*
Dodane 2012-04-25 13.25 , komentarzy 37

BIOLOGIA, GEOGRAFIA, FIZYKA, CHEMIA - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 - kwiecień 2012- [WYNIKI, ODPOWIEDZI, ARKUSZE, PYTANIA]

25 kwietnia uczniowie napisali egzamin 2012 z części przyrodniczej, w której skład wchodzą pytania z biologii, geografii, fizyki i chemii z CKE. Zobacz arkusze i odpowiedzi.

uczeń

8 grudnia uczniowie napisali próbny egza...

Autor: sxc.hu

TEST TRZECIOKLASISTY 2012 OBUT 22 MAJA 2012 - Sprawdzian [wyniki, odpowiedzi, arkusze]


25 kwietnia uczniowie napisali egzamin gimnazjalny 2012 z CKE.

Po raz pierwszy część matematyczno-przyrodnicza egzaminu gimnazjalnego została podzielona na dwie części. Na początku uczniowie zmierzyli się z biologią, geografią, fizyką i chemią.

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 z CKE kwiecień 2012 - CZĘŚĆ HUMANISTYCZNA, MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA I JĘZYKOWA


MATEMATYKA - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 - 25 kwietnia - [WYNIKI, ROZWIĄZANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE, TESTY, PYTANIA]

Poniżej znajdziecie pytania i odpowiedzi z części matematyczno-przyrodniczej próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem. Jeśli tylko będą dostępne, link stanie się aktywny.

PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE: BIOLOGIA, GEOGRAFIA, FIZYKA, CHEMIA - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 - kwiecień 2012 [ ARKUSZE, TESTY, PYTANIA]

PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE: BIOLOGIA, GEOGRAFIA, FIZYKA, CHEMIA - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 - kwiecień 2012- [WYNIKI, ROZWIĄZANIA, ODPOWIEDZI]


Źródło: Egzamin gimnazjalny 2012: przedmioty przyrodnicze [biologia, chemia, fizyka i geografia] - odpowiedzi i arkusz pytań w serwisie EDUAKACJA, echodnia.eu



PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE: BIOLOGIA, GEOGRAFIA, FIZYKA, CHEMIA - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2011/2012 Z OPERONEM [ARKUSZE, ODPOWIEDZI]

Zobacz odpowiedzi z części przyrodniczej:

MATEMATYKA PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 OPERON - GRUDZIEŃ 2011 [WYNIKI, ROZWIĄZANIA, ARKUSZE, ODPWIEDZI]




Zobacz też arkusze i odpowiedzi z próbnego egzaminu gimnazjalnego 2012, który przed tygodniem napisali uczniowie z CKE: MATEMATYKA - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 - grudzień 2011 - [WYNIKI, ROZWIĄZANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE, TESTY, PYTANIA]

JĘZYK NIEMIECKI - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAJZALNY 2012 - grudzień 2011 [ODPOWIEDZI, WYNIKI, ROZWIĄZANIA, ARKUSZE, TESTY]

JĘZYK ANGIELSKI - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 - grudzień 2011 [ODPOWIEDZI, WYNIKI, ROZWIĄZANIA, ARKUSZE, TESTY]


CKE - PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE: BIOLOGIA, GEOGRAFIA, FIZYKA, CHEMIA - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2011/2012 [ARKUSZE, PYTANIA, TESTY]




ODPOWIEDZI - PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE: BIOLOGIA, GEOGRAFIA, FIZYKA, CHEMIA - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 (GRUDZIEŃ 2011)



zobacz też:

Matura 2013 z chemii. Odpowiedzi, arkusze

Matura 2013 z geografii. Odpowiedzi, arkusze

X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Rh+ Gość
~Rh+
egzamin gimnazjalny biologia, chemia, geografia itd. 2011-12-08 11.49

jak wam poszło?

DJ Andrew - G2 Trzcianka Gość
~DJ Andrew - G2 Trzcianka
Matma 2011-12-08 11.59

A gdzie matma?

MordeR Gość
~MordeR
MordeR 2011-12-08 12.01

Z chemii myślę ,że dobrze, ale z matmy masakra ; /

rrrt Gość
~rrrt
.. 2011-12-08 12.28

te dzisiejsze testy to była kpina. matma masakra, pozdrawiam tego kto to wymyślił w ogóle.
przyrodniczy również kiepsko, a średnia 5.0 cholera!

Vendetta Gość
~Vendetta
średnia ocen 5.4 2011-12-08 12.51

a mam 50% :/

Marti Gość
~Marti
; [ 2011-12-08 12.53

Jakoś ujdzie w tłumie ..ale no nie wiem xd

Lucyferuś Gość
~Lucyferuś
punkty 2011-12-08 13.00

wie ktos ile mozna bylo dostac max pkt za matematyke?

delek Gość
~delek
martematyka , bilogia 2011-12-08 13.30

po prostu porażka

gość Gość
~gość
żal 2011-12-08 13.38

srednia ocen 5,4

a będzie może 80% co wcale nie jest duzo na taką średnią.. przyrodniczego już nie wspominam 67 %

Załamana po teście, jutro jeszcze dowalą i będzie zajebiście... Chwała i cześć Minister Edukacji!!!!!!!!!!!!!!!!
W głowie im sie je***

angie Gość
~angie
.... 2011-12-08 13.41

średnia 5,3
część przyrodnicza - prawie 70%
matma - nieco ponad 70%
wos/hista - prawie 80%
polak - prawie 90% nie licząc rozprawki

biorąc pod uwagę, że chcę iść na biol-chem . nono

JESTEM CIEKAWA CZY TWÓRCY TESTÓW BĘDĄC NA NASZYM MIEJSCU NAPISALI BY LEPIEJ CZY GORZEJ OD NAS. HMM. POZDRAWIAM.

. Gość
~.
;( 2011-12-08 13.49

załamka po Matematyce

EB Gość
~EB
BIOLOGIA ODPOWIEDZI 2011-12-08 13.59

JAK POSZŁO?

Ona. Gość
~Ona.
-.- 2011-12-08 14.15

Nie wiem jak ogolnie , ale mi poszlo fatalnie : /
Mam nadzieje ze chociaz 50 % bedzie -.-

xyz Gość
~xyz
trudne 2011-12-08 14.25

Według mnie to z historii i polskiego było 100 razy łatwiejsze chociaż myślałam odwrotnie, a z matematyczno przyrodniczego załamka dosłownie nie wiem co o tym myśleć.-

klaudia Gość
~klaudia
. 2011-12-08 14.28

Chciałabym zapytać z jakiej racji układane są te testy? Każda szkoła ma zupełnie inny program nauczania. Pojawiły się z zadania z materiału który nie został przerobiony. Czy to normalne? Zadania bardzo podchwytliwe. Myślę, że większość zadań które pojawił się na teście nie miały nic wspólnego z tym co przerabiane jest na lekcjach. Brawo dla Pani minister, która pragnie obniżyć poziom poprzez takie zadania!

Ola;) Gość
~Ola;)
JEDNA WIELKA MASAKRA 2011-12-08 14.37

POTWORNIE MI POSZŁO. BYŁAM PRZEKONANA ŻE W NIEKTÓRYCH MAM NA 100% OK, NO ALE NIESTETY . . . JAK NA MOJE OK. 40 % BEDE MIALA...

zalamana 96 Gość
~zalamana 96
masakra!!! 2011-12-08 15.01

przez 3 lata ucze sie z biologii i geografii a z fizyki i chemi sb olewam a testy z fizyki i chemi pisze na 90% a z biologii i geografii na 30%......-.- ;(

Karolina Gość
~Karolina
. 2011-12-08 15.10

jakieś tępe .
co to ma być ?
skąd oni to wytrzasnęli ?
trudniejszego nie mogło być .
69% mam . żal .
z matmy nawet. ale biologia, chemia ? co to ma być ?

poszlomizle Gość
~poszlomizle
PROTEST! 2011-12-08 15.45

Pierwszą część zawaliłam jak się tylko mogło dać. Z matmy trochę lepiej, ale też jestem niezadowolona. Uważam, że Pani Minister jest zbyt wymagająca i nawet nie zdaje sobie sprawy na jakim poziomie są uczniowie. Co więcej-nie wie nawet czego się uczymy, jeśli pojawiają się zadania, o których większość z nas nie ma pojęcia i strzela na gapę. Czy to jest najlepsze rozwiązanie? A może wystarczyłoby obniżyć poziom na egzaminie? Weźmy na przykład matematykę. Przecież jedna szkoła mogła przerobić już jakiś dział, a inna jeszcze nie, ale zadania są przecież obowiązkowe i dla tych i dla tych. Mam bardzo mądrą nauczycielkę od matematyki, i jak się okazuje sama popełniła błąd, choć ja nadal uważam, że i jej odpowiedź i moja (były takie same) są nadal właściwe.Większość uczniów to tacy, którzy nie mają tak wielkich zdolności do nauki jak Szanowna Pani Minister do układania poleceń. Poziom jest zbyt wysoki. Nie wszyscy jesteśmy tak zdolni. Wiadomo, ze niektórzy są obojętni na to, czy napiszą lepiej czy gorzej,bo i tak wybierają się do szkoły zawodowej. Ale przykładowo ja bardzo chciałabym dostać się do liceum , a poziom egzaminów próbnych jest tak wysoki, że będę mogła pomarzyć o zawodówce. I to dopiero były próbne testy. Czego w takim razie możemy spodziewać się na egzaminie końcowym?

Anonim Gość
~Anonim
testy 2011-12-08 15.48

matma 85% ,przyrodnicze 60 % , polak 82% ,hista i wos 80%
a srednia 3.5 :)

gość ;-( Gość
~gość ;-(
testy 2011-12-08 15.52

Czy u was w szkołach też przełożą to na oceny ?

Krakowianka Gość
~Krakowianka
DOBRZE, ŻE NIE MA Z TEGO OCEN 2011-12-08 16.05

Nauczyciele mają zakaz wystawiania z tego ocen, tak mówi dyrekcja u mnie w szkole (w Krakowie) ;)
Na szczęście, bo średnią miałam ponad 5 na koniec roku a z matematyki napisałam na mniej niż 50%. Nigdy bym się nie spodziewała, że lepiej napiszę test z historii niż z mat. ...
POWODZENIA JUTRO NA ANGIELSKIM!!!

rgtsh Gość
~rgtsh
pytanie 2011-12-08 16.22

dlaczego w nasiona fasoli wydzielają CO2? Pytanie do kogoś mądrego:D

zalamana96 Gość
~zalamana96
Pozegnanie z dobrym liceum:(( 2011-12-08 16.28

TE TESTY SA NIESPRAWIEDLIWE!! MOZNA SIE NIE UCZYC A WIECEJ PUNKTOW BD SIE MIALO NIZ JAKBY SIE UCZYLO!! PRZYNAJMNIEJ U NAS W SZKOLE TAK BYLO!!;)

-.- Gość
~-.-
rgtsh ;) 2011-12-08 16.53

To akurat miałam dobrze ;) wydzielają CO2 ponieważ oddychają ;) A ja mam pytanie. Jakim cudem w zad 3 moze byc C - ze wanilia nie rosla bo nie bylo owadow, skoro jest jasno napisane, ze nie umiala zawiazac owocow ? Niech mi to Pani minister wytlumaczy czaemu to tak...