*
Dodane 2012-04-06 16.00 , komentarzy 35

Tragiczny wypadek koło Trzebnicy. Zginęła 36-letnia kobieta

6 kwietnia na trasie z Wrocławia do Poznania koło Trzebnicy skoda zderzyła się czołowo z samochodem dostawczym. W wypadku zginęła kobieta, trzyletnie dziecko zostało ciężko ranne.

6 kwietnia na trasie z Wrocławia do Poznania koło Trzebnicy ...

Policja ustala okoliczności wypadku

Autor: MiP

Aktualizacja 12 kwietnia:

Zobacz: Nie żyje trzyletnia dziewczynka, ranna w wypadku pod Trzebnicą



Do wypadku doszło ok. godz. 12.30 między miejscowościami Małuszyn i Pawłów Trzebnicki, na drodze krajowej nr 5.

- Uczestniczyły w nim cztery samochody osobowe i ciężarówka - mówi Iwona Mazur z trzebnickiej policji. - Kobieta kierująca skodą zginęła na miejscu. Jej dziecko zostało przetransportowane helikopterem do szpitala we Wrocławiu.

Nie wiadomo na razie, co było przyczyną wypadku.

- Według relacji świadków, kierowca osobowego auta, który mógł być sprawcą wypadku, odjechał z miejsca zdarzenia - dodaje Mazur. - Szukamy go.

Policja wyznaczyła objazdy do Poznania i Wrocławia przez Oborniki Śląskie i Milicz. Ok. godz. 15.40 droga została odblokowana.




Byłeś świadkiem zdarzenia? Daj nam znać na adres redakcja@mmwroclaw.pl lub sam dodaj artykuł na MM Wrocław.


X

Miejsce
w rankingu
MariolaSzczyrba

Jeśli lubisz nasze miasto, chcesz coś dla niego zrobić, ale nie wiesz jak. Jeśli masz pomysł, ale nie wiesz, jak go zrealizować. Jeśli chciałbyś coś napisać, ale potrzebujesz pomocy, jeśli masz pytania lub uwagi - jestem do Twojej dyspozycji. Kontakt: gg 3806153, mariola.szczyrba@mmwroclaw.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

ls Gość
~ls
Straszna tragedia 2012-04-06 14.54

Szkoda kobiety i jej dziecka. Wyrazy współczucia

kotek123 Gość
~kotek123
szkoda 2012-04-06 16.47

przykro mi to naj kumpela mojej cioci

szkoda

motyka Gość
~motyka
tragedia 2012-04-06 17.35

wiadomo skąd byla kobieta? masakra :(

wpy Gość
~wpy
Tragedia!!!! Szok 2012-04-06 20.17

Kobieta była z Wrocławia trzeba teraz się tylko modlić by Lenka przeżyła , jeśli ktoś widział ten wypadek to proszę opisać jak to było.

czlonek rodziny Gość
~czlonek rodziny
brak slow 2012-04-06 22.55

nie wierze ze to sie dzieje naprawde...... to jakis koszmar.... jestem z rodziny... modlmy sie za Lenke....

Tragiczny wypadek Gość
~Tragiczny wypadek
Opis wypadku 2012-04-07 12.23

Samochód marki chrasler wyprzedzał na ciągłej lini sznur samochodów pod górke w ostatnim momęcie wcisnoł sie przed ciężarówke skoda oktawia uniknąć czołowego zderzenia z chraislerem odbiła w prawo potrzuła pobocze wpadła w poślizg i jak już go wyprostowała to znalazła sie na przeciwnym pasie i uderzyła czołowo w cieżarówke

Drogi Gość
~Drogi
... 2012-04-07 12.34

To jest budowanie dróg bez marginesu

??? Gość
~???
??? 2012-04-07 14.15

to jest totalna bezmyślność przede wszystkim!! zawsze najłatwiej zwalić na drogi... a zawinił kretyn z chraislera, który nie mógł jechać tak jak inni tylko musiał wyprzedzać. Zniszczył życie temu dziecku.

dopadniemy ciebie ! Gość
~dopadniemy ciebie !
dajcie mi namiary do tego goscia !!! 2012-04-07 18.10

poproszę o namiary na tego sprawcę, koleś będzie miał mokro w majtkach !

PMO Gość
~PMO
Wyrazy wspołczucia 2012-04-07 19.20

Bardzo współczuję rodzinie zmarłej kobiety. Nie powinna była zginąć miała przed sobą jeszcze tyle życia. Szkoda mi jej małej córeczki , bo nie dość , że straciła mamę to jeszcze może mieć problemy zdrowotne po tym wypadku jeśli z tego wyjdzie czego jej bardzo życzę.

zenek Gość
~zenek
Masakkra,nie święta !! 2012-04-07 19.27

Facet już dzisiaj poszedł siedzieć !! Policja go namierzyła,zatrzymała przesłuchała . Został zatrzymany ,źle zdobił,źle... Ale czy nikt,z Was nigdy nie jechał ciut za szybko,nie wyprzedźał w ostatniej chwili... Wina leży po środku,nałożyły się czynniki takie jak duży ruch,dobra ale za wąska droga, no i niestety za duża prędkość i brak wyobraźni. Uważajmy wszyscy ,a może będzie lepiej. Wyrazy współczucia dla Rodziny.

KUMPEL Gość
~KUMPEL
Ten gościu to najwiekszy kretyn!!! 2012-04-07 20.29

Czemu nie zginął winowajca tylko niewinna kobieta i nie wiadomo co będzie z dzieckiem!!!.
Modlimy się za małą i za Ojca, który przeżywa gehennę.
Sprawca musi ponieść karę. Tylko odsiadka może mu pomóc!

kara musi być ! Gość
~kara musi być !
kara 2012-04-07 21.04

KARA 25 LAT !!!!!!!

gość Gość
~gość
.. 2012-04-07 21.29

na tym odcinku drogi co chwile są wypadki.. powinni dać tam fotoradary oraz światła . Winnego wypadku,brak słów . zero wyobrazni w dodatku ucieczka.. Biedna dziewczynka,będzie musiała się wychowywać bez matki. Znicze się już palą (*)

Kaczaza Gość
~Kaczaza
Odcinek śmierci! 2012-04-08 00.04

Odcinek między Prusicami a Trzebnicą to odcinek śmierci. Zwłaszcza okolice Pawłowa Trzebnickiego. W miejscu w którym doszło do tego wypadku jest zdradliwa prosta a za nią górka, której nie widać. W takich miejscach trzeba wprowadzić maksymalne ograniczenia (są różnego rodzaju sposoby). To samo na prostej od baru w Pawłowie w kierunku Poznania. Później za zakrętem śmierci we Wszemirowie jest podobne zdradliwe wzniesienie, które myli bardzo wielu kierowców (tam też dochodziło do śmiertelnych wypadków). Drogi są przyczyną takich tragedii, owszem, ale drugim podstawowym czynnikiem jest ludzki rozum i wyobraźnia.

Gość Gość
~Gość
kara niczego nie zmieni ! 2012-04-08 19.42

jak wyjdzie z wiezienia, bo tak pewnie bedzie i to szybko to dopadnijcie Go i zróbcie mu Hara Kiri ;) bo nauczka dla niego nie bedzie wiezien! I nawet jesli by dostal te "25" lat to niczego to nie zmieni!! Matka zgineła a z dzieckiem nie wiadomo co bedzie :(( żadne z nich nie jest niczemu winne tylko ten Debil który spieszył sie a "pospiech" chyba jest kazdemu znany.I nie piszcie mi ze to nie Jego wina do ...uja wafla! Gdyby nie spieszyl sie to by Żyli i Swieta Radośnie spedzali a teraz przez całe zycie Swieta Wielkanocne nie beda swietami. Niestety tak to już jest ze gina niewinni Ludzie, a nie powinno tak byc ale tego to chyba nie da sie zmienic.Najgorsze co moze byc to smierc bliskich osób w swieta w tak szczególne dni :(( wspołczuje

gość Gość
~gość
co z dzieciątkiem? 2012-04-08 22.09

Co z tym dzieciątkiem? Wie ktoś w jakim jest teraz stanie?

gość Gość
~gość
Lenka 2012-04-09 00.27

Lenka ma złamaną rączkę i nóżkę. Nie ma obrażeń wewnętrznych. Oddycha przez respirator. Ale bardzo walczy o życie.

m Gość
~m
Boże daj siłę Rodzinie 2012-04-09 01.17

codziennie jeżdzę tą drogę , też mam w aucie małe dziecko i wożę je do przedszkola widzę i boję się tej drogi Boże zróbcie coś aby uniknąć takich tragedii Wieczny Odpoczynek Racz Jej Dać Panie.

kara Cie nie ominie Gość
~kara Cie nie ominie
Lenka jak dorośniesz to ja Ci pokażę kto zabił Twoją mamę 2012-04-09 20.38

niech ktoś mi powie gdzie ten s........n co spowodował ten wypadek mieszka sam go ubiję jak PSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fiszer Gość
~fiszer
Bandyta za kierownicą 2012-04-11 08.26

Na takiego bandytę za kółkiem każda kara jest za mała. Bo ma trochę lepsze auto, to juz wszystkich można z góry - tylko JA się liczę na drodze, a reszta bydła spier......ć po rowach!
Dobrze że go złapali, teraz powinien posiedzieć minimum 20 lat bez możliwości skrócenia wyroku. Zabrał komuś życie - i uciekł - prawdziwy bohater! Za kierownca to jestem kozak, a jak narozrabiałem - to wiać. Szkoda gadać...

miniusia Gość
~miniusia
i co da więzienie???? 2012-04-11 11.06

Więzienie nie da nic!!!! jak nie daje większości skazanym. Gośc wyprzedzał na podwójnej ciągłej... czy Wam się to nie zdarza? niech każdy sam odpowie sobie na to pytanie. Jak słyszę komentarze "kara Cie nie ominie", albo "niech ktoś mi powie gdzie ten s........n co spowodował ten wypadek mieszka sam go ubiję jak PSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" świadczy to tylko o nieskim ilorazie inteligencji niektórych osób. Pewnie gdybym to ja była na miejscu ojca Lenki, męza zabitej kobiety miałaby żal, wstręt, nienawidziłabym tego człowieka... Ale co to teraz da? życia tej kobiecie przeciez nic nie zwróci! Wiemy, że facet pojechal dalej, tylko dlatego, że nie widział co się działo za nim... Jestem przekonana, że gdyby wiedział na 100% by się zatrzymał.. Fakt- brawura na drodze, nadmierna prędkość, jego głupota głównie doprowadziły do wypadku, ale jak ktoś wcześniej mądrze skomentował... "to nie tylko jego wina"... to brak marginesów na drogach - kończy się droga, od razu pobocze i rów... Współczuję rodzinie zmarłej tragicznie kobiety ale również rodzinie mężczyzny... Nieumyślne spowodowanie śmierci.. Niedawno niedaleko tego miejsca był inny wypadek, w którym kobieta potrąciła mężczyznę, a ten zmarł... Dlaczego nikt jej nie osądza??? O komentarzy!!! Ludzie!!! widzicie tylko to co chcecie widzieć!!!! To co jest wygodniejsze dla Was...
Aaaa nie chce mi się z Wami gadać...
3mam kciuki za Lenkę, jej rodzinę i za mężczyznę, który spowodował wypadek...

trrrr Gość
~trrrr
Miniusia 2012-04-11 13.31

~miniusia
jakie Ty tu głupoty piszesz nim coś napiszesz następnym razem to pomyśl 3 razy.
Jak można nie zauważyć takiej tragedii na drodze gdzie zderzają się 4 auta w tym duży tir!!!!!!! jak ten koleś ma taką dużą wadę wzroku to niech już nigdy nie wsiada do samochodu za kierownicę

trrrr Gość
~trrrr
Lenka i Monika Odpoczywajcie w Pokoju(*) 2012-04-11 22.02

Odpoczywajcie w Pokoju(*)

ktoś Gość
~ktoś
dzięki Lence może inne dziecko będzie szczęśliwe 2012-04-11 23.22

Mała nie żyje.....ale swoje serduszko oddała innemu dziecku.......................[*]