*
Dodane 2012-02-18 16.00 , komentarzy 7

Ania Kłys znowu próbuje swoich sił w X-Factor

Nagrała duet z Krzysztofem Kiljańskim. Ponownie zobaczymy ją też w "X-Factor". - Chciałam o sobie przypomnieć - mówi Ania.

Piękna studentka z Wrocławia

Ania Kłys z Wrocławia znowu próbuje swoi...

Autor: Małgorzata Rakowska

Zobacz: Ania Kłys z X-Factor: Muzyka to poświęcenie


23-letnia Ania Kłys studiuje we Wrocławiu w Wyższej Szkole Filologicznej i śpiewa. Mogliśmy ją usłyszeć w pierwszej edycji programu "X-Factor", gdzie zaszła bardzo wysoko. Odpadła tuż przed pierwszymi odcinkami na żywo.

Jak będzie tym razem? Przekonamy się o tym, kiedy nowe edycja "X-Factor" trafi do TVN-u, pierwszy odcinek show ma być wyemitowany 3 marca. Anię Kłys często możemy usłyszeć we Wrocławiu. Ze swoim zespołem gra w Schodach Donikąd.

Zobacz: Zdjęcia Ani Kłys z Wrocławia


Z Anią Kłys rozmawiamy o "X-Factor", płycie i duecie z Krzysztofem Kiljańskim.

Po raz drugi wzięłaś udział w castingach do "X-Factor". Co Cię do tego skłoniło?

Po prostu chciałam ludziom o sobie przypomnieć. Tak jak mówiłam w filmiku zmieszczonym na stronie "X-Factor", można próbować zaśpiewać trochę ładniej, lepiej. Na castingu do drugiej edycji zaśpiewałam "Shake" Jill Scot, widać że publiczności się spodobało, więc ja też po występie byłam zadowolona. A co będzie potem? Zobaczymy.

T
eraz jest "X-Factor" i gościnny występ na płycie Krzysztofa Kiljańskiego "Barwy Kofty".

Tak, śpiewam tam cztery piosenki sama i jedną wspólnie z Krzysztofem Kiljańskim. To da mnie naprawdę duże wyróżnienie i było mi bardzo przyjemnie, bo to przecież sam Krzysztof Kiljański.

A jak idzie praca nad własną płytą? Planujesz jakąś?


Tak, z moim zespołem pracujemy nad materiałem na płytę, mam nadzieję, że do końca roku będzie gotowy.  Znajdzie się tam trochę funku, soulu i jazzu. Krążek nie jest jeszcze dopięty na ostatni guzik, ale praca wre.

Gdzie można Ciebie teraz usłyszeć?

Cały czas gram w "Schodach Donikąd" we Wrocławiu, ale  oczywiście w pewnym momencie chciałabym zacząć występować na koncertach i ruszyć w trasę po Polsce. Mam nadzieję, że już niedługo to się stanie.
Czytaj też:

Photo Day 17.0 w Hali Stulecia


Puchar Świata 2012 Szklarska Poręba


Koncerty we Wrocławiu w 2012


Sky Tower w kadrze MM [konkurs]

X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

Tomek Gość
~Tomek
Wielki talent 2012-04-02 12.18

Talent Ani i Jej losy w programie X-Factor pokazały wyraźnie, jak niewiele tego typu show mają do zaoferowania w Polsce. Promują rupiecie wokalne i pseudo artystów typu Michał Szpak a prawdziwych pereł nie pokazują nawet w telewizji a w internecie publikują jedynie urywek występu (który i tak zmiata 3/4 'sceny' muzycznej tego programu). Smutne to bardzo. Dla porównania proponuję ludziom aby sobie obejrzeli w internecie najnowszą edycję amerykańskiego Idola (sezon 11) i zobaczyli jak tam wyglądają tego typu programy i jakie talenty są promowane. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów Ani, kupię płytę w ciemno.

AKJJ77 Gość
~AKJJ77
Ania Kłys 2012-04-05 18.41

Gdzie się podział występ Ani Kłys ? Była na castingu, a fragment jej fantastycznego wykonania - Hate me one - Jill Scott - publikowany wcześniej gdzieś wyparował !! :( Oglądałem każdy odcinek nowej edycji programu z nadzieją na jej cały występ i się nie doczekałem :( O co tu chodzi ??

Maciejunio Gość
~Maciejunio
Ania Kłys 2012-04-07 22.23

Sytuacja wygląda bardzo dziwnie. TVN robi wszystko, aby ludzie o Niej nie słyszeli. Nawet dzisiaj podczas występów jej został wycięty. O co biega ?

Krzysio Gość
~Krzysio
Smutek 2012-04-09 13.49

Z tego co zauważyłem w 6 odcinku x-factor drugiej edycji to Ani nie udało się dostać do finałowej piątki pomimo zakwalifikowania się do przedostatniego etapu :( nawet nie pokazali niestety jak śpiewała....

Rafał Gość
~Rafał
Oszuści z TVN-u 2012-04-10 23.44

Naprawdę ta sprawa pokazuje jak tak wybitna wokalistka może zostać OSZUKANA, ponieważ w drugiej edycji śpiewała trzy razy, a jej wykonu nie pokazali ani razu nie wspominając już o tym, że ogólnie przez te 6 odcinków było ja widać dosłownie przez 1sek. i to w ujęciu kamery na dużą liczbę osób. Nie wiem jak to się udało scenarzystą chyba na backcampie kazali jej się chować albo ją w photoshopie wymazali xD

Rafał Gość
~Rafał
Oszuści z TVN-u 2012-04-11 00.02

Ta jedna sekunda na której jest Ania to 31:43min, 6-ego odcinka.
To tak odnośnie powyższego komentarza, jeżeli ktoś by pomyślał, że pisze głupoty.

Michał Gość
~Michał
Konflikt 2012-04-28 11.03

Po prostu odpadła w Bootcampie. Nie pokazano jej tak jak pewnie wielu innych... I nie było by to dziwne, gdyby nie fakt, że była jedną z faworytek! Dla mnie to jest nie do przyjęcia, nie było pokazane jak odpada... może sama odeszła... Na Jej facebooku pisała że nie będzie jej w odcinkach, już wtedy wiedziała że jest coś nie tak. Zakładam że był jakiś konflikt, albo wydźwięk po protestach ostatniej edycji. Może coś współnego ma duet z Kijańskim... kto wie. Szkoda, że tak trudno w tym kraju o prawdę w mediach.

Dodaj swój komentarz: