*
Dodane 2012-12-31 07.45 , komentarzy 44

Sylwester 2012/2013 we Wrocławiu. Maryla Rodowicz zatańczy "Gangnam Style". Będzie też Hey i Połomski [program, koncerty]

Tegoroczny Sylwester na wrocławskim Rynku będzie zupełnie inny niż w ubiegłych latach.

Hey

Maryla wystąpi podczas Sylwestra we Wroc...

Autor: G. Szuter

Sylwestrowa noc na wrocławskim Rynku z "dwójką"

Impreza odbędzie się pod hasłem "60 przebojów na 60 lat TVP". TVP poinformowała, że w tym roku podczas wrocławskiego Sylwestra na Rynku zajdą spore zmiany. Nowością będzie ustawienie dwóch scen. Imprezę poprowadzą Tomasz Kammel i Katarzyna Zielińśka, a pomogą im członkowie pochodzącego z Wrocławia kabaretu Neo-Nówka.

Sylwester 2012/2013 we Wrocławiu. Kto zagra w Rynku?


Z pewnością, jedną z atrakcji wieczoru będzie występ Maryli Rodowicz. Nie od dziś wiadomo, że lubi ona zaskakiwać publiczność wymyślnymi strojami i oryginalną oprawą swoich występów. Tym razem ma zaskoczyć wrocławian autorskim wykonaniem popularnego "Gangnam Style" koreańskiego piosenkarza PSY.

Oprócz Maryli na scenie na wrocławskim Rynku podczas nocy sylwestrowej zobaczymy także: Kayah, Krzysztofa Krawczyka, Lady Pank, Ireneusza Dudka, Anię Rusowicz, Kubę Badacha, Damiana Ukeje, Sebastiana Riedla, Jerzego Połomskiego, Hey, Wojciecha Waglewskiego, Michała Szpaka i Mezo. Wystąpi też Plateau, wrocławska grupa muzyczna. Pojawi się też gość-niespodzianka z zagranicy.

Reżyserem wydarzeniem jest Konrad Smuga, za występy taneczne odpowiedzialny jest Jarosław Staniek. Kierownikiem muzycznym został Krzysztof Pszona.

Sylwester we Wrocławiu za 2 miliony


Jak zapowiadają organizatorzy nie zabraknie ciekawych muzycznych i pokoleniowych duetów. Według wstępnych szacunków miasto wyda na na imprezę ponad 2 mln złotych. Widowisko na żywo będzie relacjonować program drugi TVP. Transmisja rozpocznie się 31 grudnia o godz 20:05.

Zobacz jak "Gangnam style" tańczyli studenci Politechniki Wrocławskiej:






SEAL [zdjęcia]One Love 2012 [zdjęcia]
Premiery kinoweKoncert Matisyahu

X

Miejsce
w rankingu
maciej-narewski

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Alicja Gość
~Alicja
ja się bawię w tym roku w centrum Kongresowym 2012-12-08 08.39

i wszystkim równie gorąco polecam http://www.bal.twojsylwester.eu

Staffior Staffior
oooo 2012-12-08 19.38

ja również jak koleżanka powyżej :)
tylko niestety z żoną :) ale zobaczymy jak to pójdzie :)

pablo Gość
~pablo
Re: [Bez tematu] 2012-12-09 08.44

Moskwa ma Lenina w sarkofagu, Londyn - Muzeum Figur Woskowych, Wrocław ma Sylwestra gdzie możemy zobaczyć reanimowane trupy wyciągnięte z szafy, nastrzyknięte botoksem, wypomadowane kilogramami pudru, których okres świetności minął gdzieś między zgonem Bieruta i Breżniewa a na scenie będą brykać na tyle na ile pozwalać im będzie długość przewodu z tlenem. A to wszystko za pieniądze podatników...

Smerf Smerf
rozumiem sentymenty 2012-12-09 13.22

Władza powinna pamiętać o zasłużonych dla miasta i wspomagać ich finansowo w razie potrzeby, ale dlaczego w Sylwestra, dlaczego we Wrocławiu, dlaczego za podatki Wrocławian popierać Warszawiaków? Nie zrozumiem polityków.

cowboy Gość
~cowboy
Wrocław .. ;-) 2012-12-09 17.58

Od paru lat spędzałem sylwestra z rodziną i znajomymi w jednym miejscu. (Bańska Wyżna 15 km od zakopca) W tym roku mam zamiar pojechać do W-wy lub Wrocka lub Krkowa. a następnie wybrać się do Zakopca na Giewont lub Kasprowy. :-) Porównując Krk, W-we, Wrocek. w 100 % wybiore się ze znajomymi do wrocka. Jest więcej zespołów niż w w-wie czy krkowie. Następnie jakoś będziemy chcieli się dostać do Zakopca. :-) Także Do zobaczenia we Wrocku !!!! :D

Meggie Gość
~Meggie
Filmowy Sylwester z Hobbitem :) 2012-12-11 14.44

A ja zapraszam do Multikina w Arkadach, gdzie sylwestra organizujemy co roku, w taneczno-filmowym klimacie. W tym roku będą 2 bloki fi,mów: do wyboru HOBBIT 3D lub ZYCIE PI 3D przedpremierowo oraz Skyfall i Nietykalni. Do tego impreza z DJ-em w holu kina, catering i pokazy taneczne. Szczegóły tu: http://multikino.pl/pl/wydarzenia/imprezy/sylwester-2012/

mk Gość
~mk
hey! 2012-12-14 23.09

Jedynie HEY mnie przekonuje żeby jechać. Wiadomo o której będą grali?

ff Gość
~ff
bez 2012-12-21 00.14

noc żywych trupów

krycha Gość
~krycha
koks 2012-12-23 15.35

najlepszy mezo

alter_native Gość
~alter_native
Fuuuuu... 2012-12-24 11.21

A w tamtym roku było tak dobrze: Vavamuffin, Brodka... nie mogli w tym roku zaprosić podobnych wykonawców a nie od 30 lat mielą i mielą to samo? Myślałem, że od zeszłego roku Wrocław będzie alternatywą, miejscem dla ludzi, którzy chcą posłuchać ciekawej muzyki, czegoś nowego... a tu takie niemiłe zaskoczenie.

Jankiel Gość
~Jankiel
Lady Pank+Riedel 2012-12-25 22.39

coz wiecej nam potrzeba w te sylwestrowa noc,jak sie komus nie podoba Maryla lub reszta wykonawcow to niech siedzi w domu lub kupi sobie wejscowke do jakiejs knajpy,ja polak to mowie ,wam polakom nigdy jeszcze nikt nie dogodzil poki noza w plecy wam nie wlozy!jestescie zalosni ,jak cos mi sie nie podoba to nie ide tam i tyle Olawiak JJJJJ

toro Gość
~toro
zal 2012-12-26 11.16

2 banki w jeden wieczor z kieszeni podatnika potrafia wydac za to w nowym roku prezent od miasta w postaci podatku od deszczu i wzrost o 100 % ceny smieci moze wladze poszukaja sobie sponsorow na takie imprezy a dadza zyc mieszkancom miasta

miki Gość
~miki
znowu 2012-12-27 22.56

po co Maryla, nie ma innych?

fliks Gość
~fliks
NOC ŻYWYCH TRUPÓW 2012-12-28 09.55

rodowicz,krawczyk,lady pank- 31 grudzień 2012 - atak ZOMBIE

jero Gość
~jero
a muniek? 2012-12-28 21.58

jeszcze muniek by się przydał,żeby o hitlerze i stalinie zaśpiewał na sylwka-byłby już komplet:))))

pf Gość
~pf
zmułaaaa 2012-12-30 21.22

Tyle kasy idzie na wszystkich wykonawców a nie lepiej mniej i konkretniej? Wrocław to alternatywa dla młodych ludzi a na Maryle i Lady pank moja mama by poszła gdyby nie musiała zostać z dziećmi ale wiadomo że impreza zwróci się tylko z zysku za oglądanie tv....

ILONA LUBIN Gość
~ILONA LUBIN
A CO MYŚLICIE O: 2012-12-31 09.27

KLUBIE MUZYCZNYM ETER?? Mam do niego 2 bilety i nie wiemy, czy iść, bo z Wrocka nie jesteśmy...A jak tak, to co z noclegiem?? Gdzie polecacie?? ..blisko rynku naturalnie..
Pozdrawiam i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO!

Ilona Lubin Gość
~Ilona Lubin
a co myślicie o: 2012-12-31 09.29

KLUBIE MUZYCZNYM ETER?? Mam do niego 2 bilety i nie wiemy, czy iść, bo z Wrocka nie jesteśmy...A jak tak, to co z noclegiem?? Gdzie polecacie?? ..blisko rynku naturalnie..
Pozdrawiam i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO!

nieznany Gość
~nieznany
tomasz niecik 2012-12-31 16.52

gamgan stajl

rps Gość
~rps
peja 2012-12-31 16.54

hmsto

halo halo Gość
~halo halo
kto i o ktorej bedzie gral 2012-12-31 17.34

?? gdzie jakis program o ktorej kto bedzie wystepowal????????

andy Gość
~andy
masakra 2012-12-31 22.19

masakra - lady punk jakby byli totalnie nachlani

widzka Gość
~widzka
naćpani??? 2012-12-31 22.39

czy tylko mi sie wydaje że byli albo naćpani albo pijani
Ten z gitara to na 100%

mw Gość
~mw
żenada 2012-12-31 22.55

lady pank - totalna masakra ! biorą niemałe pieniądze za występ i odwalają coś podobnego?! ręce opadają , nie wstyd im, że cała Polska na to patrzy? Pani Zapendowska, gdyby tu była, powiedziałaby im - róbcie wszystko tylko nie śpiewajcie publicznie!

Piotr Gość
~Piotr
Wrocław na żywo 2012-2013 2012-12-31 23.17

TVP2-wysłaliście sms'a- to skandal "odpisz wygrana"-"potwierdzenie"-nagroda czy gotówka,dwie szanse,niespodzianka-odpisz szansa itd...ciekawe czy prowadzący program wiedzą o tym ile sms'ów trzeba wysłać bo napewno nie JEDNEGO,nie DWA!!!