*
Dodane 2013-12-09 12.40 , komentarzy 18

METALLICA W POLSCE 2014 BILETY SONISPHERE FESTIVAL, KONCERT

11 lipca zespół Metallica zagra koncert na festiwalu Sonisphere 2014 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ruszyła sprzdaż biletów. Sprawdź ceny.

Metallica w Polsce

Metallica w Polsce

Autor: mat. prasowe

Metallica w Polsce, Stadion Narodowy w Warszawie, 11.07.2014


Agencja Live Nation potwierdziła, że zespół Matallica ponownie zagra w Polsce. Grupa wystąpi na festiwalu Sonisphere 2014 w Warszawie.

"Jako szczególny hołd dla swoich fanów, zespół zaprezentuje "Metallica By Request ", interaktywne doświadczenie koncertowe. Fani, którzy zakupią bilety online na nadchodzący Sonisphere Festiwal w Polsce, zostaną zaproszeni do głosowania i zestawienia set listy utworów, które zagra Metallica. Zespół daje szansę na stworzenie set listy marzeń z ponad 30-letniego dorobku, ponad 140 nagranych piosenek" - piszą organizatorzy koncertu na Facebooku.

zobacz też: Koncerty we Wrocławiu 2013/2014


Set lista będzie zawierać 17 utworów z największą liczbą głosów fanów. Głosowanie można śledzić na www.metallica.com.

Metallica w Polsce [bilety]


Bilety na festiwal będą dostępne w sprzedaży od piątku, 6 grudnia, od godziny 10. na stronie LiveNation.pl. Ceny biletów: od 198 zł.

Bilety na Sonisphere Festival w punktach sprzedaży dostępne od 11 grudnia od godz. 10.




X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Adam Gość
~Adam
Doładowanie telefonu 2013-12-04 16.12

Cześć Wszystkim

Znalazłem nową stronke z doładowaniami telefonu za-darmo.
Pamiętajcie tylko jeden numer = jedno doładowania.

LINK - http://tiny.pl/qgfg1

Łukasz Gość
~Łukasz
lokalizator 2013-12-04 17.00

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu "ze striptizem" i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby. Polecam Łukasz.

http://elokalizacja.com.pl/qfhq

Basia Gość
~Basia
Szef korzysta z prostytutek 2013-12-06 20.18

Haha ale jaja wpisałam numer szefa i okazało się że korzysta z usług prostytutek koło Katowic !! haha ! polecam http://kfd.pl/s/4u95

Aneta Miglicka Gość
~Aneta Miglicka
█■█ █ ▀█▀ Sonisphere Festival Poland 2014 - Transmisja Online 2014-07-08 14.04

█■█ █ ▀█▀ Jedyna taka transmisja! Sonisphere Festival Poland 2014 do obejrzenia na żywo na stronie:

24livestreams.com/sonisphere-festival-poland-2014/

mariusz Gość
~mariusz
Metallica 2014-07-08 18.52

ta kapela jest zajebista ..... jestem fanem od 20 lat Jestem z Będzina zabierze po drodze mnie ktoś proszę mój tel 796027266

koncertowo Gość
~koncertowo
koncert 2014-07-11 14.25

SONISPHERE ONLINE ZAPRASZAMY NAJLEPSZA JAKOSC sonispherestream.opka.eu



SONISPHERE ONLINE ZAPRASZAMY NAJLEPSZA JAKOSC sonispherestream.opka.eu





SONISPHERE ONLINE ZAPRASZAMY NAJLEPSZA JAKOSC sonispherestream.opka.eu




SONISPHERE ONLINE ZAPRASZAMY NAJLEPSZA JAKOSC sonispherestream.opka.eu

fqw Gość
~fqw
METLA 2014-07-11 16.07

█■█ █ ▀█▀ Transmisja Sonsiphere █■█ █ ▀█▀ Na Żywo w HD! Uwaga tylko u nas Na Żywo w HD!!! **METALLICA** NAJLEPSZA KAMERA NA STADIONIE! Zapraszamy do oglądania!!!! hdstream.pl/ogladaj/sonsiphere-na-zywo-w-hd

Magnolia Gość
~Magnolia
Koncert online 2014-07-11 17.03

Zaczynamy Sonisphere - tutaj obejrzeć całą transmisję w dobrej jakości. Skąd ta pewność? Ponieważ u nas jest liczba miejsc ograniczona i nie ma przeciążeń. Zapraszamy: streamlivefree.com

Magnolia Gość
~Magnolia
Koncert online 2014-07-11 17.16

Zaczynamy Sonisphere - tutaj obejrzeć całą transmisję w dobrej jakości. Skąd ta pewność? Ponieważ u nas jest liczba miejsc ograniczona i nie ma przeciążeń. Zapraszamy: streamlivefree.com/

Zostało już bardzo mało miejsc !

asf Gość
~asf
fqw 2014-07-11 18.05

█■█ █ ▀█▀ Transmisja Sonsiphere █■█ █ ▀█▀ Na Żywo w HD! Uwaga tylko u nas Na Żywo w HD!!! **METALLICA** Zapraszamy do oglądania!!!! hdstream.pl/ogladaj/sonsiphere-na-zywo-w-hd

sonsiphere poland official Gość
~sonsiphere poland official
fSAFQ 2014-07-11 18.24

█■█ █ ▀█▀ TRANSMISJA NA ŻYWO SONSIPHERE HD! UWAGA TYLKO U NAS DOSTĘP DO NAJLEPIEJ POŁOŻONEJ KAMERY NA STADIONIE! █■█ █ ▀█▀ hdstream.pl/ogladaj/sonsiphere-na-zywo-w-hd

asfqw Gość
~asfqw
asfwq 2014-07-11 18.55

█■█ █ ▀█▀ TRANSMISJA NA ŻYWO SONSIPHERE HD! UWAGA TYLKO U NAS DOSTĘP DO NAJLEPIEJ POŁOŻONEJ KAMERY NA STADIONIE! █■█ █ ▀█▀ hdstream.pl/ogladaj/sonsiphere-na-zywo-w-hd

Karol Gość
~Karol
Metallica 2014-07-11 18.57

Transmisja na żywo=======>>>

hdstream.pl/ogladaj/metallica-na-zywo-stadion-narodowy

Transmisja na żywo=======>>>

hdstream.pl/ogladaj/metallica-na-zywo-stadion-narodowy

Działa Gość
~Działa
DZIAŁAAAAA 2014-07-11 20.04

█■█ █ ▀█▀ TRANSMISJA NA ŻYWO SONSIPHERE HD! UWAGA TYLKO U NAS DOSTĘP DO NAJLEPIEJ POŁOŻONEJ KAMERY NA STADIONIE!
█■█ █ ▀█▀ hdstream.pl/ogladaj/sonsiphere-na-zywo-w-hd

mee Gość
~mee
metallica 2014-07-11 20.40

█■█ █ ▀█▀ METALLICA WŁAŚNIE WESZŁA NA SCENE!!!! HIT WIECZORU!!! TYLKO U NAS TRANSMISJA NA ŻYWO W HD!█■█ █ ▀█▀ hdstream.pl/ogladaj/sonisphere-warsaw-hd-live

safwqwf Gość
~safwqwf
qwfqwfqw 2014-07-11 21.25

█■█ █ ▀█▀ METALLICA WYMIATA NA SCENIE!!! HIT WIECZORU!!!DOSTĘP DO NAJLEPIEJ POŁOŻONEJ KAMERY NA STADIONIE!
TYLKO U NAS TRANSMISJA NA ŻYWO W HD!█■█ █ ▀█▀
hdstream.pl/ogladaj/sonisphere-warsaw-hd-live

KElo Gość
~KElo
metalica 2014-07-11 21.29

UWAGA! Na Fb podano PEWNY link do transmisjii live w HD (ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - kto pierwszy ten lepszy) START --> fw.pl/metalica-live


UWAGA! Na Fb podano PEWNY link do transmisjii live w HD (ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - kto pierwszy ten lepszy) START --> fw.pl/metalica-live

UWAGA! Na Fb podano PEWNY link do transmisjii live w HD (ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - kto pierwszy ten lepszy) START --> fw.pl/metalica-live

QWFQWFW Gość
~QWFQWFW
SAFQWF 2014-07-11 23.20

Powtórka całego SONISPHERE ! MOŻESZ ZOBACZYĆ WSZYSTKIE KONCERTY W JAKOŚCI HD!
hdstream.pl/ogladaj/sonisphere-replay-hd █■█ █ ▀█▀