*
Dodane 2014-12-22 08.00 , komentarzy 2

Pogoda we Wrocławiu 22 grudnia 2014 [WIDEO]

Sprawdź, jaka będzie pogoda we Wrocławiu 22 grudnia.

prognoza pogody wrocław

Codziennie sprawdzamy dla Was prognozę p...

Autor: sxc.hu

Codziennie prezentujemy Wam prognozę pogody dla Wrocławia. Pamiętajcie jednak, że to tylko przewidywania synoptyków, a pogoda potrafi zaskakiwać.
Prognoza pogody na 22 grudnia [wideo]


X

Miejsce
w rankingu
Kinga Czernichowska

Jestem absolwentką socjologii oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Lubię dobrą literaturę oraz kino, które wciąga. Wolny czas staram się spędzać aktywnie - uwielbiam różne formy fitnessu, w szczególności zumbę. Moje hobby to gra na pianinie. Przede wszystkim jednak lubię pisać, dzięki czemu praca jest moją pasją. Jeżeli wiesz, że coś ciekawego dzieje się w mieście, chcesz się podzielić ciekawym tematem, zrobić zdjęcia na koncercie, odezwij się. Mój mail to: kinga.czernichowska@mediaregionalne.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Etocki Gość
~Etocki
Prognozy 2013-05-06 10.44

A ja jestem ciekawy w jaki sposób ktoś z dokładnością co do 1 km/h określił siłę wiatru w niedzielę w przyszłym tygodniu. Wzięliście to z jakiegoś źródła, czy po prostu nie było czego wrzucić, więc Kinga Czernichowska napisała coś na szybko w oparciu prognozy z tvn24? Za to podoba mi się sam fragment, 'że to tylko przewidywania synoptyków, a pogoda potrafi zaskakiwać', który w dosłownym tłumaczeniu znaczy nie więcej, jak 'może tak będzie, a może nie będzie - poczytajcie sobie, żebyście mieli o czym rozmawiać z tą prześliczną nieznajomą, gdybyście na dwie godziny mieli utknąć z nią w windzie'.

niestety Gość
~niestety
heh 2013-09-02 14.40

te tytuły pod seo... tekst ma być użyteczny wyszukiwarkom, nie czytelnikom. szkoda.

Dodaj swój komentarz: