*
Dodane 2012-03-17 12.00 , komentarzy 1

Cyrk Arlekin przyjechał do Wrocławia [foto]

Zobaczymy m.in. duet Turk i tresowane psy [materiał użytkowników].

cyrk arlekin wrocław

Cyrk Arlekin we Wrocławiu

Autor: DoroteK

Pierwszy pokaz miał miejsce wczoraj, 16 marca. Cyrk stanął najpierw przy Centrum Handlowym Magnolia Park, dzisiaj przenosi się na teren obok mostu Grunwaldzkiego.

Wrocławianie znów mogą podziwiać popisy artystów cyrkowych i tresowanych zwierząt. Ciekawe, prawie dwugodzinne show z doskonałą oprawą muzyczną zaskakuje, bawi i budzi podziw.

Występy clowna angażują zarówno dzieci, jak i dorosłych do wspólnej zabawy. Z kolei popis tresowanych piesków zaskakuje i sprawi, że każde dziecko zapragnie mieć takiego pupila na własność. Chętni mogą zrobić sobie zdjęcie z szopem praczem lub wężem.

W programie artystycznym znalazło się tyle atrakcji, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pokazy odbędą się jeszcze 17 (godz. 15. i 18.) i 18 marca (godz. 13. i 16.) obok mostu Grunwaldzkiego.

Bilety do cyrku kosztują 60 zł (osoba dorosła + 2 dzieci do lat 12, miejsca w sektorze), młodzież w wieku 12-17 lat wyda 10 zł. Bilet dla osoby dorosłej z miejscem w loży jest w cenie 80 zł. Za bilet dla dziecka z miejscem w loży zapłacimy 40 zł.

Zapraszam do obejrzenia filmu i galerii zdjęć!


Wideo: pmbsfilmy
Tekst i foto: DoroteK


Czytaj też:

X

Miejsce
w rankingu
DoroteK

Jestem optymistką. Bycie kimkolwiek innym nic nie daje :-) Znajdziesz mnie na NK pozdr Dorota Kojro :)

Komentarze

msarek69 msarek69
:-))))) 2012-03-17 20.12

Super!

Dodaj swój komentarz: