*
Dodane 2011-05-15 11.32 , komentarzy 18

Miss Wrocławia 2011: Katarzyna Piotrowska zdobyła koronę [foto]

14 maja we wrocławskiej Renomie spośród 20 kandydatek wybrano Miss Wrocławia 2011.

Katarzyna Piotrowska - Miss Polonia Wrocławia 2011

Katarzyna Piotrowska - Miss Polonia Wroc...

Autor: M. Harych\misswroclawia.pl

Zobacz zdjęcia z gali: Miss Polonia Wrocławia 2011


Najpiękniejszą wrocławianką okazała się Katarzyna Piotrowska. Nowa miss ma 174 cm wzrostu i wymiary 88-64-86.

- Jury konkursu miało ciężki orzech do zgryzienia. Kandydatki do tytułu od dwóch miesięcy ciężko pracowały, żeby zdobyć tytuł najpiękniejsze - mówi Paweł Lisowski z biura konkursu Miss Polonia Wrocławia 2011.

Dziewczyny zaprezentowały się w Renomie w strojach kąpielowych, wieczorowych, sportowych i w sukniach ślubnych.

Pierwsza trójka wybrana 14 maja przejdzie do etapu dolnośląskiego i będzie miała szansę zmierzyć się w finale finałów. Czy to wrocławianka zdobędzie koronę Miss Polonia?

Za chwilę na stronie pojawi się galeria zdjęć z gali Miss Polonia Wrocławia 2011



Zobacz wszystkie kandydatki wybrane w castingach:

X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

gosc Gość
~gosc
Miss 2011-05-15 12.16

śliczna i fotogeniczna :) gratuluje

f Gość
~f
miss 2011-05-15 12.38

a pozostałe dwie wyróżnione, to które? :) gratuluje :D

ania Gość
~ania
miss 2011-05-15 13.21

Śmieszne to:) ten konkurs nie ma nic wspólnego z jakimś prestiżowym konkursem piękności. Byłam na tej "wielkiej gali" i oprócz fantastycznego występu Ani Kłys nie było tam nic ciekawego. Zero profesjonalizmu a dziewczyny niczym wyróżniające się od tych które można spotkać każdego dnia na ulicach Wrocławia. Także wrocławianki każda z Was może czuć się miss:)

Paulina Gość
~Paulina
miss 2011-05-15 13.49

wiesz co ANIA poprostu jej zazdrościsz ze jest ładna i nie potrafisz sie z tym pogodzic. skoro jestes taka mądra to mogłaś sie odwzyc i sama stanąć na jej miejscu . Najlepiej krytykować wszystkich do o koła a samemu nie mieć odwagi tam wystąpić.gratuluje kasia:)

też Piotrowska Gość
~też Piotrowska
miss 2011-05-15 14.10

a ja Kasię znam i tak jak jest ładna tak jest sympatyczna;
gratuluję Kasiu

Aśka Gość
~Aśka
Miss 2011-05-15 14.34

Gratuluję Kasiu:)

Natalia Gość
~Natalia
Gratulacje! 2011-05-15 15.08

Zgadzam się z powyższymi komentarzami. Jeśli jest tyle pięknych dziewczyn - to dobrze, ale czy każda z nich ma odwagę zgłosić się do konkursu? Chyba niee... Kasia jest śliczną i miłą, równą dziewczyną i gratuluję jej tytułu, a nawet jeśli nie udałoby jej się wygrać, to samej satysfakcji udziału.
Do Ani: w przyszłym roku widzimy Ciebie na miejscu Kasi albo którejkolwiek z dziewczyn, które miały odwagę.

z Gość
~z
o matko... 2011-05-15 17.07

No to nie poszalejemy na Dolnym Śląsku...

a Gość
~a
wcale nie 2011-05-15 21.12

Ja także znam Kasię i wiem, że wcale taka sympatyczna nie jest. Zadufana w sobie, zawsze musiała być pierwsza i najlepsza. Na pokaz to oczywiście: sympatyczna, miła itp. ale to jest tylko na pokaz......

aa Gość
~aa
Wcale tak 2011-05-15 22.44

"Ja także znam Kasię i wiem, że wcale taka sympatyczna nie jest. Zadufana w sobie, zawsze musiała być pierwsza i najlepsza. Na pokaz to oczywiście: sympatyczna, miła itp. ale to jest tylko na pokaz......"

zawsze musiała by pierwsza i najlepsza ?? przeciez to jej debiut ..nigdy nie miała doczynienia z modelingiem , cena i wybiegiem.. Polska - kraj zazdośników :)

wroc500 Gość
~wroc500
Zielone Karty 2011-05-16 12.05

A kto zdobył ZIELONE KARTY ??

gosc Gość
~gosc
zielone karty 2011-05-16 12.30

zielone karty : Katarzyna Stadnicka , Ela Flak , Paulina Szymańska i Justyna Szmolke

miss Gość
~miss
miss 2011-05-16 17.03

Ale druga vice miss to naprawdę nieładna

:) Gość
~:)
Najlepsza Kasia :* 2011-05-16 20.08

Najlepsza Kasia :)
Znam ją i jest najładniejsza ze wszystkich :)

miss Gość
~miss
słabe 2011-05-18 14.53

najsłabsze kandydatki to Joanna Hajkiewicz, Alicja Stefan
Elżbieta Flak
najlepsze: Natalia Skorek, Kinga Chaber, Justyna Szmolke

a Gość
~a
wcale nie 2011-05-18 21.15

Ja nie mówiłam o modelingu, tylko o życiu codziennym i szkole.....

Kolega Gość
~Kolega
Do "miss" o Joannie H. 2011-05-18 21.54

Znam osobiście J. Hajkiewicz od dawna - to moja koleżanka i nie zgadzam się z powyższą opinią więc nie wiem na jakiej podstawie ktoś tak sądzi ale każdy oczywiście ma prawo do swojego zdania. Ja piszę obiektywnie bez żadnej wazeliny to co nie tyko ja sądzę ale wiele osób o Asi.
Joasia jest piękną, zadbaną, wysoką, szczupłą dziewczyną o długich gęstych naturalnych blond włosach, którymi każdy się zachwyca [w tym także ja ;)], a co najważniejsze jest naturalna! - ma swoje zadbane paznokcie, a nie żadne tipsy, nie ma sztucznej opalenizy z solarium ani też makijażu = maski! Koleżanki były o nią zawsze zazdrosne, że miała takie powodzenie u płci przeciwnej tak więc dla mnie była faworytką tych Wyborów Miss bo naturalnie ładnych kobiet jest mało.
Pozostałych wymienionych dziewczyn nie znam jak tylko ze zdjęć więc nie będę oceniać.

wcale nie 2:) Gość
~wcale nie 2:)
miss wrocławia z wlkp.:] 2011-05-28 13.45

Kariery w Wlkp. nie zrobiła to trzeba było do Wrocławia wyjechać tam gdzie jej nikt nie zna heh.
-Zadumana wrocławianka z Jurtosina
-Miss Wrocławia z Wlkp.


Naprawdę szałowo..zazdrości tutaj nie ma bo zazdrościć nie ma czego. Jestem tez piękna i wystarczy, że to znajomi doceniają i zaważają .. a jak ktoś komuś tego nie mówi to musi się gdzieś ujawniać :D