleksy Naumann Szczecin
Joanna Neumann Szczecin
Jacek Oropesa Kula Szczecin
Karol Piotrowicz Szczecin
Alexander Seling Szczecin
Bartek Semanycz Szczecin
Anatoliusz Sosialuk Szczecin
Mariusz Tatkowski Szczecin
Włodzimierz Marzec Szczecinek
Andzrzej Sobala Szczepandorf
Klaudia Dradrach Szczepanów
Jacek Dradrach Szczepanów
Kamil Tabatowski Szczepanów
Marek Bekjeszczuk Szczepolnów
Paulina Kaczmarczyk Szczytna
Mateusz Karbowski Szczytna
Dariusz Rachwał Szczytna
Tomasz Zagórski Szczytna
Adrian Duleba Szczytniki
Michał Sawicki Szczytno
Monika Soliwoda Szczytno
Filip Szuberski Szczytno
Zuzanna Cudecka Szewce
Kornelia Farmusiewicz Szewce
Marta Kost Szewce
PAULINA PAŁCZYK SZEWCE
Marta Zoloteńko Szewce
Bartek Myszkowski Szklarska Poręba
Michał Wojtyczko Szklarska Poręba
Tomasz Kassa Szprotawa
Jakub Sterniczuk Szprotawa
Agnieszka Zadworna Szubin
Jakub Płaszewski Szumirad
Roksana Bilicz Szydłowice
Stanisława Trelińska Szydłów
Mateusz Treliński Szydłów
Mirosław Treliński Szydłów
Dominik Treliński Szydłów
Tadeusz Treliński Szydżów
Krzysztof Zduniak Śierpc
Jacek Wolny Śmieszkowo
Marta Piechowiak Śrem
Jan Kajetan Środa Śląska
Mariusz Łęcki Środa Śląska
Michał Pasztetnik Środa Śląska
Marta Pęcak Środa Śląska
Maciej Ptaszyński Środa Śląska
Jacek Rostecki Środa Śląska
Aleksandra Sandurska Środa Śląska
Marek Skrzypek Środa Śląska
Ewa Warzecha Środa Śląska
Sebastian Zachary Środa Śląska
Michał Semler Środa-Śląska
Mateusz Gardiasz Św Katarzyna
Magdalena Aruniewicz Świdnica
Michał Baniowski Świdnica
Mikołaj Biernacki Świdnica
MICHAŁ CICHOWSKI ŚWIDNICA
Jacek Czarnecki Świdnica
Jakub Danielewski Świdnica
Dawid Daras Świdnica
Damian Dolota Świdnica
Sebastian Dolota Świdnica
Małgorzata Domagała Świdnica
Aleksandra Feldy Świdnica
Sławomir Filip Świdnica
Maciej Gałczyński Świdnica
Dariusz Gorzki Świdnica
Jose Huaman Świdnica
Kamila Imioła Świdnica
Bartosz Janas Świdnica
Mateusz Jeszczonkowski Świdnica
Damian Kacporski Świdnica
Małgorzata Karamara Świdnica
Małgorzata Karamara Świdnica
Małgorzata Karamara Świdnica
JAKUB KLEŻNA ŚWIDNICA
Olaf Kolenda Świdnica
Tomasz Kopiec Świdnica
Maciej Kudyba Świdnica
Michał Kumięga Świdnica
Boris Ludwiński Świdnica
Sandra Łabędzka Świdnica
Jacek Majka Świdnica
KAROL MOCZULSKI ŚWIDNICA
Radosław Niedźwiedziński Świdnica
Krzysztof Owczerek Świdnica
Filip Pałgan Świdnica
Sławomir Pasternak Świdnica
Maciej Piasecki Świdnica
Daniel Pikula Świdnica
Michał Politański Świdnica
KATARZYNA RZECZKOWSKA ŚWIDNICA
PAWEŁ RZECZKOWSKI ŚWIDNICA
Michalina Siennicka Świdnica
Krzysztof Skrzynecki Świdnica
Eligiusz Skrzynecki Świdnica
Michał Sławiński Świdnica
Kamil Szokało Świdnica
Bartłomiej Szumin Świdnica
Piotr Śliwa Świdnica
Rafał Świątek Świdnica
Kamil Wierzba Świdnica
Andrzej Wittershejm Świdnica
Anna Wodzińska Świdnica
Patryk Wojciechowski Świdnica
Monika Wójcik Świdnica
Dorota Ząbek Świdnica
Adrianna Zontek Świdnica
Marta Żaba Świdnica
Ewelina Żołądź Świdnica
Przemysław Żyła Świdnica
Michał Czyż Świdnik
Dawid Krawczyk Świdnik
Tymon Bogdański Świebodzice
Natalia Kaczorowska Świebodzice
Patrycja Partyka Świebodzice
Tadeusz Zawadzki Świebodzice
Roman Bubel Świebodzin
Jerzy Droździel Świebodzin
Adrian Jaroszewicz Świebodzin
Marcin Kłopocki Świebodzin
Michał Kłopocki Świebodzin
Piotr Koszela Świebodzin
Paweł Olechnowicz Świebodzin
Łukasz Olechnowicz Świebodzin
Kacper Podbudzki Świebodzin
Tomasz Skrzypek Świebodzin
Gustaw Spanehl Świecie
Jerzy Spanehl Świecie
Marlena Brzostowska Świeradów Zdrój
Adam Pokoleńczuk Świerklaniec
Magdalena Antoniak Święciechowa
Katarzyna Budziar Święta Katarzyna
Agnieszka Kubik Święta Katarzyna
Bartosz Dziatkiewicz Świętochłowice
Mateusz Krzemiński Świętochłowice
Malwina Weremiuk Świnoujście
KAMIL WOŹNIAK ŚWINOUJŚCIE
Aleksandra Cichocka Tarnopol
Łukasz Proboscz Tarnowskie Góry
Leszek Blicharz Tarnów
Łukasz Drwal Tarnów
Tomasz Malski Tarnów
Olga Wałaszek Tarnów
MATEUSZ MOŚ TARNÓW OPOLSKI
Marek Kuzio Tąpudła
Wojciech Piekaj Tenczynek
Grzegorz Brela Terespol
Ewa Białobrzeska Tolkmicko
Joanna Aleksandra Chojnowska Tolkmicko
Filip Czaja Tolkmicko
Sylwia Depka Tolkmicko
Natalia Jon Tolkmicko
Anna Jurczak Tolkmicko
Paweł Korsak Tolkmicko
NATALIA MAGALSKA TOLKMICKO
Katarzyna Małysko Tolkmicko
Albert Natan Nieciecki Tolkmicko
Marta Podlaska Tolkmicko
Monika Puk Tolkmicko
Agnieszka Sawczenko Tolkmicko
Robert Sienicki Tolkmicko
Paweł Tkacz Tolkmicko
Michał Treder Tolkmicko
Anna Treder Tolkmicko
Aleksandra Władyka Tolkmicko
Martyna Wysypka Tolkmicko
Zuzanna Pacek Tolkwicko
Maksym Szempliński Tolkwicko
Paweł Berbecki Tomaszów Lubelski
Szymon Spólnicki Topola
PATRYK DOMBROWSKI TORUŃ
KAJA GRABOWSKA TORUŃ
Tomasz Lipiński Toruń
GABRIELA SZUBIŃSKA TORUŃ
JACEK SZUBIŃSKI TORUŃ
Piotr Wygocki Toruń
Aldona Lorek Trębaczów
Klaudia Lorek Trębaczów 11
PRZEMEK GOETZ TRZCIŃSKO
Adam Wróbel Trzcińsko Zdrój
Damian Wróbel Trzcińsko Zdrój
Bogumił Chojnowski Trzebnica
Jakub Dębkowski Trzebnica
Emil Dzwonek Trzebnica
Aleksandra Gajska Trzebnica
Katarzyna Gajska Trzebnica
Tomek Gałka Trzebnica
Adam Górnicz Trzebnica
ALEKSANDRA HADY TRZEBNICA
Majka Jakubowska Trzebnica
Jadwiga Jakubowska Trzebnica
Karolina Jakubowska Trzebnica
Elżbieta Natalia Jędrzejczyk Trzebnica
Alicja Kała Trzebnica
Joanna Kała Trzebnica
Magdalena Kała Trzebnica
Marek Łapiński Trzebnica
Miłosz Łopiński Trzebnica
Magdalena Maj Trzebnica
Jakub Majchrzak Trzebnica
Kamila Małaszkiewicz Trzebnica
Konrad Marecki Trzebnica
Wiktoria Nowaczyk Trzebnica
Marta Ogorzelec Trzebnica
Beata Olszak Trzebnica
Wojciech Pełka Trzebnica
Maciej Sadowski Trzebnica
Klaudia Sagan Trzebnica
Anna Sieczejko Trzebnica
Piotr Siekierko Trzebnica
Mateusz Sipa Trzebnica
Aleksandra Turko Trzebnica
Jarek Turoń Trzebnica
Agata Winiarska Trzebnica
Filip Winiarski Trzebnica
Tomasz Winiarski Trzebnica
Kornel Witkowski Trzebnica
Marek Wojdyga Trzebnica
Michał Wręczyński Trzebnica
Agnieszka Zatorska Trzebnica
AGATA ZIMNIAK TRZEBNICA
Adrian Żak Trzebnica
Marcin Goetz Trzecińsko
Wioletta Grzeszczak Trzek
Michalina Staszyńska Tulce
Martyna Staszyńska Tulce
Waldemar Staszyński Tulce
Dariusz Jesiołowski Tuliszków
Merve Köklü Turcja
Przemysław Biegański Turek
Słowój Filipowicz Turek
Marzena Filipowicz Turek
Piotr Jaśkiewicz Turek
Mariusz Konciak Turek
Zachariasz Łuczak Turek
Piotr Osipowicz Turek
Jarosław Pawlak Turek
Paweł Tomczyk Turek
Konrad Urbańczyk Turek
Zofia Janas Twardogóra
Maria Kuczyńska Twardogóra
Wojciech Maciejak Twardogóra
Hubert Rudawski Twardogóra
Michał Szala Twardogóra
Marta Witiw Twardogóra
Przemysław Witiw Twardogóra
Klaudia Ciurket Tychy
Iwona Długaj Tychy
Damian Długaj Tychy
Łukasz Gałaszek Tychy
Ewa Grzywnowicz Tychy
Krzysztof Krawczyk Tychy
Magdalena Krawczyk Tychy
Joanna Krawczyk Tychy
Łukasz Krawczyk Tychy
Maciej Wajda Tychy
Dawid Wilk Tychy
Dorota Ziętek Tychy
Dawid Pawełkiewicz Ubocze
Jarosław Sokołowski Uciechów
Klaudia Pilarska Unisław Śląski
Joanna Grzyb Uraz
Norbert Smychowski Ustka
Grzegorz Smychowski Ustka
Katarzyna Brańka Wadowice
Dominik Franus Wadowice
Jarosław Gajos Wadowice
Anita Gajos Wadowice
Małgorzata Jenejova' Wadowice
Tomasz Krupnik Wadowice
Wojciech Turek Wadowice
Marcin Gach Walce
Michał Lewicki Walce
Marek Lucke Walce
Krzysztof Iskierka Walim
Jędrzej Lizdowski Walim
Karol Łuczak Walim
Wojciech Barszczewski Wałbrzych
Natalia Bienias Wałbrzych
Patrycja Binkowska Wałbrzych
Kacper Bogdański Wałbrzych
Katarzyna Borkowska Wałbrzych
Karol Born Wałbrzych
Wojciech Brosig Wałbrzych
Piotr Chochłakiewicz Wałbrzych
Marta Chruścik Wałbrzych
Damian Chudy Wałbrzych
Justyna Ciarachowicz Wałbrzych
Tomasz Ciarachowicz Wałbrzych
Nastazja Cieciura Wałbrzych
Mateusz Cieciura Wałbrzych
Dariusz Cisło Wałbrzych
Maciek Cisło Wałbrzych
Leszek Czerwenka Wałbrzych
Karolina Czop Wałbrzych
Dariusz Czubaj Wałbrzych
Daniel Czuchrowski Wałbrzych
Szymon Dąbrowski Wałbrzych
Anna Demków Wałbrzych
Anna Dymarczyk Wałbrzych
Marta Dymarczyk Wałbrzych
Bartosz Dzienio Wałbrzych
Aneta Erens Wałbrzych
Marcin Głowacki Wałbrzych
Filip Głuszek Wałbrzych
Magda Golec Wałbrzych
Piotr Gwizdek Wałbrzych
Grzegorz Hetman Wałbrzych
Piotr Ignatowicz Wałbrzych
Paulina Kalinowska Wałbrzych
Małgorzata Karmińska Wałbrzych
Jan Jerzy Karmiński Wałbrzych
Jakub Karmiński Wałbrzych
MARCIN KOBUS WAŁBRZYCH
TOMASZ KOBUS WAŁBRZYCH
Tymoteusz Kociński Wałbrzych
MARCIN KORNALEWSKI WAŁBRZYCH
Kamila Kowalska Wałbrzych
Magdalena Kozłwska Wałbrzych
Krzysztof Krawczyk Wałbrzych
Artur Krzosek Wałbrzych
Mateusz Kuczyński Wałbrzych
Arkadiusz Kudzia Wałbrzych
Anna Kurzawa Wałbrzych
Bartosz Lahutta Wałbrzych
Piotr Lewczuk Wałbrzych
Aleksandra Łaska Wałbrzych
Anna Magdziarczyk Wałbrzych
Karolina Majerska Wałbrzych
Anna Mazur Wałbrzych
Michał Mrówka Wałbrzych
Eliza Ogrodowczyk Wałbrzych
Tomasz Pacek Wałbrzych
Alicja Pachelska Wałbrzych
Bartosz Pachelski Wałbrzych
Andrzej Patyk Wałbrzych
Anna Patyk Wałbrzych
Łukasz Pławiek Wałbrzych
Agnieszka Pogońska Wałbrzych
Joanna Polowy Wałbrzych
Krzysztof Prugar Wałbrzych
Ewelina Pszczółkowska Wałbrzych
Bartłomiej Ratoleta Wałbrzych
Łukasz Sapkowski Wałbrzych
Stanisław Sauć Wałbrzych
Jarosław Sauć Wałbrzych
Kamila Skruszeniec Wałbrzych
Teresa Stolarczyk Wałbrzych
Michał Anioł Szczęśniak Wałbrzych
Maciej Szmigulan Wałbrzych
Paweł Szubert Wałbrzych
Cezariusz Szymkowski Wałbrzych
Aleksander Świątkowski Wałbrzych
Andrzej Urbański Wałbrzych
Grzegorz Wojnowski Wałbrzych
Martyna Zakrzewska Wałbrzych
Małgorzata Zaleska Wałbrzych
Roman Zalęski Wałbrzych
KINGA NOWAK WAŁCZ
Łucja Zieniewicz Wałcz
Stanisław Ajewski Warszawa
Filip Bednarczyk Warszawa
Tomasz Bednarczyk Warszawa
Anna Borkowska Warszawa
Krzysztof Chodorek Warszawa
Mateusz Chodorek Warszawa
Ewelina Cuprzyńska Warszawa
Michał Dawichowicz Warszawa
Zuzanna Dąbkowska Warszawa
Andrzej Dębowski Warszawa
Aleksandra Dobrowolska Warszawa
Izabela Duchwska Warszawa
Krzystof Działek Warszawa
aleksandra Femak Warszawa
Mateusz Francuz Warszawa
Izabela Fret Warszawa
Szymon Golema Warszawa
Anna Gomulicka Warszawa
Monika Górecka Warszawa
Paweł Górecki Warszawa
Anna Górnik Warszawa
Adam Gzejowy Warszawa
Mateusz Hojdc Warszawa
Jan Hustaszek Warszawa
Jan Janus Warszawa
Krzysztof Jaworski Warszawa
Michał Jeleński Warszawa
Antoni Jurecki Warszawa
Maciej Kabat Warszawa
Andrzej Karwosiecki Warszawa
Zenon Kołota Warszawa
Piotr Kos Warszawa
Marcin Kosiński Warszawa
Marcin Kosmalski Warszawa
Daria Kostera Warszawa
Marcin Koziej Warszawa
Leon Krakus Warszawa
Monika Krześlwek Warszawa
Paweł Kulicki Warszawa
Kamil Kuran Warszawa
Mateusz Levy Warszawa
Robert Lewandowski Warszawa
Leszek Lubański Warszawa
Michał Ładomirski Warszawa
Adam Łęcki Warszawa
Łukasz Łoboda Warszawa
Magdalena Majewska Warszawa
Magdalena Małopolska Warszawa
Norbert Mizieliński Warszawa
Marek Musiałkowski Warszawa
Patryk Mutuch Warszawa
Paweł Najgebaueb Warszawa
Adam Nowicki Warszawa
Łukasz Olszewski Warszawa
Joanna Ostrowiecka Warszawa
Teodor Otur Warszawa
Krzysztof Owczarek Warszawa
Jacek Owczarek Warszawa
Agata Pawelczak Warszawa
Wojciech Plichowski Warszawa
Jakub Przybyszewski Warszawa
Maria Pyznar Warszawa
Jacek Pyznar Warszawa
Marcin Roszah Warszawa
Maciej Ryczkowski Warszawa
Kalina Samozwaniec Warszawa
Patrycja Sawka Warszawa
Michalina Scisłowska Warszawa
Dariusz Sędek Warszawa
Mirosław Skorupski Warszawa
Ela Sokół Warszawa
Maria Sroka Warszawa
Paweł Stachów Warszawa
Szymon Stadnicki Warszawa
Piotr Stankowski Warszawa
Maria Szepietowska Warszawa
Marta Szymańska Warszawa
Adam Szymański Warszawa
Martyna Szyszko Warszawa
Oliwier Ścibior Warszawa
Beata Świerczyńska Warszawa
Krzysztof Trojanowski Warszawa
Aleksandra Tykarska Warszawa
Krzystof Wałecki Warszawa
Albert Wielebski Warszawa
Antoni Wiewórka Warszawa
Wojciech Witebski Warszawa
Szymon Włodarczyk Warszawa
Krzysztof Wojnowski Warszawa
Kamil Wysocki Warszawa
Grzegorz Zabielski Warszawa
Zofia Zielińska Warszawa
Monika Ziętek Warszawa
Mateusz Zimiński Warszawa
Julita Żak Warszawa
Rafał Astemberg Warta
Krzysztof Bajerski Warta
Kacper Kubiak Wędrynia
Jakub Karolak Węgliniec
Mariusz Prachnio Węgrów
Jakub Pietras Węgry
Agnieszka Nyga Wiązów
Jacek Nyga Wiązów
Ikume Aondo-Akaa Wieliczka
Konrad Gurgul Wieliczka
Mateusz Hadrian wieluń
Dawid Koper Wieluń
Rafał Michniewicz Wieluń
Marta Mikołajczyk Wieluń
Aldona Panek Wieluń
Karol Posiła Wieluń
Karolina Walczak Wieluń
Piotr Warczek Wieluń
Bartłomiej Wlodarczyk Wieluń
Jerzy Woźniak Wieluń
Paulina Wypart Wieluń
Maciej Żóraw wieluń
Marta Okoń Wieruszów
Magdalena Bednarczuk Wierzbno
Paweł Mikołajczyk Wigluń
Marcin Miszczyr Wilcza
Grzegorz Muraczewski Wilczków
Kuba Obstój Wilczyce
Karol Cieślawski Wilczyce
Jakub Blejder Wilczyn
Agata Hodij Wilków
KINGA FATYGA WISZNIA MAŁA
Mariola Rumlova Wisznia Mała
Marcin Wetoszka Wisznice
Michał Ingielewicz Włocławek
Paweł Konieczny Włocławek
Piotr Konieczny Włocławek
Jarosław Piecewicz Włocławek
Ismina Rosicka Włocławek
Michał Rurarz Włocławek
Małgorzata Gancarz Włodawa/Wrocław
Tomasz Sobótka Włodowice
Jacek Krzyżak Wodzisław Sląski
Zuzanna Malinowska Wodzisław Śląski
Katarzyna Maślach Wodzisław Śląski
Janusz Żydek Wodzisław Śląski
Marlena Kumaszka Wojciechów
Łukasz Rakus Wojciechów
Mateusz Siwiak Wojcieszow
Aleksandra Król Wojcieszów
Łukasz Skrętkowski Wojcieszów
Dominik Sygnarowicz Wojnicz
Wojciech Lizakowski Wolin
Jolanta Greber Wolsztyn
Maciej Gruning Wolsztyn
Paweł Mielewczyk Wolsztyn
Mateusz Cichy Wołczyn
Gabriel Hreczyński Wołczyn
Tomasz Krupowicz Wołczyn
Mateusz Krzesaj Wołczyn
Patryk Walsmański Wołczyn
Tomasz Krawiec Wołków
Krzysztof Kowalski Wołmin
Filip Świerzbiński Wołow
Jakub Barszcz Wołów
Kinga Barszcz Wołów
Zbigniew Barszcz Wołów
Ryszard Brzeziński Wołów
Magdalena Cyrulewicz Wołów
Mateusz Janusz Wołów
Marcin Kosmala Wołów
Piotrek Leszkowicz Wołów
Mateusz Ohulewicz Wołów
Karol Rungo Wołów
Szymon Szir Wołów
Sylwia Biegańska Worthing
Aruin Zamani Worthing
Maciej Tomaszewski Wrcoław
Tomasz Jelonek Wręczyca
Ludwik Kędziora Wręczyca Wielka
Mikołaj Krop Wręczyca Wielka
Maciej Konik Wroclaw
Paulina Abulewicz Wrocław
Wojciech Abulewicz Wrocław
Elżbieta Abulewicz Wrocław
Krzysztof Adamczeski Wrocław
Katarzyna Adamczyk Wrocław
Adam Adamczyk Wrocław
Krystian Adamek Wrocław
Klaudia Adamus Wrocław
Magdalena Adamusik Wrocław
ANNA ADASIAK WROCŁAW
Rami Al Naib Wrocław
Wojciech Alanowicz Wrocław
amadeusz Albrzychowski Wrocław
Aleksandra Alfut Wrocław
Tomasz Alfut Wrocław
Rafał Almerski Wrocław
Wojciech Altonas Wrocław
Mateusz Ambroszko Wrocław
Dimitra Anastasakos Wrocław
Mateusz Anatolski Wrocław
Sara Andczak Wrocław
Kamil Andreasik Wrocław
Grzegorz Andrejczyn Wrocław
Tomasz Andrzejczak Wrocław
HUBERT ANDRZEJCZAK WROCŁAW
Agnieszka Andrzejewicz Wrocław
Dimczo Angelow Wrocław
Kazimierz Anklewicz Wrocław
Jarosław Ankowski Wrocław
Mikołaj Anliszewski Wrocław
Paweł Antkowiak Wrocław
Krzysztof Antonik Wrocław
Michał Antoniszyn Wrocław
Krzysztof Antończak Wrocław
Michał Antosik Wrocław
Paweł Antosik Wrocław
Tomasz Apanasiewicz Wrocław
Artur Arciszewski Wrocław
Paweł Argalski Wrocław
Karol Augustowski Wrocław
Katarzyna Augustyniak Wrocław
Alina Babinacka Wrocław
Natalia Bachmatinka Wrocław
Katrzyna Bagińska Wrocław
Łukasz Bagiński Wrocław
Maciej Bagłaj Wrocław
Aleksandra Baier Wrocław
Anna Baier Wrocław
Adam Bajer Wrocław
Piotr Balcer Wrocław
Grzegorz Balcerczyk Wrocław
Magdalena Balcerczyk Wrocław
Michał Balcerzak Wrocław
Andrzej Balcerzak Wrocław
Dariusz Balcerzak Wrocław
Jędrzej Balcerzyk Wrocław
Magdalena Balinowa Wrocław
Jakub Bałdych Wrocław
Piotr Bambal Wrocław
Michał Banas Wrocław
Hanna Banaszczyk Wrocław
Hanna Banaś Wrocław
JUSTYNA BANDAREK WROCŁAW
Piotr Bandzów Wrocław
Adrain Bańdura Wrocław
Oktawia Baran Wrocław
Mateusz Baranowski Wrocław
Rafał Baranowski Wrocław
Joanna Barcik Wrocław
Michał Bardian Wrocław
Przemysław Barnaś Wrocław
Monika Barnaś Wrocław
Andrzej Barnaś Wrocław
Marcin Barnn Wrocław
Paulina Baron Wrocław
Mariusz Baron Wrocław
Agata Barszczewska Wrocław
Ewa Bartecka-Piłasiewicz Wrocław
Ania Bartniak Wrocław
Martyna Bartnik Wrocław
Rafał Bartosiewicz Wrocław
Jerzy Bartosiewicz Wrocław
Paweł Bartoszewicz Wrocław
Szczepan Bartoszko Wrocław
Adrian Bartuzel Wrocław
Maciej Basta Wrocław
Ewelina Bastek Wrocław
Robert Baxter Wrocław
Joanna Bazylińska Wrocław
Przemysław Bąk Wrocław
Konrad Bąk Wrocław
Maciej Bedka Wrocław
BARBARA BEDNARCZUK WROCŁAW
Adam Bednarek Wrocław
Justyna Bednarek Wrocław
Weronika Bednarska Wrocław
Kamil Bednarz Wrocław
Artur Bednerczul Wrocław
Sebastian Berbeka Wrocław
Patryk Berednicki Wrocław
Dariusz Bereśniewicz Wrocław
Piotr Bernaś Wrocław
Bartek Bębacz Wrocław
Przemysław Bęben Wrocław
Mirosława Bialik Wrocław
TOMASZ BIAŁASZCZYK WROCŁAW
MATEUSZ BIAŁASZCZYK WROCŁAW
Adam Białecki Wrocław
Agata Białkowska Wrocław
Aleksandra Białkowska Wrocław
Alicja Białkowska Wrocław
Anna Białkowska Wrocław
Remigiusz Białocki Wrocław
Jacek Bidogłacia Wrocław
Jacek Bieganowski Wrocław
Marek Biegański Wrocław
Jakub Bielecki Wrocław
Paulina Bienias Wrocław
Karolina Bieńkowska Wrocław
Karolina Biernat Wrocław
ADRIAN BIERNAT WROCŁAW
Aleksandra Bierońska Wrocław
Jakub Bies Wrocław
Magda Bieszczad Wrocław
Małgorzata Bieszczanin Wrocław
Bartłomiej Bigiel Wrocław
Daniel Bigoraj Wrocław
Karolina Bihun Wrocław
Magdalena Bilińska Wrocław
Ewelina Bilkiewicz Wrocław
Michał Billewicz Wrocław
Rafał Biłas Wrocław
Beata Binder Wrocław
Karolina Birnbaum Wrocław
Mateusz Bladziński Wrocław
Janis Blatsios Wrocław
Michał Blejder Wrocław
Ania Blejzing Wrocław
Barbara Blok Wrocław
Zuzanna Błach Wrocław
Daria Błaszczyk Wrocław
Weronika Boba Wrocław
Kewin Bobek Wrocław
Adam Bobrowicz Wrocław
Jakub Bobrowski Wrocław
Kamil Bocian Wrocław
Zuzanna Boczkowska Wrocław
KATARZYNA BOĆKOWSKA WROCŁAW
Joanna Bodylewicz Wrocław
Mateusz Bogacki Wrocław
Aleksandra Bogdanowicz Wrocław
Hanna Bohr Wrocław
Weronika Bojar Wrocław
Michał Bojaś Wrocław
Dominik Bojko Wrocław
Aleksandra Bojko Wrocław
Andrzej Bojoski Wrocław
Michalina Bołtuć Wrocław
Zuzanna Bołtuć Wrocław
Jacek Bomski Wrocław
Maja Borkowska Wrocław
Dominika Borowiec Wrocław
FILIP BORÓWKA WROCŁAW
ANDRZEJ BORÓWKA WROCŁAW
Aleksander Borówka Wrocław
Bartłomiej Brawata Wrocław
Mateusz Brejan Wrocław
Karolina Brenzak Wrocław
Franciszek Broda Wrocław
Jerzy Brodziński Wrocław
Radosław Bronwicki Wrocław
Michał Bruder Wrocław
Paweł Brychcy Wrocław
Barbara Bryjka Wrocław
Maciej Bryka Wrocław
Joanna Bryll Wrocław
Roksana Bryll Wrocław
Paweł Brym Wrocław
Bartłomiej Brzeziński Wrocław
Tomasz Brzeziński Wrocław
Róża Brzeźińska Wrocław
Grzegorz Brzoza Wrocław
Piotr Bubel Wrocław
Piotr Bublewicz Wrocław
Aleksandra Bubula Wrocław
Anna Buchalska Wrocław
Zdzisław Bucior Wrocław
Maciej Buda Wrocław
Magdalena Budzyńska Wrocław
Patryk Budzyński Wrocław
Piotr Bugaj Wrocław
Krzysztof Bujnowski Wrocław
Weronika Buła Wrocław
Wojciech Bułat Wrocław
Aleksandra Buraczyńska Wrocław
Paweł Burzyński Wrocław
Jacek Burzyński Wrocław
Aleksandra Buszek Wrocław
Marta Bykowska Wrocław
Maciej Bykowski Wrocław
Dominik Bzoma Wrocław
Kamila Cedler Wrocław
Łukasz Cedrowski Wrocław
Kamila Ceglarska Wrocław
Dominika Ceglarska Wrocław
Ewelina Ceglarska Wrocław
Tristan Celmierowski Wrocław
Mariusz Cemron Wrocław
Marzena Cendrowska Wrocław
Marta Cękalska Wrocław
Piotr Chabelski Wrocław
Paweł Charusta Wrocław
Maja Charytoniuk Wrocław
Agata Chmielarz Wrocław
Dominika Chmielewska Wrocław
Łukasz Chmielewski Wrocław
Michał Chmielewski Wrocław
Agata Chmielowiec Wrocław
Adam Chmielowiec Wrocław
Mateusz Chmilowski Wrocław
Jędrzej Chodniacki Wrocław
Michał Chodzikienia Wrocław
Artur Chodziński Wrocław
Stanisław Choiński Wrocław
Adrian Chojnacki Wrocław
Wojciech Cholewa Wrocław
Sebastian Chołast Wrocław
Alina Chorązykiewicz Wrocław
Marcin Chowański Wrocław
Cezary Chrapek Wrocław
Rafał Chrebela Wrocław
Adam Chrzanowski Wrocław
Grzegorz Chrzanowski Wrocław
Adam Chrzanowski Wrocław
Grzegorz Chrzanowski Wrocław
Adam Chrzanowski Wrocław
Grzegorz Chrzanowski Wrocław
Bianka Chudnikowska Wrocław
Andzrzej Chudobin Wrocław
Maciej Chudy Wrocław
Mikołaj Chudzikowski Wrocław
Tomasz Chudzikowski Wrocław
Joanna Cichońska-Nowakowska Wrocław
Paweł Cichoński Wrocław
Leszek Cichoński Wrocław
Kamil Cichorek Wrocław
Olgierd Cichorek Wrocław
Jakub Ciechanowski Wrocław
Oskar Ciechociński Wrocław
Joanna Ciećwierz Wrocław
Zdzisław Cielesz Wrocław
Izabela Cierpisz Wrocław
Ewelina Cierpisz Wrocław
Urszula Ciesielska Wrocław
Marcin Ciesielski Wrocław
Aleksandra Cieślak Wrocław
Magdalena Cieślak Wrocław
Joanna Cieślak Wrocław
Alicja Cieślak Wrocław
Anna Cieślak Wrocław
Aleksander Cieślak Wrocław
Paweł Cieślik Wrocław
Tomasz Cisiecki Wrocław
Timothy Clayton Wrocław
Michał Cołdzudzi Wrocław
Zuzanna Curyło Wrocław
Marcin Cwarta Wrocław
Paweł Cwynar Wrocław
Filip Cybulski Wrocław
Stanisław Cygan Wrocław
Marta Cygan Wrocław
Jacek Cywiński Wrocław
Damian Cywiński Wrocław
Wojciech Czaban Wrocław
ARTUR CZACHOWICZ WROCŁAW
Filip Czaja Wrocław
Marta Czajkowska Wrocław
Michał Czajkowski Wrocław
Michał Czapka Wrocław
Witold Czapla Wrocław
Anna Czaplińska Wrocław
Agnieszka Czarnecka Wrocław
ARTUR CZARNECKI WROCŁAW
Melania Czarnota Wrocław
Adam Czartoryjski Wrocław
Jakub Czasor Wrocław
paeł Czastor wrocław
Aleksandra Cząstka Wrocław
Marek Czech Wrocław
Renata Czekaj Wrocław
Dominika Czernicka Wrocław
Paweł Czerpak Wrocław
Marcin Czerw Wrocław
Krzysztof Czerwiński Wrocław
Mateusz Czerwiński Wrocław
Aleksandra Czesnowska Wrocław
Marta Czubakowska Wrocław
Czesław Czuryło Wrocław
Dagmara Ćwik Wrocław
Michał Ćwikła Wrocław
Dominika Dabrowska Wrocław
Izabela Dachowska Wrocław
Paweł Dalecki Wrocław
Dominika Dawidzik Wrocław
Jakub Dawidziński Wrocław
Michał Dąbek Wrocław
Marta Dąbrowska Wrocław
Agnieszka Dąbrowska Wrocław
Ania Dąbrowska Wrocław
Asia Dąbrowska Wrocław
Roman Dąbrowski Wrocław
Tadeusz Dąbrowski Wrocław
Grzegorz Dąbrowski Wrocław
Ryszard de Teisseyne Wrocław
Robert Deckert Wrocław
Marcin Delikat Wrocław
Dariusz Delikat Wrocław
Klaudia Dembicka Wrocław
Jagoda Demska Wrocław
Bartosz Demski Wrocław
Bartosz Demszczak Wrocław
Agata Derda Wrocław
MICHAŁ DERDA WROCŁAW
Aleksander Derecki Wrocław
Mateusz Dereń Wrocław
Maja Dereń Wrocław
Leszek Derkaczewski Wrocław
Przemysław Deruch Wrocław
Radosław Deska Wrocław
Ela Dębska Wrocław
Laura Dębska Wrocław
Youssef Didouh Wrocław
Jacek Didula Wrocław
Ryszard Diduła Wrocław
Kamil Dłubczyński Wrocław
Agnieszka Dobrowolska Wrocław
Karolina Dobrowolska Wrocław
Jakub Dobrowolski Wrocław
Emilian Dobrowolski Wrocław
Michał Dobrowolski Wrocław
Marek Dolański Wrocław
Magdalena Dolata Wrocław
Marcin Dolata Wrocław
Jagoda Dolnucka Wrocław
Darek Domański Wrocław
Kamil Domański Wrocław
ARKADIUSZ DOMAŃSKI WROCŁAW
Łukasz Domański Wrocław
Daniel Domaradzki Wrocław
Anna Domawadzka Wrocław
Stanisław Domin Wrocław
Anna Domine Wrocław
Paweł Dominiak Wrocław
Grzegorz Dominik Wrocław
Natalia Domowicz Wrocław
Paweł Dorokiejczyk Wrocław
Paweł Dorotwiejczyk Dorotwiejczyk Wrocław
Maciej Doruch Wrocław
Simon Dowcing wrocław
Sara Dradrach Wrocław
Jakub Dradrach Wrocław
Marcin Drążyk Wrocław
KAMIL DREJER WROCŁAW
Maciej Drelichowski Wrocław
Jerzy Drewniak Wrocław
Artur Drewniak Wrocław
Bartłomiej Drogowski Wrocław
Jakub Drozdowski Wrocław
Karolina Drużbiak Wrocław
Krzysia Dubas Wrocław
Marta Dubowiecka Wrocław
Joanna Duchiewicz-Malaizz Wrocław
Amelka Duchnowska Wrocław
Rafał Duda Wrocław
Nicole Dudar Wrocław
Artur Dudek Wrocław
Justyna Dudek Wrocław
Grzegorz Dudkiewicz Wrocław
Magda Dudkowska Wrocław
Adrian Dudycz Wrocław
Paweł Dudziak Wrocław
Paweł Dudziak Wrocław
Paweł Dudziak Wrocław
Paweł Dudziak Wrocław
Patrycja Dufaj Wrocław
Kamila Dusińska Wrocław
Michał Dusiński Wrocław
Patrycja Duszyńska Wrocław
Krzysztof Dutczak Wrocław
Wojciech Dworniczak Wrocław
Mikołaj Dworszczak Wrocław
Piotr Dworzak Wrocław
Mateusz Dymek Wrocław
Mateusz Dymek Wrocław
Mateusz Dymek Wrocław
Cezary Dynak Wrocław
Emilia Dynak Wrocław
Wiktor Dyngosz Wrocław
Janusz Dynowski Wrocław
Marcin Dzidowski Wrocław
Anna Dziekońska Wrocław
Rafał Dzietczyk Wrocław
Marcin Dziębowski Wrocław
Iwona Dzięciołowski Wrocław
Michał Dzięgiel Wrocław
Szymon Dziuba Wrocław
Tomasz Dziwosz Wrocław
MAGDALENA DZWONEK WROCŁAW
Edyta Elajszewicz Wrocław
Krzysztof Engler Wrocław
Damian Fabich Wrocław
Dominika Falkowska Wrocław
Krzysztof Farmas Wrocław
Ewa Faron Wrocław
Sławomir Fer Wrocław
Maciej Ferdek Wrocław
Daniel Fernandes da Fonseca Wrocław
George Ferreira Wrocław
Ilona Ferreira Wrocław
Iza Fertig Wrocław
Przemysław Fic Wrocław
Emilia Fila Wrocław
Michał Filak Wrocław
Maria Filemonowicz Wrocław
Lesław Fischer Wrocław
Julia Fiszer Wrocław
Basia Fiszer Wrocław
Katarzyna Fiszer Wrocław
Marta Flak Wrocław
Piotr Flank Wrocław
Jan Floryn Wrocław
Agnieszka Folholc Wrocław
Piotr Folis Wrocław
Kamila Forma Wrocław
MAŁGORZATA FRĄCZAK WROCŁAW
Łukasz Frączek Wrocław
Wojciech Frelek Wrocław
Jakub Frosztęga Wrocław
Julia Frosztęga Wrocław
MARCIN FROSZTĘGA WROCŁAW
Anita Fuchs Wrocław
Ronald Fuchs Wrocław
Eugeniusz Fudali Wrocław
Dariusz Fugiel Wrocław
Bartosz Fugiel Wrocław
Sylwia Fugiel Wrocław
Paweł Furmański Wrocław
Paweł Gabanowicz Wrocław
Małgorzata Gabczyk Wrocław
Małgorzata Gabociok Wrocław
Maria Gabriel Wrocław
Karolina Gabryańczyk Wrocław
Piotr Gabrydz Wrocław
Tomasz Gabryś Wrocław
Aleksander Gabryś Wrocław
Mikołaj Gacek Wrocław
Andrzej Gacek Wrocław
Dawid Gacek Wrocław
Oskar Gackowski Wrocław
Anna Gajek Wrocław
Tomasz Gajewski Wrocław
Katarzyna Gajlewicz Wrocław
Mateusz Galecki Wrocław
Kamil Galik Wrocław
Edyta Gałdyn Wrocław
Jan Gałyga Wrocław
Natalia Ganczarska Wrocław
Adam Gantner Wrocław
Izabela Garaszczuk Wrocław
Marta Garbat Wrocław
Marcin Garbiak Wrocław
Katarzyna Garncarek Wrocław
Krystian Gasiński Wrocław
ŁUKASZ GAUDYN WROCŁAW
Marta Gawin Wrocław
Miłosz Gawlik Wrocław
Tomasz Gażdzik Wrocław
Natalia Gąsior Wrocław
Jan Gąsiorowski Wrocław
Piotr Gdas Wrocław
Piotr Gdiński Wrocław
Daniel Gembal Wrocław
Aleksandra Geneja Wrocław
Magdalena Geneja Wrocław
Marek Giełda Wrocław
Anna Giemza Wrocław
Wojciech Giemza Wrocław
Natalia Giemza Wrocław
Patrycja Gierko Wrocław
Krzysztof Gimzicki Wrocław
Radosław Girul Wrocław
Piotr Glada Wrocław
Sonia Glapiak Wrocław
Andrzej Gliński Wrocław
Dagmara Głaszczka Wrocław
Emilia Głowacka Wrocław
Bartłomiej Głowacki Wrocław
Łukasz Gniewek Wrocław
Monika Gnitecka Wrocław
Damian Godlewski Wrocław
Kuba Godlewski Wrocław
Wojciech Godula Wrocław
Tomek Gogolewski Wrocław
Marcil Gola Wrocław
Kamil Goles Wrocław
Joanna Golian Wrocław
Grzegorz Golina Wrocław
Michał Golina Wrocław
Łukasz Golonka Wrocław
Leszek Golubiński Wrocław
Karolina Gołębiewska Wrocław
Maja Gołębiowska Wrocław
Tomasz Gołębiowski Wrocław
Kornelia Gomułkiewicz Wrocław
Piort Gorczyk Wrocław
Zbigniew Gorgolewski Wrocław
Paweł Gos Wrocław
Katarzyna Gosk Wrocław
wiesław Gosławski Wrocław
Sławomir Gowiński Wrocław
Jakub Gozek Wrocław
Bartosz Goździewicz Wrocław
Martyna Góralska Wrocław
Paweł Górawski Wrocław
Tomasz Górka Wrocław
Monika Górka Wrocław
Piotr Górka Wrocław
Agata Górny Wrocław
Agnieszka Górska Wrocław
Monika Górska Wrocław
Marcin Górski Wrocław
Łukasz Grabowski Wrocław
Milena Grabska Wrocław
Dawid Gracek Wrocław
Marta Graciak Wrocław
MARIA GRAF WROCŁAW
Emilia Graf Wrocław
Robert Graluk Wrocław
Patrycja Granat Wrocław
Marek Graniczny Wrocław
Natalia Grąz Wrocław
Daria Grestel Wrocław
Kamil Groblewicz Wrocław
Michał Grochantz Wrocław
Kasia Grochowina Wrocław
Robert Gromnicki Wrocław
Mariusz Grondowy Wrocław
Piotr Gronostaj Wrocław
Artur Grot Wrocław
Agnieszka Gruba Wrocław
Antek Grudniewski Wrocław
Marek Grycner Wrocław
Filip Gryczewski Wrocław
Karolina Gryga Wrocław
Szymon Gryś Wrocław
Zuzanna Gryź Wrocław
Łukasz Gryź Wrocław
RYSZARD GRZEBIELUCHA WROCŁAW
MACIEJ GRZECH WROCŁAW
Piotr Grzegorowski Wrocław
Jarosław Grzegorowski Wrocław
Michał Grzegórzek Wrocław
Joanna Grzegórzek-Kiaszewicz Wrocław
Andżelika Grzelak Wrocław
Marta Grzelak Wrocław
Anna Grzelewska Wrocław
Agnieszka Grzelik Wrocław
Piotr Grzesiński Wrocław
Gabriela Grzesiński Wrocław
Patrycja Grzeszkiewicz Wrocław
Monika Grześkowiak Wrocław
Adrian Grześków Wrocław
Magdalena Grzeyszkiewicz Wrocław
Piotr Grzędko Wrocław
Robert Grzymalski Wrocław
Izabella Grzyś Wrocław
Tomasz Gubalski Wrocław
Joanna Guciak Wrocław
Magda Gudowska Wrocław
Paulina Gutowska Wrocław
Paweł Guzewicz Wrocław
Piotr Guziak Wrocław
Małgorzata Gykof Wrocław
Magda Haglawer Wrocław
Józef Hajdasz Wrocław
Marta Hajłasz Wrocław
Paweł Hajnasiewicz Wrocław
Ewa Hałaczkiewicz Wrocław
Kamila Hałyszyn Wrocław
Wladimir Hancharyk Wrocław
Barło Hanuza Wrocław
Janusz Hartke Wrocław
Anna Hasiuk Wrocław
Monika Hasiuk Wrocław
Wojciech Hejnowicz Wrocław
Przemysław Helkenman Wrocław
Lilianna Hełminiak Wrocław
Tomasz Herbut Wrocław
Pauline Herlender Wrocław
Ewelina Herman Wrocław
Maja Hermanowska Wrocław
Piotr Hetman Wrocław
Ewa Hetman Wrocław
MICHAŁ HOLKA WROCŁAW
Robert Hołub Wrocław
Józef Homski Wrocław
Grzegorz Horała Wrocław
Maciek Horbacz Wrocław
Martyna Hordowicz Wrocław
Anna Hratkowska Wrocław
Magda Hrebecka Wrocław
Piotr Hręchol Wrocław
Patryk Hrycyk Wrocław
Adrian Hrycyk Wrocław
Filip Hryniewiecki Wrocław
Beata Huczyńska Wrocław
Dominika Huczyńska Wrocław
Mariusz Huk Wrocław
Katarzyna Hundz Wrocław
Katarzyna Huszcza Wrocław
Rafał Huttman Wrocław
Witold Iglewski Wrocław
Piotr Iglewski Wrocław
Eliza Ignasiak Wrocław
Barbara Ignatowicz Wrocław
Lothar Ihl Wrocław
Przemek Ilnicki Wrocław
Urszula Issel Wrocław
Magdalena Iwan Wrocław
Łukasz Iwaniec Wrocław
Mariusz Iwanowski Wrocław
Irena Iwaszczyszyn Wrocław
Paulina Iwińska Wrocław
Jacek Izydanski Wrocław
Kamil Izydorczak Wrocław
Karolina Jabłońska Wrocław
Katarzyna Jacek Wrocław
Katarzyna Jackowska Wrocław
Piotr Jackowski Wrocław
Maciek Jackowski Wrocław
Paweł Jagiełło Wrocław
Artur Jagiełło Wrocław
Jakub Jagoda Wrocław
Zofia Jagodzińska Wrocław
Patryk Jakieła Wrocław
Szymon Jakowlewicz Wrocław
Marek Jakubczyk Wrocław
Konrad Jakubiec Wrocław
Mateusz Jakubiel Wrocław
Orfeusz Jakubiszyn Wrocław
Anna Jakubowicz Wrocław
Radosław Jamiński Wrocław
Szymon Jamni Wrocław
Jędrzej Janasiak Wrocław
Tomasz Janasik Wrocław
Martyna Janasik Wrocław
Janusz Janasik Wrocław
Jakub Janecki Wrocław
Wojciech Janek Wrocław
Marta Janiak Wrocław
Karolina Janiak Wrocław
Adrianna Janik Wrocław
Paulina Janiszewska Wrocław
Łukasz Janiszewski Wrocław
Adrianna Janiuszewska-Opolska Wrocław
Igor Jankiewicz Wrocław
Patryk Jankowiak Wrocław
Małgorzata Jankowska Wrocław
Jakub Jankowski Wrocław
Michał Jankowski Wrocław
Jarosław Jankowski Wrocław
MACIEJ JANKOWSKI WROCŁAW
Marcin Jankowski Wrocław
Marek Janowski Wrocław
Marta Janulewicz Wrocław
Pola Janus Wrocław
Tomasz Janusz Wrocław
Daniel Jara Wrocław
Filip Jarczewki Wrocław
Patrycja Jaros Wrocław
Patrycja Jarosz Wrocław
Sylwia Jarząbek Wrocław
Karolina Jasińska Wrocław
Sylwia Jastrząb Wrocław
Aleksandra Jastrzębska Wrocław
Marta Jawor Wrocław
Natalia Jaworowska Wrocław
Julia Jaworska Wrocław
Paweł Jawsoc Wrocław
Katarzyna Jaz Wrocław
Magdalena Jażdżyk Wrocław
Olga Jedziniak Wrocław
Wojciech Jelonek Wrocław
Mikołaj Jennakowicz Wrocław
Kira Jensen Wrocław
Aleksandra Jethon Wrocław
Łukasz Jewiarz Wrocław
Dominika Jeżewska Wrocław
Jakub Jęcek Wrocław
Magdalena Jędras Wrocław
MAGDA JĘDRUSIŃSKA WROCŁAW
Gosia Jędrzejewska Wrocław
Olga Jędrzejowska Wrocław
Cezary Jóźków Wrocław
Cezary Jóźków Wrocław
Cezary Jóźków Wrocław
Michał Jumynyn Wrocław
Daniel Junitz Wrocław
Daria Jura Wrocław
Jerzy Juracki Wrocław
Karolina Jurasiewicz Wrocław
Konrad Jurczyk Wrocław
Konrad Jurczyk Wrocław
Konrad Jurczyk Wrocław
Igor Jurkiewicz Wrocław
Aleksandra Justyna Wrocław
Małgorzata Kaczmarczyk Wrocław
Krzysztof Kaczmarczyk Wrocław
Dominika Kaczmarek Wrocław
Aleksandra Kaczmarek Wrocław
Artur Kaczmarek Wrocław
Dorota Kaczmarek Wrocław
Piotr Kaczmarek Wrocław
Zofia Kajca Wrocław
Daniel Kala Wrocław
Michał Kalbarczyk Wrocław
Sławomir Kaleta Wrocław
GRAŻYNA KALINOWSKA WROCŁAW
Ania Kalinowska Wrocław
Adrian Kalinowski Wrocław
Julia Kaliska Wrocław
Krzystof Kalka Wrocław
Anna Kaltbach Wrocław
Marek Kamasz Wrocław
Michał Kamiński Wrocław
Dariusz Kamiński Wrocław
Radosław Kamiński Wrocław
Sebastian Kamiński Wrocław
Artur Kamiński Wrocław
Maciej Kamiński Wrocław
Dariusz Kamiński Wrocław
Kamil Kamiński Wrocław
Dominika Kampik Wrocław
Anna Kanarnicka Wrocław
Marek Kania Wrocław
Kornel Kania Wrocław
Łukasz Kapałka Wrocław
Klaudia Kaptur Wrocław
Agata Kapusta Wrocław
Filip Karasek Wrocław
Szymon Karasek Wrocław
Tomasz Karasiński Wrocław
Aleksander Karaśkiewicz Wrocław
Grzegorz Karbowiak Wrocław
Krzysztof Kardacz Wrocław
Agnieszka Kardasiewicz Wrocław
Rafał Karnaś Wrocław
Łukasz Karnicki Wrocław
Remigiusz Karpienko Wrocław
Jan Karwasiński Wrocław
Paweł Kasimir Wrocław
Basia Kasprowicz Wrocław
Marcel Kasprowski Wrocław
Ryszard Kasprzyk Wrocław
Bartosz Kastelli Wrocław
Jarosław Kaszewski Wrocław
Weronika Kaszub Wrocław
Gabriela Kaszub Wrocław
Krzysztof Katamarski Wrocław
Piotr Katamarski Wrocław
Adrian Katrycz Wrocław
Michał Kaucki Wrocław
Michał Kawa Wrocław
Rafał Kawula Wrocław
Monika Kazimierczak Wrocław
Magdalena Kazimierczak Wrocław
Magdalena Kazior Wrocław
Monika Kaziów Wrocław
Michał Kaziów Wrocław
Konrad Kąkol Wrocław
Karolina Kempa Wrocław
Klaudiusz Kędziora Wrocław
Aleksandra Kępa Wrocław
Martyna Kępińska Wrocław
Karolina Kęska Wrocław
Witold Kęśminowicz Wrocław
KAROL KIASZEWICZ WROCŁAW
Marian Kieczka Wrocław
Beata Kiedih Wrocław
Stefan Kiedon Wrocław
Tomasz Kiedos Wrocław
Piotr Kiedroń Wrocław
Maciej Kiedrowski Wrocław
Aleksander Kielbik Wrocław
Patryk Kieliszczyk Wrocław
Natalia Kiełbik Wrocław
Małgorzata Kiełbus Wrocław
Wojciech Kiełek Wrocław
MACIEJ KIRSZHKE WROCŁAW
Andrzej Kisiel Wrocław
Mirosław Kleczyk Wrocław
Aneta Klek Wrocław
KONRAD KLESZCZ WROCŁAW
Barbara Kliciewicz Wrocław
Żaneta Kliga Wrocław
Sandra Klim Wrocław
Maria Kluczny Wrocław
Marcin Kluczycki Wrocław
Sylwia Kluza Wrocław
Łukasz Kluzowski Wrocław
Dawid Kluzowski Wrocław
Rafał Kładziński Wrocław
Dorota Kłak Wrocław
Marek Kłosiński Wrocław
Dominik Kłosowski Wrocław
Małgorzata Kłósek Wrocław
Agata Kmiecik Wrocław
Jędrzej Knapczyk Wrocław
Aleksandra Kobel Wrocław
Witold Kobys Wrocław
Monika Kocabey Wrocław
Aleksandra Kochajska Wrocław
Rafał Kocia Wrocław
Piotr Kocia Wrocław
Grzegorz Kociuba Wrocław
Martyna Kogut Wrocław
Łukasz Kohyt Wrocław
Tobiasz Kois Wrocław
Przemysław Kojs Wrocław
Adam Koka Wrocław
Matylda Koksanowicz Wrocław
Łukasz Kokurewicz Wrocław
Paulina Kolasińska Wrocław
Aleksander Kolbuszewski Wrocław
Krystian Kołaciński Wrocław
Kornel Kołczyk Wrocław
KAMIL KOŁKOWSKI WROCŁAW
Katarzyna Kołoda Wrocław
Monika Kołodziejczak Wrocław
Marta Kołodziejczak Wrocław
Natalia Kołodziejczyk Wrocław
Andrzej Kołomański Wrocław
Piotr Kołomański Wrocław
Anna Kołtuńska Wrocław
Łukasz Konarnicki Wrocław
Inez Koncur Wrocław
Roksana Konkolska Wrocław
Katarzyna Konopek Wrocław
Krzysztof Konopka Wrocław
Monika Konopka Wrocław
Wojciech Konopko Wrocław
Jacek Konopko Wrocław
Łukasz Konopnicki Wrocław
Joanna Konstanciuk Wrocław
Grzegorz Koński Wrocław
Marek Kopacki Wrocław
Patrycja Kopik Wrocław
Tomasz Kopka wrocław
Urzula Koprowska Wrocław
Kajetan Koprowski Wrocław
Aleksandra Kopycka Wrocław
Dominik Kopyś Wrocław
Artur Korba Wrocław
Bartosz Kordas Wrocław
Paula Kordzikowska Wrocław
Adam Korybut - Kotulewski Wrocław
Marek Korzczyński Wrocław
Aleksandra Kosiarczyk Wrocław
Oskar Kosik Wrocław
Artur Kosik Wrocław
Izabela Kosman Wrocław
Tomasz Kosowski Wrocław
Marek Koszczyński Wrocław
Ania Koszela Wrocław
Marysia Kościelniak Wrocław
Adam Kościelniak Wrocław
Emil Kościuch Wrocław
Ewelina Kościukiewicz-Świerczewska Wrocław
Andrzej Kot Wrocław
Michał Kot Wrocław
Magdalena Kotuła Wrocław
Klaudiusz Koturbasz Wrocław
Piotr Kotwicki Wrocław
Mariusz Kowacki Wrocław
Monika Kowal Wrocław
Zofia Kowalczewska Wrocław
Paweł Kowalczyk Wrocław
Tadeusz Kowalczyk Wrocław
Damian Kowaliński Wrocław
Klaudia Kowalska Wrocław
JUSTYNA KOWALSKA WROCŁAW
MONIKA KOWALSKA WROCŁAW
Katarzyna Kowalska Wrocław
Karolina Kowalska Wrocław
Dorota Kowalska Wrocław
Michał Kowalski Wrocław
Jacek Kowalski Wrocław
Jakub Kowalski Wrocław
Rafał Kowynia Wrocław
Katarzyna Kozak Wrocław
Martyna Kozak Wrocław
Marek Kozak Wrocław
Radosław Kozakiewicz Wrocław
Albert Kozan Wrocław
Łukasz Kozar Wrocław
Daniel Kozdrański Wrocław
Dominik Kozioł Wrocław
Julia Koziołek Wrocław
Waldemar koziura Wrocław
Bartosz Kozłowski Wrocław
Michał Kozłowski Wrocław
Wojciech Kozubal Wrocław
Eliza Kozyra Wrocław
Julia Kozyra Wrocław
Joanna Krach Wrocław
Tomasz Krajcarski Wrocław
Andżelika Krajewska Wrocław
Dominika Krakowiak Wrocław
Włodzimierz Krakus Wrocław
Mateusz Kraska Wrocław
Dorota Krasyska Wrocław
Maja Kraszyńska Wrocław
Mateusz Krawciuk Wrocław
Andrzej Krawczyk Wrocław
Tomasz Kret Wrocław
Marta Kret Wrocław
Grzegorz Kręcigłowa Wrocław
Karolina Kręcisz Wrocław
Marcin Kręcki Wrocław
Tomasz Kroma Wrocław
Marianna Krossowska Wrocław
Patryk Krościk Wrocław
Ewa Król Wrocław
Andrzej Król Wrocław
Tomasz Król Wrocław
Mieszko Król Wrocław
Katarzyna Królicka Wrocław
Ewa Kruczek Wrocław
Agnieszka Krudys Wrocław
MARTYNA KRUK WROCŁAW
ŁUKASZ KRUTUL WROCŁAW
Piotr Kryjom Wrocław
Paweł Kryza Wrocław
Witold Krzemiński Wrocław
Iga Krzemlowska Wrocław
Tomasz Krzesiński Wrocław
Kamila Krzykowiak Wrocław
Aleksandra Krzyńska Wrocław
Rafał Krzywosz Wrocław
Adam Księżarek Wrocław
Michał Kubacki Wrocław
BARBARA KUBAIŃSKA WROCŁAW
Aleksandra Anna Kubera Wrocław
Kazimierz Kubera Wrocław
Marcin Kubiał Wrocław
Justyna Kubicz Wrocław
Dominik Kubicz Wrocław
Łukasz Kubiński Wrocław
Arkadiusz Kubiok Wrocław
Maja Kubiszewska Wrocław
Maja Kubit Wrocław
Zofia Kuc Wrocław
Przemysław Kucharczyk Wrocław
Tymoteusz Kucharski Wrocław
Martyna Kuchmistrz Wrocław
Bartłomiej Kuchmowski Wrocław
Kamil Kuchta Wrocław
Kacper Kuczyński Wrocław
Maciej Kudła Wrocław
Michał Kukiałka Wrocław
Anna Kukiełka Wrocław
Maciej Kukuł Wrocław
Mateusz Kula Wrocław
Julia Kulczycka Wrocław
Grzegorz Kulczycki Wrocław
Łukasz Kulczycki Wrocław
Cezary Kulicki Wrocław
Daniel Kulik Wrocław
Adrian Kulik Wrocław
Fryderyk Kulikowski Wrocław
Sebastian Kulniak Wrocław
Kacper Kumaszka Wrocław
Rafał Kunicki Wrocław
Maciej Kupiszewicz Wrocław
Karolina Kupka Wrocław
Jakub Kupsik Wrocław
Krzystof Kura Wrocław
Michał Kurczewski Wrocław
Zdzisław Kurek Wrocław
Marta Kurtał Wrocław
Paweł Kurzydło Wrocław
Magda Kustosz Wrocław
Ewelina Kustusz Wrocław
Maksym Kusyk Wrocław
Gaweł Kuś Wrocław
Tomasz Kuś Wrocław
Martyna Kuta Wrocław
MONIKA KUZBORSKA WROCŁAW
Paweł Kuźnierski Wrocław
Andrzej Kwapczyński Wrocław
Paweł Kwaśny Wrocław
Monika Kwiatkowska Wrocław
Dorota Kwiatkowska Wrocław
Szymon Kwiatkowski Wrocław
Katarzyna Kwiczala Wrocław
Dominika Kwiecień Wrocław
Daria Kwietniewska Wrocław
Bartosz Lange Wrocław
Alicja Lange Wrocław
BERNARD LANGE WROCŁAW
Natalia Lange Wrocław
Leszek Larysz Wrocław
Magdalena Lasota Wrocław
Maciek Lebedyński Wrocław
Mirosław Lebiedź Wrocław
Filip Lebiedź Wrocław
Noemi Lech Wrocław
Piotr Lech Wrocław
Adam Ledworski Wrocław
Jakub Legut Wrocław
Paweł Legut Wrocław
Dariusz Legut Wrocław
Jan Lemiech Wrocław
Marek Lemkowski Wrocław
MARCIN LENART WROCŁAW
Bronisław Lenkowski Wrocław
Jakub Lesiński Wrocław
Przemysław Leszczyńska Wrocław
Michał Leśniak Wrocław
Anna Leśniewicz Wrocław
Anna Leśniewska Wrocław
Roman Leus Wrocław
Barbara Lewandowicz Wrocław
Karolina Lewandowska Wrocław
Natalia Lewandowska Wrocław
Małgorzata Lewandowska Wrocław
Zuzanna Lewandowska Wrocław
Maciej Lewandowski Wrocław
Artur Lewandowski Wrocław
Mieczysław Lewandowski Wrocław
Szymon Lewandowski Wrocław
Adam Lewandowski Wrocław
Natalia Lewczuk Wrocław
Łukasz Lewosiński Wrocław
Paweł Liber Wrocław
Adam Liberski Wrocław
Łukasz Liebrer Wrocław
Karolina Ligas Wrocław
Łukasz Ligęza Wrocław
Melchior Lipietta Wrocław
Zosia Lipińska Wrocław
Maksymilian Lipka Wrocław
Aleksandra Lis Wrocław
Kacper Lisicki Wrocław
Paweł Lisiecki Wrocław
Marek Lisiecki Wrocław
Michał Litwin Wrocław
Karolina Lizunova Wrocław
Andrzej Lorek Wrocław
Adrian Lorkowski Wrocław
Bogumiał Lubicka Wrocław
Lidia Lubieniecka Wrocław
Roksana Lupa Wrocław
Monika Łabędzka Wrocław
Przemysław Łacina Wrocław
Elżbieta Łagocka Wrocław
Bogdan Łagocki Wrocław
Grzegorz Łagocki Wrocław
Ewa Łagowska Wrocław
JĘDRZEJ ŁAPACZ WROCŁAW
MACIEJ ŁAPACZ WROCŁAW
Daniel Łasicki Wrocław
Robert Łasicki Wrocław
Urszula Łaszkiewicz Wrocław
Michał Łginich Wrocław
Janusz Łobacz Wrocław
Jakub Łobacz Wrocław
Robert Łobożyński Wrocław
Zbigniew Łodażyński Wrocław
Maciej Łodygowski Wrocław
Borys Łokić Wrocław
Patryk Łomonowicz Wrocław
Franciszek Łomonowicz Wrocław
Jacek Łopuszyński Wrocław
Małgorzata Łoś Wrocław
Bartosz Łuczak Wrocław
Wojtek Łuczak Wrocław
Damian Ługowski Wrocław
Rafał Łukasik Wrocław
KAROL ŁUKASIK WROCŁAW
Karolina Łukaszewicz Wrocław
RAFAŁ ŁUKASZEWSKI WROCŁAW
Grzegorz Łukomski Wrocław
Marek Łukomski Wrocław
Marek Łukomski Wrocław
Marek Łukomski Wrocław
Grzegorz Łuków Wrocław
Ewelina Łuszaczak Wrocław
Ryszard Łuszpiński Wrocław
Robert Łużny Wrocław
Michał Łyseńki Wrocław
Tomasz Łyszkiewicz Wrocław
Maciej Łyżniak Wrocław
Jarosław Macała Wrocław
LESZEK MACIAŁEK WROCŁAW
KAMIL MACIASOWICZ WROCŁAW
Karolina Maciej Wrocław
martyna Maciejewska Wrocław
Katarzyna Maciejewska Wrocław
Zuzanna Maciejewska Wrocław
Łukasz Maciejewski Wrocław
Daniel Maciejewski Wrocław
Wojtek Maciejewski Wrocław
Gabriela Maczuga Wrocław
Martyna Maćkowiak Wrocław
Oskar Madej Wrocław
Mateusz Madej Wrocław
Marta Magiera Wrocław
Janusz Andrzej Magoński Wrocław
Janusz Magóra Wrocław
Łukasz Maj Wrocław
Martyna Majak Wrocław
Maciej Majcher Wrocław
Marek Majchrzak Wrocław
Dominika Majchrzak Wrocław
Mikołaj Majchrzak Wrocław
Mateusz Majdowski Wrocław
Aneta Majdziok Wrocław
Aleksandra Majewska Wrocław
Grażyna Majewska Wrocław
Natalia Majewska Wrocław
Paweł Majewski Wrocław
Martyna Majk Wrocław
Jakub Majk Wrocław
Marcin Majka Wrocław
Hubert Majkowski Wrocław
Marek Maklakowski Wrocław
Maciej Makol Wrocław
Szymon Maksimowski Wrocław
Marysia Maksymiuk Wrocław
Kacper Maksymiuk Wrocław
Staszek Maksynik Wrocław
Paweł Malarz Wrocław
Piotr Malasiewicz Wrocław
Elżbieta Maleszka Wrocław
Jan Maleszka Wrocław
Milena Maliniak Wrocław
Paulina Malowaniec Wrocław
Agnieszka Małas Wrocław
Patrycja Małolepsza Wrocław
Maciej Mamys Wrocław
Robert Mamys Wrocław
Tomasz Manasterski Wrocław
Bartłomiej Mandrzycki Wrocław
Krzysztof Mandziara Wrocław
Oliwia Maniak Wrocław
Dariusz Maniak Wrocław
Monika Maniarska Wrocław
Michał Maras Wrocław
Marcin Marchwicki Wrocław
Filip Marcinek Wrocław
Karolina Marcinek Wrocław
Tomasz Marciniak Wrocław
Anna Marciniak Wrocław
Natalia Marciniak Wrocław
Szymon Marciniuk Wrocław
Damian Marcinkowski Wrocław
Konrad Marcińczyk Wrocław
Joanna Marciszewska Wrocław
Oliver Marczewski Wrocław
Wiktor Marczewski Wrocław
Paweł Marecki Wrocław
Iga Markiewicz Wrocław
Ernest Markowski Wrocław
Mariusz Marks Wrocław
Mariusz Marks Wrocław
Mariusz Marks Wrocław
Magdalena Marta Wrocław
Oktawia Marut Wrocław
Andrea Marx Wrocław
Karol Masakowski Wrocław
JAN MASAKOWSKI WROCŁAW
Jerzy Masakowski Wrocław
Anna Maślak Wrocław
Justyna Matiszczak Wrocław
Ewa Matkowska Wrocław
Mikołaj Matkowski Wrocław
Weronika Matniszewska Wrocław
Karolina Matusewicz Wrocław
Michał Matusewicz Wrocław
Damian Matusik Wrocław
Robert Matuszczyk Wrocław
Łukasz Matuszewski Wrocław
Piotr Matyja Wrocław
Piotr Matyjaszczyk Wrocław
Paweł Matysiak Wrocław
Agnieszka Mawiak Wrocław
Adam Maziarz Wrocław
Wiktor Mazur Wrocław
Michał Mazur Wrocław
Paulina Mazur Wrocław
Filip Mazur Wrocław
Weronika Mazur Wrocław
Marta Mazur Wrocław
MICHAŁ MAZUR WROCŁAW
Magdalena Mazur Wrocław
Paulina Mazur Wrocław
Natalia Mazurczak Wrocław
Tomasz Mazurek Wrocław
Karolina Mazurkiewicz Wrocław
Ryszard Mazurkiewicz Wrocław
Ewelina Mączka Wrocław
Agnieszka Meczara Wrocław
Sławek Mekaj Wrocław
Beata Mendocha Wrocław
Łukasz Mendyk Wrocław
Marcin Mędak Wrocław
Władysław Mężyński Wrocław
Aleksandra Miaśkiewicz Wrocław
Paweł Michajlidis Wrocław
Andrzej Michalak Wrocław
Mateusz Michalak Wrocław
Filip Michalak Wrocław
MAJA MICHALEWSKA WROCŁAW
Zofia Michalicka-Komar Wrocław
Bogusław Michalski Wrocław
Tomasz Michalski Wrocław
Dariusz Michalski Wrocław
Łukasz Michalski Wrocław
Filip Michalski Wrocław
Aleksandra Michałek Wrocław
Natalia Midek Wrocław
Magdalena Midzkiewicz Wrocław
Patryk Mieczkaw Wrocław
Mieszko Mielcarski Wrocław
Daniel Mielczarek Wrocław
Radosław Mielecki Wrocław
Zuzanna Mierzwa Wrocław
Piotr Mierzwiak Wrocław
Dorota Migas Wrocław
Marek Migdziński Wrocław
Juliusz Migdziński Wrocław
KATARZYNA MIGNIEWICZ WROCŁAW
Edyta Migza Wrocław
LECH MIKOS WROCŁAW
Daniel Mikosiak Wrocław
Mariusz Milewski Wrocław
Daniel Miłoewski Wrocław
Daniel Miłosz Wrocław
Anna Mindowicz Wrocław
Marcin Mirocki Wrocław
Piotr Misiak Wrocław
Sebastian Misiewicz Wrocław
Joanna Misiura Wrocław
Zuzanna Miszczuk Wrocław
Zuzanna Miszkowska Wrocław
Zbigniew Mitura Wrocław
Antoni Mituś Wrocław
Antoni Czesław Mituś Wrocław
Edmund Mizielski Wrocław
Marcin Mlek Wrocław
Agata Młynarczyk Wrocław
Patryk Mochocki Wrocław
Krzysztof Moiaszka Wrocław
Aleksandra Mojka Wrocław
Andrzej Mokros Wrocław
Martyna Molinka Wrocław
Karolina Monkiewicz Wrocław
Jerzy Morawiecki Wrocław
Kamil Morawski Wrocław
Krzystof Morkis Wrocław
Krzysztof Mosiewicz Wrocław
Kasia Moszara Wrocław
Dominik Moszara Wrocław
Katarzyna Mościnska Wrocław
Marcin Motowidło Wrocław
Masen Mouchantat wrocław
Kacper Móll Wrocław
Michał Mrozek Wrocław
Sebastian Mroziński Wrocław
Michał Mrozowicz Wrocław
Arkadiusz Mróz Wrocław
Aleksandra Mucha Wrocław
Darek Mulica Wrocław
Jakub Murlikiewicz Wrocław
Mateusz Musiał Wrocław
MARIUSZ MUZN WROCŁAW
Tomasz Muzyka Wrocław
Ilona Mużanowska Wrocław
Dominika Myślicka Wrocław
Aleksandra Myślicka Wrocław
Oliwia Mzee Wrocław
Artur Nadolny Wrocław
Magda Nadolska Wrocław
Micha Nadolski Wrocław
Wojciech Najduch Wrocław
Michał Namjowski Wrocław
Joanna Napora Wrocław
Tomasz Narki Wrocław
Tomasz Nawara Wrocław
Marek Nawara Wrocław
Piotr Nawijowski Wrocław
Sebastian Nej-Czyż Wrocław
Bartosz Nestorowski Wrocław
Piotr Ney Wrocław
Jakub Niczyperowicz Wrocław
Magdalena Niebielecka Wrocław
Magda Niechciała Wrocław
Dawid Niedbał Wrocław
Anna Niedziecka Wrocław
MATEUSZ NIEDZIELA WROCŁAW
Anna Niemczyk Wrocław
Adam Niementowski Wrocław
Jakub Niemiec Wrocław
Sara Niewiejska Wrocław
Jolanta Nieżyńska Wrocław
Marta Nieżyńska Wrocław
Aleksander Nikodem Wrocław
Igor Niwiński Wrocław
Jolanta Nogaj Wrocław
Wojciech Nogaj Wrocław
Marek Nogieć Wrocław
Maria Nosko Wrocław
Bartosz Nowacki Wrocław
Dominik Nowacki Wrocław
Marlena Nowaczyk Wrocław
Piotr Nowaczyk Wrocław
Piotr Nowak Wrocław
Wiktor Nowak Wrocław
Karolina Nowak Wrocław
Adrianna Nowak Wrocław
Filip Nowak Wrocław
Michał Nowak Wrocław
Maciek Nowak Wrocław
Karolina Nowakowska Wrocław
Tomasz Nowakowski Wrocław
Mateusz Nowakowski Wrocław
Michał Nowalak Wrocław
Patrycja Nowicka Wrocław
Andrzej Nowicki Wrocław
Wojciech Nowicki Wrocław
Przemysław Nowicki Wrocław
Adam Nowicki Wrocław
Adam Nowicki Wrocław
Łukasz Nowik Wrocław
Dominik Nowosad Wrocław
JACEK NYKIEL WROCŁAW
Paweł Obarc Wrocław
Kajetan Obarski Wrocław
Tomasz Oberz Wrocław
Wojciech Obłąk Wrocław
Marta Obuchowska Wrocław
Małgorzata Ochrombel Wrocław
Robert Ogonowski Wrocław
Jakub Ogonowski Wrocław
Paweł Ogórek Wrocław
Piotr Okoczuk Wrocław
Krzysztof Okołotowicz Wrocław
Hanna Okólska Wrocław
Maciej Okólski Wrocław
Grzegorz Okrusz Wrocław
Ilona Okurowska Wrocław
Krzysztof Olbiński Wrocław
Mateusz Olbramski Wrocław
Krzysztof Olech Wrocław
Tomasz Olech Wrocław
Dominika Olechno Wrocław
Hania Olechowska Wrocław
Marcin Oleksiak Wrocław
Paweł Oleksiak Wrocław
Magdalena Oleksy Wrocław
Nicole Olender Wrocław
Marta Oleś Wrocław
Aleksandra Olęcka Wrocław
Grzegorz Olszewski Wrocław
Przemek Olszewski Wrocław
Szymon Olszowy Wrocław
Krzysztof Ołdakowski Wrocław
Marta Omańska Wrocław
Konrad Onderko Wrocław
Kamil Opałka Wrocław
Krzysztof Opolski Wrocław
Jakub Orłowski Wrocław
Stanisław Orłowski Wrocław
Jan Orłowski Wrocław
Jagoda Osiadacz Wrocław
Dorota Osińska Wrocław
Kamila Ospa Wrocław
Katarzyna Ostaszkiewicz-Gołębiewska Wrocław
Małgorzata Ostrowska Wrocław
Stanisław Ostrowski Wrocław
Renata Osuch Wrocław
NATALIA OSUCHOWSKA WROCŁAW
Krzysztof Otwinowski Wrocław
Marcin Owczarek Wrocław
Ada Owczarek Wrocław
Piotr Owczarek Wrocław
Magda Owczarek Wrocław
Bartłomiej Owczarek Wrocław
Wojciech Oworniczak Wrocław
Greta Owsianik Wrocław
Mateusz Ozimek Wrocław
Krzysztof Pacek Wrocław
Michał Pacholski Wrocław
Paweł Pacyna Wrocław
Krzysztof Padólski Wrocław
Wojciech Pahl Wrocław
Karolina Pająk Wrocław
Marek Pająk Wrocław
Sandra Pajewska Wrocław
Konrad Pakuła Wrocław
Małgorzata Palczak Wrocław
Wojciech Pańczyk Wrocław
Patryk Paprocki Wrocław
Monika Pasek Wrocław
Beata Pasek Wrocław
Marzena Pasiek Wrocław
Paweł Passowicz Wrocław
Grzegorz Pastusiak Wrocław
Andrzej Paszek Wrocław
Aleksander Paszkiewicz Wrocław
Krzysztof Paszta Wrocław
Szymon Paśko Wrocław
Marcel Patalas Wrocław
Hanna Pater Wrocław
Łukasz Pater Wrocław
Agnieszka Paturej Wrocław
Marta Pawelec Wrocław
Piotr Pawelec Wrocław
Maciej Pawilski Wrocław
Sylwia Pawlaczyk Wrocław
Cezary Pawlaczyk Wrocław
Julia Pawlaczyk Wrocław
Kamil Pawlak Wrocław
Artur Pawlak Wrocław
Jakub Pawlaszczyk Wrocław
Paweł Pawlik Wrocław
Patrycja Pawlik Wrocław
Hubert Pawlik Wrocław
Seweryn Pawlikowski Wrocław
Mateusz Pawlikowski Wrocław
Blanka Pawliszewska Wrocław
Bogusław Pawliszyn Wrocław
Damian Pawluk Wrocław
Grzegorz Pawluk Wrocław
Andrzej Pawlus Wrocław
Dawid Pawłowski Wrocław
Mateusz Pawłowski Wrocław
Łukasz Pawłowski Wrocław
Damian Pawłowski Wrocław
Alicja Pawul Wrocław
Edyta Pazur Wrocław
Bartłomiej Paździerkiewicz Wrocław
Grzesiek Paździor Wrocław
Iga Pekala Wrocław
Edmund Pelc Wrocław
Karina Pendyk Wrocław
Zuza Peplińska Wrocław
Agnieszka Perypa Wrocław
Tomasz Petryczkiewicz Wrocław
Leszek Phan Wrocław
Piotr Piałucha Wrocław
Michał Piałucha Wrocław
Tomasz Pichliński Wrocław
Katarzyna Piekarczyk Wrocław
Anna Piekarska Wrocław
Mateusz Piekarski Wrocław
Bartosz Piekielny Wrocław
Rafał Pieniążek Wrocław
Mateusz Pieprz Wrocław
Emilia Pierzchała Wrocław
Paweł Pieterczyk Wrocław
Mikołaj Pietlewicz Wrocław
Radosław Pietraszek Wrocław
Robert Piętko Wrocław
Magda Pilch Wrocław
Juliusz Piłasiewicz Wrocław
Piotr Piłat Wrocław
Magda Piniarska Wrocław
Tomasz Pinkosz Wrocław
Tadeusz Pioro Wrocław
Elżbieta Piorun Wrocław
Julia Piotek Wrocław
Krzysztof Piotrowski Wrocław
Tomasz Piotrowski Wrocław
Zbigniew Pisaecki Wrocław
Karolina Pisarska Wrocław
Marcin Pisarski Wrocław
Iwona Piskor Wrocław
Bartosz Piskorski Wrocław
Paweł Piszko Wrocław
Krzysztof Piszko Wrocław
Marek Pitulec Wrocław
Mateusz Piwnicki Wrocław
Łukasz Plesiak Wrocław
Jerzy Pleśniak Wrocław
Jagoda Plewczyńska Wrocław
Magda Plewczyńska Wrocław
Włodzimierz Plewczyński Wrocław
Robert Pliszka Wrocław
ARTUR PŁACHTA WROCŁAW
Kinga Płaczkowska Wrocław
Anastazja Płaszewska Wrocław
Katarzyna Płatek Wrocław
Tomasz Płomiński Wrocław
Halina Płóciennik Wrocław
Łukasz Pochroń Wrocław
Ewa Pocielej Wrocław
Jacek Podbielski Wrocław
Małgorzata Poddębniak Wrocław
Radosław Podgórski Wrocław
Jarosław Podlaski Wrocław
Mateusz Podlaski Wrocław
Maciej Podlaski Wrocław
Aleksandra Podsadziak Wrocław
Mateusz Podyma Wrocław
Joanna Pogroszewska Wrocław
Martyna Poi Wrocław
Jakub Polak Wrocław
Tomasz Polak Wrocław
Tomasz Polański Wrocław
Monika Polarczyk Wrocław
Wojciech Polaszczyk wrocław
Jan Polaszczyk Wrocław
Konrad Polawski Wrocław
Marta Poliakiewicz Wrocław
Daniel Polnga Wrocław
Arkadiusz Polski Wrocław
Piotr Polskowski Wrocław
Olga Połukard Wrocław
Anna Pomykała Wrocław
Justyna Poniewierska Wrocław
Paulina Popowczak Wrocław
Maria Popowicz Wrocław
Jan Popowicz Wrocław
Magda Popowska Wrocław
Magdalena Poprawa Wrocław
Kajetan Porzyszek Wrocław
Małgorzata Pospiszel Wrocław
Aleksandra Praża Wrocław
Kamil Prondris Wrocław
Andrzej Przedział Wrocław
Bartosz Przeniosło Wrocław
Anita Przeniosło Wrocław
Przemysław Przeworski Wrocław
Maciej Przybylski Wrocław
Jacek Przybylski Wrocław
Marcin Przybylski Wrocław
Łukasz Przybyła Wrocław
Dobrochna Przybyłek Wrocław
Natalia Przybyłkiewicz Wrocław
Adrian Przybyło Wrocław
Gabriela Przybyszewska Wrocław
Anna Przydatek Wrocław
Aleksandra Przygodzka Wrocław
Robert Przyłuski Wrocław
Filip Przytała Wrocław
Jarosław Przytul Wrocław
Wojtek Ptak Wrocław
Oskar Puchalski Wrocław
Marek Puchała Wrocław
RYSZARD PUCHAŁA WROCŁAW
Marta Puchtel Wrocław
ANNA PUCYLEJS WROCŁAW
Karol Pukar Wrocław
Weronika Pulcer Wrocław
Krzysztof Pulkowski Wrocław
Andrzej Pupin Wrocław
Anna Pupin Wrocław
Piotr Puzio Wrocław
Władysław Puzio Wrocław
Andrzej Pyda Wrocław
Jakub Pyra Wrocław
Krzysztof Pytlik Wrocław
Daria Rabenda-Dyktyńska Wrocław
Marcin Rabski Wrocław
Dominika Raczkiewicz Wrocław
Wojciech Raczon Wrocław
Dariusz Raczycki Wrocław
Karolina Raczyńska Wrocław
Paweł Raczyński Wrocław
Wojtek Radaczyński Wrocław
Tomasz Radaszkiewicz Wrocław
Berenika Radwańska Wrocław
Michał Radwański Wrocław
Bartosz Radzeń Wrocław
Kamil Radziwon Wrocław
Wiktoria Rajewicz Wrocław
Angelika Rajkowska Wrocław
Adam Rajski Wrocław
Mariusz Ramos Wrocław
Krzysztof Raszewski Wrocław
Michał Raszewski Wrocław
Kuba Ratajczak Wrocław
Dariusz Ratajdzak Wrocław
Magdalena Ratajska Wrocław
Maciej Ratajski Wrocław
Jarosław Ratajski Wrocław
Dawid Ratusznik Wrocław
Piotr Rawicki Wrocław
Grzegorz Rdzak Wrocław
Karolina Reczuch Wrocław
Zhanis Regntis Wrocław
Małgorzata Rejmer Wrocław
JADWIGA REJNIN WROCŁAW
Paweł Relikowski Wrocław
Grzegorz Relikowski Wrocław
Adam Reterski Wrocław
Paweł Rękas Wrocław
Michał Ritter Wrocław
MICHAŁ ROBESZYŃSKI WROCŁAW
Filip Rodiala Wrocław
Krysia Rogala Wrocław
Mateusz Rogodziński Wrocław
Karolina Rogowska Wrocław
Paulina Roguszczak Wrocław
Paulina Romaniak Wrocław
Mirosław Romankiewicz Wrocław
Agnieszka Romankiewicz Wrocław
Szymon Romanowski Wrocław
Przemysław Romańczyk Wrocław
Dominik Rorot Wrocław
Barbara Rosiak Wrocław
Anna Rosiak Wrocław
Tomasz Rosiński Wrocław
Alina Roszkowska Wrocław
Włodek Rotko Wrocław
Anna Rottau Wrocław
Michał Rowiński Wrocław
Adam Rowiński Wrocław
Dominik Rozpędowski Wrocław
Łukasz Rozponall Wrocław
Sylwia Różalska Wrocław
Radosław Różalski Wrocław
Joanna Różycka Wrocław
Krzysztof Ruchel Wrocław
Rudi Rudiak Wrocław
Jacek Rudnicki Wrocław
Anna Rudownik Wrocław
Anna Rudyk Wrocław
Anna Rudzińska Wrocław
Mateusz Rugiel Wrocław
Maria Luisa Ruiz Pinos Wrocław
Mateusz Rusek Wrocław
Bartosz Ruszak Wrocław
Konrad Rutkiewicz Wrocław
Andrzej Rutkowski Wrocław
Rafał Rutkowski Wrocław
Jędrzej Rutkowski Wrocław
Robert Rutkowski Wrocław
Kamil Rutkowski Wrocław
Jarosław Ryba Wrocław
Kamila Rybak Wrocław
Tomasz Rybak Wrocław
Michał Rybicki Wrocław
Roman Rybicki Wrocław
Marek Rybicki Wrocław
Maciej Ryborczyk Wrocław
Marcin Rychel Wrocław
Anna Rychlik Wrocław
Magdalena Rydlicka Wrocław
KLAUDIA RYDZ WROCŁAW
Łukasz Ryglowski Wrocław
Kamila Rymaszewska Wrocław
Szymon Rymut Wrocław
Jacek Ryndak Wrocław
Kamila Rynkun Wrocław
Oskar Rysiński Wrocław
Błażej Ryśnik Wrocław
Joanna Ryśnik Wrocław
Kamila Rząsa Wrocław
Joanna Rzeczkowska Wrocław
Kacper Rzepecki Wrocław
Maja Sabierajska Wrocław
Jan Sadecki Wrocław
Kirill Sadelnik Wrocław
Anna Sadowska Wrocław
Dagmara Sadowska Wrocław
Ferdynand Sadowski Wrocław
Leszek Sadowski Wrocław
Krystian Sadowski Wrocław
Henryk Safier Wrocław
Zuzanna Saik Wrocław
Zuzia Sak Wrocław
Marek Salamon Wrocław
Paulina Salitra Wrocław
Kamila Salwa Wrocław
Jarek Samofał Wrocław
Marek Samofał Wrocław
Justyna Samołuk Wrocław
Oskar Samsonowicz Wrocław
Viktar Samushchau Wrocław
Monika Sanecka Wrocław
Agnieszka Sanecka Wrocław
Kuba Sanecki Wrocław
Daniel Sanecki Wrocław
Oskar Sanecki Wrocław
Maciej Sanocki Wrocław
Tomasz Santyn Wrocław
Igor Sapijaszko Wrocław
Andrzej Sapiński Wrocław
Juan Saqueko Wrocław
Paula Saroicka Wrocław
Maciej Sartys Wrocław
Ryszard Saszyński Wrocław
Wiktoria Satobryn Wrocław
Tomasz Sawczak Wrocław
Arek Scheffla Wrocław
Anna Schmidt Wrocław
Piotr Schmidt Wrocław
Michał Scisło Wrocław
Joanna Seliga Wrocław
Stanisław Seliga Wrocław
Justyna Sembratowucz Wrocław
Tomasz Serafin Wrocław
Marcin Serafin Wrocław
Magda Serwadczak Wrocław
Andrzej Serwatka Wrocław
Krzysztof Setkowicz Wrocław
Denis Seweryn Wrocław
Bartłomiej Shreczak Wrocław
Marek Siarkiewicz Wrocław
Łukasz Siczyński Wrocław
Jakub Sieczież Wrocław
Marta Siedlecka Wrocław
Zdzisław Siedlecki Wrocław
Agnieszka Siejka Wrocław
Ewa Siemińska Wrocław
Matylda Sieńko Wrocław
Adam Sierakowski Wrocław
Beata Sierosławska Wrocław
Daria Sikiersiewska Wrocław
Mariusz Sikora Wrocław
Barbara Sikora Wrocław
Ewa Sikorska Wrocław
Daria Sikorska Wrocław
Małgosia Sikorska Wrocław
Grzegorz Sikorski Wrocław
Maciej Sikundlarek Wrocław
Marta Sirga Wrocław
Sebastian Sitkiewicz Wrocław
Grzegorz Siwek Wrocław
Dariusz Siwicki Wrocław
Grzażyna Skalska Wrocław
Marian Skalski Wrocław
Marcin Skiba Wrocław
Jakub Skiba Wrocław
Szymon Skierkiewicz Wrocław
Gabriel Skitaniak Wrocław
Stanisław Skitaniak Wrocław
Mateusz Skoba Wrocław
Wojciech Skoczylas Wrocław
Dawid Skoczylas Wrocław
Anna Skomorowska Wrocław
Dagmara Skomra Wrocław
Agata Skonieczna Wrocław
Dominik Skop Wrocław
Aleksandra Skorulska Wrocław
Janek Skorulski Wrocław
Maciej Skorupa Wrocław
Jan Skorupski Wrocław
Michał Skorupski Wrocław
KAMIL SKOTAREK WROCŁAW
Asia Skowra Wrocław
Artur Skraskowski Wrocław
Ewa Skrzypacz Wrocław
Aleksandra Skuza Wrocław
Jakub Skwarło Wrocław
Filip Slibiński Wrocław
Barbara Słaby Wrocław
ROBERT SŁAWIK WROCŁAW
Urszula Słonina Wrocław
Piotr Słowikowski Wrocław
Monika Słupska Wrocław
Karolina Smakosz Wrocław
Jan Smal Wrocław
Leon Smal Wrocław
Michał Smardz Wrocław
Magda Smoczyńska Wrocław
Daria Smolarek Wrocław
Wojciech Smoter Wrocław
Kaja Smuga Wrocław
Karolina Sobańska Wrocław
Michał Sobański Wrocław
MARCIN SOBCZAK WROCŁAW
MACIEJ SOBCZAK WROCŁAW
Ola Sobiecka Wrocław
Maria Sobol Wrocław
Jan Sobolewski Wrocław
Joanna Sobota Wrocław
Mateusz Sobótka Wrocław
Mateusz Sobótka Wrocław
Mateusz Sobótka Wrocław
Mateusz Sobótka Wrocław
Michał Socha Wrocław
Przemysław Socha Wrocław
Maciej Sochacki Wrocław
Przemek Soczomski Wrocław
Janina Sokołowska Wrocław
Daria Sokołowska Wrocław
KORNELIA SOKOŁOWSKA WROCŁAW
OLIWIA SOKOŁOWSKA WROCŁAW
Barbara Sokołowska Wrocław
Jan Sokołowski Wrocław
Gabriela Solaniuk Wrocław
Wiktoria Solarz Wrocław
Alicja Solarz Wrocław
Rafał Sosnowski Wrocław
Natalia Sowa Wrocław
Sławomir Sowiński Wrocław
Agata Sowula Wrocław
Ewa Sroka Wrocław
Jakub Sroka Wrocław
Iga Stach Wrocław
Wojciech Stach Wrocław
Krzysztof Stach Wrocław
Michał Stachowiak Wrocław
Natalia Stachowiak Wrocław
Mateusz Stachowiak Wrocław
Izabela Stanek Wrocław
Kamila Stanicka Wrocław
Arkadiusz Stanisz Wrocław
Sławomir Stankiewicz Wrocław
Piotr Stankiewicz Wrocław
Aleksandra Stańkusz Wrocław
Piotr Starcewicz Wrocław
Michał Starczewski Wrocław
Albert Staroń Wrocław
Maksymilian Starostecki Wrocław
Paulina Starzewska Wrocław
Wojciech Stasiak Wrocław
Maciej Stasiewicz Wrocław
Paulina Stasina Wrocław
MAREK STASIOWSKI WROCŁAW
Bogusław Staszyński Wrocław
Krzysztof Staszyński Wrocław
Radek Stawczew Wrocław
Krzysztof Stawiński Wrocław
Andrzej Stefańczuk Wrocław
Tomasz Stefańczyk Wrocław
Pamela Stefańska Wrocław
Wiktor Stefurak Wrocław
Przemysław Stefurak Wrocław
Karolina Stempniak Wrocław
Aleksandra Stenka Wrocław
Jakub Sternik Wrocław
Jolanta Stępień Wrocław
Michał Stężowski Wrocław
Arkadiusz Stobienia Wrocław
Maciej Stobiński Wrocław
Beata Stogowska Wrocław
Maciej Stogowski Wrocław
Adrian Stojewki Wrocław
Sławomir Stolarski Wrocław
Aleksander Stolarski Wrocław
Jacek Stonoga Wrocław
KRZYSZTOF STORY WROCŁAW
Sylwester Streich Wrocław
Marlena Stremler Wrocław
Karol Striżyk Wrocław
Michał Strojec Wrocław
Ewelina Strońska Wrocław
Marek Stróż Wrocław
Paulina Strukiel Wrocław
Kaja Stryczek Wrocław
Marek Stryjeński Wrocław
Maciej Strzelczyk Wrocław
Krzysztof Strzelecki Wrocław
KAROL STRZELECKI WROCŁAW
Jacek Strzeziek Wrocław
Ida Studzińska Wrocław
Kasia Stuss Wrocław
Anna Stwóż Wrocław
Jerzy Styczyński Wrocław
ALEKSANDRA SUCHOWSKA WROCŁAW
DAMIAN SUCHOWSKI WROCŁAW
Jacek Sumiński Wrocław
Witold Sumisławski Wrocław
Bartłomiej Surma Wrocław
Justyna Surma Wrocław
Damian Suseł Wrocław
Małgorzata Suszyńska Wrocław
Agnieszka Suta Wrocław
Kamil Suyon Kenig Wrocław
Karolina Syndonin Wrocław
Michał Synówka Wrocław
Natalia Szablowska Wrocław
Bohdan Szadurki Wrocław
Agnieszka Szadurska Wrocław
Sylwra Szafkowska Pańczyk Wrocław
Filip Szafran Wrocław
Piotr Szafrański Wrocław
Tomasz Szafrański Wrocław
Ania Szal Wrocław
Krzysztof Szałęga Wrocław
Dariusz Szamborski Wrocław
Aleksandra Szarameta Wrocław
Paweł Szarek Wrocław
Aleksandra Szawdzin Wrocław
Faustyna Szaynok Wrocław
Michał Szcząchor Wrocław
Hanna Szczeblowska Wrocław
Sylwia Szczecińska Wrocław
Jakub Szczekała Wrocław
Agnieszka Szczepanik Wrocław
Michał Szczepkowski Wrocław
Karolina Szcześniak Wrocław
Joanna Szczęsna Wrocław
MARTYNA SZCZUROWSKA WROCŁAW
Marcin Szczycieł Wrocław
Tomasz Szczypka Wrocław
Ewa Szeliga Wrocław
Jacek Szeliga Wrocław
Monika Szemelak Wrocław
Karolina Szemiot Wrocław
Paulina Szerszeńska Wrocław
Iwona Szewczuk Wrocław
Damian Szewczyk Wrocław
Maciej Szewczyszyn Wrocław
Kamila Szezygieł Wrocław
Monika Sziler Wrocław
Izabela Sziler Wrocław
Damian Szkarczyk Wrocław
Aleksandra Szlachcic Wrocław
Daria Szlijan Wrocław
Emilia Szling Wrocław
Jadwiga Szmat Wrocław
Michał Szmigiel Wrocław
Agnieszka Szmit Wrocław
Marcin Szmit Wrocław
Alicja Szmit Wrocław
Maciej Sznurowski Wrocław
Michał Szolka Wrocław
Krzystof Szopiński Wrocław
Michał Szostakiewicz Wrocław
Paweł Szpak Wrocław
Piotr Szpilarewicz Wrocław
Ryszerd Szpytman Wrocław
Adam Szteblich Wrocław
Monika Szteblich Wrocław
Leszek Sztokała Wrocław
Antoni Sztynek Wrocław
Katarzyna Szubert Wrocław
Paweł Szudera Wrocław
Łukasz Szulc Wrocław
Magda Szulc Wrocław
Justyna Szulc Wrocław
Marta Szumigalska Wrocław
Łukasz Szumilas Wrocław
Magdalena Szurko Wrocław
Aleksandra Szurlej Wrocław
Rafał Szwalski Wrocław
Adrian Szwed Wrocław
Sławomir Szwed Wrocław
Patryk Szwed Wrocław
Sebastian Szwel Wrocław
Ryszard Szydełko Wrocław
Iwona Szydłowska Wrocław
Karol Szygulski Wrocław
Kornela Szymanek Wrocław
Włodzimierz Szymankiewicz Wrocław
Magdalena Szymańska Wrocław
Maja Szymańska Wrocław
Edyta Szymańska Wrocław
Mateusz Szymański Wrocław
Bartosz Szymański Wrocław
Dariusz Szymański Wrocław
Adrianna Szymczak Wrocław
Wojciech Szymczak Wrocław
Anna Szymczak Wrocław
Patryk Szymonek Wrocław
Daniel Szymonik Wrocław
Kamil Szyrner Wrocław
Jakub Ścibor Wrocław
Ilona Ściesiek Wrocław
Idalia Śliwa Wrocław
Hanna Śliwa Wrocław
Magdalena Śliwa Wrocław
Klara Śliwińska Wrocław
Alicja Śliwińska Wrocław
Jacek Śliwiński Wrocław
Jacek Ślusarczyk Wrocław
Maksymilian Ślusarek Wrocław
Paulina Śmiałek Wrocław
Maciej Śmieja Wrocław
Andrzej Śmietana Wrocław
Paula Śmigocka Wrocław
Bartek Świąs Wrocław
Monika Świątkowska Wrocław
Marysia Świerczewska Wrocław
Jerzy Świerczewski Wrocław
Jan Świerczyński Wrocław
Bartosz Świetlicki Wrocław
Aleksandra Świętochowska Wrocław
Jacek Świłko wrocław
Jarosław Świrk Wrocław
Aleksandra Świrska Wrocław
Jacek Świsulski Wrocław
Urszula Tagicka Wrocław
Mateusz Taker Wrocław
Takesi Tanzawa Wrocław
Dorota Taras Wrocław
Mateusz Tarka Wrocław
Alicja Tarnowiecka Wrocław
Joanna Tarnowska Wrocław
Michał Tarnowski Wrocław
Justyna Tasińska Wrocław
Ireneusz Tasiński Wrocław
Jakub Tasiński Wrocław
Marcin Tatarczyk Wrocław
Mateusz Tatuśko Wrocław
Anastazja Tedorowicz Wrocław
Karolina Teper Wrocław
Michał Tereszkiewicz Wrocław
Małgorzata Teska Wrocław
ANNA TEUERLE WROCŁAW
Michał Tęcza Wrocław
Jacek Thiem Wrocław
Bartosz Tokarek Wrocław
Jan Tom Wrocław
Filip Tomasiczek Wrocław
Aleksandra Tomaszewska Wrocław
Marcin Tomaszkiewicz Wrocław
Damian Tomczak Wrocław
Michał Tomczyk Wrocław
Ewelina Tomczyk Wrocław
Domonika Tomes Wrocław
Michał Tomkiewicz Wrocław
Stanisław Tomkowid Wrocław
Jerzy Tompalski Wrocław
Michał Topolski Wrocław
Anna Torajko Wrocław
Robert Traczyk Wrocław
Agnieszka Traczyk Wrocław
Marek Trejtowicz Wrocław
Joanna Trelińska Wrocław
Aldona Trelińska Wrocław
Piotr Treliński Wrocław
Jarosław Treliński Wrocław
Michał Trębacz Wrocław
Rafał Trętkiewicz Wrocław
Grzegorz Trochimiuk Wrocław
Andrzej Truskowski Wrocław
Michał Trzcinowski Wrocław
Anna Tumidajewicz Wrocław
Magdalena Turczyńska Wrocław
Aleksandra Turowska Wrocław
Aleksandra Turowska Wrocław
Marta Turowska Wrocław
Monika Turzyńska Wrocław
Izabela Tusińska Wrocław
Małgorzata Tuszyńska Wrocław
Daniel Twojd Wrocław
Aleksander Tybiński Wrocław
Kinga Tyczyńska Wrocław
Marta Tylek Wrocław
Marta Tylikowska Wrocław
Damian Tymczek Wrocław
Wiktor Tymoshenko Wrocław
Grzegorz Tyrmand Wrocław
Joanna Ucińska Wrocław
Paweł Ulanowski Wrocław
Jakub Urbanek Wrocław
Małgosia Urbaniak Wrocław
Marlena Urbaniak Wrocław
Monika Urbaniak Wrocław
Ryszard Urbaniak Wrocław
Jacek Urbanowicz Wrocław
Aneta Urbańska Wrocław
Karolina Urbańska Wrocław
Piotr Urbański Wrocław
Alicja Uske Wrocław
Konstanty Uściński Wrocław
Radosław Wabnic Wrocław
Justyna Wachowska Wrocław
Jędrzej Waczyszyn Wrocław
Dawid Wadowski Wrocław
Maciej Walaszczyk Wrocław
Artur Walczak Wrocław
Paulina Walczak Wrocław
Mateusz Walczak Wrocław
Sławomir Waliduda Wrocław
Beata Walkowiak Wrocław
Marek Walkowiak Wrocław
Patrycja Waloszyk Wrocław
Patrycja Waloszyk Wrocław
Patrycja Waloszyk Wrocław
Jakub Walski Wrocław
Daria Walter Wrocław
Daria Walter Wrocław
Agata Waluik Wrocław
Piotr Waluik Wrocław
Aneta Walulik Wrocław
Roksana Walusińska Wrocław
Mikołaj Waluśkiewicz Wrocław
Jakub Wałek Wrocław
Adam Warchoł Wrocław
Marcin Wardała Wrocław
Alicja Warecka Wrocław
Krzysztof Wargala Wrocław
Marta Wargocka Wrocław
Magdalena Warszawa Wrocław
Maciek Warych Wrocław
Krzysztof Wasiewicz Wrocław
MARIA WASILEWSKA WROCŁAW
Witold Wasilewski Wrocław
Michał Wasinhiewicz Wrocław
Maksymilian Waszkiewicz Wrocław
Małgorzata Wawno Wrocław
Agnieszka Wawrzykowska Wrocław
Mikołaj Wawrzyniak Wrocław
Zenon Wawrzynów Wrocław
Aleksandra Wąs Wrocław
Arek Wąsiek Wrocław
Daria Wąsik Wrocław
Małgorzata Wąsikiewicz Wrocław
Romuald Wąsowicz Wrocław
Marta Wątroba Wrocław
Paweł Wąwar Wrocław
Michał Wendelbergen Wrocław
Wojciech Wereszko Wrocław
Wojciech Wersocki Wrocław
Alicja Wesołek Wrocław
Ania Wesołowska Wrocław
Krystyna Wesołowska Wrocław
Marta Wesołowska Wrocław
Paweł Wesołowski Wrocław
Karol Henryk Węcławski Wrocław
Karol Węgiełek Wrocław
SŁAWOMIR WĘGLIŃSKI WROCŁAW
Robert Węgrzyn Wrocław
Angelika Węgrzyn Wrocław
Rafał Węgrzyn Wrocław
Bartek Węgrzyn Wrocław
Barbara Węgrzyn Wrocław
Krzysztof Wiadery Wrocław
Katarzyna Wiatrowska Wrocław
Krystian Wiącek Wrocław
Roksana Wiączek Wrocław
Paweł Wicherski Wrocław
Andrzej Wiciński Wrocław
Jarosław Wieczerzak Wrocław
Hanna Wieczerzak Wrocław
Emilia Wieczorkowska Wrocław
Paulina Wielopolska Wrocław
Maksymilian Wiewórka Wrocław
Maciej Wiewórka Wrocław
Ola Wiewórka Wrocław
Natalia Wiewórska Wrocław
Mateusz Wikłonowski Wrocław
MAGDALENA WILCZYŃSKA WROCŁAW
Adrian Wilczyński Wrocław
Wojciech Wilinowski Wrocław
Marcin Wiliński Wrocław
Michał Wilk Wrocław
Katarzyna Wilk Wrocław
Bogusław Winczura Wrocław
Małgorzata Winiarz Wrocław
Angelika Wiśniewska Wrocław
LUCJAN WIŚNIEWSKI WROCŁAW
Andrzej Witka Wrocław
Małgorzata Witkowska Wrocław
Krzysztof Witkowski Wrocław
Bartosz Witkowski Wrocław
Jacek Witruk Wrocław
Grzegorz Wittlin Wrocław
Aleksandra Wittlin Wrocław
Klaudia Wiziecka Wrocław
Kamil Włodarczyk Wrocław
Marcin Włodarczyk Wrocław
Karolina Włoszek Wrocław
Julek Wnęk Wrocław
Paweł Wodyński Wrocław
Tomasz Wodziczko Wrocław
Szymon Wojciechowski Wrocław
Jakub Wojciechowski Wrocław
Arek Wojcieszek Wrocław
Szymon Wojdyło Wrocław
Berenika Wojnar Wrocław
Wojtek Wojnarowski Wrocław
Barbara Wojtal Wrocław
Anna Wojtkowiak Wrocław
Marta Wojtuś Wrocław
Mirosław Wokurka Wrocław
Grzegorz Wokurka Wrocław
Natalia Wolak wrocław
Wiktor Wolak - Książek Wrocław
Mateusz Wolak-Książek Wrocław
MACIEJ WOLAŃSKI WROCŁAW
Marcin Wolnicki Wrocław
Paweł Wolniewicz Wrocław
Sandra Wolny Wrocław
Melania Wolska Wrocław
Mateusz Wołjszo Wrocław
Andrzej Józef Wołoszyn Wrocław
Mateusz Woziński Wrocław
Bartosz Woźniak Wrocław
Andrzej Woźniak Wrocław
Bartosz Woźniak Wrocław
Waldemar Woźniak Wrocław
Małgorzata Woźniak Wrocław
Michał Woźniak Wrocław
Dominika Woźniak Wrocław
Radosław Woźniakowski Wrocław
Hania Woźnica Wrocław
Kamil Woźnicki Wrocław
Andrzej Woźniczka Wrocław
Marek Woźny Wrocław
Aleksandra Wódkiewicz Wrocław
Iwona Wójciak Wrocław
Kazimiera Wójcicka Wrocław
Michał Wójcicki Wrocław
Rafał Wójcik Wrocław
Hubert Wójcik Wrocław
Paweł Wójcik Wrocław
Sebastian Wójcik Wrocław
Monika Wójcik Wrocław
Magdalena Wójcikowska Wrocław
Kornelia Wójtowicz Wrocław
Ryszard Wójtowski Wrocław
Michał Wółkiewicz Wrocław
Artur Wreżyński Wrocław
Gabriela Wrona Wrocław
Weronika Wrońska Wrocław
Szymon Wróbel Wrocław
Ewa Wróbel Wrocław
Aleksandra Wróblewska wrocław
Igor Wróblewski Wrocław
Mateusz Wróblewski Wrocław
Monika Wrzeszcz Wrocław
Cezary Wyglądacz Wrocław
Jerzy Wylęgała Wrocław
Tomasz Wypych Wrocław
Izabela Wyrodek Wrocław
Oskar Wysoczański Wrocław
Joanna Wysota Wrocław
Marta Wystyrk Wrocław
Wojtek Wyszominski Wrocław
Paweł Zabawa Wrocław
Tomasz Zachar Wrocław
Dobrusia Zagajewska Wrocław
Karolina Zagórska Wrocław
Łukasz Zagrajek Wrocław
Arkadiusz Zagrajek Wrocław
Paweł Zając Wrocław
ADAM ZAJĄC WROCŁAW
Marlena Zając Wrocław
Janusz Zajączkowski Wrocław
Jakub Zajkowski Wrocław
Kamila Zakrzewska Wrocław
Katarzyna Zakrzewska Wrocław
Rafał Zakszewski Wrocław
Paweł Zaleski Wrocław
Mateusz Zalewski Wrocław
Aleksander Zalewski Wrocław
Jarosław Załoga Wrocław
Amelia Załoga Wrocław
Jacek Załuski Wrocław
Anna Zamorska-Wojdyła Wrocław
Bartosz Zamorski-Wojtyła Wrocław
Maciej Zaniewski Wrocław
Anna Zaremba Wrocław
Marcin Zaremba Wrocław
Natalia Zasławska Wrocław
Monika Zatorska Wrocław
Maciej Zawadzki Wrocław
Mariusz Zawadzki Wrocław
Kaja Zawiślak Wrocław
Radosław Zawodniak Wrocław
Bartosz Ząb Wrocław
Ariel Zbroszczyk Wrocław
Katarzyna Zdebska Wrocław
Alicja Zdobylak Wrocław
Patryk Zdral Wrocław
Przemysław Zegliński Wrocław
Marek Zelek Wrocław
Tomasz Zelman Wrocław
Paulina Zembrzuska Wrocław
Karolina Zemełko Wrocław
Aleksandra Zielińska Wrocław
Ewelina Zielińska Wrocław
Marcin Zieliński Wrocław
Grzegorz Zieliński Wrocław
Michał Zieliński Wrocław
Natalia Zielona Wrocław
Aleksandra Zielonka Wrocław
Aleksandra Ziemba Wrocław
Antoni Ziemianowicz Wrocław
Leon Ziemianowicz Wrocław
Joanna Ziemiańska Wrocław
Aleksandra Ziemięcka Wrocław
Marcin Ziental Wrocław
Piotr Zientara Wrocław
Michał Zięba Wrocław
Mateusz Zilbert Wrocław
Maciej Zioła Wrocław
Marek Ziółkowski Wrocław
Dominika Ziuber Wrocław
Karol Złobińśki Wrocław
Krzysztof Złotowski Wrocław
Jakub Zobocki Wrocław
Stanisław Zujewicz Wrocław
Kamil Zuleski Wrocław
Piotr Zurębski Wrocław
Alina Zuzańska Wrocław
Jolanta Zwawiec Wrocław
Joanna Zyba Wrocław
Bartłomiej Zych Wrocław
Andrzej Zydorkiewicz Wrocław
Zuzanna Żabińska Wrocław
Karolina Żabowska Wrocław
WIKTORIA ŻAŁYNIAK WROCŁAW
Piotr Żanojtel Wrocław
Kordian Żarowski Wrocław
Małgorzata Żatuchin Wrocław
Dmitrij Żatuchin Wrocław
Piotr Żebroń Wrocław
Mateusz Żebrowski Wrocław
Anna Żmidzińska Wrocław
Wojciech Żmijowski Wrocław
Kacper Żmuda Wrocław
Bartek Żojdź Wrocław
Aleksandra Żółkiewska Wrocław
Krzysztof Żółtański Wrocław
Karol Żuber Wrocław
Krzysztof Żuczek Wrocław
Jakub Żuk Wrocław
Katarzyna Żukowska Wrocław
Bogdan Żygadło Wrocław
Antoni Żyła Wrocław
Karolina Żyła Wrocław
Paweł Żywioł Wrocław
Tomasz Biliński Wrocław/ Chrzanów
Aleksandra Habiak Wrocław/Bolesławiec
Aleksander Drozd Wrocław/Petersburg
Anna Siwek Wrocław/Rybnik
Bartosz Pietruszka Wrocław/Smolec
Przemysław Rajzer Wrocław/Smolec
Sara Goleniewicz Wrocław-Wilczyce
Alek Mrożek Wrocłąw
Paulina Matyla Wschowa
Michał Menzel Wschowa
Magdalena Niekrasz Wschowa
Tomasz Skrzypkowiak Wschowa
Karolina Śladewska Wschowa
Artur Rąszewski Wymiarki
Adam Złotecki Wyry
Marcelina Foltynowicz Wysoka
Jacek Okurowski Wysoka
Grzegorz Okurowski Wysoka
Jakub Rozmuski Wysoka
Piotr Glinka Wyszków
Bartłomiej Nowak Zabierzów Bocheński
Anna Graca Zaborowice
Betata Pęcherek Zabór Wielki
Emilia Daniel Zabrze
Marian Daniel Zabrze
Gracjan Iskierka Zabrze
Zenon Jacek Kapuścik Zabrze
Magdalena Katańska Zabrze
Robert Marszałek Zabrze
Piotr Przydroga Zagórów
Artur Rzeźnicki Zagórów
Kacper Rzeźnicki Zagórów
Maja Sokołowska Zagórów
BARTOSZ KOŚNIK ZAMBRÓW
MARLENA KOŚNIK ZAMBRÓW
Łukasz Hawryluk Zamość
Karol Sowiński Zamość
Ewelina Krupa Zaprężyn
Aleksandra Głąb Zawada
ELŻBIETA SZMYD ZAWADA
Anna Grel Zawadówka
Paweł Dyrdoń Zawiercie
Radosław Janus Zawiercie
Anna Klich Zawiercie
Monika Łapot Zawiercie
KRZYSZTOF MOREL ZAWIERCIE
Łukasz Moś Zawiercie
Jakub Siuda Zawiercie
Michał Kukla Zawoja
Karolina Szymusiak Ząbkowice
Katarzyna Gajewicz Ząbkowice Sląskie
ARTUR CHOCHOROWSKI ZĄBKOWICE ŚL.
Patryk Chudzicki Ząbkowice Śląskie
Dariusz Gajewicz Ząbkowice Śląskie
Elżbieta Gajewicz Ząbkowice Śląskie
Zbigniew Gajewicz Ząbkowice Śląskie
Anna Gajewicz Ząbkowice Śląskie
Tadeusz Madelski Ząbkowice Śląskie
Katarzyna Orzech Ząbkowice Śląskie
Agnieszka Padula Ząbkowice Śląskie
Agnieszka Rosińska Ząbkowice Śląskie
Szymon Szewczyk Ząbkowice Śląskie
Tomasz Wolak Ząbkowice Śląskie
Adam Wolnica Ząbkowice Śląskie
Karol Straburzyński Zbąszyń
Łukasz Jakubowiak Zduńska Wola
Anna Jeżewska Zduńska Wola
Filip Jeżewski Zduńska Wola
Adam Kozłowski Zduńska Wola
Artur Piwowarczyk Zduńska Wola
Bartek Płatek Zduńska Wola
Mateusz Suwald Zduńska Wola
Joanna Janas Zdziechowice
Adam Glabas Zdzieszowice
Michał Hadamik Zdzieszowice
Michał Karkandas Zdzieszowice
Wojciech Latos Zdzieszowice
Piotr Bednarz Zebrzydów
Konrad Cinkusz Zgierz
Adam Gach Zgierz
Arkadiusz Gach Zgierz
Dorota Kazimierska Zgierz
Artur Kosmalski Zgierz
Jakub Kosnalski Zgierz
Jakub Szymański Zgierz
Sebastian Ficoń Zgorzelec
Paulina Gogalińska Zgorzelec
Monika Kulesza Zgorzelec
Aneta Lachowicz Zgorzelec
Konrad Wilgosz Zgorzelec
Hubert Białcki Zielona Góra
Bianka Budny Zielona Góra
Mariola Byrtek Zielona Góra
Łukasz Chajewski Zielona Góra
Sandra Filipiak Zielona Góra
Aleksander Folak Zielona Góra
Henryk Grad Zielona Góra
Oskar Gudwiłowicz Zielona Góra
Adrian Jędrasiak Zielona Góra
Maria Kmieć Zielona Góra
Daria Kozłowska Zielona Góra
Monika Rysakowska Zielona Góra
Marek Szczęsny Zielona Góra
Janusz Szczęsny Zielona Góra
Sandra Zielińska Zielona Góra
Bartosz Tomczak Zielonka k. Warszawy
Weronika Andrukianiec Ziębice
Karina Dąbek Ziębice
Maria Domaradzka Ziębice
Kacper Dudek Ziębice
Ksenia Frydrych Ziębice
Krystian Gałwa Ziębice
Mateusz Grudziński Ziębice
Marzena Jabłońska Ziębice
Anna Karpińska Ziębice
Karolina Kubik Ziębice
Janusz Kwaśnica Ziębice
Krzysztof Lisocki Ziębice
Maciej Łoś Ziębice
Mirosław Masłowski Ziębice
Maciej Miazek Ziębice
Krzysztof Przybył Ziębice
Andrzej Przybył Ziębice
Aurelia Przybył Ziębice
Adrian Rajczakowski Ziębice
Milena Rymarczyk Ziębice
Maria Siemieniec Ziębice
Krystian Smaga Ziębice
Jacek Stadnicki Ziębice
Anna Szefler Ziębice
Piotr Wróbel Ziębice
Michał Zakrzeczkowski Ziębice
Emilia Zielonka Ziębice
Kamil Zielonka Ziębice
Adam Krochmal Złocieniec
Jerzy Sawicki Złotniki
Michał Bucha Złotoryja
Katarzyna Hajdun Złotoryja
Bartosz Klikawicz Złotoryja
Marcin Nankiewicz Złotoryja
Karol Sokołowski Złotoryja
Eryk Sokołowski Złotoryja
Emilia Wojciechowska Złotoryja
Dorota Piotrowska Złotoryje
Adrian Nowak Zmigród
Mateusz Dobrowolski Zwoleń
Zdzisław Plisz Zwonowice
Kacper Plisz Zwonowice
Leonard Kuźniar Żagań
Mateusz Remiś Żagań
Dawid Stasiak Żagań
Bartosz Derela Żarnowice
Krzysztof Bajerski Żary
Sławomir Chmielewski Żary
Błażej Frydlewicz Żary
Michał Golisz Żary
Szymon Golisz Żary
Anna Jakubowska Żary
Marcin Kasica Żary
Idazia Kruszelnicka Żary
Jędrzej Krzyżański Żary
Katarzyna Kurcewicz Żary
Michał Michalik Żary
Łukasz Niedziela Żary
Rafał Strok Żary
Mikołaj Żelazny Żerniki Wrocławskie
Krzysztof Lisiak Żędowice
Paulina Bagińska Żmigród
ALICJA BAGIŃSKA ŻMIGRÓD
ALEKSANDRA BARAŃSKA ŻMIGRÓD
Sebastian Czekaj Żmigród
Szymon Daszkiewicz Żmigród
KARINA DŁUBOWSKA ŻMIGRÓD
ADRIAN DUMIN ŻMIGRÓD
PAULINA DYTKO ŻMIGRÓD
Adrian Górski Żmigród
Adam Jakubowski Żmigród
Aleksandra Kamińska Żmigród
Filip Kolasa Żmigród
Piotr Kononowicz Żmigród
WIKTORIA KOPERSKA ŻMIGRÓD
Bartłomiej Matuszewski Żmigród
Bartłomiej Michalski Żmigród
Sybilla Nowak Żmigród
Patryk Piekarski Żmigród
ADA POGODA ŻMIGRÓD
Michał Przyślak Żmigród
Marcel Pursch Żmigród
Andrzej Radek Żmigród
Jakub Szczęsny Żmigród
KRZYSZTOF SZUBERT ŻMIGRÓD
Bartosz Szymański Żmigród
Paulina Walczak Żmigród
Mirosław Warilewik Żmigród
WERONIKA WOJTKOWIAK ŻMIGRÓD
Bartłomiej Zagórski Żmigród
Karolina Zazulczak Żmigród
Joanna Zazulczak Żmigród
Radosław Zazulczak Żmigród
NATAN ŻAKOWICZ ŻMIGRÓD
Bartosz Smektała Żmirgód
Piotr Wysocki Żnin
Dariusz Michalik Żory
Monika Michalik Żory
Miłosz Sudoł Żory
Paulina Załóg Żory
Sylwester Bagiński Żórawina
Magda Kuriata Żórawina
Jakub Lasota Żórawina
Marta Szleszkowska Żórawina
Dawid Hamryszczak Żurawica
Aleksandra Wojtaszek Żurawica/wrocław
Ksawery Ciesielski Żurawina
Karolina Ficek Żywiec
Marek Kania Żywiec
Robert Knapek Żywiec
Aleksander Knapek Żywiec
Przemysław Knapek Żywiec
Agnieszka Zniszczoł Żywiec
Weronika Namysło Żywocice
Bartek Bartczak
Al. Di Meola
Joe Gooch
Hamish Pawlaczyk
Wojciech Pilichowski
Renata Piwko-Wolny
Ewelina Warwas
Andżelika Warwas
Świętosława Żyniewicz



Czytaj także:



X

Miejsce
w rankingu
Arek Gołka

Osoba fizyczna, niekiedy metafizyczna. Dziennikarz, redaktor, ostatni żyjący na wolności wrocławski krasnal

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: