*
Pogoda we Wrocławiu na dziś [wideo] Dodane 2014-04-17 07.14 , komentarzy 3

Pogoda dziś we Wrocławiu (17 kwietnia) i najbliższe dni [WIDEO]

Sprawdź prognozę pogody we Wrocławiu w czwartek, 17 kwietnia.

prognoza pogody wrocław

Codziennie sprawdzamy dla Was prognozę p...

Autor: sxc.hu

POGODA WE WROCŁAWIU NA DZIŚ


Codziennie prezentujemy Wam prognozę pogody dla Wrocławia. Pamiętajcie jednak, że to tylko przewidywania synoptyków, a pogoda potrafi zaskakiwać.

Zaprezentowana przez nas prognoza pogody dla Wrocławia została sporządzona na podstawie danych meteorologicznych z 17 kwietnia.


Prognoza pogody na najbliższe dni [wideo]:

 

źródło: X-news/TVN

 
Kinga CzernichowskaX

Miejsce
w rankingu
Kinga Czernichowska

Jestem absolwentką socjologii oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Lubię dobrą literaturę oraz kino, które wciąga. Wolny czas staram się spędzać aktywnie - uwielbiam różne formy fitnessu, w szczególności zumbę. Przede wszystkim jednak lubię pisać, dzięki czemu praca jest moją pasją. Jeżeli wiesz, że coś ciekawego dzieje się w mieście, chcesz się podzielić ciekawym tematem, zrobić zdjęcia na koncercie, odezwij się. Mój mail to: kinga.czernichowska@mediaregionalne.pl

Komentarze

Etocki Gość
~Etocki
Prognozy 2013-05-06 10.44

A ja jestem ciekawy w jaki sposób ktoś z dokładnością co do 1 km/h określił siłę wiatru w niedzielę w przyszłym tygodniu. Wzięliście to z jakiegoś źródła, czy po prostu nie było czego wrzucić, więc Kinga Czernichowska napisała coś na szybko w oparciu prognozy z tvn24? Za to podoba mi się sam fragment, 'że to tylko przewidywania synoptyków, a pogoda potrafi zaskakiwać', który w dosłownym tłumaczeniu znaczy nie więcej, jak 'może tak będzie, a może nie będzie - poczytajcie sobie, żebyście mieli o czym rozmawiać z tą prześliczną nieznajomą, gdybyście na dwie godziny mieli utknąć z nią w windzie'.

niestety Gość
~niestety
heh 2013-09-02 14.40

te tytuły pod seo... tekst ma być użyteczny wyszukiwarkom, nie czytelnikom. szkoda.

Sandra Gość
~Sandra
Szpiegfon 2014-04-06 08.59

Sprawdź z kim pisze twój partner, dziecko lub inna osoba która cię ciekawi.
A wszystko to dzięki w pełni funkcjonalnemu programowi do telefonu GSM, który może być normalnie użytkowany nie zdradzając swego specjalnego przeznaczenia.
Więcej na http://szpiegfony.blogspot.com

Dodaj swój komentarz: