*
Dodane 2012-07-13 07.40 , komentarzy 4

Zobacz Stadion Miejski we Wrocławiu od kuchni

Od 10 lipca grupy szkolne i wycieczki zorganizowane mogą zwiedzić całą arenę przy al. Śląskiej.

Stadion Miejski wrocław

Od 10 lipca grupy zorganizowane mogą zwi...

Autor: smerfek

W programie zwiedzania stadionu znalazły się m.in. trybuny VIP, pomieszczenia producenckie czy salę biznesową. W trakcie wycieczki zajrzyjcie też do szatni piłkarzy, garderoby artystów czy pomieszczenia komentatorskiego. Oczywiście, będzie też można wejść na murawę.

Zanim jeszcze zwiedzający odkryją te wszystkie zakamarki, będą mogli obejrzeć film, zrealizowany podczas tych imprez, które na Stadionie Miejskim już się odbyły. Mowa m.in. o koncercie George'a Michaela, Monster Jam i walce Kliczko-Adamek. Stadion można zwiedzać w każdy wtorek i piątek od godz. 9 do 11.

- Zobaczymy, jakie będzie zainteresowanie i wtedy zdecydujemy, czy uruchomimy także zwiedzanie indywidualne, np. dla rodzin. Nie wykluczamy jednak takiej możliwości - mówi Agnieszka Gabryś ze spółki Wrocław 2012.

Zwiedzanie Stadionu Miejskiego we Wrocławiu - ceny biletów


To jednak mogłoby nastąpić nie wcześniej niż za miesiąc albo dwa. Na razie umożliwiono zwiedzanie dla grup zorganizowanych. Istnieje jednak jeden warunek - grupa nie może liczyć mniej niż 15 osób. Bilet dla jednej osoby z grupy szkolnej kosztuje 10 złotych, z wycieczki zorganizowanej - 12 złotych. W obu przypadkach oprowadzanie jest gratis.

Parking przy stadionie jest płatny. Za postój kierowcy samochodów osobowych zapłacą 8 złotych, kierowcy autokarów - 20 złotych. Zwiedzanie jest możliwe po uprzedniej rezerwacji. Wystarczy wysłać maila na adres zwiedzanie@2012.wroc.pl.

Czytaj też:

X

Miejsce
w rankingu
Kinga Czernichowska

Jestem absolwentką socjologii oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Lubię dobrą literaturę oraz kino, które wciąga. Wolny czas staram się spędzać aktywnie - uwielbiam różne formy fitnessu, w szczególności zumbę. Moje hobby to gra na pianinie. Przede wszystkim jednak lubię pisać, dzięki czemu praca jest moją pasją. Jeżeli wiesz, że coś ciekawego dzieje się w mieście, chcesz się podzielić ciekawym tematem, zrobić zdjęcia na koncercie, odezwij się. Mój mail to: kinga.czernichowska@mediaregionalne.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

bajag79 bajag79
Photo Day 2012-07-04 07.56

a może Photo Day na stadionie?

Smerf Smerf
kasa 2012-07-04 11.09

Tym sposobem nie spłacimy odsetek od kredytu zaciągniętego na budowę stadionu. Mamy niż demograficzny, bo gdyby był wyż to kto wie?

pawel Gość
~pawel
zwiedzanie 2012-07-10 20.30

powinno być uruchomione codzienne zwiedzanie, albo nawet tylko możliwość wejścia na stadion w wyznaczone sektory dla każdego- oczywiście za uiszczeniem opłaty. mój siostrzeniec przyjeżdża do mnie w odwiedziny i jest fanem piłki nożnej i bardzo liczył, że odwiedzi stadion od wewnątrz i niestety nic z tego

darek Gość
~darek
zwiedzanie 2012-09-03 19.21

jak poprzednicy nici ze zwiedzania...a szkoda troche bo ładny obiekt (podobno) i podobno tez ma sluzyc wroclawianom..... ale widac bardziej sluzy urzednikom.... wstyd troche..., odwiedzielm kiedys Barcelone i po godzinach "otwarcia" powolujac sie tylko na fan club nie bylo problemu z obejrzeniem stadionu.... godne polecenia zachowanie dla naszych "decydentow"

Dodaj swój komentarz: