*
Dodane 2012-10-04 12.15 , komentarzy 0

Studenci PWr pokażą P.I.W.O. na Sky Towerze

W październiku najwyższy budynek w mieście zostanie rozświetlony.

Twórcy projektu P.I.W.O.

Twórcy projektu P.I.W.O.

Autor: mk

P.I.W.O. 6: Koko Euro zaświeciło diodami [wideo]5 września kilka pięter wieży Sky Tower na chwilę rozbłysło kolorowymi światłami. Była to próba przed debiutem projektu P.I.W.O. na wieży Sky Tower. Potężny Indeksowany Wyświetlacz Oknowy zadebiutuje na wieży pod koniec października, dokładna data nie jest jeszcze znana.

Studenci zapraszają wszystkich do tworzenia programu pokazu. Wystarczy pobrać edytor i wysłać projekt wraz z podkładem dźwiękowy na skrzynkę piwo.skytower@gmail.com.

- Kolorowe światła pojawią się na maksymalnie 20 piętrach - mówi Krzysztof Skurzyński z projektu P.I.W.O. - Najprawdopodobniej światła będą pokazywane od 30 piętra w górę. Projekt będzie widoczny na południowej stronie wieży, czyli od strony aquaparku i dworca PKS.

Pokaz projektu P.I.W.O. na wieży będzie się różnił od poprzednich akcji studentów Politechniki Wrocławskiej. Muzyka, będąca podkładem pokazu, nie będzie puszczana z głośników, ale będzie ją można usłyszeć w eterze. Tajemnicą jest też to, co zostanie pokazane.

P.I.W.O. - to projekt studentów Politechniki Wrocławskiej z Koła Naukowego MOS. Stworzony przez nich Potężni Indeksowany Wyświetlacz Oknowy zamienia okna akademików w wyświetlacz. Pokaz P.I.W.O. stał się obowiązkowym punktem wrocławskich juwenaliów.


Zobaczcie próbę projektu P.I.W.O. na Sky Towerze

 


Czytaj też:

 


Mecz Japonia - Brazylia [bilety]One Love 2012Mecz Polska - Anglia [bilety]Avant Art Festiwal 2012

X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: