*
Dodane 2012-05-04 10.05 , komentarzy 33

3-majówka 2012 we Wrocławiu: zagrają Brodka, Myslovitz i Grubson [bilety]

Dzisiaj drugi dzień 3-majówki na Wyspie Słodowej. Sprawdź, kto wystąpi.

brodka

Brodka we Wrocławiu

Autor: moon

Od 3 do 5 maja na Wyspie Słodowej będziemy świętować 3-majówkę.

3-majówka 2012: Perfect, Illusion i Jelonek


Przez trzy dni w centrum miasta będziemy mogli słuchać dobrej muzyki. Kto pojawi się na Wyspie Słodowej?

3 maja zagrały Łąki Łan, Strachy na Lachy, Nosowska, Perfect i Illusion. W piątek 4 maja na Wyspie Słodowej pojawią się: Jelonek, Acid Drinkers, Dżem, Myslovitz z nowym wokalistą i Kult. Ostatniego dnia 3-majówki usłyszmy takie zespoły, jak Coma, Grubson, Brodka, Lao Che i KNŻ.

Bilety na 3-majówkę 2012 we Wrocławiu [ceny]


Za bilet jednodniowy zapłacimy: 42 zł – do 29.02, 49 zł – do 31.03, 57 zł – przedsprzedaż, 65 zł – w dniu koncertu. Karnet na trzy dni kosztuje: 77 zł – do 29.02, 88 zł – do 31.03, 99 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu.

Bilety są do kupienia w sieci salonów Empik i Media Markt w całej Polsce. Wejsciówki można też dostać na stronach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl i www.eventim.pl.





Czytaj też:



X

Miejsce
w rankingu
Lucyna Jadowska

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

SamuelVimes SamuelVimes
czekamy 2012-01-16 11.55

na konkursy z biletami:)

Fasolka Gość
~Fasolka
proszę 2012-01-24 10.02

Awaria :)

kubanczyk13 Gość
~kubanczyk13
jeszcze tylko 2012-01-24 10.58

comę i farben lehre, luxtorpeda, dżem, kat

Aga Gość
~Aga
a ja 2012-01-25 14.17

bym chciała kombajn do zbierania kur po wioskach ;)

thestrugglewithin Gość
~thestrugglewithin
! 2012-01-25 22.12

Comy! Luxtorpedy!

Punkman Gość
~Punkman
Załatwcie 2012-01-25 22.25

farben lehre, hurt, hay, ksu, dezerter

konrados Gość
~konrados
Dacie radę? 2012-01-26 01.03

T.Love, Lady Pank, hurt, Maria Peszek, SNL oraz Fisz/Emade i Vavamuffin.. Da sie zrobić ? :)

blabla Gość
~blabla
proszęęęęę 2012-01-26 20.48

Happysad, Coma, Hey, Luxtorpeda, T.love, dzem, farben lehre ;)

lolosiosio ;p Gość
~lolosiosio ;p
Wrocławskie! 2012-01-29 11.11

Blade loki !!!! :D

Crazy Girl Gość
~Crazy Girl
Please.... 2012-01-29 13.23

COMA (najlepiej w ten sam dzień co Myslovitz :))

Ola Gość
~Ola
PROSIMY!!!!!!!! :D 2012-01-29 19.18

KSU, Dezerter, Farben Lehre, Leniwiec, Buldog, Koniec Świata, Dżem, The Analogs, Armia, The Bill, Zielone Żabki, Zmaza, Anti Dread, Kult, defekt Muzgó, Zabili mi Żółwia, Włochaty

wika Gość
~wika
Wiadomo, 2012-02-03 20.05

którego dnia będzie Brodka i Strachy na lachy?

jan Gość
~jan
MUSI BYC ! 2012-02-05 01.08

hurt PL i Akurat !!!!

pragnąca. Gość
~pragnąca.
kogo byśmy chcieli? 2012-02-06 19.49

hepised i comy na pewno byśmy chcieli, bo dają nieopisanego czadu w sumie zawsze. a jakby do tego kompleciku była jeszcze luxtorpeda, leniwiec, farben lehre albo zielone żabki to bym chyba nie dożyła imprezy w ogóle, umarłszy z rozkoszy...

Ala Gość
~Ala
Zapowiada się świetna zabawa 2012-02-07 20.03

Już nie mogę się doczekać. Brodka i Strachy na Lachy z Grabażem to moi faworyci. Mam nadzieję, że nie będzie takiej śnieżnej zawieruchy, jak w ubiegłym roku. Do zobaczenia na Wyspie!

Agnieszka Wola Gość
~Agnieszka Wola
Ja tam wolę Jelonka 2012-02-07 20.08

I Comę i Myslovitz. Chociaż marzy mi się, że zagra Kult. Kazik to jest to!

Ludwik Gość
~Ludwik
No bo Madonna ... 2012-02-07 20.09

to raczej u nas nie zagra :) Wiadomo, wybrała Warszawkę.

anom Gość
~anom
SEXBOMBA 2012-02-07 20.17

SEXBOMBA mogła by zagrać wydali najlepszą płytę rockową w 2011 jak dla mnie!!

Szymon Gość
~Szymon
sexbomba 2012-02-08 16.57

Sexbomba i luxtorpeda to był by ogień:D

JA Gość
~JA
hmm... 2012-02-08 17.11

Hurt, luxtorpeda, sexbomba, koniec świata(!!!). Jakby Kat z Romanem Kostrzewskim zagrał to byłby dopiero ogień!!

:DDD Gość
~:DDD
;p 2012-02-09 21.30

happysad obowiazkowo, jakby dalo rade to ndk ;D

Kasia Gość
~Kasia
Sobuś 2012-02-10 19.35

Michała Sobolewskiego. ! Sobote. <3333333.
proszę. !!

aaaaga Gość
~aaaaga
prosze !! 2012-02-22 11.46

Eastwest rockers !!! :D oni powinni tam byc ;)) byłoby ekstra .

gg Gość
~gg
Błagam! 2012-02-23 23.10

Hurt, Blade Loki!

Przemo Gość
~Przemo
Fajnie by było :) 2012-02-24 15.57

T.Love,Happysad,Ira i więcej nie potrzeba :)