*
Monster X Tour we Wrocławiu. Monster trucki znów na Stadionie Miejskim [bilety, program, zdjęcia] Dodane 2014-06-14 12.15 , komentarzy 0

Monster X Tour we Wrocławiu. Monster trucki znów na Stadionie Miejskim [bilety, program, zdjęcia]

Silniki ważących sześć ton pojazdów zaryczą 14 czerwca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu w ramach imprezy Monster X Tour. Sprawdź bilety.

Silniki potężnych pojazdów zaryczą 14 czerwca na Stadionie ...

Ciężarówki monster truck znów zaryczą na...

Autor: Michał Potocki

Monster X Tour we Wrocławiu. Stadion Miejski, 14 czerwca


Pierwszą imprezę Monster Jam zorganizowano we Wrocławiu 1 października 2011 r. Dwadzieścia tysięcy widzów przez kilka godzin zachwycało się niesamowitymi pokazami i akrobacjami samochodów ważących sześć ton. Ciężarówki zgniatały mniejsze pojazdy oraz fruwały na specjalnie usypanych z 220 ton piasku, kopcach. Jak będzie w tym roku?

Czytaj: Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa 2014 na Stadionie Miejskim. Impreza została przeniesiona z Leśnicy


Czerwcowa impreza rozpocznie się od Pit Party o godzinie 13. Za kulisami można będzie zdobyć autografy kierowców oraz zapoznać się z potężnymi maszynami.

Później zobaczymy kilkutonowe samochody, które będą rywalizować ze sobą na stadionie podczas ekstremalnie szybkich wyścigów i zawodów freestyle. - Przekonacie się na własne oczy,  jak wysoko potrafią wybijać się w powietrze - zapowiadają organizatorzy.

Monster trucki i ich akrobacje we Wrocławiu


We Wrocławiu pojawią się największe gwiazdy w gronie monster trucków: Rock Star, California Kid oraz najnowsza wersja Bigfoota, skonstruowanego przez samego Boba Chandlera w 1974 roku. Ten pięciotonowy gigant o ponad półtorametrowych oponach znany jest ze swoich ryzykownych akrobacji.

Dodatkową atrakcją będą powietrzne akrobacje najlepszych na świecie motocyklowych kaskaderów z FMX Stunt Riders oraz pokazy nieustraszonych quadowców z częstochowskiej grupy Quad  Speedway Poland.

Ciężarówki przyjadą do Wrocławia po imprezach w Łodzi (1 czerwca w Atlas Arenie) oraz Krakowie (7 czerwca na stadionie Cracovii).

Zobacz też: Linkin Park we Wrocławiu. Bilety, koncert 2014 w PolsceMonster X Tour we Wrocławiu [bilety, ceny]

Bilety na wydarzenie pojawiły się w sprzedaży 24 lutego o godzinie 12. Można je zakupić w Empiku, na eventim.pl, ebilet.pl oraz na Grouponie (tylko IV kategoria).

Ceny:
- Super VIP 300 i 210 zł
- VIP 195 i 135 zł
- I kat. 135 i 95 zł
- II kat. 120 i 85 zł
- III kat. 100 i 70 zł
- IV kat. Groupon Green Zone 59 i 39 zł

Monster X Tour we Wrocławiu [program]


- Pit Party 13 -14.30 (wejście do 14.)
- Show godz. 15.


Monster Jam. Zobacz zdjęcia


X

Miejsce
w rankingu
Piotr Bera

brak opisu

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: