*
Dodane 2013-12-01 21.10 , komentarzy 4

MasterChef. Beata Śniechowska z Wrocławia wygrała drugą edycję

Beata Śniechowska ma 28 lat i jest doktorantką na Politechnice Wrocławskiej, gdy tylko ma wolną chwilę, gotuje.

Beata Śniechowska ma 28 lat i jest doktorantką na Wydziale ...

Beata Śniechowska, finalistka MesterChef...

Autor: TVN / Jacek Wrzesiński

28-letnia doktorantka PWr swoją przygodę w "MasterChefie" zaczęła od pasztetu ze szczupaka i boczku z konfiturą z brusznicy oraz bułką razową z czarnuszką. Jej autorskie danie, tak spodobało się jury, że dostała się do programu.

- Udało się. Zwyciążyłam sama dla siebie i dla innych. Wykorzystam to jak najlpiej - mówiła podekscytowana zwyciążczyni po ogłoszeniu wyniku. - Jestem zakręcona, nie dotarło to jeszcze domnie. To jest szczyt szczęścia w wieku 28 lat. To niebywałe uczucie.

Wrocławianka przeszła przez kolejne etapy rywalizacji dostając się do finału bez potrzeby walki w półfinale. W ćwierćfinałowym odcinku emitowanym 17 listopada, Śniechowska wykonała "królewski kuskus", ulubione danie króla Maroka, które podbiło kubeczki smakowe jury (Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran). Za to kulinarne dzieło sztuki, automatycznie awansowała do decydującej rozgrywki. Finał programu widzowie zobaczyli 1 grudnia. O miano Mistrza Kuchni, 100 tys. złotych oraz kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej, Śniechowska walczyła z Marią Ożgą i Dianą Volokhową.

Na co dzień 28-letnia Beata Śniechowska jest doktorantką na PWr. Dla doktorantki gotowanie to odskocznia od rzeczywistości. Choć 28-letnia Beata od zawsze uwielbiała gotować i poznawać nowe smaki, obawiała się postawić wszystko na jedną kartę i zająć się profesjonalnie gotowaniem.

Dlatego zdecydowała się na studia na Politechnice Wrocławskiej. W czasie programu przyznała, że powinna teraz zamykać przewód doktorski, ale zdecydowała się na udział w programie TVN-u. Beata Śniechowska przyznaje, że ma dwa marzenia, jednym jest założenie własnej restauracji, a drugim odtworzenie i unowocześnienie przepisów kuchni staropolskiej z książki babci.

Program "MasterChef" można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20 na antenie TVN-u.


Czytaj też:


X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

brak opisu

Komentarze

dw Gość
~dw
dw 2013-11-25 19.41

z kim ona ma walczyc w finale ?
kolejnym MC ustawiony :(((

. Gość
~.
. 2013-11-27 10.04

Pojawiło się info, że wygra Diana

MC Gość
~MC
MC 2013-12-01 21.04

swinka Magda zadecydowala

kazik Gość
~kazik
Film 2013-12-01 23.12

http://retrix.pl/FilmNews24.pl

cała prawda nie dajcie sobą manipulować !

Dodaj swój komentarz: