*
Dodane 2014-02-02 11.00 , komentarzy 0

Underground Pub. Przy Purkyniego powstał nowy klub z disco i dancingami [galeria zdjęć]

Klub otworzył podwoje dwa tygodnie temu, ale pełną parą rusza dopiero teraz. - Na razie się rozkręcamy - deklaruje menedżer.

Underground Pub

Underground Pub

Autor: materiały prasowe

Zobacz też: Impra Club. We Wrocławiu otwarto klub disco polo [zdjęcia]


Underground Pub znajduje się przy ul. Purkyniego 1 przy Teatrze Pieśń Kozła, w sąsiedztwie Galerii Dominikańskiej. Ma powierzchnię 310 metrów kw., znajdują się w nim dwie sale - dla palących i niepalących.

- Underground Pub to przede wszystkim miejsce z muzyką disco lat 70., 80. i 90. - mówi Grzegorz Oczowiński, menedżer klubu. - Wnętrze jest przytulne, więc każdy powinien się tu dobrze poczuć. Swoją imprezową ofertę kierujemy głównie do studentów, ale co ważne, otwieramy się też na seniorów. W naszym klubie będą się odbywać dancingi.

Te ostatnie będą organizowane w niedziele, rozpoczynać się mają o godz. 16., a imprezę prowadzić będzie didżej. - Wstęp kosztuje 50 złotych, za to będzie catering i otwarty bar - zapowiada Oczowiński. Pozostałe imprezy w klubie nie będą biletowane. Prawdopodobnie w ciągu trzech miesięcy ruszy także cykl imprez karaoke.

Lokal jest czynny od godz. 17. do późnych godzin nocnych (wszystko zależy od liczby klientów). Pub został wyposażony w długi, dziesięciometrowy bar, biało-czerwone stoliki i granatowo-czerwone kanapy, co widać w galerii zdjęć.

Kliknij w zdjęcie, żeby przejść do galerii:

X

Miejsce
w rankingu
Kinga Czernichowska

Jestem absolwentką socjologii oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Lubię dobrą literaturę oraz kino, które wciąga. Wolny czas staram się spędzać aktywnie - uwielbiam różne formy fitnessu, w szczególności zumbę. Moje hobby to gra na pianinie. Przede wszystkim jednak lubię pisać, dzięki czemu praca jest moją pasją. Jeżeli wiesz, że coś ciekawego dzieje się w mieście, chcesz się podzielić ciekawym tematem, zrobić zdjęcia na koncercie, odezwij się. Mój mail to: kinga.czernichowska@mediaregionalne.pl

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: