*
Nocny Wrocław Półmaraton [ZDJĘCIA] Dodane 2013-06-23 08.00 , komentarzy 7

Nocny Wrocław Półmaraton [ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW]

Nocny Wrocław Półmaraton 2013 został w sobotę (22 czerwca) odwołany. Zawodnicy pobiegli nielegalnie. Zobacz zdjęcia.

Nocny półmaraton we Wrocławiu - nielegal...

Autor: grego

Zobacz też: NOCNY PÓŁMARATON WE WROCŁAWIU. MARATOŃCZYCY BIEGNĄ NIELEGALNIE


I Nocny Wrocław Półmaraton miał wystartować o godz. 20. ze Stadionu Olimpijskiego, ale został odwołany. Policja tłumaczyła to względami bezpieczeństwa. Maratończycy pobiegli jednak nielegalnie.

Kibice dopingowali ich na trasie: - Jesteście mistrzami! - wołali. - To pierwszy nielegalny, obywatelski półmaraton we Wrocławiu!

Zobacz galerię zdjęć nielegalnego nocnego półmaratonu we Wrocławiu


zobacz też: Nocny Wrocław Półmaraton [trasa, zapisy]

zobacz też: Nocny Wrocław Półmaraton. Zmiany w komunikacji



X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

Trv Gość
~Trv
organizacja 2013-06-23 01.48

a raczej jej brak i to kompletny. pierwszy raz widzialem maraton wsrod normalnego ruchu; dobrze ze nikt sie nie pozabijal biegnas na pl. wrocblewskiego po torowisku

Anke Kraków Gość
~Anke Kraków
PORAŻKA MIASTA tzw. POLSKIEGO !!! 2013-06-23 08.54

Organizacja to kompletna porażka. Widać, że Wrocław, totalna masakra. Jak można nie mieć planu B podczas takiej imprezy. Wszystko byleby było i jakoś poleci. Prawdziwi Zaburzanie, dzicz która nie potrafi się zorganizować. Miasto wyższe od ich ambicji ... wracajcie za Bug, do domu z drzewa i krowy!!! Panie Putinie weźcie to coście zostawili !!!

Moniusiusia Gość
~Moniusiusia
DOMY Z DRZEWA I KRÓW 2013-06-23 22.09

pomijając półmaraton który był naprawdę świetnym hepeningiem to zaciekawił mnie dom z drzewa i krowy - że też nikt wcześniej nie wpadł na budowanie domów z krów...brawo geniuszu, nobla!

piraci drogowi official hools Gość
~piraci drogowi official hools
a to POlska właśnie 2013-06-24 01.24

należało rozjechać bandę debili a nie jeszcze zabezpieczać:-))

Zdzichu Gość
~Zdzichu
Do Anke z Krakowa 2013-06-24 08.25

Te, lokalna patriotko od domów z krowy. A to nie krakowska firma odpowiadała za zabezpieczenie trasy?

jestembogiem1 jestembogiem1
Doladowania za free!! 2013-06-25 15.22

Zobacz film a będziesz wiedział że to bajecznie proste :)

http://www.youtube.com/watch?v=oZ6OC-5rzDY

ktoś Gość
~ktoś
film półmaratonu 2013-06-30 19.28

http://youtu.be/4_CncXlipB8