*
Dodane 2012-03-24 11.20 , komentarzy 0

Wolontariusze na Euro 2012 w barwach Śląska Wrocław [foto]

21 marca na lotnisku Chopina w Warszawie zaprezentowano stroje wolontariuszy na najbliższe mistrzostwa Europy. Dominującym kolorem będzie zieleń, podobnie jak oficjalne stroje Śląska Wrocław.

21 marca na lotnisku Chopina w Warszawie zaprezentowane zostały ...

Wolontariusze na Euro 2012 w barwach Ślą...

Autor: mat. pras.

Zobacz: Podaj piłkę na Euro. Gwiazdy w zasięgu rękiWolontariusze będą ubrani w szare spodnie z odpinanymi nogawkami. Kurtki, koszulki i czapki będą zielone. Dodatkowo każdy dostanie białą torbę na materiały informacyjne.

- Stroje będą identyczne w każdym z miast gospodarzy podczas Euro 2012 - mówi Mikołaj Piotrowski ze spółki PL.2012. - Dzięki temu łatwiej będzie rozpoznać wolontariuszy, niezależnie od miasta, w którym będą się znajdowali kibice i turyści. 

Przez przypadek koloryt wolontariuszy będzie przypominać barwy Śląska Wrocław. Przypomnijmy, barwy wrocławskiego klubu to zielono-biało-czerwony. Jedynie szare spodnie nie pasują do całości. Wolontariuszy od kibiców WKS-u ma wyróżnić napis "VOLUNTEER" umieszczony na plecach koszulek.

Chęć bycia wolontariuszem na Euro 2012 zadeklarowało 6822 osób. Z tej grupy wybrane zostanie trzy tysiące osób, którze będą służyć pomocą kibicom i turystom w miastach gospodarzach mistrzostw. We Wrocławiu wolontariuszy będzie 650.

Zobacz: Zdjęcia strojów wolontariuszy na Euro 2012Czytaj też:


TEST TRZECIOKLASISTY


Twórz z nami MM Wrocław


Sprawdzian szóstoklasisty 2012 CKE


Hakuna matata! Konkurs na zdjęcia z zoo

X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: