*
Dodane 2011-06-09 18.43 , komentarzy 27

Śmiertelny wypadek w Smolcu pod Wrocławiem. Auto wjechało w drzewo

Do wypadku doszło 9 czerwca, ok. godziny 17.45. Jedna osoba zginęła, dwie w ciężkim stanie trafiły do szpitala.

Na miejscu wypadku są trzy jednostki straży pożarnej

Na miejscu wypadku są trzy jednostki str...

Autor: Tomasz Pluta

- Kobieta kierująca audi najprawdopodobniej straciła panowanie nad kierownicą i wjechała w przydrożne drzewo - wyjaśnia dyżurny wrocławskiej straży pożarnej. - Niestety, nie udało się jej uratować. Dwójka pasażerów w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

W akcji w Smolcu biorą udział trzy jednostki straży pożarnej, droga wojewódzka nr 370 jest zablokowana.




Byłeś świadkiem zdarzenia? Daj nam znać! Dodaj artykuł na MM Wrocław! Co miesiąc można wygrać nagrody w konkursie Tym żyje miasto.



X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

sofi Gość
~sofi
[*] 2011-06-09 21.25

Spoczywaj w pokoju Magdo.

czarnabiala Gość
~czarnabiala
w aucie były 4 osoby. 2011-06-09 21.56

w aucie były 4 osoby, kobieta i czterech mężczyzn. Czwarty uciekł w szoku, do tej pory nie wiadomo gdzie się znajduje.

znajomy Gość
~znajomy
szok w Smolcu 2011-06-09 22.44

maż pociągnął żonę z sobą na tamten świat....

mariusz Gość
~mariusz
[*] 2011-06-09 23.40

[*]

smutna Gość
~smutna
nie moge w to uwierzyc ....... 2011-06-10 00.15

zabrał ją z sobą...tylko po co....tragedia...syn został sam a tyle co otrząsnął sie po śmierci taty. Mama była jego jedyna podporą :((((((((

smolec Gość
~smolec
droga 2011-06-10 02.19

droga juz przejezdna

znajoma Gość
~znajoma
magda 2011-06-10 07.45

bardzo mi przykro młoda kobieta ! zostawiła wspaniałego syna!!!

sandman Gość
~sandman
[*] 2011-06-10 08.54

[*]

koleżanka Gość
~koleżanka
MAGDA 2011-06-10 12.19

[*]NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNIMY

kolezanka Gość
~kolezanka
MADZIULAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2011-06-10 13.34

SPOCZYWAJ W POKOJU...

jaczylity Gość
~jaczylity
:( 2011-06-10 13.53

tak sie koncza brawurowe jazdy, nowy samochod to trzeba poszalec i po co myslec o konsekwencjach! niech to bedzie przestroga dla innych! dwie tragedie w tak krotkim czasie :((

smoluch Gość
~smoluch
szok 2011-06-10 14.29

pedzili w terenie zabudowanym - dobrze ze nikt tam nie szedl poboczem! Ludzie wlaczajcie myslenie a nie gaz do dechy!! Smutne bo osierocila malego synka. Dla niego to podwojna tragedia bo niedawno w podobnych okolicznosciach stracil ojca

tomasz Gość
~tomasz
...tragedia... 2011-06-10 15.12

...Madziula dlaczego musiałaś odejść!!!wróć do Nas...

nati Gość
~nati
tragedia 2011-06-10 16.30

jest mi przykro to straszne stracić dwie bliskie osoby w tak krótkim czasie

Tragedia Gość
~Tragedia
Jaczylity Zakmnij Twarz!!!! 2011-06-10 18.18

Milcz Najlepiej jak masz pisać takie bzdury!!

rok Gość
~rok
... 2011-06-10 19.27

czy ktoś wie jakie były przyczyny ?

gośc Gość
~gośc
kto uciekł? 2011-06-10 22.39

i kto uciekł?

otco Gość
~otco
popieram 2011-06-10 23.51

jaczylity ma racje chciała sie popisać przed małolatami i ma... chuu**a ma osierociła dziecko nic jej nie tłumaczy a teksty "smutna:-"Mama była jego jedyna podporą :(((((((( " mnie śmieszą ! swoje dziecko chroniła a odebrała innym dzieciom "ojca" ot kochana mamusia ...ogarnij się dziewczyno zanim napiszesz takie brednie!

sąsiadka Gość
~sąsiadka
O BOŻE! 2011-06-11 11.24

ale wy tu pieprzycie głupoty! jeden zwiał, bo był w szoku, ale policja go złapała! nie przesadzajcie ludzie! nie znacie sytuacji to nie wyciągajcie kota za ogon! proste! dokładnie! chciała popisać się przed małolatami to teraz ma! tylko szkoda, że nie pomyślała o dziecku! jesteśmy z Tobą, Damian! dasz sobie rade, młody!

znajoma Gość
~znajoma
jej sprawa 2011-06-11 13.52

dziewczyna zgineła a wy tu piepszycie jakieś bzdury na jej temat!!!!!!!!!! dajcie jej spokuj ona nie żyje a was nie powinno interesować jak żyła i co robiła! to było jej życie i zrobiła z nim co chciała!!!!!!!!!!!!!! A DAMIANEK JEST SILNYM CHŁOPCEEM I DA SOBIE RADE! WIERZE W TO!

ja Gość
~ja
dar życia 2011-06-11 15.31

niech to co sie stalo bedzie dla wszystkich przestroga!! ile teraz sie o tym mowi o wypadfkach predkosci nie biorac pod uwage konsekwencji!!!! kobieta w tym wieku powinna miec cos w glowie nie popisywac sie przed malolatami malolaty jak malolaty choc i tez powinni z zycia wyniesc konsekwencje niejedne!!!!!! ciesze sie to sud że nic im nie jeste i powinnji ten dar od boga jakim jest zycie uszanowac i diabła nie kusic!!!! nastepnym razem moga nie miec tyle szczescia

Koleżanka Gość
~Koleżanka
Madzia*** 2011-06-12 13.59

Madzia zawsze będziesz w mojej pamięci [*][*][*]

XXXX Gość
~XXXX
głupota 2011-06-14 09.00

co głupiemu po rozumie jak go zużyć nie umie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Smutek na zawsze [*] Gość
~Smutek na zawsze [*]
Strasznie ; (( 2011-06-15 13.36

Madziu , zawsze będziesz w mojej pamięci .. ! Bardzo mi przykro .. chciałabym cofnąć czas , lecz nie mogę ! Szkoda mi Damianka bo to wspaniałe dziecko i straciło rodziców w tak krótkim czasie .. ale damian nie martw się jesteśmy z tb i będziemy .. nie pozwolimy by ci sie stała krzywda ! Spoczywaj w pokoju :(

:( Gość
~:(