*
Dodane 2013-05-06 18.30 , komentarzy 20

ENEMEF we Wrocławiu: Noc z Iron Manem. Mamy dla Was bilety

10 maja w Arkadach Wrocławskich i Pasażu Grunwaldzkim czeka nas maraton z filmami o Iron Manie.

Kadr z filmu "Iron Man 3"

Autor: materiały prasowe

ENEMEF: Noc Iron Man to maraton z jednym z najbardziej ekstrawaganckich superbohaterów popkultury. Iron Man to postać komiksowa stworzona przez wydawnictwo Marvel Comics, które powołało do życia także Spider-Mana, Hulka i Daredevila. Seria filmów o Iron Manie ma wszystko, czego można oczekiwać: dynamiczną akcję, przewrotny humor, świetną obsadę, wątek romansowy i doskonałe efekty specjalne. W repertuarze znalazły się:

- premierowo "Iron Man 3" w wersji 3D,
- "Iron Man 2" (wersja Blu-ray),
- "Iron Man" (wersja Blu-ray),
- "Avengers"

Konkurs - ENEMEF: Noc Iron Man


Konkurs mamy dla Was pięć pojedynczych biletów na ENEMEF, który odbędzie się 10 maja o godz. 22. Żeby wygrać jedną z nich, wystarczy wpisać w komentarzu pod tym tekstem, dlaczego chcielibyście wybrać się do kina na ten ENEMEF. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 8 maja do godz. 12. W konkursie mogą brać udział tylko zalogowani użytkownicy!


X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

deleri deleri
Hmmmm 2013-05-05 21.27

Hmmmm czemu chciałbym się wybrać na ten film? Ponieważ, aczkolwiek, azaliż nigdy nie byłem na noc w kinie, a film zapowiada się ciekawie :D

maciek_ maciek_
Preferowane Arkady Wrocławskie ;) 2013-05-05 21.29

Dlaczego to pytanie retoryczne. Od zawsze jestem wręcz fanatykiem takich filmów! Superbohaterowie, super moce i super problemy, które rozwiązują komiksowi przedstawiciele "rasy wyższej". Tak inni a jednak często tak podobni do zwykłych obywateli reżyserowanego świata. Czasami bogatsi i inteligentniejsi a czasami na co dzień ciamajdowaci i niepozorni.
Takie filmy zdecydowanie budzą wyobraźnię! Przywołują wspomnienia z dzieciństwa kiedy to wierzyło się, że samemu można w przyszłości być takim superbohaterem. Aczkolwiek Iron Man poza tym wszystkim jest szczególny a to z jednego prostego powodu -
oprócz tego, że lubię wszystkie części i ze zniecierpliwieniem czekam na nową to moja dziewczyna wręcz adoruje Roberta Downey Jr.
Co za tym idzie - jeśli szanowna redakcja będzie tak wyrozumiała i poszczęści mi się w tym konkursie - Jej ofiaruję ten bilet a dla siebie kupię osobny. Wolę, żeby zdradzała mnie z nim w myślach na filmie niż myślała o zdradzie bez filmu :D
Pozdrawiam !

sucharek34 sucharek34
Arkady Wrocławskie 2013-05-05 21.41

Może się załapię na maraton, nigdy nie przebiegłem może przesiedzę....:):):)

akira akira
Pasaż 2013-05-05 22.43

Jako milioner wolalem luzne zycie. Drogi akohol, szybkie samochody i sympatyczne kobiety. Brakowalo mi jednego... zapalu i talentu do majsterkowania. Wiec po wydaniu calego majtku i oczysczenia stanu konta na uzywki chetnie obejrze Stark'a faceta podobnego do mnie lecz z talentem. Podczas seansu uronie nie jedna lze i wkurze sie niesamowicie ze to moglem byc ja na duzym ekranie. Wroce z kina do domu, znowu predko nie zasne myslac jak utrzymac sie za najnizsza krajowa. Na szczescie mam cel. wzbogacic sie i nie wydac na "pierdoly". Nie tym razem panie Stark. Nadchodze!

marcinmarcin marcinmarcin
Iron man i dziecięce marzenia (27 latka :D ) 2013-05-05 22.47

Tylko dzięki pójściu do kina i okularom 3d mogę poczuć się jak Robert Downey Jr. w zbroi Iron Man-a bo z racji mojej postury w Hollywood nie zrobili by dla mnie zbroi za dużo materiału by poszło i żaden silnik by mnie nie podniósł a bilet pozwoli mi obudzić w sobie dziecko :D

katiawro katiawro
Dlaczego ja powinnam wygrać te bilety? 2013-05-05 22.58

Odpowiedz jest bardzo prosta :) Mój chłopak nauczył mnie kochać Marvela i ich twórczość więc ja chciała bym mu się odwdzięczyć zabierając go na ten ENEMEF. Dziś możemy oglądać każdy film setki razy, a tak się składa ze Avengers i Iron Man są jednymi z naszych faworytów.

mikiokay mikiokay
Arkady 2013-05-05 23.58

Od zawsze lubiłem wszelkie postacie z uniwersum Marvela, chociaż nie jestem jakimś zagorzałym fanem komiksów i nie znam całej historii od podszewki. Muszę jednak przyznać, że wszystkie filmy o Hulku, Spider-Manie, X-Menach czy Iron Manie były bardzo dobrze nakręcone i przynosiły ogrom frajdy zarówno dla młodszych widzów jak i dla dorosłych. Na enemefa chcę się wybrać z innego powodu. Otóż moja dziewczyna ma jakiegoś bzika na punkcie Roberta Downeya Jr. Sam tego nie kompletnie nie rozumiem ale wizja spędzenia całej nocy z jego filmami to dla niej coś w rodzaju dnia dziecka. Jest to chyba jedyny przypadek dla którego mogę nie spać całą noc i słuchać zachwytów skierowanych w stronę innego gościa :)

SamuelVimes SamuelVimes
Arkady 2013-05-06 11.05

Chciałbym zobaczyć jak twórca kultowych przebojów lat 90. poradził sobie z kinem sf. Liczę na cięty dowcip Starka i łubudu. No i sir Ben Kingsley jako bad guy.

Ewa Gość
~Ewa
Niespodzianka 2013-05-06 18.43

Chciałabym wygrać bilet/bilety dla swojego chłopaka, który bardzo lubi filmy o Iron Manie i chciałby oglądnąć 3 część, a z racji tego że jeszcze nigdy nie był na enemefie miałby podwójną radość :) Wiem że sam sobie tego biletu nie kupi. Sama bym chętnie poszła razem z nim, no ale jeśli się nie dałoby dostać dwóch biletów, to może choć jeden... :)

sovoklyszcz sovoklyszcz
Niespodziewanka 2013-05-06 18.49

Chciałabym wygrać bilet/bilety dla swojego chłopaka, który bardzo lubi filmy o Iron Manie i chciałby oglądnąć 3 część, a z racji tego że jeszcze nigdy nie był na enemefie miałby podwójną radość :) Wiem że sam sobie tego biletu nie kupi. Sama bym chętnie poszła razem z nim, no ale jeśli się nie dałoby dostać dwóch biletów, to może choć jeden... :)

PiterXman PiterXman
"Iron Man" Andrzej K. 2013-05-06 20.19

Bardzo pragnę się wybrać do Multikina w Pasażu Grunwaldzkim na tę noc filmową. Ciężko mi to powiedzieć wprost, więc wyrażę to innymi słowy:


Iron Man


To nie jedyny taki obraz nakręcony
Avengers to też wspaniały „team”
Z indywidualistów samych złożony
Lecz nikt nie równa się właśnie z nim

Steve Rogers może i Kapitan,
Co strój w gwiazdy i pasy wdziewa błyszczący
Ja preferuję złoto i tytan
Tony Stark to główny Rozgrywający

Soundtrack tu świetny i wpada w ucho
Główny motyw od Black Sabbath jest fenomenalny
Od tego wszystkiego aż rośnie serducho
A Robert Downey Jr. - po prostu genialny

Więc w rękę napój, na nos okulary
Mimo, że to noc niegroźny mi sen
Ktoś może powiedzieć, żem na to za stary
Odpowiadam, cytując: "Jestem Iron Man!"

ewe-max ewe-max
Iron Man Pasaż 2013-05-07 10.08

Zakupy dla moich dzieci w Smyku-200 zł.
Zabawa moich dzieci w Kinderplanecie- 30 zł.
Desery lodowe dla moich dzieci- 50 zł.

Chwile spędzone z moim mężem, mega dobrym kinem i do tego darmowymi biletami na Iron Mana - bezcenne :)

Ps. Oczywiście moje największe skarby zostaną z najlepszą opiekunką babcią Danusią :)

pinksquares pinksquares
iron man 2013-05-07 16.28

jako świeżo nawrócona do słusznego świata superbohaterów, chciałabym mieć szansę oglądnąć nie tylko nową, ale także dwie poprzednie części na wielkim ekranie ;)

oski92 oski92
Multi Arkady 2013-05-07 22.11

Fajnie byłoby polecieć na ten NMF ze względu na to, że jestem miłośnikiem kina Sci-Fi/akcji a także komiksów Marvela i Lucasa.
Generalnie jak dla mnie nigdy nie będzie lepszego filmu od
"Gwiezdnych Wojen" George'a Lucasa, które są na pierwszym miejscu, a dopiero na kolejnych filmy takie jak X-MEN czy właśnie Iron Man lub też Spiderman... Jednak moim ulubionym bohaterem jest właśnie Iron Man/Tony Stark, a to dlatego, że w pewien sposób jest on uosobieniem kogoś kim większość chociaż raz pomyślała by zostać. Jest on zawsze w centrum uwagi, lubiany oraz pożądany przez wszystkich, zwłaszcza kobiety ( nie wliczając jego wrogów ), zawsze mający niezwykle inteligentną odpowiedź, komentarz na każdą zaczepkę. Nadmiar pieniędzy i pozwalanie sobie na każdą nawet najbardziej wymyśloną zabawkę, styl w jakim to wszystko przy okazji robi. A przede wszystkim jego poczucie humoru i cięta riposta.
Może dlatego tak go lubię, że przypomina mi mojego idola -
Jose Mourinho, który właśnie niszczy dziennikarzy i jest mistrzem
ciętej riposty. ;) Dodatkowo jak byłem mały zawsze chciałem zostać
w przyszłości jednym z super-bohaterów Marvela. :D No i chciałbym podtrzymać dobrą passę bycia na każdych 'enemfeach' w tym roku,
tym bardziej, że naprawdę bardzo podoba mi się motyw i z
przyjemnością obejrzę filmy o Iron Manie oraz Avengers. :))

Ona88 Ona88
"Nie do opowiedzenia. Do zobaczenia" 2013-05-08 00.21

Nie widziałam jeszcze ani jednego z filmów zaplanowanych na ENEMEF, piątkowy maraton to dla mnie okazja by "poznać" zarówno twórców, jak i aktorów, którzy tworzą każdy kawałek filmu i niepowtarzalną historie ;)

komink komink
Dlatego 2013-05-08 00.32

Uzależniłem się niedawno od serialu The Big Bang Theory, którego bohaterowie uwielbiają komiksy Marvela. Przyznam szczerze, że nigdy mnie nie interesowały komiksy, ani nawet filmy z superbohaterami. A że lubię próbować nowe rzeczy, to chcę poznać Iron Mana i Avengersów. Poza tym Downey Jr. jest przekomiczny ;P

johnmcinsky johnmcinsky
obojętnie jakie kino 2013-05-08 01.21

Ratujcie, moja kobieta ma urodziny i mamy iść na nudną kolację do teściów... Jednak uważam, że zawsze można zmienić plany i inaczej
zaplanować ten piątkowy wieczór, a raczej noc, jeśli ma się ku temu odpowiednie powody :-P Droga Redakcjo - liczę na Was! Pozdrawiam!

Adrian Adrian
>> 2013-05-08 01.33

Od zawsze fan marvelowskich postaci, a nawet nie widziałem żadnego z w/w filmów. Skandal! 'Studencka' kieszeń niestety nie sprzyja takim przyjemnościom... Nie powiem, że nie ucieszyłbym się, gdyby trafiła mi się możliwość nadrobienia tych ogromnych filmowych zaległości ;)

gso007 gso007
Multikino w Arkadach Wrocławskich 2013-05-08 01.36

Chciałabym pójść na ten ENEMEF ze względu na Roberta Downey Jr.
Jak dla mnie On jest jak wino, im starszy tym lepszy i przystojniejszy...
Rewelacyjny aktor, obdarzony niesamowitym talentem, potrafiący zagrać praktycznie każdą rolę. Do tego zabawny, mający olbrzymie
poczucie humoru, a w dodatku zniewalający i czarujący.
Film "Iron Man" również bardzo ciekawy i pouczający.
Główny bohater - Tony Stark jest zwykłym człowiekiem, który popada w różne nałogi (alkohol, kobiety, szybkie samochody, hazard) - jednak po porwaniu dokonują się w nim ogromne przemiany i budzi się w nim świetny konstruktor, który wymyślił cudowną zbroję i pomaga dobrym ludziom - walcząc z rozprzestrzeniającą się przestępczością.
Cztery filmy z moim ulubionym aktorem, po prostu muszę tam być!

Redakcja MM Redakcja MM
Rozwiązanie konkursu ENEMEF we Wrocławiu z Iron Manem 2013-05-08 13.54

Dziękujemy za udział. Bilety otrzymują od nas: maciek_, akira, marcinmarcin, sovoklyszcz i johnmcinsky. O sposobie odebrania biletów poinformujemy każdą z tych osób w wiadomości mailowej. Gratulujemy i życzymy udanego seansu :)