*

Reklamowe Pogaduchy Blogerów. Oni rządzą siecią [zdjęcia uczestników]

Zdjęcie
autor: Kinga Czernichowska
2013-02-24 15.30
"Reklamowe Pogaduchy Blogerów" to już czwarta edycja wrocławskiej imprezy dla blogerów, organizowanej przez twórców bloga Studium Przypadku - Tomasza Kudłę i Bartosza Idzikowskiego. Jednym z gości była Aleksandra Stępień ze stowarzyszenia Moje Miasto A w Nim i opowiadała o tej mrocznej stronie reklamy, zwłaszcza tej, która jest wykorzystywana w przestrzeni publicznej. Z Warszawy przyjechała natomiast Bloger Mama, czyli Ilona Patro. Nie zabrakło też innych blogerów ze stolicy, Poznania, Gdańska, Krakowa czy Rzeszowa.

Organizatorzy przewidzieli dla uczestników wiele konkursów. Jednym z nich był konkurs na najlepszy (a może raczej najgorszy hejt, czyli krytyczny komentarz, na Pogaduchy). Konkurs wyjątkowo trudny, bo impreza była tak dobra, że nie było co hejtować. Jeden z uczestników napisał nawet podczas spotkania: "Naprawdę chciałbym wygrać ten konkurs, ale ta prezentacja jest na niego za dobra".

Czekamy na kolejną odsłonę Pogaduch, a tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć.


Malwina Pająk

   
Malwina prowadzi lifestylowego bloga. Jest na nim dużo o seksie, partnerstwie, sporcie, mediach i społeczeństwie. Blog powstał trzy tygodnie temu. Zajrzyjcie: http://malvina-pe.pl/

Komentarze

Dodaj swój komentarz: