*
WALENTYNKI 2014 WROCŁAW Dodane 2014-02-14 08.24 , komentarzy 12

Walentynki 2014 we Wrocławiu [KONCERTY, IMPREZY]

14 lutego obchodzimy Święto Zakochanych. Sprawdź, jak możesz spędzić ten dzień z ukochaną osobą we Wrocławiu.

Kadr z filmu "Miłość bez końca"

Autor: Materiały prasowe


Serwis jest na bieżąco aktualizowany

Przygotowaliśmy dla was serwis walentynkowy, który obejmuje najciekawsze wydarzenia w mieście. Jeśli zabrakło tam jakiejś imprezy organizowanej tego dnia we Wrocławiu, piszcie o tym w komentarzach, a my dodamy wydarzenie do naszej listy.

ZOBACZ: ŻYCZENIA WALENTYNKOWE WIERSZYKI WALENTYNKI ŻYCZENIA SMS-OWE


Do Polski święto zakochanych trafiło w latach 90-tych. 14 lutego stał się konkurencją dla rodzimej Nocy Kupały, która przypada z 21 na 22 czerwca. W święto zakochanych na wrocławian czeka wiele atrakcji. Będą koncerty, spektakle i kabaret.


Polecamy w walentynki 2014

Koncert Hoodoo Band

14 luty,godz. 19,  Impart

Granie z miłości do muzyki - pod takim hasłem zagrają muzycy z HooDoo Band. Start koncertu godz. 19. Bilety: 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu.

Koncert "Moje podróże" Michała Bajora

14 lutego, godz. 19, Sala Koncertowa Radia Wrocław

Zakochani, którzy odwiedzą Salę Koncertową Radia Wrocław będą mogli posłuchać piosenek Wojtka Młynarskiego w wykonaniu Michała Bajora. Bilety: 80z/65zł.

Singiel Party Walentynki

14 luty, godz. 21, klub Alibi

Dla tych, którzy nie mają partnera, a w Walentynki nie chcą siedzieć w domu imprezę zorganizuje klub Alibi. Impreza zaczyna się o 21.00. Wstęp darmowy.

Koncert Al Bano i Drupi

14 luty, godz. 19, Hala Stulecia

Najpiękniejsze piosenki z repertuaru Al Bano i Drupi usłyszą wszyscy zakochani w Hali Stulecia. Koncert poprowadzi Marek Sierocki. Start koncertu o godz. 19.00. Bilety w cenie: 85/100,120/150 zł.

MARZENA UGORNA // LIVEKoncert Marzeny Ugornej

14 lutego, godz. 20, WK Formaty

Półfinalistkę II edycji The Voice of Poland zaśpiewa dla wszystkich zakochanych w walentynki. Bilety: 15 zł.

Walentynki w kinie

wrocławskie kina, 14 lutego - 17 lutego

Na dużym ekranie będzie królować m.in. "Miłość bez końca".

Walentynki na lodowisku

wrocławskie kryte lodowiska, 14-17 lutego

Poszukujący bardziej oryginalnych pomysłów mogą wybrać lodowisko. W sam raz coś dla aktywnych.

Wydarzenia stałe lub sezonowe

Fitness w Aquaparku

15 luty, godz. 13, Aquapark

Aktywni zakochani będą mogli poćwiczyć w klubie fitness. Ceny: 25 zł za 1 osobę lub 40 zł za 2 osoby za jedne zajęcia.

Walentynki w Aquaparku

14 luty, godz. 22.30, Aquapark

Walentynkowa Noc Saunowa to propozycja Aquaparku dla zakochanych. Wieczór przy świecach rozpocznie się od lampki miłosnego eliksiru. Bilety w cenie 59zł/os lub 100zł/2os.

Wyświetlanie Walentynki w Pasażu Grunwaldzkim_plakat.jpgSpeed date

14 luty, godz. 14-19, Pasaż Grunwaldzki

Jeśli nie masz jeszcze swojej drugiej połówki możesz skorzystać z propozycji Pasażu Grunwaldzkiego. Uczestnicy gry będą mieli okazję poznać się nawzajem podczas krótkich, trzyminutowych rozmów.

ZOO Wrocław

ul. Wróblewskiego 1-5

We wrocławskim zoo w okresie styczeń-luty obowiązują promocyjne ceny biletów. Sprawdźcie!

Humanitarium

Kampus Pracze Wrocławskiego Centrum Badań EIT+

Nowe wystawy czekają na Was w Humanitarium. Sprawdźcie godziny otwarcia.

Wystawa w Centrum Poznawczym

Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1

Dotykowe monitory, interaktywne mapy, reagująca na ruchy podłoga - to wszystko czeka na Was w Hali Stulecia.X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

brak opisu

Komentarze

Piotr Gość
~Piotr
Walentynki bez TV i radia - Twój sposób na protest przeciw ACTA i próbom zniewolenia 2012-02-06 12.26

Doszła do mnie ciekawa informacja o akcji, do której można się przyłączyć.
Jest to forma dania wyrazu co się myśli o działaniach typu ACTA, ale również konkretna propozycja działań na rzecz zmiany dotychczasowego systemu na lepszy.
Akcja nazywa się: „Walentynki bez TV i radia” - Odsyłam do poniższego załącznika.

"Walentynki bez TV i radia
Twój sposób na protest przeciw ACTA i próbom zniewolenia

Kochani, dzień 14 lutego 2012 to Dzień Zakochanych, czyli Dzień Miłości.

WYKORZYSTAJMY GO W TYM ROKU INACZEJ.
Zewsząd bombardują nas idee, które próbują nas zniewolić. ACTA, PIPA i inne.
Zachłanne korporacje chcą nam odebrać prawa i wolność. Jeżeli jakieś grupie odpowiada wprowadzenie podobnych zasad, to niech sami według nich żyją wraz ze swoimi rodzinami.

My dajmy mediom, za pomocą których próbują nas zniewolić jednoznacznie znać, że nie chcemy manipulacji, jakimi nas karmią. Bądźmy coraz bardziej wolni!

Proponujemy małą akcję: dnia 14 lutego 2012 w ogóle nie oglądaj telewizji, nawet internetowej, ani nie słuchaj radia. Idź z kimś kogo kochasz lub lubisz na spacer do parku, nad rzekę, do sauny, na basen, do restauracji (za wyjątkiem tych sieciowych, które należą do zachodnich koncernów, których właściciele próbują nas zniewolić) albo poczytaj inspirującą książkę. Najlepiej już dzień wcześniej odłącz telewizor od sieci elektrycznej a pilota schowaj do szuflady, byś nie włączył go z przyzyczajenia.

Wiemy - to jest dla niektórych zwykły dzień pracy, ale może właśnie dlatego będzie Ci łatwiej spędzić go bez TV. Zobaczysz też w ten sposób, na ile jesteś uzależniony od tego medium. Jeżeli tak zrobisz, z pewnością właściciele stacji TV, którzy zniewalają nas i uzależniają od siebie odczują nasze wspólne działanie. Zwyczajnie mniej zarobią. W ten sposób zdadzą sobie sprawę z tego, że jesteś ważny i od Ciebie dużo zależy.

Namawiamy również wszystkich, aby powtórzyć tę akcję w trzeci weekend miesiąca - 18-19 lutego 2012. Wiem, że to weekend i mnóstwo ciekawych programów i filmów będzie Cię kusić. Ale warto to zrobić, aby obronić swoją wolność i pokazać sprzeciw wobec głupot i kłamstw, którymi otaczają nas media.

Równocześnie prosimy Cię, aby weszło Ci w nawyk wyłączanie telewizora i radia w każdy trzeci weekend miesiąca (trzy po angielsku to three wymawiane tak samo jak słowo free – wolny). Będzie to weekend wolności od mediów. Zaoszczędzisz na prądzie i odpoczniesz od robienia Ci wody z mózgu przez tych, którzy mają władzę nad mediami.

Zamiast tego powiedz komuś, że go kochasz, pójdź z dziećmi lub partnerką/partnerem na spacer. Pogłęb też swoją znajomość jakiegoś języka lub
POMEDYTUJ.
To byłoby najlepsze rozwiązanie.
Proponujemy, abyś zarówno 14 lutego jak i w każdą trzecią sobotę i niedzielę każdego miesiąca usiadł (sam albo z bliskimi) lub się położył w wygodnym miejscu o godz. 20. Zrelaksuj – rozluźnij swoje ciało. Wyobraź sobie, że jesteś w miłym miejscu – takim, które znasz lub idealnym, które stworzysz w swojej wyobraźni. Może to być łąka pełna kwiatów przy górze z pięknymi drzewami i krystalicznie czystym jeziorze lub rzece. Poczuj radość i szczęście z tego, że tam jesteś. A teraz poczuj, że z góry (od Wszechświata, Boga lub jakiejś Wielkiej Mądrości – wybierz co chcesz) poprzez Twoją głowę spływają do Ciebie idee:
UCZCIWOSC, WOLNOSC, BOGACTWO, EKOLOGIA, DUCHOWOSC, PRAWDA, MIŁOŚĆ.
Te myśli spływają następnie do Twojego serca i je wypełniają. Poczuj, że te idee, energie i wibracje rosną w Twoim sercu. A następnie wyobraź sobie, że te energie wychodzą z Twojego serca i obejmują wszystkich bliskich Ci ludzi. Potem obejmij tymi ideami i energiami swoje osiedle i miasto. A następnie po chwili rozszerz to na cały swój kraj. Jeżeli dasz radę, rozszerz tę energię na całą Ziemię. Możesz na chwilę się skoncentrować na tym obszarze Ziemi, który według Ciebie najbardziej potrzebuje pomocy i uzdrowienia. Poczuj, jak coraz mocniej wibrują tam idee: UCZCIWOSC, WOLNOSC, BOGACTWO, EKOLOGIA, DUCHOWOSC, PRAWDA, MIŁOŚĆ. Po chwili zbierz tę energię i niech wróci z powrotem do Twojego serca.
Przez chwilę powróć do tego idealnego miejsca – łąki pełnej kwiatów lub brzeg jeziora, od których zacząłeś to ćwiczenie. Poprzebywaj tam tak długo, aż poczujesz, że Twoja energia została uzupełniona i zharmonizowana. Możesz pospacerować po tej łące boso, aby odczuć miękkość trawy, albo wznieść ręce do góry lub wykapać się w ciepłej, czystej ożywczej wodzie. Jak poczujesz się pełen energii, radosny i szczęśliwy, to otwórz oczy.
Uśmiechnij się i miej miły dzień. Rób to co chcesz i czuj się dobrze.

Jeżeli uważasz, że to dobra idea, roześlij ją do swoich znajomych i bliskich. Namów ich na udział w niej. Przetłumacz też na inne języki, jeżeli masz znajomych za granicą. Do 14 lutego jest mało czasu, więc zrób to już dziś:) Pomożesz w ten sposób sobie i wielu innym.

Uwolnij się
Free Yourself "

mm Gość
~mm
jaki kabaret? 2013-01-22 12.30

gdzie i kiedy będzie jakiś kabaret?

KAVI Gość
~KAVI
MASAŻ DLA DWOJGA W WALENTYNKI 2013-01-29 12.48

W ten wyjątkowy dzień zapraszamy wszystkich zakochanych na regenerację we dwoje.
W kameralnej atmosferze, przy dźwiękach romantycznej muzyki, blasku świec i lampce wina, odrodzimy Wasze ciała i zmysły.
Zapraszamy
tel.722 160 760
http://kavi.com.pl/walentynki_wroclaw

kk Gość
~kk
pomyłka w druku 2013-02-12 09.28

walentynki 2012 chyba ktoś żyje ubiegłm rokiem gdyz mamy teraz 2013

A Gość
~A
Prezenty 2013-02-12 09.33

co kupić na Walentynki? Pomysły: http://www.kupisztanio.com.pl/co-kupic-na-walentynki/

Marco Gość
~Marco
Kpina 2013-02-14 08.07

http://www.krainaminiatur.pl/park-miniatur-wroclaw/cennik-ceny-biletow/

Park Miniatur jest zamknięty. Powinniście sprawdzać informacje, które zamieszczacie

Marta Gość
~Marta
... 2014-01-21 15.39

http://kantorbox.pl <-- najlepsza porównywarka kantorów w internecie.

dsfhaf Gość
~dsfhaf
NAGRODY! 2014-01-25 17.29

Zapraszam na tą stronkę na której zbieramy punkty które możemy wymienić na wspaniałe nagrody. Nie trzeba podawać numeru tel, wystarczy się zarejestrować. Punkty zbieramy za wykonywanie zadań dziennych, polecanie użytkowników i codzienne logowanie.

Warto bo stronka jest sprawdzona a nagrody wartościowe.

Link do rejestracji: http://firegifts.pl/?polecam=404613

wyspa12 wyspa12
Prezent na Walentynki 2014-01-29 10.34

Szukasz pomysłu na tegoroczny prezent na Walentynki? Czegoś eleganckiego, przyjemnego i wyjątkowego?

Polecamy masaż czekoladowy całego ciała "Czekoladowe Specialite", który szczególnie sprawdza się na zimne, szare dni. Nie tylko wygładza i odżywia skórę, przyjemnie odpręża i rozluźnia napięte mięśnie, ale jest doskonałym wręcz rozwiązaniem dla łasuchów oraz dla wszystkich, którzy marzną. Masaż wykonywany jest specjalnie podgrzewaną maską czekoladową, która pachnie i wygląda jak rozpuszczona ciepła czekolada właśnie przygotowana w kuchni do ulubionego deseru :).

Taki ciepły masaż przyjemnie rozgrzewa, a dodatkowo nie daje ryzyka podniesienia swojej wagi ;)

Masaż trwa ok. 1 h i kosztuje 100 zł dla jednej osoby. Można przyjść na niego również we dwójkę i wtedy taki wspólny masaż - pakiet "Czekoladowe Delicje" kosztuje 170 zł/ za dwie osoby.

Bardzo ważny jest odpowiedni nastrój podczas masażu: przygaszone światło, świece, spokojna, łagodna muzyka, unoszące się zapachy czekolady, pomarańczy, wanilii.

Na zakończenie koniecznie słodki poczęstunek :)

Zapraszamy serdecznie do spróbowania lub zakupienia w formie prezentu dla bliskiej osoby jako elegancki PODARUNEK PIĘKNA.

Gabinet Kosmetyki Francuskiej "Wyspa Piękna"
tel: 697-4444-22, 71-783-30-05
facebook.com/wyspapiekna
http://www.wyspapiekna.pl

wyspa12 wyspa12
Walentynki na "Wyspie" 2014-02-03 10.04

Szukasz eleganckiego niebanalnego pomysłu na prezent na Walentynki?

Wypróbuj nasze pomysły na wspólne spędzenie Walentynek lub jako prezent dla bliskiej osoby.
To nie tylko wykupiony zabieg kosmetyczny czy masaż, ale również podarowany czas dla siebie, na odpoczynek, rozluźnienie, spokój z dala od codziennego zamieszania.
Wszyscy kosmetolodzy wrocławskiej "Wyspy Piękna" przykładają ogromną wagę do tego, aby czas zabiegu był rzeczywiście prawdziwym czasem relaksu przy przygaszonym świetle, świecach, łagodnej specjalnie dobieranej muzyce.

*****************************************************

NASZE POMYSŁY NA WALENTYNKOWE PREZENTY:

*****************************************************

7. Pakiet "Specjalnie Dla Ciebie Kochanie" czyli odprężający masaż pleców i karku gorącymi kamieniami + zabieg witalizujący twarzy z masażem twarzy "Relaks przy Kawie" 180 zł promocja 150 zł

8. Pakiet "Walentynkowe Delicje" czyli ciepły odżywczy masaż czekoladowy całego ciała + zabieg nawilżający twarzy z masażem "W Sercu Nawilżania" 210 zł promocja 180 zł

9. Melonowe masaże całego ciała dla par - specjalnie dla wszystkich zakochanych w walentynkowej cenie rabatowej 150 zł zamiast 180 zł.

Pakiety proponujemy w formie eleganckiej Karty Prezentowej.

Na prezent można również wykupić dowolny zabieg, pakiet z naszej oferty lub przeznaczyć określoną samodzielnie kwotę do późniejszego wykorzystania przez osobę obdarowaną. Przykłady zabiegów:
◾zabieg twarzy "Alga-Vita" 125 zł,
◾"Promienna Cera New" 140 zł,
◾manicure z peelingiem dłoni 30 zł,
◾masaż ciała "Tropikalny Relaks" 90 zł,
◾rytuał Spa "Brazylijska Fiesta" 150 zł,
◾oczyszczająca mikrodermabrazja twarzy z pielęgnacją Payot 110 zł,
◾pakiet "Aroma- Masaże" 150 zł za dwie osoby,
◾pakiet "Czas dla Pana" 210 zł.

****************************************

Walentynkowy upominek od Wyspy

W dniu 14 LUTEGO

dla wszystkich par wyjątkowy elegancki

ROMANTYCZNY PODARUNEK!


Zapraszamy serdecznie

Gabinet Kosmetyki Francuskiej "Wyspa Piękna"
www.wyspapiekna.pl
www.facebook.com/wyspapiekna
tel: 697-4444-22

kura Gość
~kura
życzenia 2014-02-04 10.28

a życzenia są na http://www.zyczenianawalentynki.com.pl

Ania Gość
~Ania
LOKALIZATOR 2014-02-10 19.14

Udało mi się zlokalizować mojego chłopaka na zdradzie dzięki rozrywkowej aplikacji lokalize którą polecił mi znajomy, polecam wam też jesli chcecie wiedziec gdzie jest wasz znajomy,chłopak lub rodzina :) - http://lokalize.pl/gyja

Dodaj swój komentarz: