*
Dodane 2012-04-03 14.30 , komentarzy 0

Casting do Mam Talent 2012 we Wrocławiu. Pokaż, na co Cię stać

15 kwietnia o godz. 10. w Hotelu Mercure Panorama rozpocznie się casting do 5. edycji programu "Mam Talent".

jury mam talent

Jury w czasie castingu do Mam Talent we ...

Autor: Grzegorz Kwolek

Mam Talent: wrocławski casting [foto, wideo]


- W castingu może wziąć udział każdy, bez względu na wiek. Jedynym warunkiem, w przypadku osób niepełnoletnich, jest przyjście z rodzicem lub pisemna zgoda opiekuna na uczestnictwo w programie - mówi Katarzyna Barylak, zajmująca się promocją castingów do programu "Mam Talent"

Chętni do udziału w castingu powinni przygotować dwuminutowy pokaz swoich umiejętności. Jeśli potrzebny jest do niego podkład muzyczny, to płytę CD należy wziąć ze sobą. Jeżeli uczestnikowi uda się przejść dalej, zostanie o tym poinformowany telefonicznie, SMS-em lub listownie.

Castingi oprócz Wrocławia, odbędą się także w sześciu innych miastach: Zabrzu (13 kwietnia, Dom Muzyki i Tańca, ul. Gen. De Gaulle’a 17), Szczecinie (11 maja, Dom Kultury Słowianin, ul. Korzeniowskiego 2), Lublinie (19 maja, Hotel Europa, ul. Krakowskie Przedmieście 29), Rzeszowie (26 maja, Teatr Maska, ul. A. Mickiewicza 13), Warszawie (10 czerwca, Pałac Prymasowski, ul. Senatorska 13/15) i Gdańsku (12 czerwca, Filharmonia Bałtycka, ul. Ołowianka 1).


Czytaj też:Egzamin gimnazjalny 2012 z CKE


Twórz z nami MM Wrocław


Sprawdzian szóstoklasisty 2012 CKE


Hakuna matata! Konkurs na zdjęcia z zoo

X

Miejsce
w rankingu
Kinga Czernichowska

Jestem absolwentką socjologii oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Lubię dobrą literaturę oraz kino, które wciąga. Wolny czas staram się spędzać aktywnie - uwielbiam różne formy fitnessu, w szczególności zumbę. Moje hobby to gra na pianinie. Przede wszystkim jednak lubię pisać, dzięki czemu praca jest moją pasją. Jeżeli wiesz, że coś ciekawego dzieje się w mieście, chcesz się podzielić ciekawym tematem, zrobić zdjęcia na koncercie, odezwij się. Mój mail to: kinga.czernichowska@mediaregionalne.pl

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: