*
Super Rally 2013: Zlot motocyklistów Harley-Davidson we Wrocławiu [bilety, program] Dodane 2013-05-17 13.26 , komentarzy 42

Super Rally 2013: Zlot motocyklistów Harley-Davidson we Wrocławiu [bilety, program]

16 maja 2013 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu rozpoczął się europejski zlot fanów motocykli Harley-Davidson. Sprawdź program i bilety.

motocykliści wrocław

Motocykliści będą bawić się na Stadionie...

Autor: Kinga Czernichowska

Super Rally 2013 - zlot motocyklistów Harley-Davidson, Stadion Olimpijski we Wrocławiu, 16-20 maja, bilety




Zobaczcie zdjęcia z Super Rally 2013


Pierwsza edycja Super Rally miała miejsce w Belgii w 1975 roku. Zamysł organizatorów był taki, by każdą kolejną organizować w innym kraju. Polski zlot potrwa pięć dni i odbędzie się na wrocławskim Stadionie Olimpijskim oraz przylegających do niego Polach Marsowych.

zobacz też: Super Rally. 12 tys. harleyowców zjedzie do Wrocławia. Będą utrudnienia


Super Rally 2013 [zdjęcia i wideo ze zlotu motocyklistów]


16 maja we Wrocławiu rozpoczął się zlot miłośników motocykli Harley-Davidson - Super Rally 2013. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Super Rally Harley Davidson 2013 we Wrocławiu [zdjęcia]


Tysiące harleyowców zjechało do Wrocławia z całej Europy, żeby pogadać, pobawić się i napić piwa we wspólnym gronie.

Parada harleyowców przemknęła przez Wrocław [zdjęcia]


Parada wyjechała spod Stadionu Olimpijskiego w eskorcie policji o godz. 11. W pokazowym przejeździe przez Wrocław nie wzięli udziału wszyscy uczestnicy zlotu Super Rally 2013.

Super Rally 2013  we Wrocławiu. Zobacz wideorelacje i film promujący Super Rally w Estonii [wideo]


Zobaczcie filmy relacjonujące Super Rally 2013 we Wrocławiu. Jest już także film promujący kolejną edycję tej imprezy.


- Przewidujemy, że do stolicy Dolnego Śląska przyjedzie ok. 10 tys. motocyklistów - mówi Kuba Pyra, prezydent Harley-Davidson Club Poland. - Nie zabraknie też muzyki, oczywiście rockowej.



Na Stadionie Olimpijskim będzie działał gigantyczny camping dla uczestników zlotu, wybudowane zostaną sceny koncertowe, strefy handlowe, gastronomiczne i sanitarne. Wstęp na teren FH-DCE Super Rally® Wrocław 2013 będzie zarezerwowany dla posiadaczy biletów.

- W zlocie mogą wziąć udział nie tylko właściciele harley'ów, ale także motocykli Indian i Buel. Dla tych ostatnich przygotowaliśmy specjalny parking poza campingiem - informuje Katarzyna Dejmek, odpowiedzialna za promocję wydarzenia.

Na scenie wystąpią zespoły grające rockowe covery, zaplanowano też erotyczne show oraz pokaz sztucznych ogni na zakończenie imprezy, 20 maja.

Prawdopodobnie będzie też specjalny przejazd przez miasto, w którym weźmie udział kilka tysięcy motocyklistów. Szczegóły są jeszcze dogrywane.

Super Rally 2013 we Wrocławiu [bilety]

PRZEDSPRZEDAŻ do 30.04.: Koszt rezerwacji to 70 €. Cena obejmuje bilet wstępu w cenie 60 € i T-shirt FH-DCE Super Rally® 2013 w specjalnej cenie 10 €.

Później bilety będą w cenie 60 € (bez koszulki).

Aby uzyskać więcej informacji pisz pod adres: booking@superrally.pl.



Europejska federacja (Federation of Harley-Davidson Clubs Europe) zrzesza 80 klubów i 35 tysięcy członków. Zloty Super Rally® organizowane są od 1964 roku i gromadzą od 10 do 20 tysięcy fanów legendarnych jednośladów. W ubiegłym roku podczas FH-DCE Super Rally® 2012, do niemieckiego Ballenstedt przyjechało 18 tysięcy motocyklistów z 23 krajów.


Czytaj też:

Zobacz inne materiały na MMWroclaw.pl





Woodstock 2013
Gitarowy Rekord Guinnessa
Majówka we Wrocławiu
3-Majówka we Wrocławiu

X

Miejsce
w rankingu
Kinga Czernichowska

Jestem absolwentką socjologii oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Lubię dobrą literaturę oraz kino, które wciąga. Wolny czas staram się spędzać aktywnie - uwielbiam różne formy fitnessu, w szczególności zumbę. Moje hobby to gra na pianinie. Przede wszystkim jednak lubię pisać, dzięki czemu praca jest moją pasją. Jeżeli wiesz, że coś ciekawego dzieje się w mieście, chcesz się podzielić ciekawym tematem, zrobić zdjęcia na koncercie, odezwij się. Mój mail to: kinga.czernichowska@mediaregionalne.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

nie ma mnie tam Gość
~nie ma mnie tam
ŁAŁ 2013-05-04 21.59

TO CHYBA JEDYNY TAKI DUŻY ZLOT HARLEY D. W POLSCE i w EUROPIE .Ale bilety po 60euro to przesada jak na Polskie REALIA !!!!!!!!.

k2z Gość
~k2z
mony 2013-05-05 09.14

h-d x 60,e x 10,000=600,000e to je gelt wow wrocek cos dost5nie z tego

s Gość
~s
60,- EURO 2013-05-11 13.55

H-D to nic dla ubogich.......

pat Gość
~pat
zlot harley davidson 2013-05-11 18.40

Bez przesady-czym jest HD-awaryjnym wehikułem jak obecny mercedes ,gdzie płaci się za znaczek ,japońskie marki o niebo przewyższają jakością harleya ,ale tu góruje snobizm-tylko harlaje

Bogdan Gość
~Bogdan
Zlot H-D 2013-05-12 08.44

Całkowicie zgadzam sie z przedmówcą. H-D kiedyś może budziły podziw, dla mnie jednak to paskudne maszkarony - wielkie, głośne, hałaśliwe i brzydkie.

ketsok Gość
~ketsok
zlot H-D 2013-05-14 01.19

Tak brzydkie źe tak piekne!

nathan81 nathan81
A Redakcja nie przewiduje jakiegoś konkursu z biletami do wygrania ? 2013-05-15 13.25

Z chęcią bym się wybrał i pofotografował, ale 60 euro za wstęp, to przesadyzm na maksa :(

Stan Gość
~Stan
Kpina i brak gościnności 2013-05-15 21.33

Dlaczego nie mogą wejść i zobaczyć te cuda inni , mieszkańcy Wrocławia ciekawi tych maszyn, motocykliści innych marek. Propnuję ogrodzić teren drutem kolczastym. My Wrocławianie powinniśmi postąpić też niegościnnie i zablokować wjazd tym maszynom, co wy na to. Naszym kosztem bez prawa wejścia . Kilka lat temu Honda GW robiła zlot i bez problemu mieszkańcy mogli sobie pooglądać te maszyny i nikomu nic nie ubyło. Naprawdę jest to kpina.

wściekły Gość
~wściekły
euro ?????????????????? 2013-05-15 21.43

Czy my Polacy mamy już Euro ?????????? Jeśli będę na zlocie w Niemczech , będę mógł zapłacić złotówkami ??????????????? . Na pewno tam nie pojadę .

HONDA PĘGÓW Gość
~HONDA PĘGÓW
zlot hd 2013-05-16 07.44

Po raz kolejny harlejowcy udowodnili jakie z nich zadufane w sobie snoby,
60E ,bilety dla zwiedzających ? To kpina i żenada.
Prawdziwy zlot HD to jest w Austri w FAAK AM ZEE - wstęp wolny dla wszystkich.
Pozdrawiam posiadaczy całej reszty motocykli.

panheadv2 Gość
~panheadv2
zlot HD 2013-05-16 09.18

Jeżdżę HD od wielu wielu lat i nigdy nie miałem problemu z nawiązywaniem kontaktów z motocyklistą posiadającym WSK czy też tzw.cywili oglądających motocykl.Wizytówka harleyowca nigdy się nie zmieni-za mojego życia na pewno nie,ponieważ większość posiadaczy HD to zadzierająca nosy pseudo elita.A co do ceny biletów?chyba to nie będzie impreza dla imprezy-wyrażam współczucie dla naiwnych...

WOWA Gość
~WOWA
zlot HD 2013-05-16 16.39

zlot jak zlot Harley jest brzydki jak kupa SNOBA i jeszcze te ceny za bilety w życiu nie pójdę choć mieszkam nie daleko.SYF

palma r1 Gość
~palma r1
palma 2013-05-16 17.25

Wszystkie normalne zloty 20-30zł to max chyba ze nie chce sie ogladających i za wiazd starym motorem na zlot placic 250zł :)

Zapraszam na Stadion miejski zlot za 0 zł i będziemy gumować az do przyjazdu policji :) for free

cruiser rider Gość
~cruiser rider
Superrally to zlot, nie wystawa 2013-05-16 18.04

Uprzedzając spekulacje - ze zlotem nie mam nic wspólnego, jestem motocyklistą, Harley'a nie mam. Może kiedyś.
Piszę, bo odnoszę wrażenie, że mylicie zlot motocyklistów z wystawą motoryzacyjną, czy targami. Taki zlot to PRYWTNE i dobrowolne spotkanie ludzi o wspólnej pasji w celu spędzenia razem czasu.
Cena biletu 60EUR pokrywa nie tylko wstęp na 4-dniową imprezę z możliwością rozłożenia namiotu i śniadaniami, lecz również materiały informacyjne dotyczące całego przedsięwzięcia i inne kwestie organizacyjne (typu koncerty, sanitariaty, sprzątanie w trakcie i po imprezie, etc). Nawet jeśli kilka EUR z każdego uczestnika organizatorzy rozparcelują pomiędzy sobą, to nic nam do tego... Wyjaśnienie braku jednodniowych wejściówek jest proste - w interesie ani organizatorów, ani uczestników nie leży, aby wśród nich kręciło się kolejne kilkanaście tysięcy gapiów i "macantów". Reasumując, powyższy artykuł stanowi informację o ogromnym prywatnym przedsięwzięciu, a nie zaproszenie do wzięcia udziału w atrakcji dla rodzin z dziećmi. Należy się cieszyć, że taki zlot odbywa się we Wrocławiu. To promocja dla miasta wśród ludzi, którzy lubią podróżować i wydawać pieniądze. Niejeden z nich jeszcze nas odwiedzi. Miłego popołudnia i lewa w górę!

kkkkkkkk Gość
~kkkkkkkk
:/ 2013-05-16 18.24

czy wy ludzie musicie wszystko krytykować????harley'owców nazywacie snobami bo co bo stać ich na motor który jest ich pasją?????nie pomyślicie że to normalni ludzie!!!a zlot to zlot a nie wystawa jak już napisał mój poprzednik!!!!!strasznie wkurzające jest to jak pełno ludzi podchodzi i maca twoją maszynę!!!!co prawda cena jest trochę wysoka i powinni zrobić jednodniowe wejściówki dla właścicieli harley'a!!!!!!

Stan Gość
~Stan
Brak gościnności 2013-05-16 19.21

Pamiętajmy, że Wrocławianie mają prawo do tego co się dzieje w ich mieście, nie zapominajmy czyim kosztem ten zlot się odbywa oraz gdzie. Stadion olimpijski jest dziedzictwem Wrocławian a nie kilku sponsorów. Sam nie lubię jak dotykają mój motocykl ale na to można zrobić zamknięty parking wraz z miescem na namioty a mieszkańcy Wrocławia napewno by zapłacili za bilety i wszyscy by byli zadowoleni a wielu malkontentów zmieniło by zdanie. Prywatne imprezy to proszę sobie robić na prywatnym terenie bez uciążliwych skutków ubocznych dla mieszkańców którzy nie wszyscy rozumieją tą pasję więc jeśli są niezadowoleni to niewolno nikogo za to winić. To nie pierwszy zlot w tym miescu, ale pierwszy zamknięty i ofoliowany (na płotach czrna folia) przed widzami, idąc tym krokiem, następny taki zlot , i nie dziwmy się , niebędzie tolerowany przez gościnnych Wrocławian. Zapytajmy jeszcze okolicznych mieszkańców co oni na to ???

Ochroniarz? Gość
~Ochroniarz?
Zlot zlotem ale to co się dzieje z firmą, która ochrania to dopiero masakra! 2013-05-16 19.51

Były ogłoszenia, że potrzeba ludzi do ochrony i co dostałem się ale GDZIE UMOWY dla nas ??? Gdzie jakieś szkolenia??? Pracuje już tam trzy dni i nie mogę doprosić się umowy, nikt nie zapisuje przepracowanych godzin, gdzie jakiś dowódca? zero organizacji. Ludzie przychodzą do pracy i czekają po dwie godziny aż ktoś się zainteresuje nimi i powie co mają robić. Dostajesz tylko koszulkę , którą potem zdajesz i chyba ktoś inny dostaje taką przepoconą, a jutro znów się ją dostanie i tak przez cztery dni będzie w niej chodzić każdy po kolei, bo przecież nie można dać każdemu bo ukradną. Jutro znów tam idę i znów trzeba będzie się prosić o umowy, w ogóle o to żeby ktoś się tobą zainteresował. TAKA TO ORGANIZACJA !!!

Ochroniarz2 Gość
~Ochroniarz2
Co to wogóle za amatorszczyzna, firma która to ochrania olała system!!!!! 2013-05-16 20.01

Ja też tam byłem dzisiaj pierwszy raz , dwie godziny oczekiwania na zainteresowanie Twoją osobą. Jak już się zainteresowali to dostałem najpierw kamizelkę odblaskową, potem zmiana na koszulkę żółtą z napisem służby informacyjne, potem zmiana na pomarańczową służba porządkowa, Awansowałem co pół godziny :-) Potem chodziła dziewczyna spisywała kto nie ma umowy podpisanej i na tym się skończyło bo umowy nadal niema. I nikt nie pisze godzin, a jak później się doliczą kto ile pracował ???? Czy nam zapłacą??? O to jest pytanie. EKOTRADE daje du...y !!!

Stan Gość
~Stan
c.d. niegościnność cd 2013-05-16 20.38

Jak powyżej , kiepsko to wypada, ale dodam odnośnie prywatnej imprezy. Od kiedy to antyterroryści , policja i pogotowie czuwa nad bezpieczeństwem prywatnej imprezy. Jeszcze raz podkreślę , mieszkańcy Wrocławianie nie mają wolnego czy też za drobną opłatą wstępu na stadion. I nikt się niczego nie czepia oraz nie odizolowuje. Motocykle to jest to , ale ten zlot , to bufonada i wątpię , żeby sponsorzy o tym wiedzieli. HD miłej zabawy i ........ szkoda słów.

maniek Gość
~maniek
maniek 2013-05-16 21.17

60zlotych to cena juz jest duza, ale 60 Euro - kpina ! ciekawe kto tam pojdzie, beda ludzie stali przed brama i sie gapili - razem ze mna

Stan Gość
~Stan
Gościnność c.d. 2013-05-16 21.39

Tak masz , rację . Dzisiaj rozmawiałem z chłopakami na motocyklach jadąc z Zakopanego i stając na parkingach. Było ich wielu i z niedowierzaniem słuchali, że bez HD niemają poco dalej jechać. Byli to motocykliści na wszystkich markach i nie potrafili się z tym pogodzić , że tylko zobaczą HD przy bramie głównej i w sobotę na paradzie , miny były kiepskie bo nie wszyscy jechsli na dłużej niż jeden dzień.
Do diabła , a koncert Ż...... dzisiaj o 22.15.

Wrocek Gość
~Wrocek
Barany zapomniały że Polski motocykl SOKÓŁ też zawsze miał wjazd na takie zloty 2013-05-16 22.51

Barany zapomniały że Polski motocykl SOKÓŁ też zawsze miał wjazd na takie zloty , cóż ...

wściekły Gość
~wściekły
ogólny negatyw 2013-05-16 23.01

Popieram wszystkie negatywne opinie . Poza tym oznakowanie Wrocławia żadne . Wiele grup myliło dziś stadiony , i jechali na nowy , zamiast na stadion olimpijski . Były to grupy z innych krajów . Porażka organizacyjna i obciach dla organizatorów .

Megan Gość
~Megan
Buty dla Harleyowców! 2013-05-17 18.27

A ja polecam buty na motor! Fantastyczne!!! zobaczcie :)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.185111071644898.1073741840.150039865152019&type=3

komornik Gość
~komornik
HD 2013-05-17 19.54

dziwne jest to że to jakaś prywata w miejscu publicznym, po za tym zamiast promować polskie maszyny to jak zwykle wszystko amerykańskie albo chińskie w Polsce